💑 Najlepsze tunele analne i zatyczki do otworów na rok 2020

0

🔞Uwaga! Artykuł przeznaczony jest dla czytelników, którzy ukończyli 18 lat!

We współczesnym społeczeństwie nie ma zwyczaju omawiania intymnych szczegółów życia, preferując tradycyjny seks. Jednak no twierdzeniu seksuologów i psychologów, chęć eksperymentowania w tej dziedzinie jest zupełnie normalnym procesem, który pomoże człowiekowi urozmaicić życie intymne i przynieść maksimum przyjemności. Nie ma co się wstydzić, że osoba dorosła woli korzystać z niestandardowych sposobów satysfakcji, nie.

Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowała dla Państwa ranking najlepszych tuneli analnych i zatyczek z dziurką na 2020 rok.

Potrzebujesz niestandardowych metod

Ze względu na to, że człowiekowi przez całe życie mówi się: jak to zrobić dobrze, a co jest zabronione, traci się jego indywidualność. Dlatego wchodząc w dorosłość nie odczuwa wiele satysfakcji w sferze intymnej. Oczywiście pierwszy raz wydaje się niezapomniany, ale z czasem wszystko staje się rutyną. A jeśli druga połowa nie popiera nowatorskich poglądów i wyznaje konserwatyzm, wówczas „partner życiowy” zaczyna szukać innych dróg. I nie zawsze będą kojarzyć się tylko ze zdradą. W końcu, jeśli mózg nie otrzymuje endorfin, to agresja, prymitywna i nieokiełznana, objawia się z czasem. Dlatego ważne jest, aby ze zrozumieniem traktować okolice intymne, a także nieustannie uczyć się w tym zakresie, aby nie dopuścić do krępujących sytuacji.

Obecnie asortyment zabawek erotycznych jest tak bogaty jak zawsze. Każdy może kupić produkt i używać go. Niektóre usługi gwarantują anonimowość, dzięki czemu użytkownik nie ma żadnych problemów. Ponieważ społeczeństwo nie akceptuje odstępstw od normy i będzie towarzyszyć nowemu z bagnetami. Doświadczeni seksuolodzy znają przyczynę tego zachowania wśród mas - ignorancję seksualną.

Należy rozumieć, że eksperci nie wzywają do bezmyślnego wykorzystywania wszystkiego, ludzie powinni sami decydować, co im się podoba, a co nie. Zapobiega to niepotrzebnemu ryzyku, ale także pozwala ujawnić pełny wewnętrzny potencjał osoby. Z tego, co ten proces sprawia przyjemność obu stronom. Jedną z popularnych zabawek erotycznych jest korek analny i tunel. Liczne pozytywne recenzje wskazują, że produkt przynosi więcej korzyści w życiu seksualnym.

Seks analny jest, był i zawsze będzie, niezależnie od tego, czy krytykom się to podoba, czy nie. Należy jednak mieć świadomość, że bezproblemowa inwazja zwieracza odbytu nie jest możliwa. Na początku kobiety i mężczyźni będą mieli z tym pewne trudności. Tylko delikatne pieszczoty odbytu mogą sprawić przyjemność, nie powinno tu być chamstwa. W tym obszarze znajdują się tysiące zakończeń nerwowych, które całkowicie wyzwalają partnera, dlatego niektóre pary próbują skorzystać na takiej stymulacji.

Spośród wszelkiego rodzaju pomocy wiele osób woli korzystać z tuneli analnych lub wtyczek.Większość recenzji wskazuje, że od używania takich zabawek oboje partnerzy doświadczają nowych emocji, a stosunek płciowy staje się pełniejszy i jaśniejszy. Przy pomocy takiego produktu osoba nie tylko przygotowuje ciało do kontaktu, ale także zapobiega urazom, które mogą wystąpić, jeśli wszystko zostanie wykonane niedbale.

Odmiany

W sex shopach są dziesiątki różnych rodzajów korków, niektóre mają specjalny tunel, inne są wykonane z dżetów, inne są przeznaczone do noszenia na co dzień itp. Jeśli dana osoba wchodzi do sklepu po raz pierwszy, napotyka trudności, a niektórzy po cichu wychodzą, nie rozumiejąc, czego potrzebują. Przed zapłaceniem za zakup powinieneś dowiedzieć się więcej o tym produkcie. W takim przypadku pomocne będą recenzje, rekomendacje, a czasem reklamy. Jednocześnie nie należy zapominać o osobistych preferencjach, a także pamiętać o zdrowym rozsądku, ponieważ od tego zależy bezpieczeństwo użytkowania produktu.

W sumie istnieją 4 główne parametry wyboru, z których jeden jest pomocniczy i nie odgrywa specjalnej roli. Wybierając tunel lub wtyczkę odbytu, należy zwrócić uwagę na kryteria:

 • Kształt produktu;
 • Długość i szerokość;
 • Z jakiego materiału wykonany jest korek.
 • Specjalne zdolności.

Ponadto osoba musi wybierać, koncentrując się na swoim doświadczeniu lub partnerze i brać pod uwagę anatomiczne cechy ciała. W sklepach dostępne są standardowe opcje, które są skierowane do amatorów, dla początkujących użytkowników, wykonane w określonym rozmiarze lub produkty przeznaczone do noszenia na co dzień.

Wybór kształtu

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że wtyczka i środek pobudzający to dwie różne rzeczy. Produkty różnią się nie tylko kształtem, ale także głównym przeznaczeniem. Do podniecenia seksualnego używa się tego ostatniego, ponieważ lepiej wykonują swoją pracę. Stymulanty mają określoną formę, która może być realistyczna lub abstrakcyjna. Jeśli dana osoba ma duże doświadczenie w takich zabawkach, może użyć korka do ruchów ciernych, ale nadal główny cel tego elementu jest taki sam - rozciąganie i rozluźnianie mięśni.

Większość osób w recenzjach zgadza się, że tunel powinien być zwężany. Takie rozwiązanie pozwala na powolne i ostrożne wprowadzanie produktu przy minimalnym ryzyku dla zdrowia. Mięśnie rozciągną się bez powodowania dyskomfortu lub silnego bólu, co będzie miało pozytywny wpływ na ogólne wrażenia. Istnieją modele z kręconymi wypukłościami, przeznaczone są do masażu prostaty u mężczyzn lub dają niezwykłe doznania u kobiet.

Wybór rozmiaru

Początkujący powinni kupować tylko produkty o niewielkich rozmiarach. To najlepsza opcja, ponieważ nie zaszkodzi i nie przyniesie przyjemności. Niektórzy producenci tworzą specjalne zestawy, które pomogą Ci prawidłowo rozciągnąć mięśnie bez powodowania bólu. Tunele są trudniejsze, ponieważ sprzedawane są w średnich formach, dlatego przed ich użyciem lepiej skorzystać ze standardowych opcji.

Istnieją również produkty o niewielkich rozmiarach, ale w razie potrzeby osoba może nadmuchać je w ciele. Mięśnie nie będą odczuwać dyskomfortu związanego ze stopniowym powiększaniem się, co pozwala nie bać się i całkowicie otworzyć. Doświadczeni ludzie lub poszukiwacze mocnych wrażeń poradzą sobie dobrze z dużymi wtyczkami, ale przed użyciem musisz bardziej szczegółowo zbadać fizjologiczną strukturę swojego ciała, aby nie było problemów.

Jaki materiał jest najlepszy

Korki i tunele czołowe mogą być wykonane z silikonu, metalu, gumy, plastiku itp. Różnica pomiędzy materiałem w stopniu elastyczności a maksymalną gęstością, która stworzy niepowtarzalne wrażenie i pozwoli spojrzeć na produkt w nowy sposób. Dla wygodnego użytkowania zaleca się zwrócenie uwagi na właściwości przewodzenia ciepła. Liderem pod tym względem są wyroby metalowe, które szybko dostosowują się do temperatury ciała.

Wybierając produkt, musisz zrozumieć, że powierzchnia powinna być gładka, nie powinno być szwów, zadrapań i zadziorów. Takie modele są dostępne na rynku i często są produkowane przez mało znane firmy i sprzedawane po niskiej cenie. Aby nie doznać obrażeń podczas używania takiego produktu, ważne jest, aby go najpierw sprawdzić.

Zgodność z bezpieczeństwem

Kiedy dana osoba po raz pierwszy korzysta z takiego produktu, nie zaleca się zaufania partnerowi, ponieważ nie będzie on w stanie poczuć na sobie wszystkich niuansów. Najlepiej, gdy kobieta lub mężczyzna samodzielnie wstrzykuje produkt. Średnica powinna być minimalna, nie ma potrzeby ryzykować. Tunel przed wprowadzeniem do środka jest smarowany specjalnym środkiem antybakteryjnym, a następnie suszony. Smar powinien być na bazie silikonu, to najbezpieczniejsza rzecz.

Po rozpoczęciu nurkowania mięśnie zaczną się przyzwyczajać do rozciągania, będzie to następować powoli, nigdzie nie trzeba się spieszyć. Sytuacja powinna być wygodna i spokojna, a postawa wygodna, najlepiej jeśli osoba będzie sama ze sobą. Tylko w ten sposób użytkownik może zrozumieć, czy podoba mu się ten produkt, czy nie. Jeśli wszystko zostanie wykonane zgodnie z instrukcjami, z czasem pojawi się przyjemne podniecenie, dozwolona jest stymulacja stref erogennych, ponieważ pozwala to skoncentrować się tak bardzo, jak to możliwe.

Niektórzy kupują korek do częstego używania, podczas gdy inni kupują go okresowo. Pierwsza kategoria jest w stanie wykonywać codzienne czynności z tym elementem w środku. Ważne jest, aby wiedzieć, że do takich celów kupowana jest specjalna wtyczka, która nie będzie ograniczać ruchu. Uwzględnia również rozmiar, szczelność, obecność elementu ustalającego i kształt. Dzięki temu produkt dopasowuje się do ciała i nie wypadnie i nie wniknie do odbytnicy. Ponadto wtyczka powinna być łatwa do usunięcia i nie stwarzać problemów.

Po użyciu produkt należy dokładnie umyć, nawet jeśli dana osoba używała prezerwatywy. Do takich celów zaleca się stosowanie specjalnych środków, które nie zniszczą powłoki zewnętrznej. Są sprzedawane w sklepach erotycznych, więc znalezienie ich jest łatwe. Środek czyszczący nie tylko wyczyści wtyczkę, ale także ochroni przed niebezpiecznymi zarazkami, które mogą się tworzyć.

Jaki smar jest odpowiedni do tunelu

Aby bezpiecznie włożyć produkt do ciała, konieczne jest użycie specjalnego smaru, podczas gdy wymiana tej substancji na improwizowany produkt nie zadziała. Krem i olejek nie są przeznaczone do wstrzykiwania do odbytu. Pierwsza może wywołać reakcję alergiczną i nie zapewni użytkownikowi dobrego poślizgu, a olej może całkowicie zepsuć zabawkę. Błona śluzowa jest bardzo wrażliwa, dlatego należy użyć specjalnego smaru.

Substancje smakowe z pewnością są dobre, ale nie ma z nich praktycznej korzyści. Należy rozumieć, że jeśli produkt silnie pachnie, oznacza to, że zawiera dużą ilość aromatów wytworzonych na bazie syntetycznej. Taka kompozycja negatywnie wpłynie na stan wewnętrzny odbytnicy, co może pociągać za sobą negatywne konsekwencje.

Jeśli partnerzy używają tej samej wtyczki lub tunelu dla dwojga, najlepiej jest używać prezerwatyw, ponieważ zapewniają one lepszą ochronę.

Ocena najlepszych i najbezpieczniejszych tuneli analnych

Tunel koparkowy marek XR (seria główna)

Wysokiej jakości produkt wykonany z termoplastycznego elastomeru (TPE). Odpowiedni do użytku zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Produkt ma 11 cm długości i 6,3 cm szerokości, jest w pełni kompatybilny z lubrykantami na bazie wody lub silikonu. Powłoka jest wysokiej jakości i nie powoduje reakcji alergicznych.

Średni koszt to 2300 rubli.

Zalety:

 • Łatwość użycia;
 • Odpowiedni dla doświadczonych i amatorów;
 • Dobry materiał;
 • Kompatybilny z różnymi smary.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Orion Lust Tunnel Plug XL (You2Toys)

Ten produkt jest przeznaczony do użytku wyłącznie przez doświadczonych partnerów. Długość 13 cm, szerokość 3 cm Sprzedawany tylko w kolorze czarnym. Materiał produkcyjny - hipoalergiczny silikon. Marka należy do niemieckiego producenta.

Średnia cena to 1900 rubli.

Zalety:

 • Piękne opakowanie z instrukcją;
 • Wysokiej jakości materiał;
 • Wygodna forma.

Niedogodności:

 • Tylko dla doświadczonych użytkowników.

Doc Johnson Kink Wet Works Poznaj silikonową zatyczkę Platinum Premium

Niezwykły model dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Wykonany z silikonu, który nie powoduje reakcji alergicznych w błonie śluzowej. Długość robocza - 10,6 cm.

Średnia cena to 2900 rubli.

Zalety:

 • Łatwe wprowadzenie;
 • Niezwykły kształt;
 • Elastyczny materiał.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Zatyczka Eroticon Black Tunnel - 7cm

Ta opcja jest bardziej przeznaczona dla początkujących, ponieważ ma mały rozmiar i grubość. Produkt nie sprawi trudności w użytkowaniu nawet osobom, które pierwszy raz o takim produkcie usłyszą. Wyprodukowany przez rosyjską firmę. Długość - 7 cm.

Średni koszt to 570 rubli.

Zalety:

 • Cena £;
 • Materiał dobrej jakości;
 • Odpowiedni dla początkujących.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Niebieski tunel odbytu Erasexa

Piękny produkt o jasnoniebieskim kolorze, odpowiedni dla kobiet i mężczyzn. Długość robocza 10,5 cm Produkt idealny do pięściowania. Wykonane ze sprężystego silikonu.

Sprzedawane po cenie 2320 rubli.

Zalety:

 • Dobra stymulacja;
 • Piękne wykonanie zewnętrzne;
 • Idealny dla profesjonalistów.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Orion Tunnel Plug

Jakościowa wersja niemieckiego producenta, którą wyróżnia zewnętrzne wykonanie. Projekt uzupełnia falujący relief dla większego pobudzenia i wrażeń. Maksymalna długość to 11,2 cm, natomiast średnica to 5,1 cm.

Sprzedawane po cenie 1430 rubli.

Zalety:

 • Dobrze zawarte;
 • Niezwykła ulga;
 • Bezpieczeństwo.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Doc Johnson Open Up

Jeden z najlepszych produktów dla lubiących nowe doznania. Wyprodukowany pod amerykańską marką. Materiał produkcyjny - polichlorek winylu. Długość - 12 cm, szerokość - 4,3 cm Sprzedawane tylko w klasycznym czarnym kolorze. Dbanie o produkt jest dość proste, wystarczy specjalistyczny detergent.

Średni koszt to 880 rubli.

Zalety:

 • Niezapomniane uczucia;
 • Świetna opcja dla zaawansowanych użytkowników;
 • Wysokiej jakości materiał;
 • Łatwość użycia.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Wreszcie

Wybór tunelu odbytu jest kwestią intymną i należy ją podjąć na podstawie gustów partnerów, cech fizjologicznych i doświadczenia w seksie analnym.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię