Najlepsze zabawki dla kotów na rok 2020

0

Puszyste i aksamitne, czułe i kapryśne, figlarne i imponujące - koty zawsze były uosobieniem domowego komfortu i szczęścia. Nic dziwnego, że istnieje tradycja - jako pierwsza wpuści mruczenie do nowego domu, zadba o spokój właścicieli. Jeśli oczywiście ona sama jest w dobrym nastroju. Znudzona murka to demon na czterech nogach, miażdżący i rozrywający wszystko i wszystkich ostrymi pazurami. Aby zwierzę mogło czuć się szczęśliwe, a jednocześnie dawało szczęście całej rodzinie, potrzebuje opieki i edukacji. I oczywiście gry, które mają wspierać odwieczny instynkt myśliwego, aby zachować zdrowie przez wiele lat.

Redaktorzy strony „best-pl.designuspro.com” przedstawiają Państwu przegląd najlepszych zabawek dla kotów w każdym wieku na rok 2020.

Więcej niż zabawa - ćwiczenia

Nie tylko kocięta uwielbiają igraszki. Dorośli chętnie włączają się do zabawy, tocząc piłkę lub polując na nogi mistrza. Lubię też teaser z kokardą. To nie tylko zabawa. Małe drapieżniki mają naturalnie dotrzeć do zdobyczy. Bez takiego treningu zwierzak pozbawiony naturalnych potrzeb staje się smutny i nieprzyjemny. Albo sam odnajduje przygodę, a potem mieszkanie zamienia się w piekło: wracający z pracy właściciele muszą „podziwiać” tiul „ozdobiony” wstążkami z ostrymi kocimi pazurami, podartą tapicerkę ulubionej sofy lub krzesła, fragmenty filiżanki zapomnianej na stole i ważne dokumenty pozostawione bez przewidywania zamieniają się w strzępy.

Właściciele przebiegłych bestii czasami mówią, że to koty nauczyły je schludności. Jedna z kudłatych ukochanych rzuciła palenie, bo codziennie przewracała popielniczkę, rozrzucała niedopałki po pokoju, gryzła paczki papierosów. Inny został zmuszony do odłożenia ubrań do szafy - rzucona na krzesło „rzecz bez właściciela” musiała cierpieć na pazury. Trzecia kotka zmieniła codzienną rutynę i wstaje nie później niż o siódmej rano, aby nakarmić murkę i koniecznie pobawić się z nią przed wyjściem do pracy. Wcześniej kapryśne zwierzę, pozbawione porannej zabawy, pozostające samotnie, bawiło się w taki sposób, że wieczorem kochanka nie rozpoznała własnego gniazda. Poranna zabawa z ukochaną kochanką, która stała się rodzajem rytuału, wprawia zarówno właściciela, jak i kota w dobry nastrój. Pierwsza idzie do pracy w świetnym nastroju. Druga, zadowolona z siebie, spokojnie czeka na kochankę domu.

Zabawki nie są głupią zabawą. Są niezbędne do:

 • Trening naturalnych instynktów;
 • Pełna aktywność fizyczna, która korzystnie wpływa na zdrowie zwierzęcia;
 • Stworzenie dobrego nastroju;
 • Zajęcia pod nieobecność właścicieli.

Czym są

Gama artykułów dla zwierząt jest ogromna. W sprzedaży są zabawki do samodzielnej zabawy pupila i wspólnej zabawy z właścicielem:

 • Wędki

Teasery z dołączoną liną, ogonem z piór lub wstążki lub papierową kokardką, które są tak przyjemne do złapania. Zarówno właściciel, jak i pupil czerpią przyjemność. Wędka jest łatwa do wykonania, poradzi sobie nawet dziecko. Jedyną wadą jest to, że „upierzenie” szybko zawodzi, należy je okresowo zmieniać.

 • Wskaźnik laserowy

Promień słońca kotów zachwyca, a ruchomy punkt jest jeszcze bardziej. Domowe drapieżniki skaczą, biegną za latarnią laserową, wyrzucając energię, trenując organizm. Najważniejsze, aby nie kierować wiązki w oczy zwierzęcia, aby nie powodować dyskomfortu.

 • Mysz

Mogą to być nie tylko myszy, ale także ryby i inne sztuczne zwierzęta wykonane z tkaniny i futra. Preferowane są produkty wykonane z naturalnych materiałów. Są wygodne do podnoszenia pazurami, łatwe do noszenia w zębach. Żadnych efektów hałasu nie polubią więc przerażające zwierzęta, które nie tolerują irytującego szelestu, stukania, dzwonienia. Poruszają się tylko fizycznie.

 • kulki

Skaczący i po prostu toczący się. Guma, plastik, pianka, podszyta futrem lub wełną. Z dzwonkiem w „łonie” lub „bez głosu”. Wygodne jest ich zwijanie, dotykanie łapami, gryzienie. Jednym z problemów jest to, że piłki czasami toczą się pod kanapami iw trudno dostępne rogi, skąd nie można dosięgnąć piłki bez pomocy właściciela.

 • Wiosenne zwiastuny

Do sprężyny przymocowana jest mysz, długopis i kolejny element. Wiosna się kołysze. Żywa zdobycz jest znacznie bardziej interesująca. Geny myśliwego budzą się w pupilu, chętnie gra, jednocześnie ćwicząc: zwiększa się napięcie mięśniowe, aktywnie pracują zmysł węchu, słuchu i wzroku.

 • Pierścionek z gumką z zabawką

To proste: na gumkę zaczepia się zabawkę, na klamkę zakłada się pierścień i zwiastun jest gotowy. W grze zwierzak spędzi wiele rozkosznych minut, nie zauważając, że właściciela nie ma w pobliżu. W tej chwili nie jest potrzebny, jest wystarczająco dużo zabawy i aktywności. Łatwo jest zrobić tego rodzaju zabawę własnymi rękami, używając dostępnego materiału.

 • Miękkie figurki z kocimiętką

Kocimiętka lub, jak to się nazywa, balsam polny to roślina, która nie pozostawi obojętnym ani jednego kota. Uważa się, że ta roślina wieloletnia była ulubioną ucztą Bast, bogini kotów. W liściach ziela znajduje się wiele olejków eterycznych, których składniki - korwalol, limonen i inne - przyciągają zwierzęta. Roślina jest przydatna. Służy uspokajająco na układ nerwowy, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

 • Drapaki na stojaku

Z jednej strony zakup drapaka to szansa na pozostawienie mebli, dywanów i tapet nietkniętych z kocich pazurów. Z drugiej strony jest świetnym stymulantem. Popularne modele są kompaktowe. W skromnym pomieszczeniu trudno postawić duży kompleks z domkiem i „kufrem” do kociego manicure, ale zawsze znajdzie się miejsce na drapak narożny, ścienny, podłogowy.

 • Dane liczbowe dotyczące żywności

Aby zaspokoić naturalne potrzeby ogoniastych psotników, producenci produkują jadalne aromatyzowane „robaki”, „kiełbaski”, które zawierają witaminy i inne przydatne substancje. Podarowanie sobie przyjemności to dobre psychiczne uwolnienie dla zwierząt. Ponadto przysmaki dla kotów mogą pomóc w oczyszczeniu jelit. Preparat podaje się również w celu zapobiegania kamicy moczowej.

 • Interaktywny.

Są drogie, w przeciwieństwie do bezpretensjonalnych piłek i zwiastunów. Ta sama interaktywna wędka, zaprojektowana do obracania się, zainteresuje kota bardziej niż zwykły kij z zawiązaną wstążką. Labirynt gier z toczącą się piłką przyciągnie uwagę ciekawskich. Kompleks do masażu, który pozwala drapać i masować twarz, łapy, szyję, boki, przypadnie do gustu śpiochom domowym. Czworonożnemu odkrywcy spodoba się „inteligentny” podajnik, który podaje przysmak. Popularność modeli z chipem lub zasilanymi bateriami pozostaje wysoka, pomimo dość „gryzącego” kosztu, ponieważ zwierzę może spędzać dużo czasu na ekscytującej aktywności.

 • Aplikacje elektroniczne na telefon, komputer

W XXI wieku gry komputerowe napisane specjalnie dla zwierząt domowych nikogo nie dziwią. Niektórzy właściciele kotów mówią, że ich Murziki i Vaska wraz z właścicielami z entuzjazmem oglądają w telewizji mecz piłki nożnej lub mecz tenisa, uważnie śledząc ruch piłki. Takie zwierzęta lubią łapać łapkami „żywy” obraz w postaci zwierzęcia pędzącego po ekranie smartfona lub tabletu. Wadą jest to, że ekran będzie cierpieć z powodu pazurów, folia ochronna nie uratuje. Jeśli żałujesz telefonu komórkowego, kot będzie musiał kupić osobisty telefon lub tablet.

Kryteria wyboru bezpiecznej zabawki

Kupując „drobiazg” dla czworonogów, właściciele często wybierają artykuły dla zwierząt, kierując się błahymi zasadami: „bo jest piękny, zabawny”, „ma kolega, lubi Barsika, a ja też trzeba kupić”. A potem są zaskoczeni: zwierzak zignorował prezent. Aby nie popełniać błędów przy wyborze, musisz pamiętać: każde zwierzę jest indywidualne. Przed pójściem do sklepu zoologicznego lub obejrzeniem wielu towarów w sklepie internetowym, należy bliżej przyjrzeć się zwyczajom kota i zapamiętać porady lekarza weterynarii. Mądry zakup przyniesie więcej satysfakcji.

Na co zwrócić uwagę robiąc zakupy w sklepie zoologicznym?

 • Wysokiej jakości materiał

Najlepsi producenci dbają o zdrowie swoich pupili używając dobrych surowców. Podróbki i produkty niskiej jakości mają silny sztuczny zapach, który odstrasza zwierzęta i może powodować reakcję alergiczną.

 • siła

Szyte modele garłaczy ozdobione klejonymi elementami nadają się tylko do podziwiania z niedostępnej odległości. Murka, z ostrymi pazurami i zębami, natychmiast rozerwie delikatny produkt, koniecznie posmakuje zawartości i udusi się.

 • Zdrowy kolor

Piłka kupiona w sklepie zoologicznym za śmieszną cenę, jaskrawa do bólu w oczach - jest niebezpieczna. Nienaturalny kolor to pierwszy znak, że model jest wykonany z wątpliwych surowców z syntetycznymi szkodliwymi domieszkami. Taki prezent dla twojego zwierzaka negatywnie wpłynie na jego zdrowie.

 • Nadaje się do czyszczenia

Higiena jest ważna dla zdrowego zwierzaka. Piłki i myszy, które wielokrotnie znajdowały się w łapach i zębach kota, należy od czasu do czasu myć, aby zwierzę nie zachorowało.

 • Żadnych drobnych szczegółów

Ze względów bezpieczeństwa lepiej kupić jedną sztukę. Model, który składa się z wielu małych elementów, z czasem zacznie się rozpadać na „układanki”, co jest niebezpieczne dla zwierzęcia.

W sklepie internetowym, w którym nie ma możliwości dotykowej oceny produktu, będziesz musiał zadowolić się informacjami podanymi przez sprzedawcę. Planując zamówienie online, należy zwrócić uwagę na:

 • Zdjęcie;
 • Opis produktu;
 • jego cechy;
 • funkcjonalny;
 • Marka;
 • kto jest producentem;
 • Opinie klientów;
 • koszt;
 • Gwarancja;
 • Metody Płatności;
 • metody dostarczania.

Ostatnie dwa punkty są ważne, biorąc pod uwagę dużą liczbę pozbawionych skrupułów sprzedawców internetowych. Propozycja natychmiastowej zapłaty za towar i dostawę bez alternatywy - tylko pocztą rosyjską budzi podejrzenia. Zdaniem pracowników poczty kupujący często otrzymują paczki ze śmieciami i bezużytecznymi towarami. Nie ma możliwości zwrotu wpłaconych pieniędzy w 90 na 100 przypadków.

Która firma jest najlepszym produktem

Przemysł zoologiczny oferuje szeroką gamę produktów z różnych dziedzin: pielęgnacja, odżywianie, higiena, smakołyki, leki, zabawki i wiele innych. Zdaniem kupujących, wybierając produkty dla kotów, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na produkty następujących marek:

 • 4koty

Niemiecka marka. Firma produkuje ekskluzywne artykuły dla kotów wypełnione walerianą lub kocimiętką. Wypełniacz wykonany jest według opracowanej przez firmę receptury. Produkty wykonywane ręcznie.Aby zachować zdrowie zwierząt, producent odmówił użycia kleju, części metalowych i plastiku. Produkt 4catsnip jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny.

 • Trixie

Kolejna popularna marka z Niemiec z 40-letnią historią. Akcesoria, zabawki, amunicja, leżaki i inne rzeczy potrzebne zwierzętom pod marką Trixie są eksportowane do ponad 60 krajów.

 • Klasyczny komfort i zgniatanie

Właściciel marki Shanghai All For Paws. Współ. Sp. z o.o. Chińskie produkty są eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Japonii, Ameryki Południowej i Europy.

 • Feather teaser

Kolejny chiński producent. Jedna z linii GiGwi (HK) Trading Co., Ltd. jest z kocimiętką. W fabrykach produkowane są również wędki z prawdziwymi piórami, modele z chipami dźwiękowymi, filcowe „fajki” i inne towary, które wzbudzają prawdziwe zainteresowanie rodzimych drapieżników.

 • DEZZIE

Rosyjski znak towarowy. Firma oferuje 3500 produktów dla zwierząt. „Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb właścicieli zwierząt domowych na wysokiej jakości akcesoria w rozsądnych cenach” - mówi krajowy producent.

 • Fuss-Cat

Właścicielem marki jest włoska firma rodzinna Ferribiella z 30-letnią historią. Alberto i Carmen Avonto zaczynali jako mały sklep zoologiczny, dziś firma jest znana w wielu krajach.

 • Jackson Galaxy, Arm & Hammer, Aspen Pet i Petmate

Amerykańskie marki. Wszystkie są własnością Petmate Holdings Co. Firma powstała w 1959 roku. Dziś zajmują jedną z czołowych pozycji na rynku.

 • Aqua One, Avi One, Pet One, Pond One, Reptile One, LED Sparkle Ball

Australijskie znaki towarowe KONG's, twórcy ekonomicznych produktów dla zwierząt. Kong (Aust.) Pty Ltd. Na rynku od 1991 roku. Produkty tych marek są dobrze znane w różnych krajach.

 • Purro pet

Amerykańska marka z historią sięgającą 1956 roku, ze sklepu zoologicznego na Brooklynie w Nowym Jorku. Penn- Plax Inc. - biznes rodzinny. Firma jest również właścicielem marki CatLife.

 • HEXBUG

Pomysł amerykańskiej firmy Innovation First Inc. Głównym rozwiązaniem są roboty i mechanizmy na panelu sterowania. Wspaniałe mechaniczne kreacje są dobrą zabawą dla kociaków.

 • I. Pet

Marka rosyjskiej firmy Pet Line. Krajowy producent oferuje klatki, woliery, leżaki, hamaki, amunicję, artykuły higieniczne i wiele innych.

 • Świetny kot

Właściciel marki Smart Materials LLC (region Iwanowo). Głównym produktem jest Népeta catária (kocimiętka). Gdzie kupić produkty? Przedstawicielstwa dostawcy znajdują się w prawie wszystkich regionach Rosji. Istnieją również sklepy internetowe.

 • Kontynent zoo

Rosyjski znak towarowy został zarejestrowany w październiku 2019 roku. Produkty grupy Zoocontinent znane są również pod markami Shurum-Burum, JOY, Hunting delicacies, STAR. Towary są stosunkowo niedrogie i wysokiej jakości.

Ocena wysokiej jakości zabawek dla kotów na 2020 rok

Koty i kocięta mają różne preferencje. Wszystko, co zachwyci kociego „dziecko”, nie zainteresuje jego matki i odwrotnie. Na przykład miękkie „lalki” z kocimiętką są bardziej zabawne dla dorosłych niż dla dzieci. Jednak są też takie przedmioty, które są równie lubiane przez zwierzęta w każdym wieku. Przed podjęciem decyzji, który z nich najlepiej kupić dla Murki lub Murzyca, warto zapoznać się z przeglądem towarów, które zyskały pozytywne opinie od doświadczonych „kocich miłośników”.

TOP 5 najlepszych zabawek dla dorosłych kotów

Zwierzak jest zadowolony - właściciel jest podwójnie szczęśliwy. Niegrzeczna cipka z pewnością pokocha poniższe pięć pozycji.

5 miejsce: Świetny kot / Mysz 12 cm

Sprzedawane po średniej cenie 700 rubli.

Od rosyjskiego producenta. Skład: mięta, bawełna. Autorski produkt wykonany z gęstej tkaniny. Dzięki wypełniaczowi z mieszanką ziołową zabawkowa myszka rozweseli zwierzaka, jeśli jest leniwy, lub wręcz przeciwnie, uspokoi go po aktywnej zabawie.

Świetny kot / mysz 12 cm

Zalety:

 • Jakościowo uszyte;
 • Bezpieczny;
 • Ładny miętowy zapach.

Niedogodności:

 • Kosztowny.

4 miejsce: Shaking Q Pet Cat Dispenser

Średnia cena to 250 rubli.

Model interaktywny. Konstrukcja dwuczęściowa. Surowce - termoplastyczny i elastyczny poliwęglan bez szkodliwych zanieczyszczeń.Bawiąc się zabawką, możesz wydobyć smakołyk z kręconych dziur.

Dozownik Shaking Q Pet Cat

Plusy:

 • Ciekawy;
 • Nie przeszkadza przez długi czas;
 • Rozwija spryt;
 • Wygodny rozmiar.

Wady:

 • Odgłosy;
 • Krucha konstrukcja;
 • Nie nadaje się do małych pasz.

III miejsce: Mysz z elektronicznym chipem

Limit ceny to 350 rubli.

Od GiGwi. Uszyta z przyjemnej w dotyku tkaniny. Długość 6 cm Dźwięk przy dotknięciu. Odpowiedni dla zwierząt w każdym wieku.

Mysz z chipem elektronicznym

Zalety:

 • Trzy tryby dźwięku;
 • Realistyczny wygląd.

Niedogodności:

 • Są drobne szczegóły - paciorkowate oczy, nos.

2 miejsce: House „Bingo”

Cena - 3750 rubli.

Producent: Darsy. Solidna konstrukcja z podstawą 50 na 65 cm wysokość 55 cm Wymiary domku 40 na 40 cm długość kanapy 38 cm Z wygodną częścią wypoczynkową i słupkami z sizalowym nawijaniem. Z miękką piłką do gry.

Dom "Bingo

Korzyści:

 • Model wielofunkcyjny;
 • Wysoka jakość.

Wady:

 • Nie nadaje się dla dużych zwierząt;
 • Kosztowna przyjemność.

1. miejsce: Jackson Galaxy Gravity Tower, tumbler ze zwiastunami

Kosztuje 1990 rubli.

Idealny dla zachowania naturalnego instynktu myśliwego. Produkt przewraca się, przewraca, drażni i nie pozwala się nudzić. Obracające się stosy wzbudzają zainteresowanie i chęć ich złapania. Urzeknie zwierzę na długi czas.

Jackson Galaxy Gravity Tower Tumbler ze zwiastunami

Plusy:

 • Wysokiej jakości materiał;
 • Ekscytująca i satysfakcjonująca zabawa;
 • Zweryfikowana marka.

Wady:

 • Kosztowny.

TOP 5 najlepszych zabawek dla kociąt

Ciekawe i wesołe dzieci są gotowe do codziennych igraszek, ale uwielbiają też słodko spać, wspinając się na coś miękkiego i ciepłego.

Jak wybrać prezent dla kociaka?

 • Preferowane powinny być produkty wykonane z naturalnych materiałów.
 • Żadnych głośnych dźwięków, które mogłyby przestraszyć koty.
 • Brak intensywnego zabarwienia.
 • Nie powinno być ciężkie.
 • Rozmiar ma znaczenie: za duży denerwuje maluszka, maluchy są niebezpieczne - kociak bawi się, może połykać i krztusić się.
 • Ruchome modele dają dzieciom możliwość ćwiczeń „wychowania fizycznego”.

Tak wygląda pięć produktów, które z pewnością przypadną do gustu kocim maluchom.

5 miejsce: Tor z piórkiem

Sprzedawane za 630 rubli.

Produkcja rosyjska. Marka Shurum-Burum. Wymiary toru: 25,7 x 25 x 36 cm Jasny model plastikowego toru, w którym biegnie piłka i wydaje dźwięki. Do prowadnicy przyczepiony jest zwiastun z kolorowymi piórami, który można na chwilę zdjąć, a następnie ponownie założyć.

Śledź za pomocą pióra Shurum-Burum

Zalety:

 • Fascynująca i pożyteczna rozgrzewka dla kociąt;
 • Możliwość usunięcia zwiastuna i ponownej instalacji jest tak łatwa, aby zwierzę było zainteresowane nową zabawką.

Wady:

 • Niewykryty.

4 miejsce: Wędka

Cena - 300 rubli.

Produkty marki Trixie. Rozmiar - 40 cm Z regulowaną rączką. Paski z polaru. Z pluszową zabawką.

Wędka Trixie

Zalety:

 • Zabawny trening dla małych drapieżników;
 • Bezpieczny materiał.

Wady:

 • Niewykryty.

3 miejsce: Flutter Bug

Średnia cena to 2 dolary.

Producent Classic Comfort. Stymulator z ruchomym motylem. Typ: „Inteligentne zabawki”. Wymiary: 25 x 25 x 8 cm Z pilotem bezprzewodowym.

Błąd trzepotania

Zalety:

 • Idealny trener;
 • Jest pilot;
 • Piękny design.

Wady:

 • Nie widziany.

2 miejsce: Kitty Cuddle Pal

Sprzedaje za 8,79 USD.

Wyprodukowane przez Petstages, Inc. Najlepszy towarzysz zabawek, który potrafi pocieszyć i uspokoić. Model wypełniony kaszą gryczaną. Można go podgrzać w kuchence mikrofalowej, aby wypełniacz był ciepły. Miękki plusz i kojące wypełnienie sprawią, że kociak będzie spał z przyjemnością, ciepłem i komfortem.

Kitty przytulanka kolego

Korzyści:

 • Miękka tkanina;
 • Przytulny kształt;
 • Łatwy do mycia i czyszczenia;
 • Idealny do relaksu dla Twojego dziecka, nawet jeśli Twojej mamy nie ma w pobliżu.

Wady:

 • Kosztowny.

1. miejsce: interaktywna mysz Hexbug

Średnia cena to 1500 rubli.

Kraj pochodzenia: Chiny. Rozwijający model wykonany z tworzywa sztucznego ze sztucznym futerkiem. Stworzony dla aktywnych zwierząt. Zasilany bateriami LR44. Symuluje ruchy prawdziwej myszy, posiada kilka trybów.

Interaktywna mysz Hexbug

Zalety:

 • Zaczyna działać od dotyku i „zasypia”, jeśli nie zostanie dotknięty;
 • Dobra aktywność fizyczna.

Wady:

 • Kosztowny;
 • Sprzedawane bez baterii.

TOP 5 najlepszych zabawek z Ali Express

Towary na tej stronie internetowej są budżetowe, więc nie ma odpływu kupujących. Jakość oczywiście traci na markowych próbkach, ale można znaleźć produkty, które nie opróżnią portfela i zadowolą Twojego zwierzaka. Ponadto Ali Express okresowo zawiera ciekawe wiadomości w przystępnej cenie. Ile kosztuje przedmiot? Czasami jest dwa razy tańsze niż oficjalni przedstawiciele firm.

5 miejsce: Szczotka do trymera narożnego

Cena - 2,47 USD

Produkt z tworzywa sztucznego. Przymocowane do ściany meble, zwierzę może samodzielnie masować boki, szyję. Osobliwością takiej szczotki jest to, że wkłada się do niej worek trawy dla kota. Zapach mięty nie pozostawi obojętnym dla żadnego kota.

Szczotka do pielęgnacji narożników

Zalety:

 • W zestawie - kocimiętka;
 • Łatwa instalacja;
 • Łatwe do czyszczenia.

Niedogodności:

 • Miętę należy dodawać okresowo, aby zwierzę było zainteresowane;
 • Krótkotrwały.

4. miejsce: Pet club Tunel do gry

Średnia cena to 150 rubli.

Wymiary: długość - 50 cm, średnica - 25 cm Z kilkoma miękkimi piłeczkami do gry.

Tunel dla zwierząt domowych

Zalety:

 • Zmywalny;
 • Kompaktowy;
 • Zwierzęta lubią się bawić;
 • Składa się
 • Żywe kolory.

Wady:

 • Niewykryty.

3 lokalizacja: Track Petstages 3 piętra

Średnia cena - 4,5 euro.

Petstages Tower of Tracks z trzema kulkami toczącymi się na trzech poziomach. Model plastikowy. Na odwrocie znajdują się gumowe „nóżki”, które nie pozwalają na ślizganie się toru. Jednocześnie może bawić się kilka zwierząt.

Tor dla zwierząt 3 piętra

Zalety:

 • Całkiem dobra jakość;
 • Jasny projekt;
 • Dobra cena;
 • Odpowiedni dla dorosłych zwierząt i kociąt.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

2 miejsce: teaser LBShipping

Limit ceny to 150 rubli.

Z pluszową i plastikową myszką ze sprężyną przyssawkową. Jasny, łatwy w użyciu. Niedrogi.

LBShipping teaser

Zalety:

 • Trwały;
 • Zabawny projekt;
 • Bez zapachu chemicznego.

Wady:

 • Przyssawka nie przyczepia się do żadnej powierzchni.

1. miejsce: Interaktywna symulacja gry Cat Toys Fish Playing

Średnia cena to 100 rubli.

Miękkie pluszowe rybki z Chin. W sprzedaży są różne typy. Wypełnienie - syntetyczny winterizer. Na „brzuszku” modelu ukryta jest blokada, dzięki czemu rybka może być grubsza lub „szczuplejsza”. W środku znajduje się worek z kocimiętką.

Zabawki dla kotów Interaktywna symulacja gry w ryby

Zalety:

 • Przytulny rozmiar;
 • Tkanina przyjemna w dotyku;
 • Żywe kolory;
 • Dopuszczalna cena.

Wady:

 • Nie.

Ocena jest oparta na opiniach kupujących w sklepie internetowym. best-pl.designuspro.com ma nadzieję, że te wytyczne pomogą odwiedzającym wybrać dobrą zabawkę dla zwierząt.

Jak zrobić zabawkę dla kota DIY

Jeśli nie chcesz robić zakupów, ale chcesz sprawić przyjemność swojemu pupilowi, możesz bawić się dla niego w domu, korzystając z dostępnych materiałów: wstążek papierowych i tkaninowych, sznurka i wełnianych nici, kawałków miękkiego pluszu lub futra, piór - wszystko się przyda. Wiadomo, że najpiękniejsze rzeczy to te, które są robione z miłością, więc miłośnicy kotów włączają swoją wyobraźnię i tworzą prawdziwe dzieła sztuki. Możesz pomyśleć o grzebieniu z funkcją masażu. Lub uszyć przewiewną, jak chmurę, poduszkę, na której wygrzewa się ogoniasta piękność. Zdobądź ozdobne myszy z dzianiny, którymi będzie się bawić Twój ulubiony fidget lub zbuduj prawdziwy zamek z pudełek, sznurka i kawałków futra.

Najprostsze to pręty teaserowe i myszy z tkaniny.

Instrukcje krok po kroku dotyczące wykonania wędki:

 1. Przygotuj cienki sztyft, taśmę, taśmę izolacyjną, wielokolorowe sznurówki, pióra.
 2. Owiń sztyft taśmą, przymocuj taśmą izolacyjną.
 3. Przywiąż sznurówki do piór.
 4. Przymocuj sznurówki do końca sztyftu za pomocą pistoletu do klejenia.

Instrukcje krok po kroku dotyczące tworzenia myszy:

 1. Przygotuj kawałek miękkiego futra, nici, syntetycznego zimizera.
 2. Szyj zwężający się kształt.
 3. Włóż do niego syntetyczny winterizer.
 4. Włóż worek kocimiętki.
 5. Zszyj produkt.
 6. Wytnij uszy i ogon z miękkiej tkaniny.
 7. Zszyj przygotowane elementy do produktu.

Zwierzak z pewnością doceni wysiłek właściciela.

Jeśli nie masz czasu na domowe spotkania z nitką i igłą w dłoniach, będziesz musiał chodzić po sklepach zoologicznych w poszukiwaniu najlepszej zabawki dla kota. Wybór jest świetny. Coś na pewno się spodoba.

Jeśli masz doświadczenie w kupowaniu zabawek dla kotów i kociąt, zostaw komentarz. Twoja opinia pomoże innym gościom serwisu „best-pl.designuspro.com” dokonać właściwego wyboru.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *