Najlepsze stoły do ​​gier dla graczy w 2020 roku

0

Komputer jest integralną częścią współczesnego życia. Jest niezbędny do pracy, komunikacji, rozrywki i gier. Aby czas przy komputerze był jak najbardziej komfortowy - w końcu ludzie używają go w życiu codziennym bardzo długo - warto zadbać o miejsce pracy. W tym celu powstał stół do gier - funkcjonalne miejsce z możliwością postawienia na nim wszystkich niezbędnych urządzeń dla graczy. Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” oferuje przegląd najlepszych stołów do gier dla graczy w 2020 roku.

Tabela dla graczy: charakterystyka, funkcjonalność i cechy

Pomimo tego, że stół do gier, podobnie jak biurowy, jest przeznaczony dla użytkowników komputerów, istnieje między nimi szereg różnic. Gry polegają nie na funkcjonalności, ale na komforcie. Mają mniej miejsca do przechowywania, a głównym zadaniem jest uczynienie powierzchni mebli wygodną - jej powierzchnia musi być wystarczająca, aby pomieścić wszystkie niezbędne elementy - klawiaturę, myszkę, nagłośnienie, wyświetlacz. Należy pamiętać, że ta czynność wiąże się z użyciem większej liczby urządzeń peryferyjnych niż na przykład podczas pracy w biurze. Joysticki, kierownice, tablety do gier są ważną częścią sesji gier.

Zaprojektowane specjalnie do gier stoły optymalizują przestrzeń i wyglądają kompaktowo i estetycznie. Jednocześnie jest to sprzęt obszerny, spełniający wszystkie wymogi funkcjonalne - posiada wnękę na jednostkę systemową, otwory na przewody do ich wyjęcia z powierzchni oraz wystarczającą powierzchnię na klawiaturę.

Na kryteria wyboru wpływają osobiste preferencje, wielkość przestrzeni, w której planowany jest stół, wymiary samej konstrukcji itp. Na co zwrócić uwagę, aby nie pomylić się przy wyborze:

 1. Wielkość powierzchni roboczej. Jego parametry powinny być wystarczające, aby pomieścić wiele monitorów.
 2. Siła. Podczas sesji nie każdy może pomieścić emocje, dlatego konstrukcja musi być solidna i stabilna, aby wytrzymać agresywny styl gry.
 3. Komfort. Proces jest czasami bardzo, bardzo opóźniony, siedzenie w jednej pozycji jest po prostu niemożliwe. Głębokość przestrzeni jest ważna, abyś mógł zmienić pozycję ciała bez patrzenia na komputer. Świetnym pomysłem są zaprojektowane specjalnie podnóżki, które zmniejszają nacisk na plecy.
 4. Trwałość. Przy produkcji tego typu mebli najlepiej jest stosować materiał odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Jak już wspomniano, proces jest długi, a to prowadzi do tego, że często występuje podczas niego przyjmowanie pokarmu. Czasami napoje rozlewają się, a talerze przewracają, zwłaszcza jeśli użytkownik jest impulsywny i emocjonalny. Wybór blatu wykonanego z syntetycznych materiałów odpornych na wstrząsy i wilgoć znacznie wydłuży żywotność produktu.

Jakie są i jak wybrać

Jeżeli produkt kupowany jest nie na zamówienie według indywidualnych rozmiarów, ale z produkcji fabrycznej, to z reguły ma standardowe parametry: długość - 60 cm, szerokość - około 75 cm, przedział na jednostkę systemową - 25 cm Ważnym punktem jest wysokość. Utrzymanie prawidłowego wzrostu - 75 cm - zapobiega negatywnym skutkom zdrowotnym. Monitor jest umieszczony na wysokości oczu, a łokcie zgięte pod kątem prostym, aby uniknąć problemów z kręgosłupem i zaburzeń widzenia. Jeżeli z komputera korzysta dziecko lub osoba, której wzrost znacznie różni się od przeciętnego, konieczne jest zajęcie właściwej pozycji poprzez regulację wysokości krzesełka lub krzesełka.

Ważnym parametrem przy wyborze jest wysokość stołu. Wpływa na zdrowie zawodnika: może upośledzać wzrok i powodować problemy z kręgosłupem. Zgodnie z zaleceniami lekarzy optymalna wysokość to 750 mm. Łokcie i kolana osoby siedzącej przy komputerze powinny znajdować się pod kątem 90 stopni, a odległość od monitora do oczu powinna wynosić pół metra. Te parametry można osiągnąć, dostosowując pozycję krzesła.

Zapaleni gracze starają się wyposażyć przestrzeń do gier tak wygodnie, jak to tylko możliwe, a kiedy rozpoznają potrzebę zakupu idealnego „miejsca pracy”, pojawia się pytanie - które z nich lepiej kupić.

Najpierw rozważ następujące kwestie:

 • Gdzie będzie zlokalizowany. Należy uważać, aby promienie słoneczne nie padały bezpośrednio na monitor.
 • Odpowiednia przestrzeń. Aby wygodnie siedzieć przy stole, nie możesz usiąść tuż obok niego.
 • Gniazdo zasilania. Aby bezpiecznie podłączyć urządzenia peryferyjne lub komputer, lepiej nie używać przedłużacza, ale robić to bezpośrednio przez gniazdko. Dlatego konieczne jest, aby była w zasięgu.
 • Projekt. Kupując konstrukcję, zastanów się, która i jak najlepiej pasuje do wnętrza.

Po drugie, istnieje warunkowy podział na typy według formy:

 • kąt;
 • prosto;
 • łączny.
 1. Wśród entuzjastów gier najpopularniejsze są modele narożne. Wynika to z faktu, że zajmują mało miejsca, a co za tym idzie, oszczędzają miejsce w pomieszczeniu i łatwo dopasowują się do wnętrza bez zwracania uwagi. Dodatkowo są bardzo ergonomiczne dzięki temu, że wszystkie niezbędne gadżety bez problemu rozmieszczono na dużej powierzchni. Ważne jest, aby zapewniały niezbędną, bezpieczną odległość od monitora. Jedynym problemem, jaki może się pojawić, jest brak wolnego narożnika obok naturalnego źródła światła - okna. W takim przypadku będziesz musiał rozważyć opcję sztucznego oświetlenia. Kolejną wadą jest brak możliwości regulacji wysokości konstrukcji, co ma znaczenie przy podziale stołu między dorosłego a dziecko.
 2. Proste, prostokątne stoły są podobne do zwykłych biurek, ale zakrzywiona wnęka w blacie pomaga użytkownikowi przyjąć najwygodniejszą pozycję i nie obciążać kręgosłupa. Popularność modeli wynika z ich niewielkich rozmiarów i możliwości umieszczenia ich w dowolnym pomieszczeniu. Ale przewaga może zmienić się w wadę, gdy trzeba umieścić wiele monitorów, ale powierzchnia na to nie pozwala. Ponadto zwykle brakuje im komory na jednostkę systemową.
 3. Produkty łączone łączą w sobie znaki kanciastych i prostych linii i mają kształt litery L. Są zróżnicowane konstrukcyjnie, blat ma dużą powierzchnię, co zapewnia wygodę i pozwala na umieszczenie na nim głównych i peryferyjnych urządzeń. Ponadto projekty te są wielofunkcyjne i wyposażone w dodatkową przestrzeń do przechowywania. Biorąc jednak pod uwagę całą tę funkcjonalność, należy pamiętać, że rozmiary takich stołów są duże i nie będą mogły być umieszczone w każdym pomieszczeniu i nie zawsze nadają się do domu.

Ogólnie rzecz biorąc, chociaż nie ma tak wielu odmian, każdy z modeli może być bardzo oryginalny. Producenci produkują nietypowe produkty z zaokrąglonymi narożnikami, nadbudówkami, wnękami i schowkami, dodatkowe elementy do urządzeń peryferyjnych, oświetlenie.Istnieją niewielkie stoły transformacyjne, które choć nie są zbyt stabilne, są niezbędne w małych pomieszczeniach. Istnieją produkty, które mogą pomieścić dwóch graczy do jednoczesnej gry. Istotne są nowe elementy, w których można dostosować wysokość i kąt nachylenia blatu do indywidualnych potrzeb.

Gama kolorów jest zróżnicowana i na każdy gust i do każdego stylu wnętrza. Kupujący może wybrać ciemne meble, których wygląd nie będzie odwracał uwagi od wirtualnego świata lub kierować się prawami klasyki, wybierając czarno-biały stół, który idealnie komponuje się z wystrojem pomieszczenia. Miłośnicy high-tech docenią srebrne odcienie z chromowanymi elementami. Młodzież i dzieci będą zachwycone jasnymi kolorami - będą mogły wybrać dowolne widmo tęczy. Ponadto często są produkowane z dekoracją w postaci naklejek, napisów tematycznych, bohaterów popularnych gier.

Gdzie kupić i ile to kosztuje

Możesz kupić swój ulubiony model w specjalistycznym sklepie sprzedającym meble komputerowe lub zamówić go przez Internet. W tym przypadku nie ma ograniczeń co do wyboru, ale musisz wybrać dobry sklep, który sprzedaje nowoczesne dobre meble i nie jest pośrednikiem, ale oficjalnym przedstawicielem firmy. Oprócz opisu, cech i zdjęć wybranego modelu w katalogu, możesz przeczytać recenzje kupujących, którzy już kupili ten produkt i podzielić się jego właściwościami użytkowymi.

Koszt uzależniony jest od producenta, firmy, materiału z jakiego wykonany jest produkt, wymiarów i konfiguracji. Dokonując zakupów w sklepie internetowym możesz brać udział w promocjach i zakupić stolik z rabatem do 50%. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu towaru na kredyt lub na raty. Oferty mogą być bardzo korzystne dla kupujących.

Najlepsi producenci

Według kupujących producenci specjalizujący się w meblach komputerowych spełniają wszystkie niezbędne wymagania i wytwarzają produkty wysokiej jakości. Jest ich niewiele, a kosztu produktów nie można przypisać do kategorii budżetowej. Najlepsi producenci oferują szeroką gamę modeli i, co ważne, uwzględniają indywidualne potrzeby klientów. Uznawane są najlepsze firmy:

 • SOKÓŁ;
 • AKM-Mebel Dr. Biegacz;
 • Eureka Ergonomic;
 • AKRACING;
 • ThunderX3;
 • Ogólny komfort.

Wśród najlepszych, które nazywają:

 • Racer, który produkuje zwarte konstrukcje z aluminium i drewna z podnóżkiem. Blat jest bardzo przestronny, może pomieścić więcej niż jeden monitor i powiązane urządzenia peryferyjne.
 • Arozzi, produkuje ergonomiczne stoły o klasycznym designie z drewna i stali, bez miejsca do przechowywania, ale z dużą powierzchnią roboczą. Charakterystyczną cechą modeli tej firmy jest kolor czarno-czerwony.
 • Z-Line wykonuje konstrukcje z materiałów przyjaznych dla środowiska. Szczególnie popularne są modele narożne wykonane z metalu z wytrzymałym szklanym blatem i wysuwaną półką na klawiaturę.

Asortyment stołów do gier różnych producentów na rynku jest duży, zróżnicowany pod względem kształtu, wielkości, kolorystyki wzornictwa - każdy znajdzie swój model. To, która firma jest lepsza, zależy od potrzeb konsumentów i indywidualnych preferencji.

Niektórzy gracze kupują niedrogie modele i, korzystając z rysunków i instrukcji krok po kroku, przekształcają je własnymi rękami w domu w stoły, które w pełni odpowiadają ich pragnieniom, potrzebom i rozmiarom. Jak samodzielnie wykonać taką strukturę, można przeczytać w Internecie. Wadą jest to, że zakupione modele budżetowe nie zawsze są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Ocena wysokiej jakości stołów do gier

TOP zawiera najlepsze modele według recenzji i opinii kupujących.

Kąt

Eureka Ergonomic L60

Urządzenie liderów w produkcji mebli komputerowych jest kompaktowe, ergonomiczne, wykonane ze stali stopowej z pokrytym węglem blatem o szerokości 153 cm, a kształt litery L pozwala na ustawienie go w dowolnym wolnym narożniku. Szerokie miejsce na nogi zapewnia graczowi wygodną pozycję.W razie potrzeby można go ulepszyć podświetleniem lub osobną wysuwaną klawiaturą - możliwa dowolna modyfikacja. Parametry pozwalają na umieszczenie dowolnego urządzenia na powierzchni roboczej - jest dużo miejsca. Średnia cena wynosi od 29900 rubli.

Eureka Ergonomic L60

Zalety:

 • niewielka waga - można go łatwo przenosić;
 • system zarządzania kablami;
 • możesz ustawić wiele monitorów i niezbędny sprzęt;
 • doskonałe krycie;
 • łatwy montaż;
 • stylowy wygląd.

Niedogodności:

 • kosztowny.

Istotne wsparcie

Funkcjonalny model z blatem o wymiarach 140 x 76 x 120 cm wykonany z czarnej płyty wiórowej z efektem matowym, solidnymi metalowymi wspornikami i szafką do przechowywania spełnia wszystkie niezbędne cechy i zajmuje niewiele miejsca. Dekolt i miejsce na nogi zapewniają komfortowy czas przy stole. Średnia cena wynosi od 8500 rubli.

Istotne wsparcie

Zalety:

 • przestronna powierzchnia robocza;
 • przyjemny szorstki materiał blatu;
 • 3 szuflady w szafce nocnej;
 • piękny;
 • budżetowy.

Niedogodności:

 • niestabilne nogi.

AKM-MEBEL Dr. Racer King

Ten model jest odpowiedni zarówno dla graczy, jak i osób pracujących przy komputerze. Konstrukcja zapewnia prawidłową i wygodną pozycję użytkownika na stanowisku pracy, spełnione są wymagania dotyczące prawidłowej wysokości - 750 mm. Wyposażony w komorę na jednostkę systemową i schowek. Koszty od 15000 rubli.

AKM-MEBEL Dr. Racer King

Zalety:

 • piękny i pojemny;
 • wygodna;
 • przewymiarowany.

Niedogodności:

 • montaż niezbyt wysokiej jakości - szuflady trudno wysuwać;
 • zawyżone.

TEKS Greta

Konstrukcja z płyty pilśniowej o polu roboczym 1335x1300x900 cm nadaje się jako stół do gier, do pisania lub biurowy. Wyposażony w szuflady i nadstawkę, która pozwoli na umieszczenie zarówno urządzeń peryferyjnych, jak i różnych papierów. Wysuwana półka na klawiaturę, komora na jednostkę systemową oraz wnęka pośrodku blatu. Możesz go kupić w atrakcyjnej cenie - 7200 rubli.

TEKS Greta

Zalety:

 • piękny wygląd;
 • przestronny;
 • przestrzeń magazynowa.

Niedogodności:

 • niezbyt wytrzymałe.

MnogoMeb С-237

Wygodny model z możliwością zmiany położenia stolika nocnego oraz półki wnękowej wykonany jest z płyty wiórowej i jest bardzo stabilny. Blat znajduje się na odpowiedniej wysokości - 75 cm, jego wymiary to 150X110, co wystarcza na niezbędne akcesoria. Wyposażony w wysuwaną półkę oraz szuflady na prowadnicach teleskopowych, co zapewnia łatwe przesuwanie podczas wyciągania. Średnia cena wynosi od 8300 rubli.

MnogoMeb С-237

Zalety:

 • duży wybór kolorów;
 • ochrona końców odporną na wstrząsy krawędzią;
 • 1 rok gwarancji.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Ze schowkami

MaDXRacer COMFORT GT14 / BR

Doskonały zakup dla profesjonalnych graczy - solidny produkt z wycięciem w blacie roboczym, trzema szufladami, pojemnymi szufladami i stojakiem na jednostkę systemową. Blat może pomieścić do 180 kg. Optymalne wymiary to 1400x870x750 mm, waga produktu to 55 kg. Koszt wynosi od 14500 rubli.

MaDXRacer COMFORT GT14 / BR

Zalety:

 • ergonomiczny;
 • piękny;
 • nie ciężkie;
 • cena odpowiada jakości.

Niedogodności:

 • nieobecny.

FALCON Douglas KST-16

Odpowiedni zarówno dla amatorów gier, jak i domowego biura. Fasada i korpus z płyty wiórowej laminowanej, uchwyty metalowe. Wyposażony w nadstawkę, regał oraz komodę z trzema szufladami przesuwanymi na prowadnicach kulkowych. Duża ilość miejsca do przechowywania pozwala na umieszczenie zarówno urządzeń, jak i papeterii - wszystkiego, czego potrzebujesz na każdą okazję. Średnia cena wynosi od 7300 rubli.

FALCON Douglas KST-16

Zalety:

 • lakoniczny projekt;
 • funkcjonalny;
 • wiele miejsc do przechowywania;
 • aktualne kolory;
 • wytrzymałe metalowe uchwyty;
 • szuflady wysuwają się cicho;
 • niedrogi.

Niedogodności:

 • niezidentyfikowany.

Z nadbudową

MERDES NELSON LITE SKL-IGR120

Stół wykonany jest z całkowicie bezpiecznego dla środowiska laminowanego materiału z płyty wiórowej, który spełnia normy GOST i elementy metalowe. Podczas pracy blat, którego krawędzie obrobione są krawędzią PCV, nie ulega deformacji - nie pęcznieje ani nie wysycha. Parametry 120cm x 90cm x 94,5cm. Model prezentowany jest w różnych kolorach. Istnieje dodatek w postaci półki. Koszt - od 5700 rubli.

MERDES NELSON LITE SKL-IGR120

Zalety:

 • niezawodny, stabilny;
 • ergonomiczny dzięki wnęce;
 • wiele kolorów w asortymencie;
 • niedrogi.

Niedogodności:

 • kilka miejsc do przechowywania.

ATLANTIC GAMING DESK

Idealny sprzęt dla profesjonalnych graczy e-sportowych, którzy podczas swojego hobby zgromadzili sporo gadżetów. Wszystko to można umieścić na licznych półkach, półkach, haczykach i stojakach. Jest nawet uchwyt na szklankę, nie mówiąc już o podstawowych podstawkach pod monitor, głośniki, jednostkę systemową. Jednak wszystko to nieco negatywnie wpływa na wygląd stołu, tworząc wrażenie bałaganu. Odpowiedni dla pedantycznych osób, które wolą mieć ściśle wyznaczone miejsce na każdą rzecz. Koszt - od 25000 rubli.

ATLANTIC GAMING DESK

Zalety:

 • lekki, łatwy do przenoszenia;
 • trwały;
 • stylowy wygląd;
 • wygodna.

Niedogodności:

 • brak podstawki pod klawiaturę;
 • ograniczenia rozmiaru monitora - maksymalnie dla 27-calowego;
 • może stworzyć zagracony klimat.

Biurko do gier Atlantic Inc w kolorze czarnym

Lekka konstrukcja z blatu z czarnego metalu i drewna posiada wiele funkcjonalnych dodatków, podstawek i uchwytów, na których można umieścić urządzenia peryferyjne. Jest stojak na monitor, drugi można zainstalować na powierzchniach roboczych. Koszty od 10500 rubli.

Biurko do gier Atlantic Inc w kolorze czarnym

Zalety:

 • wysokiej jakości materiały;
 • pojemny, ale kompaktowy;
 • łatwy w transporcie;
 • przystępna cena.

Niedogodności:

 • nie nadaje się do e-sportu;
 • złożona instalacja;
 • zamówienie jest najczęściej dostępne tylko z witryn zagranicznych.

Idź

Stylowo zaprojektowany z blatem, który może pomieścić do trzech monitorów i opcjonalną podstawą monitora. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów - stal, płyta wiórowa laminowana, PCV - dostępne w kolorach białym, czerwonym i niebieskim. Model jest bardzo lekki - 38 kg, ale wytrzymuje obciążenie do 200 kg. Możesz wybrać najwygodniejszą z trzech pozycji podnóżka. W komplecie blok gniazd, organizator kabla oraz złącza do urządzeń. Cena - od 35000 rubli.

Idź do stołu

Zalety:

 • regulacja wysokości;
 • niewielka waga;
 • gumowane nakładki na nogach chronią podłogę przed uszkodzeniami;
 • 3 pozycje podnóżka.

Niedogodności:

 • kosztowny.

Na podstawie opinii klientów przedstawiliśmy TOP wśród stołów do gier dla graczy. Jesteśmy przekonani, że udało Ci się dobrać odpowiedni model spełniający wymagania, możliwości i warunki. Zostaw recenzję i wskazówki, jak pomóc każdemu, kto chce dokonać zakupu i uzyskać idealny stół do gier.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *