🎧Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne na rok 2020

2

Słuchawki bezprzewodowe to bardzo wygodne urządzenie, które znacznie upraszcza życie użytkownika. Dzięki takiemu gadżetowi bez problemu możesz jednocześnie słuchać ulubionej muzyki czy podcastów i robić zwykłe rzeczy, nie przeszkadzając przy tym przewodami. Mówiąc o przewodach, nie musisz już bez końca ich rozplątywać i martwić się o integralność styków. W końcu zapomnisz, czym jest plątanina zmatowiałych słuchawek w szufladzie biurka. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o terminowym naładowaniu akcesorium.

Oczywiście nowoczesne sklepy zapewniają konsumentowi szeroki wybór takich gadżetów. Wśród nich są zarówno towary doskonałe, jak i całkowicie niespełniające norm. Aby nie robić pochopnego zakupu, którego będziesz musiał żałować, redaktorzy serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowali dla Ciebie ocenę najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych na 2020 rok.

Kryteria wyboru

Dla optymalnego wyszukiwania i oszczędności czasu przygotowaliśmy instrukcję obsługi, w której podkreśliliśmy główne cechy techniczne urządzeń bezprzewodowych.

Metoda połączenia

Większość urządzeń bezprzewodowych można podłączyć do gadżetu za pośrednictwem połączenia Bluetooth lub modułu radiowego. Od tego elementu zależą subtelności podłączenia akcesorium i jego kompatybilność z urządzeniami użytkownika.

Możliwe jest również połączenie ich przez podczerwień, ale ta metoda jest uważana za przestarzałą moralnie i mało popularną. Znalezienie takich modeli w sprzedaży jest prawie niemożliwe.

Bluetooth

Jeśli wybrałeś model współpracujący z Bluetooth, to kupiłeś uniwersalne urządzenie, które może łączyć się z dowolnym gadżetem i urządzeniem bez dodatkowego wyposażenia.

Kupując przede wszystkim sprawdź wersję modułu bluetooth. Powinno być 5.0. Można również stosować starsze wersje, jednak jakość dźwięku zależy bezpośrednio od tego wskaźnika, a także od zużycia energii telefonu i samych słuchawek. Pożądane jest również, aby wersje modułu Bluetooth pasowały zarówno na samym telefonie, jak i na słuchawkach. W przeciwnym razie użytkownik naraża się na ograniczenia w korzystaniu z akcesoriów bezprzewodowych.

Moduł radiowy

Modele te są zalecane do użytku biurowego, gdy potrzebujesz stabilnego połączenia o dużym zasięgu. Z takimi gadżetami nie da się wyjść na zewnątrz, dodatkowo ten dodatek pochłania dużo energii.

Ten typ słuchawek jest używany na konferencjach, w dużych biurach lub po prostu w domu do oglądania filmów. Asortyment akcesoriów można zawsze określić w instrukcji obsługi.

Dodatkowy kabel

Jeśli chcesz zaoszczędzić na ładowaniu słuchawek, kup adapter do urządzenia bezprzewodowego, który pozwoli Twoim słuchawkom pracować w zwykły sposób przewodowy. Należy pamiętać, że muszą one być wyposażone w złącze dla tego kabla.

Wygląd

Słuchawki mogą być zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Ten ostatni zostanie omówiony w artykule.Ten gadżet jest wkładany do uszu, jego główna wygoda polega na jego zwartości i możliwości angażowania się w każdą aktywność, w tym sport.

Te zewnętrzne noszone są na uszach, są bardziej masywne, ale jednocześnie dłużej trzymają ładunek.

Okres autonomii

To jeden z najważniejszych parametrów. Najlepszą opcją jest 10-20 godzin autonomicznej pracy. Wskaźnik o niższych liczbach nie będzie odpowiedni dla większości użytkowników, ponieważ potrzeba ciągłego doładowywania wyczerpuje każdego użytkownika. Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z charakterystyką techniczną, na pewno wskażą czas autonomii.

Mikrofon

Większość nowoczesnych bezprzewodowych słuchawek dousznych może być używana jako zestaw słuchawkowy. Jednak konfiguracja mikrofonu może wpływać na słyszenie w słuchawkach. Jeśli Twoim celem jest nie tylko słuchanie muzyki, ale także aktywne rozmowy z rozmówcą, kup urządzenia z wbudowanym i ruchomym mikrofonem. Dzięki temu będziesz w stanie kontrolować jakość transmisji informacji audio, nie pozwalając, aby zewnętrzny hałas zakłócał rozmowę.

Aktywny system redukcji szumów

Ten parametr odpowiada za jakość muzyki podczas słuchania. Jeśli chcesz w pełni cieszyć się ulubioną piosenką, kup słuchawki próżniowe. Szczelnie zamykają kanał słuchowy, dostosowując w ten sposób poziom izolacji akustycznej.

Istnieją również modele opracowane przy użyciu specjalnej technologii. Posiadają wbudowany mikrofon, który reaguje na dźwięki zewnętrzne i automatycznie je tłumi. Takie urządzenia są drogie i szybciej się zużywają przy aktywnym użytkowaniu.

Jakość dźwięku

Ta pozycja ma kilka cech. Przeanalizujmy je bardziej szczegółowo.

 • Zakres częstotliwości - od tego zależy podatność człowieka na dźwięki. Przeciętne ucho jest w stanie rozpoznawać dźwięki z zakresu 20-20 000 Hz. W związku z tym słuchawki powinny mieć zakres częstotliwości mieszczący się w tych liczbach.
 • Głośność - nie każdy lubi cichy dźwięk w urządzeniu, dlatego aby wybrać najlepszą opcję, szukaj akcesoriów o czułości co najmniej 95 dB.
 • Odporność - odpowiada za jakość reprodukowanego materiału. W przypadku urządzeń kompaktowych wybierz parametry w zakresie 16-32 omów. Im wyższy ten wskaźnik, tym lepszy dźwięk słuchawek, jednak wyższy poziom oporu jest niemożliwy w urządzeniach przenośnych, a koszt takich modeli znacząco rośnie.

Szybkość połączenia gadżetu

Ten parametr należy wykonać w ciągu kilku sekund. Nikt nie chce czekać kilku minut, aż telefon połączy się z urządzeniem bezprzewodowym. Modele wysokiej jakości nie powinny zwalniać nawet kosztem budżetowym.

Przyciski przełączania muzyki

Większość modeli bezprzewodowych jest wyposażona w te przyciski. Polecamy urządzenia z mechanicznym przełączaniem torów, ponieważ korzystanie z opcji dotykowych nie jest zbyt wygodne w zimnych porach roku.

Etui ładujące

Bardzo przydatny i wygodny zakup. Kup słuchawki z etui ładującym dołączonym do zestawu, dzięki czemu nie musisz się martwić o możliwość uzupełnienia ładunku gadżetu.

Gdzie mogę kupić

Taki gadżet można kupić w sklepie elektronicznym. Tam kupujący będzie mógł uzyskać kompleksowe porady od sprzedawcy, przetestować słuchawki pod względem dźwięku, a także skorzystać z serwisu gwarancyjnego. Do tych samych celów nadają się przedstawiciele online oficjalnych sklepów. Tam również otrzymasz poradę i gwarancję na produkt.

Możesz również kupić dobrą wersję produktu od AliExpress, ale w takim przypadku kupujący będzie musiał polegać tylko na poradach sprzedawcy i ich niezawodności. Przed zakupem urządzenia koniecznie przeczytaj recenzje o gadżecie.

Poniżej znajdziesz najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne na podstawie opinii większości użytkowników.

Ranking najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych na rok 2020

AirPods 2

To początek naszego rankingu, jako niekwestionowanego lidera sprzedaży bezprzewodowych słuchawek dousznych.Pomimo wysokiej ceny większość użytkowników preferuje to urządzenie ze względu na gwarantowaną jakość dźwięku i działanie.

Jedną z głównych innowacji w tej serii jest możliwość ładowania ich za pomocą ładowania bezprzewodowego. Model jest również wyposażony w obudowę do konwencjonalnego przewodowego odzyskiwania energii. Ponadto ten futerał nie pozwoli zgubić słuchawek.

Urządzenie jest gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z etui. Urządzenie błyskawicznie łączy się z iPhonem, konfiguracja umożliwia sterowanie nimi za pomocą asystenta głosowego, a specjalny sprzęt dotykowy automatycznie wstrzymuje odtwarzanie, gdy tylko wyjmiesz słuchawki z uszu. Żywotność baterii to 8 godzin nieprzerwanej pracy. Etui można je również doładować, jeśli potrzebujesz dodatkowego czasu na pracę. Aby uzupełnić poziom energii wystarczy trzymać urządzenie w etui przez 15 minut. W ten sposób otrzymujesz kolejne 3 godziny pracy. Podsumowując, możemy powiedzieć, że to akcesorium więcej niż płaci za swoją sporą cenę.

AirPods 2

Zalety:

 • funkcja szybkiego ładowania;
 • świetlny wskaźnik gotowości do pracy;
 • wysokiej jakości montaż;
 • świetny dźwięk;
 • łatwość zarządzania;
 • stylowy wygląd;
 • Komendy głosowe;
 • akcelerometr dotykowy.

Niedogodności:

 • nie ma redukcji hałasu;
 • anatomicznie nieodpowiedni dla niektórych użytkowników;
 • model jest prezentowany tylko w jednym kolorze;
 • brak ochrony przed wnikaniem wilgoci.

Średni koszt to 11 000 rubli rosyjskich.

CaseGuru CGPods 5.0.0

Nie ma możliwości zakupu drogich wkładek dousznych. Zwróć uwagę na tę wspaniałą i bardzo stylową opcję. Słuchawki są przechowywane w cylindrycznym etui, samo urządzenie jest bardzo wygodnym kompaktowym urządzeniem. Konfiguracja etui nie pozwoli na otwarcie go w torbie lub kieszeni, chroniąc tym samym użytkownika przed ich zgubieniem. Jeśli chodzi o parametry techniczne, ten model udowadnia, że ​​można kupić naprawdę wysokiej jakości gadżet za nie najwyższą cenę. Żywotność baterii to ponad 10 godzin, dostępna jest również możliwość doładowania z etui.

Bezpośrednio same słuchawki są wykonane z przyjemnych dla ucha materiałów silikonowych, akcesorium doskonale trzyma się w przewodzie słuchowym, nie wypada nawet przy aktywnym biegu. Producent nie zaleca odwiedzania basenu czy sauny ze słuchawkami, ale można pójść pod prysznic.

Jak na dźwięk jest na dość wysokim poziomie, warto zwrócić uwagę jedynie na niski poziom basów. Takie podejście pozwala na odsłonięcie całego komponentu muzycznego utworu bez utraty jakości. Dotykowe przyciski przełączające, szybko reagujące na naciśnięcia ręczne.

CaseGuru CGPods 5.0.0

Zalety:

 • doskonały stosunek jakości do ceny;
 • dźwięk wysokiej jakości;
 • bezpiecznie zapiąć w etui;
 • stylowy wygląd;
 • idealny na imprezy sportowe;
 • wygłuszenie;
 • szybko połącz się z gadżetem;
 • funkcja szybkiego ładowania.

Niedogodności:

 • otwieranie obudowy nie jest zbyt wygodne.

Średni koszt to 5000 rubli rosyjskich.

Xiaomi Redmi AirDots

Uniwersalna wersja słuchawek dousznych, znana również jako Mi True Wireless Earbuds Basic. Ten model jest odpowiedni zarówno dla iPhone'a, jak i dowolnego gadżetu w systemie operacyjnym Android. Żywotność baterii wynosi 4 godziny, dostępne jest również ładowanie w etui. Jeśli chcesz, możesz podłączyć akcesoria do telefonu za pomocą kabla, niestety tego urządzenia nie ma w pakiecie, trzeba będzie je dokupić osobno.

Jeśli chodzi o komponent techniczny, istnieją drobne niuanse. Dźwięk można by nazwać dobrym, gdyby nie przesadny bas. Podczas słuchania gadżetu przy maksymalnej głośności użytkownik usłyszy świszczący oddech, nie będzie można cieszyć się naprawdę wysokiej jakości dźwiękiem, jednak dla zwykłego użytkownika możliwości wkładek dousznych są więcej niż wystarczające. Ale funkcje redukcji szumów i wygłuszenia działają doskonale.

Ponadto użytkownicy zauważyli drobne wady w pracy słuchawek jako zestawu słuchawkowego - często można usłyszeć słowa rozmówcy po raz drugi.

Dla wygody twórca wyposażył wkładki douszne we wskaźnik naładowania, same urządzenia w uszach trzymają się doskonale, nie wypadają i są dość wygodne w przewodzie słuchowym. Pokrowiec jest wykonany z matowego tworzywa sztucznego i jest lekki. Przyciski sterujące znajdują się na akcesoriach, zapewniono również ochronę przed wilgocią.

Mi True Wireless Earbuds Basic

Zalety:

 • wyciszenie dźwięku;
 • ergonomiczny styl;
 • koszt budżetowy;
 • wygoda użytkowania.

Niedogodności:

 • nie najczystszy dźwięk;
 • słaba słyszalność;
 • konieczne jest przestrzeganie określonej kolejności podczas wyjmowania słuchawek z etui;
 • nie ma instrukcji w języku rosyjskim.

Średni koszt to 1300 rubli rosyjskich.

Strumień Motorola

I jeszcze jedna dobra opcja budżetowa w naszym wyborze. Znana firma Motorola wypuściła dość wysokiej jakości urządzenie, które zachwyci fanów muzyki bardzo dobrym dźwiękiem. Gadżet jest uniwersalny, pasuje do kilku programów jednocześnie. Do zalet urządzenia należy funkcja sterowania głosowego. Twórcy wyposażyli również urządzenie w ochronę przed wilgocią i kurzem. Słuchawki dobrze przylegają do uszu, dzięki czemu możesz uprawiać z nimi sport bez obaw o zgubienie akcesoriów.

Ten niemal doskonały gadżet ma istotną wadę - krótki czas pracy na baterii - tylko 3,5 godziny. Ale dla wygody użytkowników na etui na słuchawki znajdują się przyciski do przełączania utworów i regulacji poziomu głośności.

Strumień Motorola

Zalety:

 • niska cena;
 • ochrona przed pyłem i cieczami;
 • dobra jakość dźwięku;
 • wygoda użytkowania;
 • szybkie połączenie z telefonem;
 • kontrola głosu;
 • doskonała jakość dźwięku podczas używania słuchawek jako zestawu słuchawkowego.

Niedogodności:

 • krótki okres autonomii.

Średni koszt to 3500 rubli rosyjskich.

Nanopods Getlux

Nowość na rok 2020 zachwyci prawdziwych koneserów muzyki stylowym designem. Bardzo piękna obudowa jest bardzo wytrzymała, ponieważ jest wykonana z aluminium. Na powierzchni etui znajduje się wskaźnik naładowania, a na ekranie telefonu można również monitorować poziom energii. Autonomia tych wtyczek to 5 godzin pracy, etui wydłuży działanie słuchawek do jednego dnia. Zgadzam się, dość imponująca liczba.

Przyciski sterujące są wrażliwe na dotyk, warto również zauważyć, że urządzenie pozwala sterować nie tylko utworami muzycznymi, ale także aparatem. Na korpusie wkładek dousznych znajdują się przyciski sterujące do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Podświetlane są także słuchawki.

Nanopods Getlux

Zalety:

 • dźwięk stereo;
 • doskonała jakość muzyki;
 • montaż na najwyższym poziomie;
 • podświetlenie;
 • wielofunkcyjność;
 • możliwość ładowania bezprzewodowego.

Niedogodności:

 • nie ma ochrony przed wilgocią.

Średni koszt to 5000 rubli rosyjskich.

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Nokia BH-705 V2

Doskonały wybór zarówno dla miłośników technologii Apple, jak i użytkowników Androida. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi asystentami głosowymi, ponadto daje doskonałą możliwość wykorzystania ich jako zestawu słuchawkowego. W razie potrzeby użytkownik może korzystać tylko z jednej słuchawki (np. W przypadku rozmowy telefonicznej).

Akcesoria są przechowywane w bardzo stylowym etui, które wydłuża żywotność baterii do 15 godzin. Urządzenie może wytrzymać 4 godziny bez dodatkowych opłat. Duży zasięg działania - 10 metrów - będzie miłym dodatkiem do zakupu.

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Nokia BH-705 V2

Zalety:

 • stylowy ergonomiczny design;
 • dobry dźwięk;
 • doskonała jakość wykonania;
 • prosta kontrola;
 • obecność ochrony przed wilgocią;
 • jest wskaźnik naładowania.

Niedogodności:

 • cichy dźwięk w mikrofonie.

Średni koszt to 6000 rubli rosyjskich.

Tabela porównawcza charakterystyk technicznych:

ProduktBluetoothMikrofonOpór, OhmZakres częstotliwości, Hz
AirPods 25.022320-20 000
CaseGuru CGPods 5.0.05.021620-20 000
Xiaomi Redmi AirDots5.023220-20 000
Strumień Motorola4.123220-20 000
Nanopods Getlux5.023220-20 000
Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Nokia BH-705 V25.021620-20 000

Jeśli miałeś doświadczenie w korzystaniu z produktów opisanych w ocenie, napisz swoją opinię w komentarzach.

2 UWAGI

 1. Słuchawki bezprzewodowe są zdecydowanie wygodniejsze. Długo zastanawiałem się, który wybrać: Samsunga "bads" czy Xiaomi Redmi. Ponieważ nie byłem pewien potrzeby urządzenia, zatrzymałem się na drugiej opcji. Podobało mi się ich używanie: dźwięk jest surround, lubię nawet przesadny bas, łączą się błyskawicznie, cena emisyjna to 1500 rubli.

 2. Pierwszy raz kupiłem słuchawki bezprzewodowe sześć miesięcy temu. Nie studiowałem informacji, myśleli, że są one wszystkie plus lub minus takie same w użyciu. W rezultacie szybko siadają, a dźwięk jest zły. Przeczytałem twój artykuł, teraz rozumiem, czego potrzebuję. Kup CaseGuru CGPods 5.0, dobry dźwięk, szybkie ładowanie, czego potrzebuję.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię