Najlepsze trasy i rajdy dla dzieci w 2020 roku

0

Który dzieciak nie lubi wyścigów i pięknych samochodów? Wielu facetów woli zbierać całe kolekcje zabawek, pokazywać je znajomym i organizować wspólne konkursy. Jeśli Twoje dziecko jest również miłośnikiem wyścigów, z pewnością pokocha wyścigi rajdowe i tory samochodowe. Sprawcie dziecku tak cudowną niespodziankę, a redaktorzy serwisu „best-pl.designuspro.com” pomogą Wam w dokonaniu właściwego wyboru toru do zabawy.

Co to jest

Ta zabawka jest rodzajem zabawki popędzać... Tylko w tym przypadku zamiast szyn używa się autostrady, a zamiast pociągu samochód wyścigowy. Taką zabawkę można łatwo złożyć i zdemontować, maluch w razie potrzeby może zmienić jej konfigurację, dopasować trajektorię, wyznaczyć trasy. Ponadto zestaw do rajdu może zawierać elementy środowiskowe, zwierzęta, różne przeszkody dla bardziej ekscytującej rozgrywki.

W jakim wieku możesz dać

Takie zabawki mogą zainteresować 3-letnie dziecko. Konieczne jest jedynie wybranie wyścigu samochodowego, kierując się cechami wieku dziecka. Już od najmłodszych lat warto kupić prostsze opcje rajdowe z mniejszą liczbą dodatkowych części i elementów. Dziecko z wielką przyjemnością będzie się bawić taką zabawką z ojcem. Takie działania prowokują rozwój drobnych zdolności motorycznych w rękach dziecka, przyczyniają się do kształtowania wyobraźni i wywołują głód wiedzy. Ponadto wyścigi trenują zwinność dziecka, poprawiają koordynację ruchów, a także stymulują zdolność podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych.

Dla dzieci w wieku 6 lat odpowiednie są bardziej wyrafinowane opcje obsługiwane z panelu sterowania. Zestawy te charakteryzują się obecnością dodatkowego wyposażenia oraz obecnością wielu postaci.

Dodatkowo zabawka zachwyci nastoletnich chłopców. Opracowano dla nich modele z podejściem wielopoziomowym. Rajdy wyposażone są w szereg ostrych zakrętów, zakrętów, zawsze występuje martwa pętla. Poziom trudności w tym przypadku odpowiednio wzrasta, rozgrywka staje się coraz bardziej ekscytująca.

Pomimo tego, że chłopcy z wielką przyjemnością bawią się torami wyścigowymi, taki prezent może być również podarowany dziewczynie, która lubi samochody. Jeśli w rodzinie jest kilkoro dzieci, to taki zestaw pozwoli dzieciom i rodzicom na wspólną zabawę, aranżację zawodów, sprawiając, że maluchy będą walczyć o rywalizację i zwycięstwo.

Kryteria wyboru

Kupując tor wyścigowy, zwróć uwagę na następujące niuanse.

Konfiguracja i poziom trudności

Im starsze dziecko, tym więcej elementów powinno znaleźć się w zestawie. Pamiętaj, aby dokładnie przestudiować liczbę części zabawek, spójrz na obraz na opakowaniu, przeczytaj oznaczenia na pudełku. Pamiętaj, że dziecko będzie zainteresowane tylko zabawą zabawką, która odpowiada jego cechom psychofizycznym.

Kontrola

Ten parametr jest podzielony na kilka typów:

 • Instrukcja - odpowiednia dla najmniejszych.Najczęściej zabawką jest mały slajd, z którego stacza się maszyna. Taki zestaw nie wzbudzi zainteresowania starszych dzieci.
 • Zasilanie bateryjne - te tory dają więcej możliwości. Takie produkty mają średni koszt, ale wymagają stałego monitorowania ze względu na konieczność zakupu dodatkowych baterii. Ponadto modele te nie mogą wykonywać wielu sztuczek, ponieważ muszą stale utrzymywać dużą prędkość. Akumulator, który się rozładowuje, nie pozwoli spełnić tego wymogu.
 • Z sieci - najwygodniejsza, ale jednocześnie droga opcja. Takie zabawki warto prezentować dorosłym dzieciom, takie rajdy dają szeroki wachlarz możliwości. Najczęściej te modele są wyposażone w pilota.

Ponadto najnowocześniejsze warianty mają możliwość obliczania prędkości samochodów rywali, a także liczby wykonanych zakrętów i liczby lew. Jednak ich koszt znacznie wzrasta.

Samochody

W większości przypadków te zabawki są wyposażone w samochody wyścigowe lub sportowe. Istnieją modele kolekcjonerskie, w których pojazdy są reprezentowane przez inne typy samochodów. W tym przypadku wybór trasy zależy wyłącznie od hobby dziecka i możliwości finansowych jego rodziców.

Gdzie mogę kupić

Podobnie jak wszystkie zabawki dla dzieci, rajdy należy kupować w wyspecjalizowanych sklepach dla dzieci lub w sklepach internetowych. Najważniejsze jest to, że producent marki cieszy się zaufaniem kupujących i ma doskonałą reputację. Nie zapominaj, że wszystkie materiały do ​​produkcji muszą spełniać normy i wymagania sanitarne, nie mogą emitować substancji toksycznych, a także muszą być certyfikowane w Twoim kraju.

Ekwipunek

Sprzęt do automatycznego śledzenia często obejmuje:

 • boki ochronne;
 • elementy przyrody i krajobrazu;
 • kierowców samochodów i widzów;
 • trybuna;
 • tor przeszkód;
 • flagi;
 • urządzenie do liczenia zwycięzcy;
 • trampolina;
 • dodatkowe ślizgi, łuki i pierścienie;
 • światła;
 • reflektory i klaksony samochodowe.

Ocena najlepszych tras i rajdów na 2020 rok

Autotrack „Steep Races”

Wspaniały zestaw imponujących wielopoziomowych utworów. Liczba aut w zestawie to 7 sztuk, w tym: 2 SUV-y, samochód i rower. Dla większego realizmu tor zawiera znaki drogowe, sygnalizację świetlną. Zabawka jest wyposażona we wszystkie funkcje, dzięki którym dziecko poczuje się jak prawdziwy ścigacz. Samochody działają na baterie, co nieco ogranicza ich prędkość i triki. Rajd polecany jest dla dzieci od 3 roku życia. Materiał produkcyjny - plastik i metal, materiały te są całkowicie bezpieczne i certyfikowane.

Autotrack „Steep Races”

Zalety:

 • ciekawy utwór;
 • wzbudzi zainteresowanie każdego dziecka;
 • w zestawie kilka maszyn.

Niedogodności:

 • niska prędkość.

Średnia cena to 1500 rubli rosyjskich.

Track 1 TOY Police Station

Jeśli Twoje dziecko nie uwielbia zawodów, ale pościgi, zaproponuj mu ten zestaw. Główną zaletą zabawki jest to, że tor jest elastyczny, dziecko może go dowolnie przebudowywać, nadawać mu różne kształty i konfiguracje. Jeśli dziecko woli jeździć na płaskim samolocie, drogę można rozłożyć prosto. Jeśli wolisz zakręty i zakręty, wzniesienia i ostre zakręty, rajdowi można nadać dowolną pozycję.

Radiowóz jest zasilany bateriami, wystarczy, że dzieciak obejrzy emocjonujący pościg z boku. Dla większej atmosfery rozgrywkę można toczyć po zmroku, dzięki właściwościom świetlnym i reflektorom samochodu.

W zestawie znajduje się również złodziej, więc pościg będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie. Z czasem do tego zestawu można dokupić kilka różnych elementów, wtedy proces stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Track 1 TOY Police Station

Zalety:

 • kompatybilność z innymi zestawami z serii;
 • wysoka jakość towarów;
 • obecność oświetlenia;
 • łatwe do mycia i czyszczenia;
 • szczegóły dobrze do siebie pasują.

Niedogodności:

 • nie zidentyfikowano żadnych istotnych wad.

Średni koszt to 1500 rubli rosyjskich.

Ścieżka 1 TOY Start! Nocne wyścigi

A teraz przedstawiamy Państwu lidera sprzedaży. Przystępna cena modelu doskonale łączy się z szerokim wachlarzem możliwości, dzięki takiemu połączeniu ta opcja będzie wspaniałym prezentem dla każdego dziecka. Co więcej, rajdowa funkcjonalność może zainteresować nawet rodziców.

Do głównych cech toru automatycznego należy możliwość organizowania wyścigów pomiędzy kilkoma samochodami. Pilot umożliwia regulację prędkości pojazdów za pomocą trybu przyspieszania turbo. Dla bardziej żywej rozgrywki producent dodał do zestawu oświetlenie i dźwięk. Wyścigi rajdowe wykonane są z metalu, samochody sportowe z materiałów metalowych. W razie potrzeby zestaw można wyposażyć w dodatkowe flagi, znaki drogowe. Autka są na baterie, zabawka jest odpowiednia dla 6-letniego dziecka.

Ścieżka 1 TOY Start! Nocne wyścigi

Zalety:

 • panel sterowania prędkością turbo;
 • umiejętność organizowania zawodów;
 • kompatybilność z innymi zestawami z serii;
 • Cena budżetu.

Niedogodności:

 • zestaw jest minimalnie wyposażony.

Średni koszt to 1100 rubli rosyjskich.

Pilsan track

Całkiem budżetowy, ale jednocześnie minimalistyczny zestaw. Obejmuje elastyczny automatyczny tor i samochody. Dzięki wygodnej konfiguracji dziecko może łatwo tworzyć różne trajektorie ruchu, martwe pętle, czy po prostu jeździć samochodami sportowymi po płaskiej powierzchni. Niewielka waga autka pozwoli sobie z nim poradzić nawet 3-letniemu dziecku.

Ten markowy producent od dawna zasługuje na zaufanie rodziców. Dobra reputacja firmy rozwinęła się dzięki kompetentnemu podejściu do rozwoju zabawek dla dzieci - jakość modeli jest z powodzeniem łączona z bezpieczeństwem materiałów do produkcji.

Pilsan track

Zalety:

 • elastyczny tor;
 • niska cena.

Niedogodności:

 • wąski zakres możliwości;
 • niemożliwe do zbudowania toru.

Średni koszt to 700 rubli rosyjskich.

Śledź Carrera Go !!! Kurs Mistrzów

Ta hiszpańska marka to jeden z najlepszych twórców rajdów. Model ten jest miniaturową kopią wyścigu Formuły 1, więc ta zabawka przypadnie do gustu chłopcom, którzy lubią wyścigi i samochody. Samochody sportowe reprezentowane są również przez mniejsze wersje samochodów wyścigowych.

Długość toru automatycznego to prawie 9 metrów, co oznacza, że ​​teraz dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię i wyobraźnię bez granic i ograniczeń. Konfiguracja toru pozwoli Ci pokazać cuda zręczności okiem. Martwe pętle, zakręty, ostre zakręty - wszystko to pobudza dziecięcą chęć podniecenia i pragnienie zwycięstwa. W zestawie 2 samochody, automatyczny licznik trików umożliwia wyłonienie zwycięzcy bez rozpraszania się podczas gry.

Realizm wykonania wszystkich elementów nie pozostawi obojętnym nawet dorosłym, jakość materiałów jest na najwyższym poziomie. Rodzice nie muszą martwić się o integralność wszystkich elementów, auta są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Bez wątpienia taki prezent warto podarować starszemu dziecku. Rajd działa z sieci, więc dziecko może nie martwić się o nagle rozładowaną baterię.

Śledź Carrera Go !!! Kurs Mistrzów

Zalety:

 • realistyczna wydajność;
 • automatyczny licznik;
 • wysokiej jakości montaż;
 • działa na prąd - nie musisz wydawać pieniędzy na baterie;
 • zestaw pozwala na organizację zawodów z dużą ilością sztuczek.

Niedogodności:

 • wysoka cena.

Średni koszt to 7000 rubli rosyjskich.

Tor garażowy Hot Wheels City HW Ultimate

Fantazyjny, nietuzinkowy zestaw zachwyci każde dziecko. Ta marka jest pierwszą popularną wśród dzieci, a nawet ich rodziców, a ostatnio producent otrzymał pierwszą nagrodę za opracowanie wysokiej jakości zabawek dla dzieci.

Główną cechą torów jest możliwość przymocowania toru wyścigowego do ściany. W ten sposób rozwiązujesz jednocześnie kilka problemów.Po pierwsze, rajd zajmuje znacznie mniej miejsca w pomieszczeniu, a po drugie, takie podejście sprawia, że ​​gra jest przyjemniejsza.

Wielopoziomowy tor pozwala na wykonanie szeregu oszałamiających akrobacji, przestronny garaż pozwoli na stworzenie rozbudowanej kolekcji samochodów. Samochody sportowe są profesjonalnie wykonane, samochody są zwrotne, szybko rozpędzają się do dużych prędkości. Ponadto dobrze wyważona waga samochodu nie pozwoli mu wylecieć z toru. Dodatkowo dla dodatkowej wygody zabawkę wyposażono w szeroką platformę służącą jako parking. Jest winda, która podnosi i opuszcza samochód do wymaganego poziomu. W trakcie zabawy na młodego kierowcę czekają pułapki i przeszkody, w szczególności paszcza rekina, w który może wpaść samochód. Jasny zestaw pobudzi rozwój wyobraźni dziecka, w razie potrzeby zestaw można uzupełnić o inne detale z dowolnej serii marki.

Tor garażowy Hot Wheels City HW Ultimate

Zalety:

 • tor wielopoziomowy;
 • jasna zabawka;
 • wiele możliwości;
 • fascynujące dodatkowe szczegóły;
 • rajd pozwala na jej uzupełnienie lub zwiększenie.

Niedogodności:

 • szybko się psuje.

Średni koszt to 11 000 rubli rosyjskich.

Śledź gniazdo JJ JJ85-2

I jeszcze jedna jasna i ekscytująca zabawka. Ten utwór może zainteresować dziecko już od 3 roku życia. Tor wyścigowy umożliwia rywalizację z dużą prędkością, a konfiguracja rajdowa daje dostęp do szerokiej gamy trików.

Prędkość jest regulowana poprzez obracanie rączki generatora prądu.

Tor jest wyposażony w taki sposób, że można go regulować według własnego uznania. Dla większego realizmu zestaw wyposażono w akompaniament muzyczny w postaci dźwięków, które symulują dźwięki i sygnały. Tor jest ozdobiony światłami LED w różnych kolorach. Ponadto zabawka wyposażona jest w licznik sztuczek i prędkości. Montaż części nie jest trudny, poradzi sobie z tym nawet dziecko. Ten tor wyścigowy pobudza wyobraźnię, zwinność i szybkie reakcje dziecka.

Śledź gniazdo JJ JJ85-2

Zalety:

 • dźwiękowe i świetlne efekty specjalne;
 • wiele sztuczek;
 • szeroki wachlarz możliwości.

Niedogodności:

 • samochody czasami wypadają z toru;
 • wysoka cena;
 • rękojeść prądnicy wymaga dużego wysiłku - ręka dziecka szybko się męczy.

Średni koszt to 3300 rubli rosyjskich.

Utwór 1 TOY Kombat

Jeśli Twoje dziecko lubi przedmioty wojskowe i samochody to na pewno będzie zainteresowany takim zestawem. Zabawka jest tematycznym torem wyścigowym, zawiera tylko jeden samochód, więc nie będzie można zaaranżować zawodów. Można jednak zorganizować paradę wojskową, dostawę ważnego ładunku - w tym przypadku wszystko zależy od wyobraźni dziecka.

Tor jest elastyczny, co stwarza dziecku możliwość samodzielnego konfigurowania toru, budowania przeszkód, tworzenia warunków do oszałamiających akrobacji. W razie potrzeby zestaw można rozbudować o dowolne inne detale z tej samej serii zabawek.

Zestaw rajdowy wyposażony jest w figurki żołnierzy, przedmioty z otaczającego świata (drzewa), most oraz trampolinę. Materiał do produkcji to odporny na wstrząsy plastik, który wytrzyma upadek z wysokości dziecka. Wszystkie części pokryte są wysokiej jakości farbą, która nie ślizga się z upływem czasu i nie wydziela toksycznych substancji.

Utwór 1 TOY Kombat

Zalety:

 • tor jest łatwy w regulacji;
 • przystępny koszt;
 • wysokiej jakości montaż;
 • łatwe dodawanie szczegółów i innych elementów;
 • w zestawie żołnierze.

Niedogodności:

 • składa się z jednej maszyny.

Średni koszt to 900 rubli rosyjskich.

Jeśli miałeś doświadczenie w korzystaniu z produktów opisanych w ocenie, napisz swoją opinię w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *