Najlepsze zakupy sprzętu AGD i elektroniki na 2020 rok

0

Zakupy online w nowoczesnym tempie życia stają się wygodnym rodzajem usługi. Będąc w dowolnym miejscu, mając dostęp do Internetu, możesz szybko znaleźć to, czego potrzebujesz do domu.

Pierwszy sklep internetowy pojawił się w Rosji w 1994 roku i sprzedawał produkty książkowe.

Kryteria wyboru

Wszystkie główne sieci artykułów gospodarstwa domowego i elektroniki dają możliwość zapoznania się z katalogiem produktów, porównania cen i przeczytania recenzji.

Wiele z nich oferuje rabaty, udział w promocjach i ustalenia dotyczące dostawy podczas składania zamówienia. A jednak na co zwrócić uwagę przy wyborze produktów na stronie?

Lista niektórych punktów:

 • Zasięg jest jednym z kluczowych czynników. Im więcej kategorii wyposażenia jest prezentowanych w katalogu, tym więcej towarów można zamówić w jednym sklepie, co zaoszczędzi na dostawie.
 • Bonusy gromadzone przy zakupie pomagają obniżyć koszt produktów. Programy lojalnościowe dają również możliwość zakupu niezbędnego sprzętu ze zniżką.
 • Warunki dostawy. Istnieją dwa rodzaje: w sklepie detalicznym (bezpłatna) lub dostawa do domu. W tym drugim przypadku wysokość płatności uzależniona jest od wartości towaru lub odległości.
 • Interfejs wpływa również na wybór kupującego. Im łatwiejsze jest poruszanie się po serwisie, tym szybciej zostanie znaleziony poszukiwany produkt. Niektóre sklepy oferują funkcję „porównaj”, która jest bardzo wygodna przy wyborze odpowiedniego modelu. Projekt strony internetowej jest również ważny.

Oferujemy opis najbardziej znanych sklepów internetowych z artykułami AGD i cyfrowymi.

Opis sklepów internetowych

Technopark

Jest to największa sieć obejmująca sklepy detaliczne: TC „Twój Dom”, Technopark, Cybermarket, Boxberry - punkty dostawy towarów, które znajdują się w 4000 miastach Rosji.

Istnieje 80 sklepów detalicznych w Moskwie, Sankt Petersburgu i innych rosyjskich miastach. Firma rozpoczęła swoją historię w 1992 roku.

Firma zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Zasób internetowy oferuje produkty znanych marek, a także następujące usługi:

 • Bezpłatna dostawa do miast marek sprzętu AGD: Bork, Dyson, Bissell, Laurastar. W Moskwie asortyment jest bardziej zróżnicowany i szerszy.
 • System bonusów kumulacyjnych - 5% kosztów. Kolejny zakup można opłacić w całości lub w części bonusami.
 • Kupony i certyfikaty pozwalają uzyskać rabat na zakup.
 • Za dopłatą - montaż sprzętu.
 • Pożyczka online w 5 minut lub na raty.
 • Gwarantowana wymiana i zwrot towaru w ciągu 7 dni. Tę funkcję pełnią punkty wydania.
 • VIPservice zapewnia kupującemu rozwiązanie problemu w ciągu 72 godzin: usunięcie awarii lub wymiana sprzętu.

Interfejs strony jest wygodnie zbudowany, łatwy w nawigacji i odnalezieniu żądanej kopii sprzętu. Dostępna jest wygodna funkcja porównywania kilku modeli jednego produktu. Odwiedzający stronę ma możliwość zapoznania się z nowatorskimi rozwiązaniami na świecie.

Zalety:

 • Wygodny interfejs strony internetowej;
 • Porównanie według parametrów;
 • Nowe artykuły AGD.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Strona internetowa: http://technopark.ru/

Lodówka.ru

Sklep oferuje do sprzedaży sprzęt AGD producentów krajowych i zagranicznych. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, a handel offline jeszcze 10 lat temu.

Główny nacisk kładziony jest na sprzedaż lodówek.Każdy model sprzętu AGD można obejrzeć w 3D, nawet zaglądając do środka. Zakupiony produkt można dostarczyć w dowolny region. Dostawa odbywa się na stronie internetowej, koszt uzależniony od odległości i wymiarów. Montaż sprzętu zakupionego w sklepie przeprowadzają specjaliści z oficjalnego serwisu producenta, których adresy znajdują się w karcie gwarancyjnej.

Oferty promocyjne:

 • Kupując towary o wartości ponad 10000 rubli. automatycznie wydawana jest karta rabatowa, która obejmuje trzy poziomy rabatów: 5%, 7% i 10%.
 • Częściowy zwrot kwoty z bonusami „Dziękuję” w przypadku płatności kartą Sberbank;
 • Program bonusowy Aeroflot;
 • Możliwość uzyskania plastikowej karty „Mnogo.ru”, która współpracuje z międzynarodowym programem bonusów podróżniczych „Miles & More”;
 • Karta Halva od Sovcombanku zapewni możliwość zakupu sprzętu na raty przez kilka miesięcy.

Na stronie każdy kupujący może zamówić unikalny obraz artystyczny zakupionej lodówki, piekarnika i innych urządzeń gospodarstwa domowego.

Interfejs serwisu daje kupującemu możliwość poznania punktu sprzedaży w jego mieście, regionie. Aby zawsze mieć świadomość nowych produktów, możesz subskrybować i otrzymywać niezbędne aktualne informacje.

Wchodząc na pierwszą stronę serwisu sklepu, od razu wyświetla się wiersz całego asortymentu. Jest to wygodne do szybkiego znalezienia pożądanego produktu.

Zalety:

 • Podgląd produktu z obrotem o 360̊;
 • Zamawianie malarstwa artystycznego;
 • Korzystne bonusy przy zakupie.

Niedogodności:

 • nie

Adres strony internetowej: https://www.holodilnik.ru

El Dorado

Znany wielu sklep, w którym można kupić sprzęt w niskiej cenie. Specjaliści firmy stale monitorują koszt podobnego produktu u konkurencji. Jeśli kupujący znajdzie sprzęt w niższej cenie, wówczas sklep obniży koszt do tej wartości, a różnica zostanie doliczona kupującemu jako premie.

Sklep dostarcza towar we wskazane przez kupującego miejsce, istnieje możliwość zamówienia pilnej dostawy. Instalacja, konfiguracja i konserwacja sprzętu odbywa się za dodatkową opłatą.

W ciągu miesiąca od zakupu sprzęt można wymienić lub zwrócić (warunki na stronie). Program bonusowy umożliwia wpłatę do 50%, a nawet do 100% wartości zgromadzonymi bonusami.

Zalety:

 • Wysoka jakość usług i dostaw;
 • Opłacalny program bonusowy.

Niedogodności:

 • Są problemy ze zwrotem;
 • Niewyraźny projekt strony internetowej.

M Video

Największa sieć sprzedaży detalicznej artykułów gospodarstwa domowego działa w Rosji od 1993 roku, a jej sklep internetowy został otwarty w 2001 roku. M.Video jako pierwsza sieć handlowa w kraju wdraża zasadę omnichannelowego podejścia do sprzedaży.

Stało się to w 2014 roku. Asortyment, cena i obsługa są na tym samym poziomie zarówno w przypadku zakupów w sklepie, jak i online. Kupujący może dokonać wyboru towaru na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej lub bezpośrednio w sklepie.

Na stronie sklepu znajduje się nietypowa zakładka: M. Słownik, w której znajdują się popularne określenia kategorii produktów, ich interpretacja oraz oferty sprzedaży.

Na portalu internetowym sklepu można zamówić niezbędny sprzęt i odebrać go w 15 minut, wystarczy znaleźć najbliższy sklep. Przesyłka kurierska jest dostępna w dniu zakupu lub w dogodnym dla kupującego terminie.

Sklep internetowy daje możliwość złożenia wstępnego zamówienia na towary, które jeszcze nie dotarły do ​​sklepu. Sprzęt można wydać na kredyt lub na raty.

Zanim wybierzesz model, który Ci się podoba, możesz przeczytać recenzje klientów i opinie ekspertów.

Sklep regularnie oferuje różne promocje, rabaty, bonusy na stronie, za pomocą których można częściowo lub całkowicie zapłacić za kolejny zakup.

Jeżeli kupujący znajdzie ten sam model w niższej cenie, sklep jest zobowiązany do obniżenia ceny lub wyrównania różnicy. Ta promocja jest ważna nawet 14 dni po zakupie.

Po pierwszym zamówieniu online kupujący otrzymuje kartę umożliwiającą mu udział w wyprzedażach zamkniętych, w niektórych promocjach na niektóre z nich produkt można otrzymać w prezencie lub w bardzo niskiej cenie.

Zalety:

 • Duży asortyment;
 • Program lojalnościowy;
 • Przedsprzedaż.

Niedogodności:

 • Niewykryty.

Citylink

Jest to największa w Rosji sieć sprzętu elektronicznego i AGD, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Merlion (duża rosyjska firma na rynku sprzętu IT, AGD i cyfrowego). Sklep działa od 2008 roku, posiada punkty dostaw w 360 miastach i ponad 650 sklepów.

Wśród oferowanych usług: montaż, instalacja sprzętu, dobór materiałów eksploatacyjnych, różne usługi cyfrowe (bezpieczeństwo, podpis elektroniczny). W serwisie możesz szybko umówić się na pożyczkę lub plan ratalny - zajmie to minimum czasu. Plan ratalny może wynosić od sześciu miesięcy do 2 lat.

Za pomocą funkcji pożyczek online kupujący będzie mógł wypełnić wniosek o pożyczkę.

Dla klientów korporacyjnych strona ma możliwość interaktywnego wyboru wszystkiego, co niezbędne do wyposażenia biura.

Stali klienci będą mogli wydać imienną kartę klubową. Daje możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym - zestawie akcji i aktywności, które pozwalają na dokonywanie zakupów po obniżonej cenie, otrzymywanie bonusów, płacenie nimi za towary i wiele więcej.

Strona sklepu jest prezentowana z przystępnym interfejsem. Usługa wsparcia działa przez całą dobę.

Zalety:

 • Szeroki zakres;
 • Stałe promocje w celu przyciągnięcia klientów;
 • Usługi instalacyjne i montażowe.

Niedogodności:

 • Skromny projekt

DNS

Rosyjska sieć handlowa specjalizująca się w technologii cyfrowej - sprzedaż i montaż. Ponadto w sklepie internetowym można odebrać sprzęt AGD do domu i inne artykuły biurowe, artykuły samochodowe, narzędzia.

Projekt i nawigacja po witrynie są przemyślane i maksymalnie wygodne dla każdego odwiedzającego.

Funkcja „Porównaj” pomoże Ci wybrać produkt na podstawie określonych kryteriów. Witryna ma również wygodną sekcję dotyczącą wyboru urządzeń kuchennych w tym samym stylu, co schemat instalacji.

Strona sklepu wyróżnia się wygodną nawigacją, dzięki której można zobaczyć niektóre produkty i narzędzia w działaniu.

Osobna sekcja rekomenduje produkty z rabatem, raty, program premiowy ProZaPass. Możesz wybrać cały zestaw specjalnie dobranego sprzętu w okazyjnej cenie.

Oprócz sprzedaży usług w serwisie można zamówić naprawy, dokonać zwrotu czy wymiany sprzętu. Sklep posiada własne centra usług w 226 miastach.

Zalety:

 • Twoje centrum serwisowe;
 • Wygodne wyszukiwanie w witrynie;
 • Korzystne programy lojalnościowe, raty, bonusy.

Niedogodności:

 • Niezidentyfikowany.

RBT.ru

To sieć zrzeszająca cyfrowe salony, sklep internetowy i certyfikowane centrum serwisowe. Jest to pierwszy sklep internetowy na Uralu Południowym, który pojawił się w 2000 roku w Czelabińsku.

Sklepy znajdują się w 170 miastach Rosji. Ceny w hipermarkecie i sklepie internetowym są takie same.

Katalog podzielony jest na kategorie, w każdej z których można dobrać niezbędny sprzęt w oparciu o własny budżet. Dostępna jest funkcja porównania, która pomaga dokonać wyboru na podstawie własnych preferencji.

Ponadto podczas przeglądania kupujący widzi nie tylko cechy, ale także przydatne informacje o wybranym produkcie. Na przykład, jak wybrać lodówkę i czego szukać.

Przy zakupie towarów o wartości powyżej 1000 rubli dostawa jest bezpłatna. Witryna sklepu wprowadza warunki wymiany lub zwrotu towaru.

Na jednej z zakładek możesz zapoznać się z warunkami umowy Express Service na 2, 3, 5 lat.

W sklepie dostępne są różne promocje, które pozwalają na zakup sprzętu ze zniżką. Poruszając się po serwisie możesz łatwo znaleźć żądany produkt i dowiedzieć się o nowościach.

Zalety:

 • Wygodna nawigacja;
 • Wsparcie serwisowe;
 • Programy lojalnościowe.

Niedogodności:

 • Niezidentyfikowany.

Aliexpress

Największy międzynarodowy rynek sprzedaży towarów z Chin, Rosji, Turcji i innych krajów. Sklep internetowy jest częścią holdingu Alibaba.Jest to rynek elektroniczny, na którym różni chińscy sprzedawcy prezentują swoje produkty, zupełnie nowe.

Należy pamiętać, że towary tego samego typu mogą różnić się cechami i jakością - w końcu konkurencja wśród sprzedawców jest bardzo silna i każdy z nich stara się zająć swoje miejsce i uzyskać maksymalny możliwy zysk.

Szczególną uwagę przywiązuje się do gadżetów, tutaj można kupić znane marki w rozsądnej cenie. Zaletą Aliexpress jest to, że wiele produktów jest prezentowanych w języku rosyjskim.

Sklep stale oferuje rabaty sięgające nawet 95%. Sprzedaż indywidualna jest zorganizowana w specjalnym bloku.

Większość produktów na stronie jest oferowanych przez sprzedawców z bezpłatną wysyłką. Sklep internetowy zapewnia swoim klientom ochronę płatności za pomocą systemu Escrow, w którym środki nie są przekazywane sprzedającemu, dopóki kupujący nie otrzyma towaru i nie wyrazi zgody na przelew pieniędzy.

Interfejs strony sklepu ułatwia wybór żądanego produktu i dokonanie płatności. Kupujący powinien liczyć się z tym, że jakość produktu zależy od jego ceny, nie należy się kusić, by kupić coś za grosze.

Zalety:

 • Szeroki zakres;
 • Ochrona płatności;
 • Opis w języku rosyjskim.

Niedogodności:

 • Możliwe są opóźnienia w dostawie;
 • Ryzyko otrzymania nieoryginalnego towaru.

OLDI

Sklep internetowy sprzedaje elektronikę od ponad 25 lat. Punkty odbioru znajdują się w wielu miastach Rosji, a duże sklepy elektroniczne znajdują się w Moskwie i Sankt Petersburgu.

Na stronie sklepu można zamówić usługi podłączenia, naprawy, modernizacji zakupionego sprzętu. Dostawa odbywa się również na stronie sklepu, płatność jest generowana automatycznie. Firma zapewnia możliwość skorzystania z usługi Moneyback, za pomocą której towar zakupiony w sklepie można zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni.

Po dołączeniu do klubu OLDI kupujący staje się członkiem programu bonusowego. Witryna sklepu jest łatwa w nawigacji, technika jest łatwa do znalezienia i zaprojektowania.

Zalety:

 • Duży wybór elektroniki;
 • Łatwa nawigacja w witrynie.

Niedogodności:

 • nie znaleziono

Aby wybrać sprzęt AGD czy gadżet, nie musisz osobiście odwiedzać sklepu. Sklepy internetowe pomogą Ci to zrobić szybko, bez wychodzenia z domu. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł zapoznać się z niektórymi z nich.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *