‍Najlepsze golarki elektryczne na rok 2020

0

Nie ma golarki elektrycznej dla każdego. Każda osoba ma indywidualną wrażliwość skóry, inną brodę, specjalny kontur twarzy ... Dlatego jedna golarka jest lepsza dla jednej osoby, a inna potrzebuje zupełnie innej. Mimo to istnieją popularne modele, które zapewniają wygodne, czyste, precyzyjne i szybkie golenie. Wielokrotnie udowodnili, że są optymalnym wyborem dla dziesiątek tysięcy mężczyzn. Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowała dla Państwa ranking najlepszych golarek elektrycznych na 2020 rok.

Golarka elektryczna: zalety i wady

Każda metoda golenia ma swoje wady i zalety. Co to są golarki elektryczne?

Korzyści:

 • Szybciej: proces trwa 5 minut w porównaniu z 10-15 minutami wymaganymi w przypadku jednorazowego ostrza ze względu na preparat, piankę do golenia, płyn po goleniu.
 • Tańsze: Golarki elektryczne dla mężczyzn kosztują dużo, ale generalnie są bardziej opłacalne niż kupowanie jednorazowych żyletek przez cały rok. Ponadto projekt golenia na sucho nie wymaga kosztów piany i wody.
 • Bezpieczniej: ponieważ element tnący nie styka się bezpośrednio ze skórą, praktycznie nie ma podrażnień ani skaleczeń.
 • Dokładniej: golarki elektryczne są często wyposażone w trymery, które lepiej „rysują” linie na konturach, wąsach, bokobrodach.
 • Bardziej przyjazny dla środowiska: mniej zanieczyszczający niż artykuły jednorazowego użytku.

Niedogodności:

 • Ostrze nigdy nie zbliża się do skóry jak tradycyjna maszynka do golenia, a rezultat nie jest tak gładki.
 • Wymaga większej uwagi przy czyszczeniu i konserwacji.
 • Skóra musi przyzwyczaić się do golarki elektrycznej i stylu ruchu, wymaga to czasu.

Jak wybrać golarkę elektryczną

Czego szukać:

 • Typ skóry, typ brody.

Jeśli skóra jest delikatna, preferowany jest model do golenia z siatką.

Golarka elektryczna z obrotowymi głowicami działa lepiej z twardą brodą. A także obrotowy jest bardziej skuteczny, jeśli włosy rosną w różnych kierunkach.

Dla brodatych mężczyzn można kupić model siatkowy, ale o dużej wydajności, z kilkoma elementami golącymi.

Połączenie twardej brody i delikatnej skóry utrudnia wybór, lepiej dać pierwszeństwo goleniu bez podrażnień skóry.

 • Zasilacz.

Dwa rodzaje: takie, które działają tylko po podłączeniu do sieci i takie, które mają akumulator. Spośród akumulatorów preferowany jest lit, nie podlegają one zmniejszeniu autonomii w czasie.

 • Golenie na mokro i na sucho.

Ta podwójna funkcjonalność jest bardzo popularna. Oznacza to, że golarki elektrycznej można używać na sucho lub w połączeniu z produktami, takimi jak kremy, pianki lub mydła do golenia.

 • System golenia.

Jakie są rodzaje golarek elektrycznych:

Z obrotowym systemem golenia.

Zwykle składa się z 3-4 obracających się elementów z okrągłymi ostrzami. Ogól się, wykonując okrężne ruchy. Odpowiedni dla osób z gęstą brodą, rośnie szybko i w różnych kierunkach, ponieważ głowy są przegubowe i łatwiej się poruszają. Mechanizm obrotowy jest cichszy, delikatniejszy, prędkość golenia jest wolniejsza, ponieważ powierzchnia styku jest niewielka. Są jednak bardziej agresywne niż siateczki i podrażniają wrażliwą skórę. Najbardziej znanym producentem tego typu jest Philips.

Z siatkowym systemem golenia.

Wewnątrz nich znajdują się oscylujące ostrza.Dzięki perforowanej folii, która unosi włosy i działa jak osłona między elementem tnącym a skórą, golą się bliżej mieszka włosowego. Ten projekt gorzej dopasowuje się do konturów twarzy i jest niewygodny w trudno dostępnych miejscach. Ruchy są proste, góra-dół lub lewo-prawo. Prędkość jest większa niż obrotowa. Firma Braun jest znana z produkcji tego typu maszynek do golenia.

Inne rodzaje.

Powoli pojawiają się inne gatunki, o czym świadczy linia OneBlade, która jest określana jako hybryda.

 • Materiał.

Wpływa na trwałość produktu. Tworzywa sztuczne i żywice są używane na obudowy, a metale na ostrza i części mechaniczne. Obudowa musi być wodoodporna. Najlepsze ostrza: stal z tytanową powłoką, są odporne na ścieranie, zachowują ostrość przez długie lata.

 • Łatwe do czyszczenia i konserwacji.

Funkcjonalna golarka elektryczna jest wyposażona w automatyczną podstawę czyszczącą. Jeśli wybierzesz kopie budżetowe, musisz zwrócić większą uwagę: okresowo czyść i smaruj.

 • Dodatkowe akcesoria.

Na rynku dostępnych jest wiele wersji tej samej golarki elektrycznej, które różnią się od siebie ilością dostarczonych akcesoriów. Możesz wybrać według własnych potrzeb, dodać lub odmówić bazy do ładowania i dezynfekcji, trymer, etui podróżne, zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Producenci chętnie „bawią się” akcesoriami, co zmienia koszt produktu. Na przykład seria Braun 3 o różnych nazwach jest dość myląca. Akcesoria, z którymi jest wyposażona, uległy zmianie, ale sama maszynka do golenia jest taka sama i ma taką samą zdolność cięcia, dlatego ważne jest, aby przestudiować całą linię, aby nie dać się zwieść.

 • Koszt.

Cena wiele mówi o golarce elektrycznej. Ma na to wpływ zestaw funkcji, opcjonalne akcesoria i charakterystyka produktu. Model z bazą dezynfekującą jest droższy (jeśli podstawa zostanie zakupiona osobno, koszt będzie jeszcze wyższy). Lub w przypadku Philipsa są nasadki do regulacji brody, które mają niezależną wartość handlową około 2500 rubli. Logiczne jest, że super wyposażony model ma wysoką cenę. Wysokiej jakości urządzenie wytrzyma długo. Mocniejsze golenie jest głębsze, szybsze, z mniejszą liczbą przejść, z doskonałymi efektami nawet w przypadku twardej brody.

Niedrogie maszynki do golenia są nieszkodliwe dla facetów, którzy nie mają szczególnie grubych, szorstkich włosów. Mężczyźni o delikatnej skórze powinni skupić się na droższych przedmiotach.

Najlepsi producenci

Marka jest ważna przy wyborze golarki elektrycznej, ponieważ każdy producent specjalizuje się w konkretnym rodzaju produktu.

Na przykład, Remington produkuje niedrogie modele z pływającą głowicą oferujące doskonały stosunek jakości do ceny. Są odpowiednie dla mężczyzn bez brody lub jeśli broda nie jest taka skomplikowana i nie ma zamiaru inwestować w produkt z wyższej półki.

Bezpośrednim konkurentem Remingtona w dziedzinie głowic obrotowych jest holenderski Philips, który ma jednak bardziej rozbudowaną produkcję. Szeroka gama certyfikowanych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym różnorodne golarki elektryczne i różnorodne urządzenia regulujące, a nie tylko golące.

Braun wyróżnia się na rynku najlepszą gamą maszynek do golenia z siatkowym systemem golenia, cenionych za dodatkowe funkcje, praktyczność, wdzięk.

Wreszcie Panasonic ma niezrównaną moc i mnóstwo ostrzy do 5, odpowiednich dla tych, którzy chcą szybko się golić.

Rekomendacje ekspertów sprowadzają się do skupienia się przy wyborze na osobistych potrzebach i znanych markach, aby nie żałować zakupu. W związku z tym ranking został opracowany przy udziale powyższych marek.

Najlepsze golarki elektryczne na 2020 rok

Braun

Każda markowa golarka elektryczna została zaprojektowana w Niemczech, wyposażona w niesamowite technologie, zaprojektowana przez długi czas i gwarantuje maksymalną wydajność nawet po latach. Wiele osób używa Braun, jest to wybór numer jeden na świecie. Golarki męskie są wygodne, eleganckie, z mocnym silnikiem.

Golarki Braun są podzielone na serie (od 1 do 9) w zależności od funkcji, wydajności i ceny. Seria 1 oferuje tanie, proste ruchy, podczas gdy seria 9 oferuje maksymalną wydajność i innowacje technologiczne.

Popularne modele:

Braun 9290cc seria 9

Seria 9 to najbardziej zaawansowana linia dostępnych obecnie systemów golenia z folii. Konstrukcja jest nowoczesna, ergonomiczna, z antypoślizgową gumą na korpusie zapewniającą pewny chwyt mokrych dłoni.

Pięć elementów tnących, które poruszają się niezależnie od siebie, a każdy z nich ma inne zadanie. Cholewka jest elastyczna, obraca się w różnych kierunkach, dopasowuje się do kształtu twarzy, co jest problemem w większości golarek foliowych na rynku.

Wszystko to połączone jest z technologią, którą producent nazywa AutoSense: czujnik określa gęstość brody, odpowiednio zmieniając moc silnika.

Ten zestaw połączonych funkcji skraca czas pełnego golenia.

Urządzenie przeznaczone jest do golenia na sucho i na mokro. Wodoodporna konstrukcja, bezpieczna w użyciu pod prysznicem lub do dokładnego spłukania pod bieżącą wodą.

Według kupujących rozmiar golarki elektrycznej początkowo zniechęca, wydaje się kłopotliwy, ale przyzwyczajenie się do niej zajmuje kilka dni.

Metalowa siatka na ostrzach pokryta tytanem, przylega bardzo blisko twarzy, daje gładki efekt, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia wrażliwej skóry.

Bateria działa autonomicznie przez 50 minut, ładuje się w ciągu godziny, ale szybkie ładowanie jest również możliwe w 5 minut. Poziom naładowania jest pokazywany na wyświetlaczu.

Jedną z ciekawszych rzeczy jest baza do czyszczenia. Oprócz ładowania, dzięki wkładowi na bazie alkoholu, który należy wymieniać co 30 użyć, myje, dezynfekuje i suszy golarkę automatycznie.

Ten model nie ma innych wad poza kosztami. Ale wielu konsumentów uważa to za uzasadnione.

Rada:

Seria 7 jest również doskonała, ale niewielka różnica w cenie w porównaniu z serią 9 sprawia, że ​​jest to mniejsza okazja. Aby dużo zaoszczędzić, lepiej wybrać Serię 5 lub Serię 3, które opisano poniżej.

Braun 9290cc seria 9

Zalety:

 • Innowacyjny model;
 • Szybki silnik - 10 tysięcy drgań na minutę;
 • Jednostka czyszcząca i ładująca;
 • Jakość, wygoda, szybkość golenia;
 • Wodoodporna konstrukcja;
 • Ergonomiczny styl
 • W zestawie trymer;
 • Z etui podróżnym.

Niedogodności:

 • Wysoki koszt.

Braun 3040s Series 3 ProSkin

Przyzwoity zakup za niewielką kwotę. To jeden z najlepiej sprzedających się modeli na świecie.

Konstrukcja jest piękna, rączka pokryta jest jasnoniebieską gumą, która pewnie trzyma się mokrymi dłońmi. Korpus jest zwarty, wyważony dla łatwego manewrowania.

Trzy główki: boczna - do włosów krótkich i środkowa z funkcją podnoszenia od twarzy i strzyżenia - na dłuższą. Każdy jest zwymiarowany z dokładnością do milimetra, aby dobrze przylegał do twarzy. Niestety ten model nie ma przycisku do przytrzymywania ich na miejscu, jak 3080s.

Wszystkie golarki elektryczne serii 3 mają minimalną liczbę ruchów potrzebną do zrzucenia włosów. Zmniejsza to częstość występowania podrażnień. Rozważany model wyróżnia się wyjątkową delikatnością.

Wodoodporny do głębokości 5 metrów.

Poziom naładowania baterii jest wskazywany przez diody LED.

Czas ładowania 60 minut i 45 minut autonomii, ale w razie potrzeby można go szybko naładować w ciągu 5 minut, aby uzyskać pełne golenie.

Dostępny jest również wysuwany precyzyjny trymer.

Podstawowe wyposażenie tego modelu obejmuje szczoteczkę do czyszczenia oraz pokrowiec ochronny. Możesz dokupić dodatkową podstawkę ładującą i czyszczącą, aby przedłużyć żywotność. Istnieją już modele ze stojakiem. Dostępna jest również technologia chłodzenia CoolTech, która jest korzystna dla delikatnej skóry. Jak wspomniano powyżej, pod różnymi nazwami golarka Series 3 zawiera te same akcesoria i zmiany koloru.

Rada:

Seria 5 oferuje drobne ulepszenia, takie jak automatyczny czujnik do regulacji przycinania na podstawie gęstości włosów. To dobry wybór, jeśli pozwala na to budżet, ale seria 3 pozostaje najlepiej sprzedającą się.

Braun 3040s Series 3 ProSkin

Zalety:

 • Rozsądny stosunek jakości do ceny;
 • Odpowiedni dla wrażliwych mężczyzn;
 • Materiały wodoodporne;
 • Ergonomiczny korpus;
 • Tanie części zamienne;
 • Z funkcją trymera.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Panasonic

Japońska firma stosunkowo niedawno nigdy nie produkowała „miernych” produktów w segmencie maszynek do golenia. Produkty są droższe, ale golarki elektryczne Panasonic najnowszej generacji są super wydajne, golą tak blisko skóry, jakby były wykonywane ręcznie. Pierwszy producent, który wyprodukował cztery i pięć sztuk ostrzy. Ta rewolucyjna innowacja została przejęta przez inne marki. Jednak Panasonic oferuje obecnie najlepsze modele z pięcioma ostrzami.

Panasonic ES-LV65

Na pierwszy rzut oka duży i trudny w obsłudze. Ale przy dwóch lub trzech zastosowaniach łatwo się do tego przyzwyczaić. Głowice obracają się w pięciu kierunkach, dzięki czemu urządzenie jest zwrotne.

Wydajność cięcia jest doskonała dzięki pięciu specjalistycznym elementom. Dwie zewnętrzne do przycinania krótkich włosów, dwie kolejne do włosów, które rosną równolegle do skóry, centralne dla najdłuższych. System siatki.

Na brodzie, która rośnie w różnych kierunkach, potrzeba pięciu ostrzy. Zapewnia taki sam efekt jak golarki elektryczne z pływającymi głowicami: delikatny dotyk twarzy, brak podrażnień.

Wbudowany czujnik reguluje moc w zależności od gęstości wzrostu, sztywności włosów.

Model jest wodoodporny z funkcją Wet & Dry do golenia z pianką lub kremem lub bez, na sucho.

Najlepszy wyświetlacz ze wszystkich golarek elektrycznych w sprzedaży, przypomina o czyszczeniu ostrzy, pokazuje poziom naładowania baterii w procentach.

Precyzyjny trymer jest wbudowany w tył korpusu.

Doskonały wybór, jeśli chcesz zmienić markę i bezbłędnie spróbować czegoś innego.

Według niektórych konsumentów maszynka do golenia nie jest w stanie płynnie obrabiać trudno dostępnych miejsc pod kośćmi policzkowymi, a także drugiej brody. Być może ze względu na rozmiar. Jednocześnie kupujący zgadzają się, że możesz dostosować, rozciągając skórę.

Rada:

Model ten nie posiada automatycznej stacji czyszcząco-ładującej. Jeśli kupisz go dodatkowo, okazuje się drogi. Ale jest inny model wyposażony w to akcesorium, ES-LV95.

Panasonic ES-LV65

Zalety:

 • Wysokiej jakości montaż;
 • Silnik wysokoobrotowy - 14 tysięcy drgań na minutę;
 • Ergonomiczny styl
 • Wysokiej jakości głębokie golenie;
 • Szczegółowy wyświetlacz;
 • Trwałość;
 • Z etui podróżnym i blokadą podróżną.

Niedogodności:

 • Duży rozmiar.

Philips

Philips specjalizuje się w golarkach elektrycznych z obrotową głowicą. Technologia oparta jest na trzech głowicach, które komfortowo i dokładnie golą nawet te obszary, które są trudne do przecięcia stacjonarnym mechanizmem. Głowice dopasowują się do krzywizn twarzy. Rezultaty są nieskazitelne: skóra jest gładka, miękka, piękna przez kilka dni. Firma Philips oferuje szeroką gamę modeli do wyboru. I to nie tylko ze względu na piękno twarzy. Priorytetem jest również pielęgnacja ciała i maszynki do strzyżenia włosów.

Główne linie:

 • PowerTouch: obejmuje klasyczne golarki elektryczne. System GyroFlex 3D z trzema ruchomymi głowicami dopasowuje się do kształtu szyi i twarzy. AquaTec umożliwia golenie na sucho lub na mokro. Jedna godzina ładowania i możesz użyć golarki 20 razy.
 • SensoTouch 2D: oferuje najbardziej delikatne odczucia i stylowy wygląd. Obecność zarówno obrotowych, jak i elastycznych głowic. Nadają się do golenia na mokro i na sucho. Zgrabny trymer przeznaczony jest do delikatnego wykańczania.
 • SensoTouch 3D: najbardziej zaawansowana linia. Oferuje wyżej wymienione technologie AquaTec, GyroFlex 3D oraz system Super Lift & Cut, który unosi włosy wysoko, aby przyciąć je u samej podstawy.
 • Golarki serii 9000: drogie. Wodoodporny, zmywalny, stań pod prysznicem, pod wodą. Golenie na mokro i na sucho. Różni się obecnością ośmiu wielokierunkowych głowic obrotowych. Autonomia korzystania z sieci bezprzewodowych sięga 50 minut.
 • Seria 5000: chociaż różnią się wydajnością od wysokiej klasy maszynek do golenia, są dobre ze względu na pięć obracających się elementów. Autonomia to również 50 minut, ale przeznaczona tylko do golenia na sucho.
 • Seria 3000: Te modele zachwycają stosunkiem ceny do jakości. Przystępna cena, doskonałe ostrza, szybkie i wydajne golenie na trzy głowy. Autonomia bezprzewodowa 45 minut, tylko 5 minut krócej niż w najnowszej serii.

Popularne modele:

Philips OneBlade

OneBlade nie jest przeznaczony do bezpośredniego golenia, jak klasyczna golarka elektryczna, silnik nie jest tak mocny. Ale oprócz dopasowania i wykańczania brody dołączonymi grzebieniami, goli również bardzo dobrze, nie powodując podrażnień dzięki siateczce między skórą a ostrzami. To nowa technika w świecie golarek elektrycznych, będąca hybrydą systemów rotacyjnych i siatkowych. Ostrza wibrują z prędkością 200 uderzeń na minutę. Elementy tnące należy regularnie wymieniać. Jest to dodatkowy koszt w porównaniu z tradycyjnymi maszynkami do golenia, ale wymiana zapewnia, że ​​noże są ostre. OneBlade działa na mokro i na sucho. Jego koszt jest rozsądny, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wszechstronność.

Dostępne w różnych wariantach, w tym w tzw. Wersjach Pro, które zawierają opcjonalne nasadki i grzebienie o różnych długościach.

Philips OneBlade

Zalety:

 • Najnowszy ze wszystkich nowych produktów;
 • Wodoszczelna obudowa;
 • Szeroka funkcjonalność;
 • Przystępny koszt;
 • Certyfikat jakości;
 • Gładka skóra.

Niedogodności:

 • Części należy regularnie wymieniać;
 • To nie jest prawdziwa golarka elektryczna, ale raczej trymer.

Philips S9531 Series 9000

Najnowocześniejsza seria z obrotowymi głowicami, najwyższa linia tego typu golarek elektrycznych. Model S9531 ma klasyczny design, nie starzeje się i jest ergonomiczny, wygodnie leży w dłoni. Głowice przegubowe wyposażone są w technologię Contour Detect, która umożliwia śledzenie linii twarzy i szyi, poruszanie się w ośmiu kierunkach.

Konstrukcja ma na celu podniesienie włosów z twarzy i przybliżenie cięcia jak najbliżej mieszka włosowego. Technologia nosi nazwę Philips V-Track.

Używając przycisków po bokach etui, możesz wybrać jeden z trzech trybów: delikatny - dla wrażliwej skóry, normalny lub szybki.

Nadaje się do golenia na sucho i na mokro, wodoodporny, można używać pod prysznicem, spłukać bieżącą wodą.

Aby nie narażać na szwank ergonomii, niestety nie udało się włożyć trymera bezpośrednio na korpus, więc jest to osobna nasadka dołączona do zestawu, montowana od góry. Nie jest to wygodne dla wszystkich.

Jest również wyposażony w podstawę, która czyści, smaruje i suszy maszynkę, ale jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, możesz jej odmówić.

Bateria wystarcza na 50 minut, pełne naładowanie zajmuje godzinę, przez 5 minut.

Wyświetlacz pokazuje poziom naładowania w paskach oraz kiedy głowice wymagają czyszczenia lub wymiany - co przy regularnym użytkowaniu następuje co dwa lata.

Rada:

Aby uzyskać bogatszy pakiet, SP9863 zawiera bezprzewodową bazę ładującą, system wykrywania gęstości zarostu i dedykowane głowice zapewniające super gładkość.

Philips S9531 Series 9000

Zalety:

 • Wodoodporny;
 • Jakość materiałów;
 • Gładki wynik;
 • Ergonomiczny korpus;
 • Trzy tryby golenia;
 • Baza czyszcząca;
 • Pokaz.

Niedogodności:

 • Trymer nie jest wbudowany.

Philips S5420 AquaTouch

Kompromis dla osób poszukujących konkurencyjnego cenowo modelu z obrotową głowicą o doskonałych możliwościach golenia. Konstrukcja podobna do omówionej powyżej serii 9000. Materiały są mocne i trwałe, ale różnią się niektórymi funkcjami.

Z trzema ruchomymi głowicami, które obracają się w pięciu kierunkach, do głębokiego, czystego strzyżenia włosów nawet w najtrudniejszych miejscach, takich jak linia żuchwy lub pod nosem. Są również ukośne, aby chronić skórę, dzięki czemu golarka elektryczna jest delikatna i bezpieczna w porównaniu z innymi modelami z ruchomą głowicą. Działa na sucho lub w połączeniu z kremami, piankami do golenia. Konstrukcja jest wodoodporna.

Pełne naładowanie akumulatora trwa godzinę, a jego czas działania wynosi 50 minut.Pozostały poziom jest wskazywany przez diody LED na wyświetlaczu, które również wskazują na potrzebę czyszczenia lub wymiany grotów.

Trymer jest instalowany zamiast głowic.

Ogólnie rzecz biorąc, według kupujących bardzo niezawodna golarka.

Philips S5420 AquaTouch

Zalety:

 • Wodoszczelna obudowa;
 • Rozsądny stosunek jakości do ceny;
 • Głowice obrotowe;
 • Delikatny poślizg na skórze;
 • Pokaz.

Niedogodności:

 • Trymer nie jest wbudowany, jest instalowany osobno.

Remington

Firma oferuje pełną linię golarek elektrycznych o wysokiej jakości wykonania, dobrej wydajności i oszczędności kosztów w porównaniu do innych marek. Marka produkuje produkty do pielęgnacji ciała od 1937 roku. Doświadczenie daje wiele, urządzenia są naprawdę wysokiej jakości i popyt. Wśród różnych zalet ważne jest, aby golarki elektryczne były odpowiednie do każdego rodzaju brody, nawet do najgrubszych włosów. Praktyczna konstrukcja pozwala na szybkie golenie, zawsze gotowe na każde wydarzenie. Najlepsze modele Remington to przykłady szybkości, bezpieczeństwa, komfortu.

Remington PR1350

Dzięki doskonałej wydajności ta golarka elektryczna jest jedną z najlepszych na rynku i ma również interesującą wartość. Średnia cena: 3500 rubli. Charakterystyka jest bardzo dobra. Konstrukcja obrotowego systemu golenia. Z pływającymi głowicami, z ruchomym blokiem. Trzy głowy dopasowują się do krzywizn szyi i twarzy. Przeznaczony do golenia na mokro i na sucho. Z funkcją trymera. Działa autonomicznie przez 40 minut, ładuje się przez cztery godziny. Czytelny wskaźnik ładowania. Etui jest chronione przed wodą, model jest myte, czyszczone zwykłym mydłem.

Remington PR1350

Zalety:

 • Funkcjonalność;
 • Wodoodporny;
 • Wygoda użytkowania;
 • Płynny ruch ostrzy;
 • Dostępny trymer.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Wniosek

Poza wymienionymi tutaj na rynku jest wiele przyzwoitych modeli, a wybór ma mocny indywidualny komponent. Nawet jeśli Twoja golarka elektryczna regularnie otrzymuje dobre recenzje, daj sobie czas na przyzwyczajenie się, ponieważ rodzaj ruchu różni się w zależności od modelu. Jeśli masz osobiste doświadczenia, którymi chcesz się podzielić, zostaw komentarze.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *