Najlepsze agencje nieruchomości w Petersburgu na 2020 rok

0

Popyt na nieruchomości wśród mieszkańców Petersburga jest dziś bardzo wysoki. W tej kwestii konieczne jest nie tylko znalezienie odpowiedniego mieszkania, ale także prawidłowe sporządzenie wymaganego pakietu dokumentów.

Podpisanie umowy sprzedaży to złożony proces, który wymaga przestrzegania wielu przepisów prawa. Agencje nieruchomości pomagają rozwiązać te problemy. Wśród wielu firm trudno znaleźć wiarygodną, ​​dlatego redaktorzy serwisu „best-pl.designuspro.com” sugerują zapoznanie się z najlepszymi agencjami nieruchomości w Petersburgu na 2020 rok.

Jak wybrać rzetelną agencję

Aby uniknąć błędów w procesie wyszukiwania NA, musisz skupić się na pewnych punktach związanych z pracą firmy:

 1. Weź pod uwagę doświadczenie firmy. Im dłużej firma istnieje na rynku, tym kompetentniej wykonuje swoją pracę niż niedawno otwarte agencje bez doświadczenia. Pamiętaj, że wszędzie są wyjątki. Dlatego niektóre młode firmy zatrudniające kompetentnych pracowników mogą również świadczyć usługi wysokiej jakości.
 2. Jeśli potrzebujesz konkretnej pomocy, eksperci radzą skorzystać z pomocy wysoce wyspecjalizowanych firm, które są świadome wszystkich drobiazgów w swojej niszy. Jeśli potrzebujesz skorzystać z różnorodnych usług, na przykład nabycia nieruchomości z kredytem hipotecznym lub programami typu rządowego, lepiej skorzystać z pomocy Akademii Nauk, która świadczy wiele różnych usług prawnych.
 3. Nie zaszkodzi zapoznać się z recenzjami dawnych klientów firmy w sieci i przestudiować zgłaszane przez nich skargi.
 4. Zawsze uważnie przeczytaj umowę serwisową.

TOP najlepsze agencje nieruchomości w Petersburgu

Jak wybrać niezawodną Akademię Nauk, gdy w północnej stolicy Rosji ponad dwieście firm świadczy usługi w tej niszy, jeśli nie bierze się pod uwagę małych przedsiębiorstw o ​​małym zakresie pracy, to trudne pytanie.

Redaktorzy serwisu „best-pl.designuspro.com” starali się go rozwiązać, dlatego proponujemy zapoznać się z rankingiem najlepszych, zdaniem ekspertów i użytkowników, agencji nieruchomości. Decydując się na wybór, wzięliśmy pod uwagę następujące kryteria:

 • obecność firmy w bazie danych Rosfinmonitoring;
 • doświadczenie operacyjne i przejrzystość reputacji;
 • alfabetyzacja pracowników i liczba świadczonych usług;
 • przejrzystość umowy i czyste warunki partnerstwa;
 • komentarze byłych klientów ze zweryfikowanych stron w Internecie.

Ostatecznie udało nam się zebrać 11 najlepszych NA, które zasługują na Twoją uwagę.

EVO

Kluczowym trendem w działalności firmy EVO są nieruchomości mieszkaniowe w St. Petersburgu. Agencja nieruchomości zajmuje się sprzedażą i zakupem obiektów zarówno z rynku wtórnego, jak iw nowych budynkach, a także zajmuje się wynajmem i zarządzaniem powiernictwem. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna, dodatkowo klient może zasięgnąć porady na kilka sposobów:

 • zadzwoń (numer jest wskazany w powyższej tabeli);
 • napisz list do @mail;
 • poproś o pomoc za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych lub sieci społecznościowych.

Skrót „EVO” oznacza:

 1. Wydajność.
 2. Uwikłanie.
 3. Odpowiedzialność.

Potwierdza to w pełni ponad 900 opinii klientów w oficjalnej grupie Vkontakte, co po raz kolejny udowadnia, że ​​przedstawiciele firmy przestrzegają tych koncepcji. Dla organizacji EVO nie ma nic lepszego niż klient usatysfakcjonowany swoimi potrzebami. Dlatego specjaliści dokładają wszelkich starań, aby partnerstwo z firmą było opłacalne i efektywne.

Agencja nieruchomości działa od 2010 roku. W czasie swojego istnienia Akademii Nauk udało się osiągnąć dobre wyniki.

Dziś firma „EVO” zajmuje czołową pozycję w czołówce pod względem niezawodności na różnych autorytatywnych zasobach w Internecie. Pracownicy organizacji regularnie biorą udział w różnego rodzaju konkursach i wydarzeniach specjalistycznych, co daje im możliwość poznania najświeższych informacji na rynku nieruchomości oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Firma współpracuje z wieloma instytucjami bankowymi w północnej stolicy Rosji, co oznacza, że ​​klient ma gwarancję akceptacji wniosku o kredyt na wyjątkowo korzystnych warunkach. Warto również wspomnieć, że pracownicy firmy „EVO” są całkowicie otwarci na swoich klientów: zajmują się tworzeniem własnych blogów w Internecie, na których opowiadają o swoim życiu, działalności zawodowej itp.

Zalety:

 • przejrzystość pracy, szczerość i nastawienie na dobre wyniki;
 • indywidualne podejście do każdego klienta i elastyczność w jego relacji;
 • agencja świadczy wiele usług;
 • pracownicy firmy to wysoko wykwalifikowani mistrzowie swojego rzemiosła;
 • rzetelność, uczciwość i dobra reputacja.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Realtor rodzinny

AN „Family Realtor”, który znajduje się pod adresem Nepokorennykh Avenue 49, cieszy się doskonałą popularnością wśród swoich klientów i partnerów. Stopień profesjonalizmu pracowników pozwala na rozwiązywanie najtrudniejszych i niestandardowych zadań.

NA zatrudnia kompetentnych i certyfikowanych agentów, którzy pozwolą klientom zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeśli klient chce kupić mieszkanie na kredyt hipoteczny, pomoże mu znaleźć mieszkanie, program kredytów hipotecznych, a także przygotować i skoordynować cały wymagany pakiet dokumentów, których potrzebuje instytucja bankowa. Organizacja będzie również wspierać klienta na wszystkich etapach zawierania umowy, od złożenia wniosku o kredyt hipoteczny do partnerskich instytucji bankowych, po wydanie klientowi certyfikatu własności nieruchomości.

Partnerstwo z tą firmą zapewnia klientowi prawną przejrzystość transakcji, odpowiednie wymogi finansowe, minimalne okresy realizacji wszystkich transakcji, poszanowanie interesów klienta, a także spokój i zdecydowanie co do trafności decyzji.

AN „Family Realtor” pracuje codziennie bez przerw na lunch. Istnieje doradztwo w zakresie dobrowolnego zakupu / sprzedaży przedmiotów. Możesz wyjaśnić wszystkie interesujące Cię pytania w oficjalnym zasobie internetowym firmy, do którego link znajduje się w powyższej tabeli.

Zalety:

 • prace z uwzględnieniem aktualnych standardów;
 • indywidualne podejście do każdego klienta;
 • samodzielnie pobrać wymagany pakiet dokumentów;
 • kompetentna obsługa transakcji;
 • ludzkie nastawienie pracowników;
 • doskonała obsługa;
 • czystość prowizji.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Agencja nieruchomości „Nieruchomości mieszkaniowe”

Agencja nieruchomości "Home estate" jest wyspecjalizowaną spółką sieciową, która jest reprezentowana w regionie północno-zachodnim w takich miastach jak St. Petersburg, Murmańsk, Apatity, Polyarnye Zori.

Agencja wyróżnia się europejskim poziomem obsługi klienta. Firma zajmująca się nieruchomościami mieszkaniowymi oferuje nie tylko kupno mieszkań w nowych budynkach, ale także sprzedaż lub kupno mieszkania na rynku wtórnym zarówno w Sankt Petersburgu, jak iw 26 innych regionach Rosji - bez prowizji.Agencja pomoże również w kupnie, sprzedaży lub wynajmie dowolnej nieruchomości komercyjnej, podmiejskiej lub zagranicznej.

Dużym atutem firmy jest to, że wszyscy pracownicy są certyfikowanymi specjalistami, którzy pracują przy wszelkiego rodzaju dotacjach, mają duże doświadczenie w transakcjach z wykorzystaniem wojskowych hipotek i kapitału macierzyńskiego.

Agencja oferuje pracę wyłącznie z doświadczonymi profesjonalistami w swojej dziedzinie, wyróżnionymi przez Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Petersburgu. Liczne opinie klientów, że transakcje są łatwe i wygodne, świadczą o odpowiedzialnym podejściu do pracy.

Firma jest pełnoprawnym członkiem Rosyjskiej Gildii Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Sankt Petersburgu i Regionie Leningradzkim. Takie kompetencje pozwalają nam być gwarantem profesjonalnej zgodności. Dzięki temu firma stawia wysokie wymagania wobec pracy zgodnie ze standardami jakości świadczonych usług.

Zalety:

 • wykwalifikowany i kompetentny personel;
 • Europejski poziom jakości usług;
 • obsługa klienta na wszystkich etapach transakcji;
 • szeroki wachlarz oferowanych usług;
 • wiele pozytywnych opinii od klientów.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Apartamenty w Sankt Petersburgu

TELEFON+7 812 604-69-18
STRONIE INTERNETOWEJhttps://kvartiry-sankt-peterburga.ru
ADRESdor. Torf, 7A, biuro 201, II piętro.
W POBLIŻU METRA- Pioneer.
- Stara wieś.
- Commandant Avenue.
HARMONOGRAMPon-pt: od 10:00 do 21:00
Sob.-niedz .: od 11:00 do 18:00
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- wynajem lokali;
- kredyty mieszkaniowe i hipoteki;
- biuro mieszkań;
- kupno / sprzedaż obiektów w nowych budynkach;
- wycena majątku.

Firma zaprasza klientów do odwiedzenia centrum biznesowego „Guliwer-1” w celu zakupu zupełnie nowej i przytulnej przestrzeni życiowej. Kancelaria jest agencją doradczą Akademii Nauk, która pomaga szybko i sprawnie rozwiązywać problemy związane z nieruchomościami.

Pracownicy agencji są w pełnym tego słowa znaczeniu profesjonalistami w swoim biznesie, ponieważ potrafią rozwiązywać dla klienta różne trudności, które pojawiają się na drodze do osiągnięcia celu. Kluczowe zasady działania firmy to szczerość i czystość w działaniu w stosunku do klientów.

NA pomoże w szybkim znalezieniu mieszkania, przygotuje niezbędny pakiet dokumentów, a także będzie wspierać na wszystkich etapach transakcji.

Lista usług firmy jest duża. Pracownicy firmy pomogą klientowi przy zatwierdzeniu kredytu hipotecznego, kupnie / sprzedaży nieruchomości, a także wynajmie lub wymianie lokalu. Firma zapewnia również pomoc przy wycenie nieruchomości, prywatyzacji oraz pilnych wykupach domów.

Przedstawiciele firmy zapewniają wsparcie klientowi podczas całej transakcji, a także doradzają w formalnościach. W celu uzyskania porady, a także informacji na temat stawek, premii i niezajętych agentów prosimy dzwonić pod numer telefonu wskazany w powyższej tabeli.

Zalety:

 • wykwalifikowany personel;
 • pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego;
 • rejestracja transakcji w jak najkrótszym czasie;
 • doradzić klientowi sytuację na rynku nieruchomości;
 • 100% obsługa klienta na wszystkich etapach transakcji.

Niedogodności:

 • niewykryty.

TSAN

TELEFON+7 812 324-40-00
STRONIE INTERNETOWEJhttps://agentstvo-nedvizhimosti-can.ru
ADRESProspect Nevsky, 107B, 1. piętro.
W POBLIŻU METRA- pl. Powstanie.
- Mayakovskaya.
HARMONOGRAMOd poniedziałku do piątku: od 09:00 do 20:30
Sob.-niedz .: od 10:00 do 18:00
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- wynajem lokali;
- Agencja Nieruchomości;
- usługi rozwojowe;
- pożyczki na mieszkanie i hipoteka;
- kupno / sprzedaż obiektów w nowych budynkach.

TSAN to 25 lat udanej działalności na rynku, wielu zadowolonych i wdzięcznych klientów oraz absolutna czystość transakcji. Tutaj klient może konsultować i szukać pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z kupnem, sprzedażą i najmem nieruchomości.

Eksperci pracujący w Akademii Nauk posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im szybko znaleźć indywidualne podejście do każdego klienta, poznać specyfikę zbliżającej się transakcji, a także znaleźć odpowiednie opcje. Cennik Akademii Nauk omawiany jest od razu, aby klient nie obawiał się, że po sfinalizowaniu transakcji ujawnią się jakieś „ukryte” kwoty.

Przejrzystość to główna zasada agencji nieruchomości.

AN świadczy ogromną liczbę usług:

 • kupno-sprzedaż, a także wynajem mieszkań w nowych budynkach i na rynku wtórnym;
 • kupno i sprzedaż oraz dzierżawa działek;
 • wsparcie w zatwierdzeniu kredytu hipotecznego z przedpłatą i bez zaliczki;
 • wsparcie w przygotowaniu wymaganego pakietu referatów;
 • legalny przebieg transakcji;
 • transakcje dotyczące obiektów handlowych;
 • wycena majątku.

NA posiada własną bazę klientów, co znacznie przyspiesza proces kupna i sprzedaży, wynajmu oraz wymiany nieruchomości.

Firma pracuje na co dzień.

Zalety:

 • szukać odpowiednich rozwiązań w krótkim czasie;
 • Obsługa klienta 24/7;
 • wsparcie w formalnościach;
 • brak dodatkowych opłat;
 • uważność na wszystkie strony transakcji.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Petersburg House of Real Estate

TELEFON+7 812 490-75-22
STRONIE INTERNETOWEJhttps://petdn.ru
ADRESza. Cegła, 4, 1 piętro.
W POBLIŻU METRA- Newski Prospekt.
- Ogródek do siedzenia.
- Prace ogrodowe.
- Admiralteyskaya.
HARMONOGRAMOd poniedziałku do piątku: od 09:00 do 20:00
Sobota: od 11:00 do 17:00
Niedziela: dzień wolny
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- wynajem lokali;
- Agencja Nieruchomości;
- usługi rozwojowe;
- kredyty mieszkaniowe i hipoteki;
- kupno / sprzedaż nieruchomości w nowych budynkach.

Jeśli potrzebujesz pośrednika w handlu nieruchomościami, skorzystaj z usług tej agencji. Zakres usług jest tutaj szeroki:

 • wybór mieszkania;
 • transakcja;
 • sprzedaż nieruchomości mieszkalnej;
 • przyznanie kredytu hipotecznego.

Jeśli nadal wynajmujesz mieszkanie, rozważ zakup własnego. Agencja nieruchomości współpracuje z największymi instytucjami bankowymi, w ramach których klient otrzyma pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w celu zainwestowania w swoje mieszkanie.

Firma pomaga w zatwierdzeniu kredytu hipotecznego nawet w trudnych sytuacjach, takich jak zły kredyt czy brak oficjalnego miejsca pracy.

Pracownicy firmy pomogą w znalezieniu przestrzeni życiowej spełniającej wszystkie życzenia klienta. Przytulne planowanie, rozbudowana infrastruktura, dobrzy sąsiedzi - pracownicy agencji dbają o wszystko w najmniejszym szczególe.

Ci, którzy chcą kupić przedmiot na Krymie, mają możliwość znalezienia doskonałego rozwiązania za budżet. AN współpracuje z 3 najlepszymi wioskami wiejskimi zlokalizowanymi w bezpośrednim sąsiedztwie placówek oświatowych i zdrowotnych oraz sklepów.

Zalety:

 • 98% złożonych decyzji kredytowych;
 • 65% klientów zwraca się do Akademii Nauk za radą znajomych;
 • 37 instytucji bankowych współpracuje ze spółką i oferuje klientom AN korzystne warunki współpracy;
 • pracownicy z wieloletnim doświadczeniem;
 • imponująca baza klientów.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Centrum nieruchomości Kvadrat

TELEFON+7 812 407-34-32
STRONIE INTERNETOWEJhttps://kvadrat.estate
ADRESemb. Ushakovskaya, 5, 6 piętro, biuro 600.
W POBLIŻU METRA- Czarna Rzeka.
HARMONOGRAMPoniedziałek - piątek: od 09:00 do 20:00
Sob.-niedz .: od 11:00 do 18:00
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- sprzedaż mieszkań w nowych budynkach i od właścicieli;
- Papierkowa robota;
- przyznanie kredytu hipotecznego;
- przeprowadzanie transakcji;
- wycena majątku.

Firma z powodzeniem działa od 2013 roku. Obecnie zatrudnia 48 osób. Przez 6 lat efektywnej działalności firma uznawana jest za jedną z najlepiej prosperujących i najlepiej prosperujących w całym Sankt Petersburgu. Agencja nieruchomości zajmuje się sprzedażą mieszkań w północnej stolicy Rosji bezpośrednio od właścicieli i deweloperów.

Kluczowe obszary zainteresowania pracowników firmy: nieruchomości wtórne i pierwotne (sprzedaż mieszkań w nowych budynkach, sprzedaż i selekcja obiektów od właścicieli), a także zaawansowane szkolenie agentów (doświadczenie w sprzedaży, efektywność osobista i wiedza w zakresie nieruchomości).

Firma zatrudnia certyfikowanych agentów z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą wszystko o nieruchomościach. Mogą pomóc z sukcesem sprzedać mieszkanie, znaleźć rozwiązanie na zakup nieruchomości spełniające życzenia i możliwości finansowe klienta.

Pracownicy udzielają porad dotyczących kredytów hipotecznych.

Zalety:

 • wysoko wykwalifikowana kadra;
 • wsparcie przy zatwierdzaniu kredytu hipotecznego;
 • transakcja;
 • kompetentne doradztwo;
 • wsparcie w przygotowaniu i wykonaniu niezbędnych referatów.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Miejskie Centrum Nieruchomości

TELEFON+7 999 005-68-92
STRONIE INTERNETOWEJhttps://www.gcn-spb.ru
ADRESśw. Efimova, biuro 6, 13, 1 piętro.
W POBLIŻU METRA- Pushkinskaya.
- Instytut Technologii I.
- Plac Sennaja.
- Prace ogrodowe.
- Instytut Technologii II.
- Zvenigorodskaya.
- Spasskaya.
HARMONOGRAMOd poniedziałku do piątku: od 09:30 do 20:30
Sob.-niedz .: dni wolne
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- sprzedaż mieszkań i pokoi;
- sprzedaż mieszkań w nowych budynkach po cenach deweloperskich;
- sprzedaż domków letniskowych, domów i domków letniskowych;
- zarządzanie obiektami nieruchomości komercyjnych;
- oferty dla klientów z regionów.

Agencja powstała wiosną 1996 roku. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie obsługą rynku mieszkaniowego dla mieszkańców Petersburga. Eksperci firmy nadal pomagają w podpisywaniu transakcji na rynku nieruchomości:

 • prywatyzacja;
 • kupno / sprzedaż;
 • Wymieniać się;
 • wsparcie prawne na wszystkich etapach transakcji.

W ciągu swojego istnienia agencja z sukcesem przeprowadziła ponad pięć tysięcy transakcji. Żaden z nich nie został uznany za fikcyjny i nie został zakwestionowany przez sąd, co świadczy o wysokim profesjonalizmie pracowników i dobrze dobranym sposobie pracy. Dziś firma ta jest wykwalifikowanym ekspertem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Firma świadczy pełen zakres usług doradczych i maklerskich w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Agencja współpracuje również z firmami krajowymi i zagranicznymi, świadcząc usługi najmu, a także sprzedaży powierzchni handlowych i biurowych, osobnych budynków, wycen nieruchomości, analiz rynkowych i projektów koncepcyjnych.

Firma analizuje i sprzedaje projekty inwestycyjne o różnym stopniu złożoności. Agencja dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie nieruchomości, realizując interesy właścicieli, najemców i inwestorów na wszystkich etapach realizacji projektu. W swojej pracy agencja ma na celu przede wszystkim obronę interesów klientów.

Zalety:

 • uregulowanie wszelkich prawnych opóźnień przy zakupie mieszkania;
 • kompetencje pracowników;
 • wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości;
 • 90% klientów zwraca się do firmy za radą znajomych;
 • brak sporów.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Centrum odsprzedaży

TELEFON+7 812 988-64-14
+7 800 600-18-44
STRONIE INTERNETOWEJhttp://m-union.one
ADRESśw. Jesienin, d 1 do 1, lokal 14-N.
W POBLIŻU METRA- Ozerki.
HARMONOGRAMPon-pt: od 11:00 do 19:00
Sob.-niedz .: dni wolne
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- sprzedaż pokoi i apartamentów;
- zakup mieszkań;
- prawna realizacja transakcji;
- oszacowanie kosztów;
- zwolnienie z aresztowania lub obciążenia.

Jeśli ktoś chce kupić lub sprzedać mieszkanie, powinien zdecydowanie skontaktować się z tą agencją nieruchomości, ponieważ zapewnia to bezpieczne nabycie nieruchomości i pomyślny wynik w jak najkrótszym czasie.

AN jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Sankt Petersburgu i Regionie Leningradzkim, członkiem Miejskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, a także kluczowym partnerem Sbierbanku w sprzedaży nieruchomości. W firmowym zasobie internetowym (adres w tabeli powyżej) można zapoznać się z certyfikatami i uwagami dotyczącymi pracy firmy.

Kadra firmy to prawdziwi specjaliści w swoim biznesie. W ubiegłym roku Akademia Nauk została uznana za najlepszą w mieście i regionie, co jest gwarancją doskonałej pracy i kwalifikacji.

Za pośrednictwem tej agencji możesz kupić lub sprzedać mieszkanie, zatwierdzić hipotekę, a także skorzystać z pomocy prawnej przy przeprowadzeniu transakcji. Z Akademią Nauk współpracują 23 organizacje bankowe, instytucje projektowe i rzeczoznawcy.

Zalety:

 • główni partnerzy Sberbank w swoim segmencie;
 • laureaci nagród „Najlepsza firma deweloperska zatrudniająca do 50 osób” oraz „Najlepszy debiutant na rynku nieruchomości”;
 • zdalne wsparcie dla klientów z innych miast;
 • doradztwo w zakresie przygotowania przed sprzedażą;
 • fotografowanie obiektu na profesjonalnym poziomie.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Stolica mieszkań

TELEFON+7 812 708-05-77
STRONIE INTERNETOWEJhttps: //xn--80aafwdjexybbmi4c.xn--p1ai
ADRESśw. Tipanova 3.
W POBLIŻU METRA- Gwiazda.
- Moskwie.
- Park Zwycięstwa.
- Energia elektryczna.
HARMONOGRAMPon-pt: od 09:00 do 18:00
Sob.-niedz .: dni wolne
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- kupno / sprzedaż mieszkań;
- wynajem mieszkania;
- zarządzanie zaufaniem;
- hipoteka wojskowa;
- realizacja mieszkań od dewelopera.

Szybko rozwijająca się Akademia Nauk słusznie znajduje się na naszej liście najlepszych agencji nieruchomości w Petersburgu na 2020 rok. Kancelaria reguluje wszelkie kwestie związane z nabyciem, sprzedażą, najmem lub wycofaniem wszelkiego rodzaju nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Agencja nieruchomości nie ustaje w doskonaleniu własnego systemu kontroli danych dotyczących obiektów nieruchomości, co pozwala znaleźć odpowiednie rozwiązanie w jak najkrótszym czasie, za co doceniają to klienci.

Zalety:

 • indywidualne podejście do każdego klienta;
 • Wykwalifikowany personel;
 • transakcja;
 • agenci wiedzą, o co zapytać właścicieli mieszkań, aby odkryć ukryte wady.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Prosty kąt

TELEFON+7 965 079-44-60
STRONIE INTERNETOWEJhttp://ugol.spb.ru
ADRESProspect Narodnogo Opolcheniya, 10 listów, biuro 231.
W POBLIŻU METRA- Aleja Weteranów.
- Leninsky Prospect.
- Avtovo.
- Moskwie.
HARMONOGRAMPon-pt: od 10:00 do 19:00
Sob.-niedz .: dni wolne
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- Przeprowadzanie transakcji na rynku nieruchomości (kupno i sprzedaż mieszkań na rynku wtórnym);
- poszukiwanie i demonstracja obiektu;
- przeprowadzenie transakcji;
- zakup mieszkań w nowych budynkach;
- Przeprowadzenie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości komercyjnych.

To firma działająca w branży nieruchomości. Tutaj otrzymasz najpełniejsze porady dotyczące różnych problemów, a także szybko rozwiążesz napotkane trudności. Firma pomaga klientom w różnego rodzaju usługach związanych z nieruchomościami.

Zalety:

 • zdobył zaufanie ludzi;
 • czystość transakcji;
 • większość klientów zwraca się do NA za radą przyjaciół;
 • wysoko wykwalifikowani pracownicy;
 • cały niezbędny pakiet dokumentów jest przygotowany starannie i terminowo.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Mitra

TELEFON+7 812 327-45-28
+7 812 715-45-10
STRONIE INTERNETOWEJhttp://www.mitra.su
ADRESśw. 4. Krasnoarmeyskaya, 4.
W POBLIŻU METRA- Frunzenskaya.
- Instytut Technologii I.
- Instytut Technologii II.
HARMONOGRAMPon-sob: od 10:00 do 21:00
Niedziela: dzień wolny
LISTA ŚWIADCZONYCH USŁUG- sprzedaż mieszkań;
- wykonanie pomieszczeń;
- sprzedaż działek i domów;
- hipoteka i pożyczki;
- pilny zakup nieruchomości.

Akademia Nauk rozpoczęła swój własny rozwój 10 lat temu. W tym czasie w małej firmie zaczęła budować się zgrana kadra wysoko wykwalifikowanych pracowników, nastawiona na ciągłe doskonalenie biznesu.Kilka lat później firma uległa transformacji, po czym jej szefowie zaczęli unowocześniać jakość świadczonych usług.

Agencja zatrudniała wówczas ok. 10 osób, aw wyniku przemyślanej polityki powstały zespoły ćwierć-ekspertów, dział zajmujący się wtórnym rynkiem mieszkaniowym, dział kredytów hipotecznych i nieruchomości komercyjnych.

Liczba pracowników wzrosła do 100 osób, po czym powstała własna strona internetowa i ekskluzywny styl. Kurs nie kończy się na dotychczasowym wyniku, a chęć zdobycia jak najlepszych wysokości stała się głównym powodem otwarcia tej agencji nieruchomości.

W tej chwili firma integruje całkowicie nowy schemat działań na rynku, który zmienia sposób pracy agenta. Kadrę nowej gałęzi wtórnego rynku mieszkaniowego tworzą młodzi certyfikowani specjaliści w zakresie sprzedaży nieruchomości.

Dla pracowników działu systematycznie organizowane są szkolenia uczące technik wdrożeniowych i podnoszące poziom umiejętności. Pokazy obiektów stają się koniecznością pokazania walorów obiektu, pobliskiej lokalizacji i infrastruktury.

Eksperci zajmujący się nieruchomościami położonymi na wsi doradzają w sprawie faktycznego kosztu i czasu podłączenia komunikacji. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami tej firmy odwiedzają swoich klientów samochodami firmy, a każdy pracownik otrzymuje nowy sprzęt mobilny, dzięki któremu szybko otrzymuje aktualizację bazy klientów.

Oddział ten stał się właściwie wizytówką odnowionej agencji nieruchomości. Cel - ciągłe doskonalenie i osiąganie więcej - doprowadził do zwiększenia wachlarza usług wynajmu, ponieważ uruchomiono szereg nowych kierunków:

 • hostele;
 • mini-hotele;
 • hostele;
 • dział IT zajmujący się zintegrowanymi rozwiązaniami marketingowymi w sieci.

Zalety:

 • wysoko wykwalifikowana kadra prawników i agentów;
 • stabilność i rzetelność firmy;
 • wysoka jakość usług;
 • praca wykonywana jest sprawnie iw jak najkrótszym czasie;
 • Żadnych ukrytych opłat.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Czy ceny mieszkań wzrosną w 2020 roku

Biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą w Rosji, redaktorzy serwisu „best-pl.designuspro.com” uważają, że nie ma wyraźnych przesłanek do wzrostu wartości nieruchomości. Ostatnio w Sankt Petersburgu i stolicy Rosji deweloperzy musieli obniżyć ceny, aby szybko sprzedać wszystkie obiekty i rozpocząć budowę nowych.

Jeśli chodzi o rynek wtórny, sprzedawcy nie zawsze się poddają i wolą stanowisko, że lepiej chwilę poczekać. Podejmując decyzję o zakupie nieruchomości, nie oszczędzaj pieniędzy i korzystaj z pomocy wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Możesz mieć pewność, że w przyszłości pomoże to uniknąć wielu gorzkich chwil. Mamy nadzieję, że ten artykuł nieco poszerzył Twoją wiedzę na temat agencji nieruchomości i pomógł w dokonaniu wyboru.

Powyższe informacje nie stanowią zachęty do zakupu! W celu uzyskania porady skontaktuj się z ekspertami!

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *