📺 Najlepsze elektryczne mini piekarniki na rok 2020

0

Piekarnik elektryczny to kompaktowe urządzenie, które umieszcza się na stole. Służy do gotowania lub podgrzewania różnych produktów, od wypieków po kurczaka. Urządzenie stanie się nieodzownym pomocnikiem dla tych, którzy nie używają piekarnika. Urządzenie zajmuje minimum miejsca, ale jednocześnie różni się funkcjonalnością. Jednak ważne jest, aby przed zakupem wziąć pod uwagę kilka cech, pomoże to wybrać odpowiednią opcję bez nadpłat.

Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowała dla Państwa ranking najlepszych mini piekarników elektrycznych na rok 2020.

Właściwe kryteria wyboru

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że w wyborze takiego sprzętu nie ma nic trudnego. Po części jest to prawda, ale przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu należy wziąć pod uwagę główne parametry techniczne. Ich wiedza pomoże Ci znaleźć odpowiedni model i nie przepłacać za zbędne funkcje.

Najczęściej doświadczeni kupujący zwracają uwagę na:

 • Maksymalny pobór mocy oraz wartość grzałki. Parametr określa prędkość grzania pieca.
 • Pojemność urządzenia mierzona jest w litrach. Należy pamiętać, że blachy do pieczenia zajmują pewną część, co może być niekorzystne przy pieczeniu dużych potraw;
 • Opcje pomocnicze. Należą do nich rozmrażanie, pieczenie, grillowanie, termostat, tryb ekspresu do kawy itp. Konieczne jest wybranie tylko tych modeli, w których obecne są wszystkie niezbędne możliwości; nie zaleca się już ich przyjmowania, ponieważ nie jest faktem, że będą potrzebne.
 • Zewnętrzna część obudowy powinna być wykonana z trwałych materiałów charakteryzujących się dobrą odpornością cieplną i niezawodnością.
 • W niektórych przypadkach potrzebny będzie tryb konwekcji i najlepiej, aby był on zawsze obecny w piekarniku, ponieważ tworzy apetyczną skórkę.
 • Metoda kontroli urządzeń. Tutaj wszystko jest proste, ponieważ istnieją tylko dwa sposoby - elektroniczny i mechaniczny. Każdy decyduje, który wybrać, kierując się wygodą.
 • Masa konstrukcji i wymiary są brane pod uwagę, jeśli dana osoba planuje nie zawsze używać produktu, ale zdobyć go w specjalne dni.
 • Koszt.

Według kupujących zawsze najlepiej jest kupić urządzenie z wbudowanym termometrem. Pozwala w łatwy sposób określić aktualną temperaturę piekarnika, co pozwoli podgrzać potrawę zgodnie z przepisem. Nie będziesz musiał czekać dłużej niż wyznaczony czas, ponieważ piec nie nagrzał się.

Dodatkowo wbudowany termometr zapobiega przegrzewaniu się urządzenia, co podnosi właściwości termoizolacyjne i wpływa na długą żywotność. Kontrola temperatury zapobiega sytuacjom, w których rzeczywista temperatura spada z powodu częstego użytkowania.

Długa gwarancja świadczy o jakości

Producenci zapewniają kupującemu standardową roczną gwarancję.Wielu jest zadowolonych, że w ogóle istnieje, ale niektóre firmy mogą zaoferować przedłużenie, którego czas trwania wynosi kilka lat. Jeśli planowane jest częste użytkowanie, zawsze lepiej zapłacić trochę pieniędzy, aby w przyszłości nie musieć przepłacać za naprawy.

Nie możemy też zapominać o centrach usług. Kwestia jest rozstrzygana z góry. Przed zakupem konkretnego modelu należy ustalić ich lokalizację, pomoże to uniknąć sytuacji, w których po awarii dana osoba nie będzie miała gdzie się zwrócić.

Kolejną kwestią, o której wiele osób zapomina, jest ergonomia klamki. Jest to ważne przy częstym użytkowaniu, ponieważ zapewnia dodatkowy komfort.

Drzwi szafy powinny otwierać się zgodnie z wybraną lokalizacją, upewniając się, że nie ma przeszkód na drodze. W przeciwnym razie osoba będzie musiała pomyśleć o tym, gdzie przenieść lub usunąć niepotrzebne przedmioty.

Właściwe czyszczenie ścian

Kwestia właściwej pielęgnacji jest zadawana przez wielu kupujących, ponieważ podczas pracy tworzą się ślady tłuszczu, wyciekającego sera, śmietany itp. - częste zjawisko. Większość problemów można łatwo rozwiązać za pomocą specjalnego lub standardowego detergentu.

Istnieją również modele, w których istnieje metoda czyszczenia katalitycznego. Oczywiście za taką funkcję będziesz musiał przepłacić. Jednak proces odejścia staje się łatwiejszy. Zasada działania takiego urządzenia jest prosta. Wewnętrzną powierzchnię wyposażono w specjalne panele, na które nałożono ochronną warstwę miedzi i manganu. Tam są małe pory, w których dostaje się cały tłuszcz. Wewnątrz zawierają katalizator, który przyczynia się do bezpiecznego rozkładu substancji na jej pierwotne składniki (woda, węgiel itp.). Po tym wystarczy tylko zetrzeć go szmatką, a zanieczyszczenie zostanie usunięte jak w reklamie.

Standardowa metoda oparta jest na hydrolizie. Jak to zrobić poprawnie, jest szczegółowo opisane w niektórych filmach. Istota tej metody jest prosta:

 • Najpierw osoba wypełnia blachę do pieczenia wodą;
 • Następnie dodaje detergent;
 • Wszystko jest mieszane i instalowane w piekarniku;
 • Ustawiona jest określona temperatura;
 • Powstająca para sprawia, że ​​zestalony tłuszcz jest miękki;
 • Wnętrze wyciera się zwykłą szmatką.

Ta ostatnia metoda jest rzadko używana, ale nadal jest używana przez niektórych użytkowników. Nazywa się pirolizą. Zasada czyszczenia jest przeciwieństwem poprzedniej. Pozostałości tłuszczu nie są zmiękczane przez opary, ale spalane na popiół. Ta funkcja występuje tylko w drogich projektach.

Kupując piekarnik elektryczny nie zapominajmy o kompletnym zestawie, bo to znacznie uprości obsługę, ponieważ osoba nie musi szukać odpowiednich blach do pieczenia, rożna itp. Zalecana jest również taca do zbierania tłuszczu i żywności, co pomoże przeprowadzić czyszczenie w krótszym czasie.

Solidna obudowa. Rodzaj okładki

Prawie każdy piekarnik elektryczny jest wykonany ze stali, jedyną różnicą jest grubość. Ale w sklepach sprzedaje się również urządzenia z tworzyw sztucznych, co dla niektórych użytkowników jest tajemnicą, jak polimer może wytrzymać takie temperatury.

Drzwi do większości produktów wykonane są ze szkła hartowanego, które nie pęka pod wpływem ekstremalnych temperatur i jest wystarczająco wytrzymałe. Opcje są sprzedawane z podwójnym szkłem, co zwiększa niezawodność.

Wewnętrzna powierzchnia jest wykonana z żaroodpornej emalii, jest to najlepsze rozwiązanie dla projektów budżetowych. W zasadzie nie ma nic złego w tej konstrukcji, jedyną wadą jest krótka żywotność. W drogich projektach występuje powłoka katalityczna; jej zalety zostały szczegółowo opisane powyżej.

Znaczenie władzy

Energooszczędność to jeden z kluczowych parametrów przy doborze sprzętu. W końcu nikt nie chce przepłacać za dodatkowe kW, a to jest najbardziej powszechne w projektach budżetowych. Tutaj lepiej szukać produktów oznaczonych A i wyżej, w skrajnych przypadkach można kupić mini piekarnik z literą B.

Korzystanie z funkcji pomocniczych

Aby zakup przyniósł tylko pozytywne emocje, ważne jest, aby poprawnie przestudiować nie tylko główne cechy, ale także dodatkowe możliwości. Dlatego niektórzy producenci wyposażają swoje urządzenie w komorę do pieczenia naleśników, co pozwoli zaoszczędzić na zakupie żeliwnego naleśnika.

Piece sprzedawane są z dodatkowymi palnikami elektrycznymi, które są umieszczone na górze. Oczywiście moc tego urządzenia nie jest tak duża, jak w przypadku sprzętu specjalistycznego, ale jako dodatkowy bonus jest całkiem odpowiedni.

Ostatnią rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę i pożądaną do nabycia, jest algorytm pracy w przypadku nagłej przerwy w zasilaniu. Jeśli nastąpi gwałtowne zaciemnienie, piekarnik nie ulegnie pogorszeniu, jeśli zostanie zainstalowana ta funkcja.

Gdy prąd przestaje płynąć, możliwe są trzy scenariusze:

 • Piekarnik będzie mógł zakończyć nagle przerwany program;
 • Działanie urządzenia jest całkowicie zablokowane, ale aby gotowanie nie było zatrzymane, użytkownik może ręcznie zakończyć operację;
 • Ostatni punkt - program znowu zacznie działać.

Kontrola

Obecnie sprzedawane są modele, które zgodnie z metodą zarządzania są podzielone na 3 duże typy:

 • Standard, który jest wykonywany mechanicznie, co jest typowe dla większości użytkowników;
 • Dotykowy, w niektórych modelach zamiast tego używany jest przycisk;
 • Metoda zdalna jest mniej powszechna, ale wkrótce może zastąpić konwencjonalne przyciski, ponieważ dana osoba potrzebuje zwykłego smartfona do regulacji.

Zalety i wady pieców elektrycznych

Porównując piekarnik z miniaturowym piekarnikiem, ten ostatni będzie miał następujące zalety:

 • Małe wymiary pozwalają na montaż produktu w dowolnym miejscu i dla każdego projektu. Jednocześnie osoba nie będzie miała trudności z obsługą tego urządzenia.
 • Proste połączenie, wystarczy podłączyć przewód zasilający.
 • Zarządzanie odbywa się w sposób przyjazny dla użytkownika.
 • W przeciwieństwie do dużych szaf elektrycznych ten model zużywa niewiele energii elektrycznej.
 • Produkty mogą być używane na terenie kraju.
 • Większość modeli obsługuje palniki elektryczne.

Pomimo wielu zalet to urządzenie ma również wadę:

 • Nie wszystkie modele mają tacę do zbierania tłuszczu i resztek jedzenia;
 • Konieczne jest wcześniejsze przemyślenie metody umieszczania, aby urządzenie dotarło do gniazdka;
 • Niektórzy producenci celowo przeceniają niektóre specyfikacje.

Ocena małych mini piekarników

Wielkie rzeki Woroneż-5

Poręczna opcja mechaniczna pasująca do każdej kuchni. Główną zaletą projektu jest jego cena, która jest kilkakrotnie niższa niż w przypadku pełnowartościowych szaf elektrycznych.

W zestawie kratka oraz blacha do pieczenia, które ułatwią gotowanie. Korpus wykonany jest z wytrzymałej stali. Konstrukcja zewnętrzna jest standardowa, uchwyty wygodne. Maksymalna temperatura ogrzewania to 240 stopni. Moc znamionowa - 900 watów. Objętość komory - 9 litrów. Masa konstrukcji - 4 kg.

Średni koszt to 1800 rubli.

Wielkie rzeki Woroneż-5

Zalety:

 • Wygoda;
 • Mały rozmiar;
 • Funkcjonalność;
 • Niska cena;
 • Optymalna wydajność temperaturowa.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Panasonic NT-GT1WTQ

Jakościowa i kompaktowa opcja, która nadaje się do szybkiego podgrzewania lub gotowania. Objętość komory wynosi tutaj tylko 3 litry, więc urządzenie jest przeznaczone do użytku tylko jako pomocnicze. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy: od rusztu po tackę do zbierania tłuszczu i resztek jedzenia.

Model wyposażony jest w mechaniczny timer. Projekt wykonany w tradycyjnym stylu. Część zewnętrzna wykonana jest ze stali. Maksymalna temperatura to 205 stopni, a minimalna 65. Pobór mocy to 1,3 kW.

Sprzedawane po cenie 3780 rubli.

Panasonic NT-GT1WTQ

Zalety:

 • Dobra wysokiej jakości;
 • Niezawodna konstrukcja;
 • Trwałość;
 • Długa gwarancja;
 • Taca do zbierania tłuszczu;
 • Wymiary.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Gemlux GL-OR-810

Klasyczny mini piekarnik z pojemnością komory 10 litrów. Produkt doskonale nadaje się do podgrzewania potraw lub przygotowywania posiłków. Dla dodatkowej wygody zastosowano wewnętrzne oświetlenie, które pozwala monitorować stan kurczaka lub wypieków. Jest termostat, co jest również zaletą. Pakiet jest tutaj zwykły, nic nowego.

Korpus wykonany jest z wytrzymałego metalu. Moc znamionowa urządzenia wynosi 800 watów. Istnieje minutnik, który można ustawić na godzinę. Maks. i min. temperatura - odpowiednio 250 i 60 stopni. Małe wymiary ułatwiają montaż produktu na dowolnym stole.

Średnia cena to 2400 rubli.

Gemlux GL-OR-810

Zalety:

 • Dobry budżetowy piec;
 • Odpowiedni dla małych dzieci, które uwielbiają gotować;
 • Oświetlenie wewnętrzne;
 • Jest zegar;
 • Nie zajmuje miejsca;
 • Proste sterowanie.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Ocena najlepszych mini piekarników średniej wielkości

Simfer M3426TB

Niezawodna wersja popularnego producenta przeznaczona do codziennego użytku. Istnieje kilka trybów pracy, które pozwolą Ci tworzyć kulinarne arcydzieła nawet w małym mieszkaniu. Sterowanie jest całkowicie mechaniczne, co jest znane większości użytkowników.

Część zewnętrzna wykonana jest z wytrzymałego metalu, który wytrzymuje duże obciążenia i nie ulega zniszczeniu. Warstwa ochronna zapobiega tworzeniu się rdzy. Projekt wykonany w stylu klasycznym. Urządzenie świetnie prezentuje się w każdej kuchni. Pobór mocy 1300 W, który mieści się w dopuszczalnych granicach.

Zakres temperatur pracy 40-250 stopni. Istnieje minutnik, który można ustawić na 1,5 godziny. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie świetnie prezentuje się nawet w niewielkich przestrzeniach. Jednocześnie do połączenia nie są wymagane żadne specjalne otwory; wystarczy zwykłe gniazdo.

Średni koszt to 4200 rubli.

Simfer M3426TB

Zalety:

 • Przestronność;
 • Kilkuletnia gwarancja;
 • Łatwe do czyszczenia z brudu;
 • Ekwipunek;
 • Trwałość;
 • Nie emituje obcego hałasu podczas pracy;
 • Szybko się nagrzewa.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

BBK OE3072MC

Doskonały mini piekarnik, który będzie dobrym pomocnikiem w kuchni. Konstrukcja może pełnić funkcję pomocniczą lub uczynić ją główną. To ostatnie jest dopuszczalne, gdy nie musisz gotować dla dużej rodziny. W zestawie wygodny uchwyt na kratkę, który ułatwia obsługę.

Mechaniczny minutnik pozwala ustawić czas i spokojnie robić interesy. Korpus wykonany jest ze stali pokrytej warstwą ochronną. Projekt jest standardowy. Moc znamionowa - 1500 W. Zakres temperatur pracy 90-230 stopni. Wymiary są standardowe, co pozwoli na montaż urządzenia w dowolnym miejscu.

Średni koszt to 3900 rubli.

BBK OE3072MC

Zalety:

 • Objętość - 30 litrów;
 • Długa żywotność;
 • Oświetlenie wewnętrzne;
 • Wartość pieniądza;
 • Wygodny minutnik;
 • Łatwa kontrola;
 • Wydajność.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

DELTA D-0123

Jedno z budżetowych rozwiązań o pojemności 37 litrów. Dzięki urządzeniu osoba może gotować potrawy o dowolnej złożoności. Wiele trybów pracy zapewni równomierne ostre wykończenie i łatwość użycia.

Wysokiej jakości termostat zapobiegnie przegrzaniu. Kompletny zestaw jest tutaj najbardziej powszechny i ​​zawiera tylko ruszt i blachę do pieczenia. Sprzedawany jest w 7 wersjach kolorystycznych, co pozwoli Ci dobrać model pasujący do wnętrza Twojej kuchni.

Minimalna temperatura ogrzewania wynosi 50 stopni, maksymalna 320 stopni. Timer można ustawić na 1,5 godziny. Moc znamionowa 1,3 kW. Masa konstrukcji to 10,2 kg.

Sprzedawane po cenie 3000 rubli.

DELTA D-0123

Zalety:

 • Niska cena;
 • Trwałość;
 • Siła;
 • Proste sterowanie;
 • Niezawodność;
 • Dobra przestronność;
 • Nadaje się do codziennego użytku.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Ocena najlepszych modeli z konwekcją

GALAXY GL2623

Jeśli ktoś szuka piekarnika, który jest nie tylko zdolny do pieczenia produktów, ale także pracuje w trybie konwekcyjnym, to jest to odpowiednie rozwiązanie.Pojemność komory wynosi 28 litrów, co jest wystarczające dla małej rodziny.

Doskonałe oświetlenie wewnętrzne, które pokazuje aktualny stan naczynia. Dodatkowo producent zmienił sterowanie mechaniczne na przyciski dotykowe z wyświetlaczem, co pozytywnie wpływa na funkcjonalność.

Część zewnętrzna wykonana jest z wytrzymałej stali. Klasyczny czarny design. Dobrze pasuje do nowoczesnych wnętrz kuchennych. Szybko nagrzewa piekarnik do żądanej temperatury. Maksymalny czas ustawienia timera to 60 minut.

Średni koszt to 4700 rubli.

GALAXY GL2623

Zalety:

 • Tryb konwekcyjny;
 • Wydajność;
 • Dobra trwałość;
 • Wygodny chwyt;
 • Sterowanie dotykowe;
 • Stylowy wygląd;
 • Ścisłość;
 • Przestronność.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

KSIĄŻĘ KAWAŁ 4067

Mini piekarnik różni się od poprzednich wersji obecnością płyty grzejnej zainstalowanej na górze. Produkt nadaje się do aktywnego użytkowania w kraju. Ponieważ pozwala nie tylko zrobić zapiekankę, ale także zagotować wodę.

Oświetlenie wewnętrzne pozwala wyraźnie zobaczyć stan produktu, natomiast otwarcie drzwi jest opcjonalne. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne narzędzia.

Sterowanie odbywa się mechanicznie, co stanie się rozwiązaniem znanym większości użytkowników. Moc znamionowa jest tutaj 2 razy wyższa niż w przypadku modeli standardowych, ponieważ istnieją palniki elektryczne.

Sprzedawane po cenie 8160 rubli.

KSIĄŻĘ KAWAŁ 4067

Zalety:

 • Łatwe do czyszczenia;
 • Trwałość;
 • Wskaźniki siły;
 • Wygodne zarządzanie;
 • Kołek;
 • Przestronność;
 • Jakość wykonania;
 • Tryb konwekcji.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

GFgril GFO-20W

Piękny i wydajny mini piekarnik konwekcyjny, który nada Twoim wypiekom apetyczną i chrupiącą skórkę. Dodatkowo urządzenie może być używane jako alternatywa dla kuchenki mikrofalowej, ponieważ zajmuje prawie tyle samo miejsca, ale grzeje się w bezpieczniejszy sposób.

Wewnętrzna wyściółka komory wykonana jest z wysokiej jakości materiału, do którego nie przylegają resztki jedzenia i tłuszczu. Osoba nie musi już długo szukać informacji o tym, jak pielęgnować produkt, wystarczy użyć ściereczki i środka czyszczącego. Zakres temperatur wynosi od 100 do 250 stopni, a ogrzewanie następuje w krótkim czasie.

Sprzedawane po cenie: od 4990 rubli.

GFgril GFO-20W

Zalety:

 • Proste sterowanie mechaniczne;
 • Wygodna praca;
 • Wysokiej jakości montaż;
 • Niezawodność;
 • Łatwe do czyszczenia.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Ocena najlepszych piekarników elektrycznych z grillem i konwekcją

Tesler EOG-1800

Piękne i wydajne urządzenie, które może pracować w trybie grilla. Takie rozwiązanie pozwala w krótkim czasie ugotować apetycznego kurczaka. Sterowanie jest całkowicie mechaniczne. Aby zapobiec przegrzaniu urządzenia, jest termostat. Kompletny zestaw jest standardem.

Część zewnętrzna wykonana jest z wytrzymałego materiału odpornego na wysokie temperatury. Moc znamionowa - 1,5 kW. Timer można ustawić na 60 minut. Masa konstrukcji to 4,4 kg.

Sprzedawane po cenie 2900 rubli.

Tesler EOG-1800

Zalety:

 • Niska cena;
 • Piękne wykonanie;
 • Tryb grilla;
 • Siła;
 • Szybkie nagrzewanie;
 • Regulator czasowy.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Scarlett SC-EO93O19

Produkt wysokiej jakości od renomowanego producenta. Objętość komory wynosi 42 litry, co pozwala na wypieki różnych produktów. Sterowanie jest całkowicie mechaniczne, co będzie odpowiadało większości użytkowników, gdyż wystarczy obrócić klamkę. Wyposażenie jest tutaj standardowe, jest tylko ruszt i blacha do pieczenia, na życzenie można dokupić inne elementy.

Wewnętrzna powierzchnia jest wykonana z nieprzywierającej powłoki, co pozytywnie wpływa na konserwację. Minutnik jest ustawiony na 2 godziny, nadaje się do długiego pieczenia w niskich temperaturach.

Średni koszt to 5300 rubli.

Scarlett SC-EO93O19

Zalety:

 • Prosta konserwacja;
 • Długa gwarancja;
 • Niezawodność;
 • Prosta i intuicyjna obsługa;
 • Nadaje się do codziennego użytku;
 • Ogrzewanie z obu stron.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

AVEX TR300BСL

Trwała i niezawodna opcja, która rozjaśni kuchnię i ułatwi gotowanie. Urządzenie ma dobrą pojemność - 28 litrów. Istnieje kilka trybów pracy, wśród których jest grill i konwekcja.

Mini piekarnik różni się nie tylko właściwościami technicznymi, ale także kompletnym zestawem. Jest nie tylko rożen i kratka, ale także taca do zbierania resztek jedzenia i uchwyt na blachę do pieczenia.

Sprzedawane po cenie 4200 rubli.

AVEX TR300BСL

Zalety:

 • Wydajność;
 • Niezawodność;
 • Proste sterowanie;
 • Wysokiej jakości montaż;
 • Szybko się nagrzewa;
 • Wygodna obsługa.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Ocena drogich pieców elektrycznych

De'Longhi EO 32852

Jeden z najlepszych produktów do profesjonalnej kuchni. Mini piekarnik ma pojemność komory 32 litry i dziesiątki różnych funkcji. Urządzenie przeznaczone jest do przygotowania dowolnej potrawy, nawet najbardziej skomplikowanej. Wysokiej jakości oświetlenie wnętrza zapobiegnie ciągłemu otwieraniu się drzwi, co oznacza, że ​​mikroklimat nie zostanie zakłócony.

Zaprojektowane w tradycyjnym stylu urządzenie można zainstalować w każdej kuchni. Drzwi praktycznie się nie nagrzewają, co zapobiega tworzeniu się poparzeń. Zakres pracy 80-220 stopni. Moc znamionowa jest tutaj kilkakrotnie wyższa i wynosi 2,2 kW.

Średnia cena to 22000 rubli.

De'Longhi EO 32852

Zalety:

 • Dziesiątki przydatnych trybów;
 • Wygodna obsługa;
 • Trwałość;
 • Szybko się nagrzewa;
 • Ekwipunek;
 • Niezawodność.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Steba KB 28

Wysokiej jakości mini piekarnik odpowiedni do każdej kuchni. Urządzenie całkowicie zastępuje piekarnik, aw niektórych przypadkach nawet go przewyższa. Czyszczenie z tłuszczu i brudu zajmuje minimum czasu, żadna płytka nazębna nie zepsuje wewnętrznych ścian. Aby okruchy nie gromadziły się na dnie, w zestawie znajduje się specjalna paleta.

Sterowanie jest mechaniczne, co pozwoli Ci zrozumieć funkcje urządzenia bez czytania instrukcji. Maksymalna temperatura to 230 stopni. Długość przewodu zasilającego wynosi 1,4 metra, co może nie wystarczyć, jeśli gniazdko jest daleko. Maksymalny czas ustawienia timera to 1,5 godziny.

Sprzedawane po cenie: od 20000 rubli.

Steba KB 28

Zalety:

 • Niezawodność;
 • Wysokiej jakości montaż;
 • Prosty w użyciu;
 • Szybkie nagrzewanie;
 • Kilka trybów pracy;
 • Długa żywotność;
 • Łatwo oczyszczone z tłuszczu.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Wreszcie

Piekarnik to przydatny dodatek, który ułatwi gotowanie. Jednak może nie pasować do wszystkich mieszkań, a niewiele osób chce przepłacić za dodatkową objętość. W tym celu opracowano mini piekarnik. Konstrukcja jest świetną alternatywą i nie zajmuje miejsca na stole ani pod płytą. Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z modeli opisanych w rankingu lub ciekawszych przedstawicieli, powiedz nam o tym w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię