Najlepsze agencje nieruchomości w Murmańsku i regionie murmańskim na 2020 rok

0

Sprzedaż lub zakup nieruchomości jest zawsze ważnym wydarzeniem. Robienie tego samemu jest trudne i niebezpieczne. Właściwa decyzja to zaufanie agencji nieruchomości. Praca z pracownikami firmy potrwa kilka tygodni, a jeśli współpraca będzie utrudniona, stracimy radość z przeprowadzki. Wręcz przeciwnie, wsparcie kompetentnego agenta sprawi, że kupowanie i sprzedawanie będzie przyjemną przygodą. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, masz do wyboru dziesiątki firm. Redaktorzy serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowali ranking najlepszych agencji nieruchomości w Murmańsku i obwodzie murmańskim na rok 2020.

Jak wybrać agencję i agenta nieruchomości

Przeprowadzka powinna sprawiać radość. Jest zawsze. Musisz wybrać agencję nieruchomości, która:

 • przebywa na tym samym terytorium co majątek;
 • posiada informacje o stanie rynku;
 • wie, jak przygotować skuteczną reklamę;
 • gwarantuje klientom wybór, który pozwoli im sprzedać lub kupić nieruchomość po najlepszej dla Ciebie cenie.

Agencje nieruchomości oferują cenne wsparcie.

 • Prawidłowość ustalenia ceny nieruchomości jest ważna, ponieważ wystawienie przedmiotu na rynek po zawyżonej cenie naraża się na ryzyko niesprzedania przez kilka miesięcy. Zbyt niski koszt spowoduje nieufność klientów. Poważna agencja nieruchomości zdaje sobie sprawę z aktualnej sytuacji rynkowej i bierze pod uwagę wiele zmiennych, aby określić, ile warte jest mieszkanie. Dlatego nie powinieneś polegać na pośredniku, który wycenił twoją nieruchomość znacznie drożej niż inni.
 • Najlepsze firmy z branży nieruchomości wiedzą, jak podnieść atrakcyjność mieszkania. Wybierz tych, którzy doradzają, jak ulepszyć nieruchomość na sprzedaż, starając się podnieść cenę sprzedaży. Umiejętnie przesuwając meble, dopasowując kolory, dbając o oświetlenie, poprawiając porządek i czystość, możesz coś zmienić. Na koniec, korzystając z profesjonalnych zdjęć, agent pokaże korzystne strony domu.
 • Podczas przeprowadzania transakcji papierkowa robota jest zawsze uciążliwa. Sprawdzanie dokumentów, przygotowywanie umów, przedsprzedaż, podpisywanie ostatecznej umowy jest stresujące. Poleganie na agencji nieruchomości zmniejsza niepokój. To jest ważne.
 • Na koniec ważne jest, aby agencja nieruchomości stwarzała komfort psychiczny, informowała o kontaktach z potencjalnymi nabywcami oraz o przebiegu bieżących negocjacji. Mając dobrego pośrednika, właściciel domu czuje się jak bohater i przeżywa proces kupna i sprzedaży z optymizmem.

Najlepsza agencja nieruchomości to taka, która działa jak filtr i łączy Cię tylko z odpowiednimi partnerami, szanuje Twoje interesy, nie tylko własne, i gwarantuje kompetentną pomoc prawną.

Błędy wyboru

Zbyt często wybierana jest znana w mieście firma. Z pewnością najlepiej jest skontaktować się z firmą uważaną za wiarygodną. Ale ... nie agencja, nie marka, żadna znana nazwa nie wyświadczy ci przysługi. Będzie to zadanie dla konkretnego agenta nieruchomości. Dlatego oceń osobę, jej doświadczenie, umiejętności praktyczne i cechy osobiste.

Jeśli nazwisko profesjonalisty zostało przekazane przez przyjaciół, krewnych lub znajomych, nie oznacza to, że poradzi sobie z Twoją sytuacją z równym powodzeniem. Zdecyduj, czy pośrednik jest odpowiedni dla Ciebie indywidualnie.

Jeszcze gorzej jest wybrać agenta, bo to dobry przyjaciel. Planując sprzedaż nieruchomości, odłóż na bok przyjaźń i współczucie. Wiele osób przez lata ugrzęzło w sprzedaży, ponieważ ufali swoim bliskim. Zadaj sobie pytanie, co jest ważniejsze: wyświadcz przyjacielowi przysługę czy sprzedaj dom?

Najlepiej unikać agentów i agencji nieruchomości, które proszą o niskie prowizje. Możesz zrozumieć swoje pragnienie oszczędzania pieniędzy. Ale koszt usług nie jest omawiany, średnia cena jest dyktowana przez rynek. Jeśli pośrednik nie może ustalić dla Ciebie odpowiedniej ceny za pracę, nie będzie w stanie uzgodnić korzystnej ceny sprzedaży / kupna domu.

Najlepsze agencje nieruchomości w Murmańsku i regionie murmańskim na 2020 rok

Osiedle mieszkaniowe

Agencja nieruchomości Home estate to wyspecjalizowana firma świadcząca usługi w zakresie nieruchomości w 4 miastach regionu północno-zachodniego (St. Petersburg, Murmańsk, Polyarnye Zori, Apatity). Cechą charakterystyczną agencji jest prawdziwie europejska usługa w pracy z klientami.

Kontaktując się z Home estate, możesz zostać właścicielem mieszkania w nowych budynkach nie tylko w Sankt Petersburgu, Murmańsku, ale także w 26 innych regionach Rosji. Jednocześnie agencja współpracuje tylko z najbardziej wiarygodnymi deweloperami, a zatwierdzenie kredytu hipotecznego i zawarcie DDU można przeprowadzić bez opuszczania Murmańska.

Specjaliści firmy, certyfikowani pracownicy, którzy mają doświadczenie w pracy z wszelkiego rodzaju dotacjami, przeprowadzaniu transakcji z wykorzystaniem hipotek wojskowych, a także kapitału macierzyńskiego, pomogą klientom z zyskiem sprzedać lub kupić różne nieruchomości. Świadczone są usługi wynajmu.

Profesjonalizm każdego z pracowników firmy to gwarancja, że ​​transakcja zostanie przeprowadzona łatwo i przy maksymalnym komforcie klienta.

Osiedle mieszkaniowe jest pełnoprawnym członkiem Rosyjskiego Cechu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Sankt Petersburgu i Regionie Leningradzkim, co dodatkowo stawia firmie wysokie wymagania dotyczące pracy zgodnie z najwyższymi standardami. Jakość i odpowiedzialne podejście do pracy zostały potwierdzone w opiniach klientów agencji.

Korzyści:

 • Firma posiada certyfikat;
 • Dla każdego klienta - indywidualne podejście;
 • Szeroki zakres usług;
 • Pracownicy agencji to profesjonaliści w swojej dziedzinie;
 • 90% klientów zwraca się do agencji za radą znajomych;
 • Firma cieszy się opinią uczciwej i rzetelnej agencji.

Niedogodności:

 • Nie.

VAER nieruchomości

Adres: Murmańsk, pasaż Tarana 25, biuro 317 (trzecie piętro).
Telefon: 8 (911) 060-35-35.

Agencja świadczy następujące usługi: sprzedaż lub wybór mieszkania; pilny odkup lub ekspresowa sprzedaż mieszkań, pokoi, udziałów; zawieranie umów kupna-sprzedaży; obsługa prawna transakcji; zarządzanie zaufaniem; dobór rozwiązań wynajmu. Stosunek ceny do jakości usług jest rozsądny, średnie wartości dla Murmańska i obwodu murmańskiego. Jednocześnie recenzje w Internecie są dobre. Klienci kochają wysoko wykwalifikowanych pracowników, a także uczestniczą we wszystkich głównych platformach mediów społecznościowych. Firma niczego nie ukrywa, aktywnie doradza w rozwiązywaniu problemów mieszkaniowych.

Zalety:

 • Jakość usług;
 • Profesjonalna praca operacyjna;
 • Aktywność w mediach społecznościowych.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Świat nieruchomości (przedstawicielstwo w Murmańsku)

Adres: Murmańsk, pasaż Tarana 25, biuro 6 (pierwsze piętro).
Telefon :? +7 (812) -389-24-96.

Główną działalnością są nowe budynki w Sankt Petersburgu i Leningradzie. W tym celu firma otworzyła oddział dla mieszkańców Murmańska: stworzono specjalne warunki, utworzono centrum kredytów hipotecznych, starannie zorganizowano przegląd obiektu (spotkanie, transfer, rabaty w hotelach). Możesz podpisać umowę bez opuszczania miasta zamieszkania. Agencja rozwiązuje wszelkie problemy: konsultacje, wybór opcji, formalności, weryfikacja i wycena mieszkań. Prowadzi badania marketingowe, doradztwo, inwestycje.Łącząc indywidualne podejście i szeroki wachlarz możliwości, uzasadnia zaufanie klientów na kilka lat. Witryna zawiera szczegółowe pozytywne recenzje.

Zalety:

 • Obszerna baza propozycji;
 • Pełen zakres usług;
 • Witryna informacyjna.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Realt

Lokalizacja w Murmańsku: Aleja Lenina, 16a; Ulica Shcherbakova 22; Prospect Heroes-Severomortsev, 65 i inni, a także w regionalnych miastach Kola i Apatity.
Telefon :? + 7 (8152) 24-44-42.

Największa agencja w mieście. Utworzony w 2000 roku. Na rok 2020 istnieje siedem oddziałów. Członek Murmańskiej Gildii Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Personel liczy ponad stu pracowników. Profesjonaliści dokonują wszelkich czynności związanych z nieruchomościami: kupno i sprzedaż, zamiana, wynajem, ekspresowy wykup, hipoteka, wycena, prywatyzacja. Obsługują wszystkie typy lokali: mieszkalne, komercyjne, handlowe i przemysłowe. A także działki. Baza zawiera zarówno niedrogie obiekty, jak i klasę premium, która jest obsługiwana jako usługa VIP. Badanie dokumentów i obsługa transakcji przechodzą przez nasz własny dział prawny. Zorganizowano centrum szkoleniowe dla początkujących i rozwoju personelu.

Witryna oferuje niezależny wybór pośrednika, zamieszczone zdjęcia i krótkie informacje o zaletach każdego z nich. Szybka bezpośrednia i informacja zwrotna jest zorganizowana. Firma jest widoczna na portalach społecznościowych, udziela reklam, porad i rekomendacji, opracowuje z partnerami wspólne propozycje wynagradzania klientów, prowadzi prace analityczne.

Zalety:

 • Doświadczenie i zasłużona reputacja w branży;
 • Wykwalifikowany personel;
 • Rozległa sieć klientów;
 • Organizacja promocji, programów bonusowych.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Usługa Realt Stroy

Adres: Murmańsk, ul. Polyarnye Zori, 44 (drugie piętro).
Telefon: 8-953-301-45-54, 8 (8152) 4-22-22-4.

Agencja nieruchomości „RieltStroyService” każdorazowo zobowiązuje się do spełnienia wymagań zgłaszających się w całości. Konsultacja jest bezpłatna. Kryteria wyboru obiektu określa klient. Następnie pracownicy pomagają z zyskiem sprzedać lub kupić mieszkanie, pokój, dom, garaż, ziemię, domek letniskowy, domek. Stosowana jest indywidualna metoda wyszukiwania lokalnego, możliwa jest również selekcja w innych regionach Rosji (Kaliningrad, Soczi itp.). Prawnik jest obecny podczas transakcji. Po sformalizowaniu własności wynik jest monitorowany. Dopiero potem praca jest zakończona. Istnieją usługi wynajmu, kredytu hipotecznego, rejestracji przebudowy i inne. Wiadomości, odpowiedzi na pytania, podstawowe informacje są publikowane na doskonale wykonanej stronie internetowej oraz w sieciach społecznościowych.

Zalety:

 • Kompetencje personelu;
 • Baza obejmuje różne terytoria rosyjskie;
 • Własna kancelaria prawna;
 • Urząd Kontroli Jakości.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Rossnedvizhimost

Adres: Murmańsk, ul. Polyarnye Zori, 30.
Telefon kontaktowy :? +7 (8152) 600-810.

Najbezpieczniejszym sposobem jest ubieganie się o usługi pośredników w handlu nieruchomościami w dużych firmach o nienagannej reputacji, które działają od dawna i odnoszą sukcesy. Jednym z takich odnoszących sukcesy przedsiębiorstw w Murmańsku i obwodzie murmańskim jest ROSSNEDVIZHIMOST. W branży od 2010 roku. Członek Murmańskiej Gildii Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Algorytm działań jest następujący: wybieranie mieszkania lub innego obiektu, organizowanie widoków, szacowanie kosztów, możliwość korekty cen, analiza dokumentów, zawieranie umowy przedwstępnej, przeprowadzanie kontroli prawnej, organizowanie transakcji (nabycie / zbycie nieruchomości), rozliczenie, faktyczne przeniesienie. Jednocześnie koszty i ryzyko dla klientów są minimalne, wystarczy ich obecność na seansach i podpisywaniu dokumentów. Klientom usług podoba się takie podejście, a także siedem dni w tygodniu, responsywność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły.

Zalety:

 • Wieloletnie doświadczenie, rzetelna współpraca;
 • Rozsądne ceny za pracę;
 • System promocji i nagród bonusowych;
 • Wygodna nawigacja po witrynie.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Aspekt

Lokalizacja w regionie: Monchegorsk, Metallurgov prospect, 2a, office 42.
Telefon :? +7 (81536) 6-05-27.

Zróżnicowana agencja, wykaz działań: obsługa nieruchomości, obsługa prawna, sprzątanie i patronat. Dla wynajmującego, sprzedającego lub kupującego nieruchomość takie połączenie usług jest korzystne. Na przykład wygodnie jest posprzątać mieszkanie do wynajęcia w jednym miejscu lub sporządzić umowę najmu z udziałem prawnika. Witryna oferuje przeglądanie katalogu obiektów, czytanie artykułów, pozostawienie prośby. Wysoko wykwalifikowani pracownicy bezpłatnie skonsultują się, a następnie szybko doprowadzą klienta do pożądanego rezultatu. Gwarantujemy udaną współpracę.

Zalety:

 • Szeroki zakres problemów do rozwiązania;
 • Eskortuj przed przekazaniem kluczy;
 • Właściwe podejście do klientów.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Inwestować

Adres: Murmańsk, ul. Gagarin, 45 lat lub Bauman, 25.
Telefon :? +7 (8152) 57-57-57.

Dziedzina działalności: kupno, sprzedaż, wynajem, wymiana, pilny zakup lokalu. Specjalizacja: nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne. Członek Murmańskiej Gildii Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Profesjonaliści rozwiązują wszelkie problemy: pomoc w wyszukiwaniu, doradztwo w wyborze tego, co chcesz, wycenianie, targowanie się, sprawdzanie i sporządzanie dokumentów. To standardowa lista usług związanych z nieruchomościami, ale agencja nieruchomości "Invest" pomaga nawet po zarejestrowaniu nieruchomości. Na przykład w razie potrzeby opracuje wyjątkowe wnętrze, ubezpieczy na specjalnych warunkach lub pomoże w naprawach. Dzieje się tak dzięki wspólnym programom z wieloma partnerami. Biura wyposażone są w sprzęt monitorujący, co zwiększa bezpieczeństwo transakcji. Strona w Internecie robi doskonałe wrażenie, informacje są zwięzłe, projekt lakoniczny.

Zalety:

 • Niezawodne wsparcie transakcji;
 • Profesjonalne świadczenie usług;
 • Dbałość o ważne szczegóły;
 • Bonusowe oferty motywacyjne;
 • Wygodny interfejs strony internetowej.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

MCUN

Adres: Murmańsk, Lenin Avenue, 82; DC Azimut, biuro 1019 lub pasaż Tarana, 25.
Telefon :? +7 (8152) 55-88-88.

Firma "Murmańskie Centrum Zarządzania Nieruchomościami" (MCUN) jest skuteczną i rzetelną agencją. Specjalizuje się w obsłudze nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych i gruntowych. W obecności tanich mieszkań wtórnych, nowych budynków w dwudziestu trzech regionach Rosji, wygodnych domków i bezpretensjonalnych domków letniskowych. Oferowana jest szeroka gama opcji kredytu hipotecznego. Popularne wyszukiwania: kup, sprzedaj, zamień, wynajmij lub sprywatyzuj, to żaden problem dla klientów. Transakcja jest zawsze opłacalna, a ryzyko jest zredukowane do zera. W tym celu specjaliści przeprowadzają wyważony dobór opcji, kosztorys, badanie prawne dokumentów, drukowanie i weryfikację umów, wsparcie w organach państwowych. Wielu klientów zgłasza się do rozwiązywania problemów mieszkaniowych więcej niż raz, podoba im się harmonogram pracy, obszerny katalog ofert, orientacja na klienta.

Zalety:

 • Bogata baza nieruchomości;
 • Szeroki zasięg terytorialny;
 • Umiejętność czytania i pisania, rzetelność agentów;
 • Dbałość o potrzeby klienta;
 • Pozytywne recenzje.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Nieruchomości w centrum miasta

Adresy w Murmańsku: ul. Polyarnye Zori, 31/2 i ul. Burkova, 11/18. W regionie znajdują się biura sprzedaży w miastach: Kirovsk, Apatity, Polyarnye Zori, Monchegorsk, Petrozavodsk.
Pojedynczy numer telefonu: 8-800-25-076-25.

Firma powstała w 2002 roku. Członek rosyjskiej gildii pośredników w handlu nieruchomościami. Usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości są świadczone sprawnie, kompetentnie i szybko. Nabycie lokalu spełnia również wymagania klientów. Uwzględniane są wszelkie życzenia: powierzchnia, koszt, prawna „czystość”, wszelkie inne istotne dla klientów cechy, nawet wnętrze. Pomogło to zdobyć zaufanie klientów, opinie o specjalistach są najlepsze. Baza obejmuje ponad 40 tysięcy mieszkań w Murmańsku, Petersburgu, Kaliningradzie, Pietrozawodsku i innych miastach. W obwodzie murmańskim, w rejonie Moskwy, Wołogdy, Woroneża i Leningradu. Na sprzedaż nieruchomości mieszkalne i komercyjne. Wydawany jest kredyt hipoteczny. Działalność jest doskonalona, ​​rozszerzana, poprawia się jakość obsługi.Można sobie poradzić w najtrudniejszych sytuacjach mieszkaniowych.

Zalety:

 • Wieloletnie doświadczenie w branży;
 • Wysoko wykwalifikowani pracownicy;
 • Szeroka gama obiektów;
 • Rozwój, dążenie do doskonalenia;
 • Stosunek jakości do ceny i jakości usług.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Wniosek

Skorzystanie z usług agencji nieruchomości to idealny i szybki sposób rozwiązywania problemów majątkowych. Ważne jest, aby znaleźć profesjonalnie kompetentnego pośrednika, który zadba o Twoje interesy, a nie tylko o swoje.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *