🤸 Najlepsze skutery elektryczne na rok 2020

0

Ostatnio niezwykle popularne stały się hulajnogi elektryczne. Popyt ten wynika z łatwości zarządzania, przyjazności dla środowiska i umiejętności prowadzenia aktywnego stylu życia. Wybór takiego transportu jest świetny, w asortymencie sklepów znajduje się wiele różnych modeli o dowolnej funkcjonalności. Aby użytkownik nie mylił się w różnorodności wyborów i mógł wybrać najbardziej odpowiedni model, nasza redakcja przygotowała ranking najlepszych hulajnóg elektrycznych na 2020 rok.

Kryteria wyboru

Większość tych produktów jest wytwarzana w Chinach, wiele z nich wyposażonych jest w szereg dodatkowych funkcji, które mogą budzić pytania kupującego. Potrzeba określonej opcji zależy od wielu czynników. Przede wszystkim powinieneś zdecydować, jak często planujesz obsługiwać transport - codziennie czy tylko w weekendy. Należy również sprecyzować miejsce składowania, odległość przejazdu oraz warunki użytkowania, a mianowicie jakość drogi - płaska nawierzchnia, płytki, kamienista droga itp.

Po rozwiązaniu tych problemów możesz przystąpić do najważniejszej rzeczy - badania właściwości technicznych transportu. Oto główne parametry.

Pojemność baterii

Jeden z najważniejszych punktów, ponieważ od tego zależy odległość podróży. Tutaj wszystko jest proste - im większa pojemność akumulatora, tym rzadziej użytkownik będzie musiał korzystać z ładowarki. Wysokiej jakości bateria może wytrzymać co najmniej 25 km; są też modele z możliwością przejechania 100 km, co jest bardzo dobrym wskaźnikiem. Ale towary, które mogą wytrzymać 10-15 km, nie powinny być brane pod uwagę przy zakupie, szczególnie w przypadku ich częstego użytkowania.

Koła

Ten element jest dostępny w różnych rozmiarach, ta liczba waha się od 4 do 14 cali. Zalecamy wybór modeli z kołami 8-9 cali. Jeśli koła są zbyt małe, może to powodować dyskomfort podczas jazdy, ponieważ ruch pojazdu zmniejsza się na wybojach, kamieniach, nierównościach. Zbyt duże wymiary zwiększą wagę urządzenia, czyniąc je bardziej nieporęcznym.

Warto też wziąć pod uwagę szerokość kół - musi być wystarczająca, dzięki której hulajnoga zyska większą stabilność.

Ponadto koła są podzielone na następujące typy:

 • Pneumatyczne - są miękkie, doskonale amortyzują na nierównych powierzchniach. Jazda z takim urządzeniem gwarantuje amortyzację uderzeń w wybojach. Minusem takiej hulajnogi będzie skłonność do przebijania opon, co będzie wymagało natychmiastowej naprawy.
 • Odlewy - charakteryzują się twardością i dłuższą żywotnością.
 • Perforowane - są rodzajem odlewu, czyli pozostają solidne, ale dzięki wykonanym otworom gwarantują amortyzację podczas jazdy.

Rada! Radzimy preferować modele, których koła są wyposażone w skrzydło. W przypadku podróży przy złej pogodzie element ten ochroni użytkownika przed rozpryskami brudu.

Deprecjacja

Zalecamy zakup hulajnóg z zawieszeniem. Preferowane jest umiejscowienie amortyzatora z przodu iz tyłu. Ta cecha konstrukcyjna zapewnia amortyzację na nierównych powierzchniach.

Warto zauważyć, że rodzajów zawieszeń jest coraz więcej, więc wybór hulajnogi może być trudny.Zaleca się przetestowanie transportu w praktyce przed zakupem, w takim przypadku można określić, który rodzaj jest najwygodniejszy.

Podświetlenie

Ta funkcja na pierwszy rzut oka może wydawać się bezcelowa. Nie powinieneś jednak odmawiać takiej opcji. Po pierwsze gwarantuje lepszą widoczność w nocy. Po drugie, hulajnoga będzie bardziej widoczna w ciemności. Większość modeli nie jest wyposażona w podświetlenie, ale zakup sprzętu oświetleniowego i zamontowanie go w odpowiednim miejscu nie będzie trudne i nie uderzy mocno w portfel.

Waga i wymiary

Ta pozycja różni się w zależności od płci i wieku użytkownika. Ale w każdym razie skuter nie powinien być zbyt ciężki. Najlepiej kupować modele o wadze 15-20 kg. Wskaźnik ten jest optymalny dla jednego jeźdźca, ponieważ w przypadku rozładowania użytkownik może toczyć się na transporcie jak na zwykłej hulajnodze. Jeśli użytkownik planuje dodatkowo jeździć z dzieckiem, to należy wybrać urządzenie cięższe (25-30 kg).

Najlepiej kupić najlżejszy model, który nie sprawia trudności podczas składania. Należy również zwrócić uwagę na siedzisko - powinno być łatwe do odkręcenia.

Prędkość

Istnieje kilka opcji:

 1. 10-12 km / h to najlepszy wskaźnik dla wieku szkolnego.
 2. 25-35 km / h - te liczby zachwycą dorosłych użytkowników. Taka prędkość pozwoli Ci w pełni cieszyć się ekscytującą jazdą bez ryzyka dla zdrowia.
 3. 90 km / h - bardzo duża prędkość. Zalecane dla doświadczonego dorosłego użytkownika.

Ranking najlepszych hulajnóg elektrycznych z siedziskiem na 2020 rok

Składanie

FreeCity

Świetna opcja na wycieczki po mieście w zwykłym biznesie, na przykład do pracy i na wypoczynek z przyjaciółmi lub samotnie. Model wyposażony jest w jasny wyświetlacz cyfrowy, który dostarcza użytkownikowi wszelkich potrzebnych informacji o stanie pojazdu. Ponieważ urządzenie można łatwo złożyć i zdemontować, bardzo wygodnie jest je przechowywać i przenosić w przypadku rozładowania. Jednak taka potrzeba rzadko się pojawia, gadżet jest wyposażony w mocną baterię i jest w stanie wytrzymać przez długi czas.

Dostępne są wszystkie niezbędne elementy komfortowej obsługi: wskaźnik naładowania, prędkościomierz, wysokiej jakości i niezawodne hamulce. Dużym plusem tego modelu jest obecność podświetlenia, które zwiększa bezpieczeństwo użytkownika na drodze. Warto również zwrócić uwagę na obecność sygnału dźwiękowego, który również zwiększa przyjemność z użytkowania. Stylowy wygląd będzie doskonałym dodatkiem do Twojego zakupu.

Prędkość - 30 km / h, przebieg - 30 km.

Skuter elektryczny FreeCity

Zalety:

 • łatwy w montażu i demontażu;
 • stylowy wygląd;
 • brak zbędnych elementów w połączeniu z pełnym wyposażeniem wymaganych funkcji;
 • jasne podświetlenie i głośny sygnał.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Średni koszt to 24 000 rubli rosyjskich.

Płaskie koło Genesis

Ten model, podobnie jak poprzedni, jest wyposażony w jasne reflektory. Ostatnio producenci nie chcą wyposażać swoich towarów w tak ważny szczegół, więc obecność podświetlenia zawsze dodaje korzyści do skarbonki skutera elektrycznego. Charakterystyczną i przyjemną cechą tego gadżetu jest również możliwość szybkiego ładowania go z sieci. Tylko 4-6 godzin i użytkownik może cieszyć się długą jazdą.

Jeśli planujesz wyjazd w nieznane miejsce, to dużym plusem będzie obecność kompasu, który jest wygodnie umieszczony na wyświetlaczu, a także złącze do ładowania smartfona. Wygodne koła gwarantują doskonałą flotację i długą żywotność. Wystarczająca szerokość kół zapewnia skuterowi pewną stabilność. Amortyzacja pozwoli użytkownikom na jazdę po nierównych powierzchniach bez odczuwania nierówności i kamieni.

Materiał produkcyjny - stop aluminium. Konstrukcja ta charakteryzuje się niewielką wagą oraz dużą wytrzymałością i odpornością na upadki. Model ten dostępny jest w kilku poziomach wyposażenia, ich cena waha się w zależności od montażu. Jeśli użytkownik planuje pozostawić urządzenie bez nadzoru na dłuższy czas, przyda się obecność wbudowanego alarmu.

Prędkość - 45 km / h, przebieg - 60 km.

Płaskie koło Genesis

Zalety:

 • wielka moc gadżetu;
 • wysoka jakość wykonania;
 • długa żywotność;
 • obecność podświetlenia;
 • wbudowany alarm;
 • łatwość użycia.

Niedogodności:

 • wysoka cena.

Średni koszt to 69 000 rubli rosyjskich.

Dla dorosłych

Eltreco Iconic GL 500

Świetna propozycja dla tych, którzy nie chcą przepłacać, ale zamierzają świetnie się bawić, ożywiając sport i aktywność. Dużym atutem tego modelu jest inteligentny układ hamulcowy, który gwarantuje szybkie i bezpieczne zatrzymanie. Niewielkie wymiary i waga pozwolą w razie potrzeby pokonać część ścieżki, wykorzystując urządzenie jak zwykłą hulajnogę.

Stylowy wygląd świetnie prezentuje się na miejskich ulicach, jasny kolorowy wyświetlacz poinformuje użytkownika o ilości przejechanych kilometrów, prędkości jazdy i poziomie naładowania baterii. W opracowanie projektu i głównych elementów transportu zaangażowani byli czołowi inżynierowie, stworzenie modelu zajęło ponad rok, co z góry przesądziło o ekskluzywności i jakości produktu. Fotel jest bardzo wygodny w długich pociągach, a przyspieszenie wyróżnia się błyskawiczną prędkością.

Prędkość - 32 km / h, przebieg - 45 km.

Eltreco Iconic GL 500

Zalety:

 • stylowy wygląd;
 • wysoka jakość wykonania;
 • odpowiedzialny producent;
 • długa gwarancja;
 • małe wymiary.

Niedogodności:

 • trudne do znalezienia w sprzedaży;
 • wysoka cena;
 • niektórzy użytkownicy zauważyli częste awarie i rozbieżności między cenami a jakością.

Średni koszt to 60000 rubli rosyjskich.

Kugoo M4 Pro 17 Ah

Model ten wyróżnia się dużą mocą, autonomią i możliwością jazdy na osobie dorosłej o niemal każdym rozmiarze. Pojemność baterii pozwala cieszyć się podróżą przez 5 godzin bez konieczności ładowania gadżetu. Dwa hamulce ręczne umieszczone przy kierownicy gwarantują szybkie i bezpieczne zatrzymanie. Amortyzatory są niezawodne, skutecznie amortyzują wstrząsy na nierównościach. Jeśli chodzi o siedzisko to jest wygodne i posiada własny amortyzator, co podwaja przyjemność z podróży.

Wymiary i waga modelu są dość wysokie, więc tylko doświadczony dorosły użytkownik może obsługiwać hulajnogę. Ponadto, gdy bateria jest całkowicie rozładowana, używanie gadżetu jak zwykłej hulajnogi stanie się niemożliwe. W przeciwnym razie jest to doskonały model, który spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego i wybrednego kupującego.

Prędkość - 55 km / h, przebieg - 45 km.

Kugoo M4 Pro 17 Ah

Zalety:

 • wytrzymuje wagę użytkownika do 160 kg;
 • mocna bateria o dużej pojemności;
 • stylowy wygląd;
 • szybko rozwija się z dużą prędkością;
 • wysokiej jakości układ hamulcowy;
 • długa żywotność.

Niedogodności:

 • wielka waga.

Średni koszt to 34 000 rubli rosyjskich.

Kugoo M4 Pro 13 Ah

Produkt wykonany z aluminium lotniczego, co znacznie zwiększa jego wytrzymałość i stabilność nawet w przypadku agresywnego użytkowania. Model wyposażony jest w wysokiej jakości zawieszenie, które pozwala na jazdę nie tylko po nierównych nawierzchniach, ale także po wiejskiej i leśnej ścieżce. Specjalna konstrukcja opon zapewnia pewną przyczepność do nawierzchni, co z kolei gwarantuje stabilność skutera i wygodę użytkownika.

Wyświetlacz urządzenia jest jasny, zawiera wszystkie niezbędne informacje, a także wszystkie wymagane parametry do regulacji. Model jest zmontowany, więc bez problemu można go przechowywać nawet w ciasnym mieszkaniu. Ogromną zaletą będzie obecność wysokiej jakości alarmu, który jest zsynchronizowany z pilotem. Teraz, gdy wyzwalany jest sygnał, użytkownik może zablokować koła jednym naciśnięciem przycisku.

Prędkość - 45 km / h, przebieg - 45 km.

Kugoo M4 Pro 13 Ah

Zalety:

 • doskonała jakość wykonania;
 • wytrzymałość;
 • siła;
 • odporność na wstrząsy;
 • niezawodny system bezpieczeństwa;
 • niezawodne zawieszenie.

Niedogodności:

 • duże wymiary;
 • Trudność w korzystaniu z hamulców
 • użytkownicy skarżyli się na niewystarczające umiejętności biegowe.

Średni koszt to 31 000 rubli rosyjskich.

Rider Zaxboard

Ten produkt jest wyposażony w wodoodporny, który pozwoli na używanie go w każdą pogodę.Solidne siedzisko zostało zaprojektowane tak, aby uchronić użytkownika przed upadkami, w razie potrzeby można je łatwo zdjąć i ponownie założyć na swoje miejsce. Transport wygląda stylowo, ma doskonałe parametry użytkowe. Układ hamulcowy znajduje się przy kierownicy, hamulce są szybko uruchamiane, a użytkownicy doświadczają natychmiastowego i delikatnego hamowania. Koła są dość stabilne, mocno trzymają się podłoża.

Prędkość - 35 km / h, przebieg - 35 km.

Rider Zaxboard

Zalety:

 • ochrona przed wilgocią;
 • stylowy wygląd;
 • łatwość użycia;
 • długa żywotność.

Niedogodności:

 • trudno znaleźć w sprzedaży.

Średni koszt to 20000 rubli rosyjskich.

Ładowarka El Sport

Dorosła populacja doceni ten rodzaj transportu za jego funkcjonalność i dobre cechy konstrukcyjne. Stabilne koła wyposażone są w układ pneumatyczny mający na celu wyeliminowanie dyskomfortu podczas jazdy po nierównych powierzchniach. Maksymalna waga jaką wytrzyma urządzenie to 80 kg, niestety ogranicza to nieco wytrzymałość hulajnogi.

Fotel można łatwo regulować, a wysokość kierownicy dostosowuje się również do wzrostu użytkownika. Gadżet jest łatwy do przechowywania i transportu. Układ hamulcowy jest wygodny i niezawodny, gwarantowane jest natychmiastowe zatrzymanie w sytuacji awaryjnej, a hamowanie jest miękkie i dokładne.

Prędkość -20 km / h, przebieg - 20 km.

Ładowarka El Sport

Zalety:

 • wysokiej jakości materiały do ​​produkcji;
 • niewielka waga;
 • niska cena;
 • stylowy wygląd;
 • niezawodny układ hamulcowy.

Niedogodności:

 • wytrzymuje tylko 80 kg;
 • niska prędkość;
 • szybko wymaga ładowania;
 • według opinii gadżet szybko zawodzi.

Ten skuter, przy całkiem akceptowalnych kosztach, nie ma najlepszych możliwości technicznych, a ponadto jest podatny na awarie. Mimo to radzimy nie oszczędzać na takim zakupie i kupować trwalsze urządzenie.

Średni koszt to 14 000 rubli rosyjskich.

Niemowlę

Razor Power Core E100S

Kupując modele dla dzieci, pierwszą rzeczą, na którą chcesz zwrócić uwagę, jest bezpieczeństwo. Ten gadżet ma właśnie na celu spełnienie tego parametru. Producent obiecuje półtorej godziny nieprzerwanej podróży, ale w rzeczywistości liczba ta waha się od 40 minut do jednej godziny. Te liczby są wystarczające nawet dla najbardziej aktywnego dziecka.

Silnik urządzenia jest delikatny podczas jazdy, nie ma nagłych szarpnięć i ruchów. Układ hamulcowy jest łatwy w obsłudze, solidna obudowa jest odporna na wstrząsy. Hulajnoga jest przeznaczona wyłącznie do użytku w warunkach miejskich; nie poradzi sobie z leśnymi i wiejskimi ścieżkami.

Prędkość - 18 km / h, przebieg - 20 km.

Razor Power Core E100S

Zalety:

 • bezpieczny projekt;
 • stylowy wygląd;
 • wytrzymały korpus.

Niedogodności:

 • niespójność parametrów technicznych z rzeczywistością;
 • nie można złożyć;
 • hałaśliwy silnik.

Średni koszt to 20000 rubli rosyjskich.

Jeśli miałeś doświadczenie w korzystaniu z produktów opisanych w ocenie, napisz swoją opinię w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię