🚲Najlepsze sklepy rowerowe online na rok 2020

0

Jazda na rowerze to satysfakcjonująca rozrywka, która ma pozytywny wpływ na nastrój i zdrowie. Zakup pojazdu dwukołowego wymaga starannej selekcji i szczególnej uwagi, ponieważ sprzęt sportowy nie jest tani. We współczesnych realiach 2020 roku nie ma możliwości pójścia do sklepu i zakupu roweru, dlatego sklepy internetowe będą najlepszym miejscem na zakupy. Możesz dowiedzieć się, które z nich są godne zaufania z naszego artykułu.

Kryteria wyboru

Ponieważ roweru nie będzie można zobaczyć na własne oczy, kupujący będzie musiał dokładnie przestudiować charakterystykę techniczną transportu. Na szczęście wiele sklepów internetowych udziela porad sprzedawcy, który jest w stanie opowiedzieć o wszystkich funkcjach i niuansach produktu. Zalecamy również uważne przeczytanie opisu technicznego roweru. Na jakie punkty kupujący powinien zwrócić szczególną uwagę

Typ roweru

Przeglądając ten przedmiot warto zastanowić się, jak długo użytkownik planuje jeździć, na jakim terenie będą odbywać się wycieczki, warto też rozważyć możliwość wykonywania ekstremalnych akrobacji. Dla początkujących i zwykłych użytkowników wystarczy kupić wersję amatorską. Takie modele są bezpretensjonalne dla warunków pogodowych, różnego rodzaju nawierzchni drogowej, długotrwałej eksploatacji. Z biegiem czasu, gdy sportowiec stanie się bardziej doświadczony, może nabyć bardziej wyposażoną wersję.

Rower górski to najbardziej poszukiwana opcja. Takie modele charakteryzują się obecnością amortyzatora, części, które amortyzują upadki i wstrząsy. Koła są zwykle wyposażone w kolce, jest skrzynia biegów, która reguluje prędkość, a także umożliwia rozwijanie ekstremalnych prędkości. Taki rower jest równie przejezdny zarówno na miejskim asfalcie, jak i terenowym lesie. Ponadto dostępne są opcje dostosowane do ekstremalnych warunków, czasu jazdy lub wyczynów kaskaderskich. Pomimo popularności modeli, doświadczonym jeźdźcom lepiej je kupić.

Rowery szosowe są lekkie i idealne do szybkich przejażdżek po mieście. Ale nie zaleca się kupowania takiego roweru do jazdy po lesie lub na wsi.

Miejskie modele składane nadają się do codziennej jazdy na rowerze po ulicach miasta lub do spokojnych dojazdów do pracy. Produkty te wyróżniają się szerokim wygodnym siodłem, lekką ramą, wygodnym dopasowaniem i niewielką wagą.

Rowery turystyczne przypadną do gustu miłośnikom przygód bez ekstremum. Jeździec będzie mógł cieszyć się jazdą dzięki doskonałym zdolnościom w terenie, wytrzymałości modelu, ponadto wersja touring jest w stanie wytrzymać duży ciężar.

Otóż ​​ostatnia opcja to hardtail - rower, który nie jest przeznaczony do dalekich podróży, głównym przeznaczeniem aplikacji jest możliwość wykonywania ekstremalnych akrobacji na balustradach, schodach lub na specjalnie wyznaczonych miejscach.

Płeć i wiek

Rower dla mężczyzny musi mieć następujące cechy:

 • Przede wszystkim należy skupić się na wzroście jeźdźca, ale większość modeli można dostosować do wymaganych parametrów;
 • Waga roweru zależy od jego wyposażenia i rodzaju.Mężczyźni są znacznie bardziej odporni niż kobiety, więc ten punkt nie powinien sprawiać im żadnych szczególnych trudności.

Rada! Aby poprawnie określić zgodność między wzrostem rowerzysty a wzrostem roweru, należy wykonać następujące czynności. Użytkownik powinien stać nad ramą przed siodłem, z siodełkiem na poziomie kości ogonowej i ramą między nogami co najmniej 2,5 cm. Jeśli wycieczki wymagają sztuczek, odległość powinna być większa.

Rowery damskie są zawsze wykonane z lżejszych materiałów. Przy wyborze należy również kierować się rozwojem użytkownika. W większości przypadków damskie wersje rowerów są prawie nie do odróżnienia od męskich. Wzornictwo towarów najczęściej charakteryzuje się jasną kolorystyką i różnorodnością doboru kolorystycznego.

Na zakup roweru dziecięcego należy zwrócić szczególną uwagę. Przede wszystkim zwracamy uwagę, że zakup rowerów dla najmniejszych powinien odbywać się w wyspecjalizowanych sklepach internetowych. Model roweru dla dziecka zależy od wieku dziecka:

 • Wersja trójkołowa jest idealna dla trzylatków, które jeszcze nie umieją jeździć. Konstrukcja rowerka pozwoli dziecku opanować najprostsze umiejętności sterowania pedałem i kierownicą. Jednocześnie gwarantowany jest wysoki poziom bezpieczeństwa.
 • Młodsze dzieci (2 lata) będą mogły opanować jazdę na rowerze z runbike - rowerem bez pedałów. Z jego pomocą dziecko może w łatwy sposób nauczyć się panować nad swoim, manewrowaniem bez obawy o upadek.
 • Rowery z rączką pomogą dzieciom nauczyć się jeździć, a rodzice będą mogli kontrolować cały proces, chroniąc maluszka przed upadkami.
 • Modele z dwoma dodatkowymi kołami są odpowiednie dla starszych dzieci, które potrafią już przesiąść się na pojazdy dwukołowe, ale nie mają pewności co do swojej równowagi.

Zawsze powinieneś zaczynać od najbardziej uproszczonej wersji, stopniowo przechodząc do bardziej wyrafinowanych modeli. Dobór roweru w zależności od wzrostu dziecka nie odbiega od instrukcji dla osoby dorosłej. Jednak minimalna odległość między ramą a nogami dziecka powinna wynosić minimum 5 cm.

Materiał ramy

Najpopularniejsze opcje: stal (droższa, ale gwarantuje wytrzymałość, nie odkształca się po upuszczeniu), aluminium (lżejsza, tańsza, ale może zginać się przy uderzeniu). Ponadto istnieją opcje z magnezu, tytanu, węgla.

Wybór sklepu

W Internecie można łatwo spotkać oszustów sprzedających nieistniejące towary za prawdziwe pieniądze. Najlepszą opcją byłby sklep, który sprzedaje pojazdy i sprzęt do nich zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. W takim przypadku kupujący ma więcej możliwości wymiany nieodpowiedniego produktu i jego naprawy. Bardzo cenne są również recenzje sklepu. Tylko lepiej czytać recenzje nie na oficjalnej stronie internetowej (można je zamówić), ale na stronach zewnętrznych i niezależnych. Warto jednak wziąć pod uwagę charakter recenzji, duża ilość pochwał i minimum negatywnych może również świadczyć o zakupie opinii.

Ceny w sklepie powinny być ściśle ustalone, nie powinny zmieniać się niespodziewanie przy zakupie. Ponadto sprzedawca musi zapewnić kupującemu obsługę gwarancyjną, naprawy i wszelkie informacje o zakupionym produkcie. Jeśli w trakcie zakupu lub rozmowy konsultant na stronie jest niegrzeczny lub wymijająco odpowiada bez podania wszystkich informacji, lepiej nie zajmować się sklepem.

Ranking najlepszych sklepów rowerowych online w 2020 roku

Rowery All

Ładnie zaprojektowana usługa oferuje szeroką gamę różnych modeli dla każdego gustu i poziomu umiejętności. Również w sprzedaży można znaleźć symulatory, cały niezbędny sprzęt, deski snowboardowe, sprzęt do sportów zimowych i inny sprzęt. Wszystkie akcesoria są produkowane przez znane marki, które od dawna cieszą się doskonałą opinią. Interfejs sklepu jest prosty i przejrzysty; dla wygody zapewniono menu z kategoriami. Opcjonalnie możesz zastosować filtr wybierając żądany rok produkcji, markę roweru i jego typ.

Większość użytkowników zwraca uwagę na przystępne ceny, a wśród całej oferty można znaleźć produkty rzadko dostępne w sprzedaży. Towary są dostarczane pod same drzwi mieszkania, ale ta opcja jest dostępna dla mieszkańców stolicy, których zakupy kosztują 5000 rubli i więcej. Dla uproszczenia obliczeń możesz skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który pozwala obliczyć wszystkie koszty podróży.

Zalety:

 • możliwość bezpłatnej dostawy;
 • Szeroki zakres;
 • przystępne ceny;
 • prosty interfejs.

Niedogodności:

 • bezpłatna wysyłka nie jest dostępna dla wszystkich.

Velodrive

Sklep ten z powodzeniem sprzedaje się od ponad 10 lat, w tym czasie zyskał dobrą opinię i zyskał wielu stałych klientów. W katalogu produktów można znaleźć wiele modeli dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Różnorodność produktów pozwoli zarówno początkującemu, jak i doświadczonemu, ekstremalnemu kochankowi na zakup odpowiedniego modelu. Do wyboru są modele znanych marek oraz opcje budżetowe.

Oprócz transportu strona zawiera cały niezbędny sprzęt do jego utrzymania. Niedoświadczony użytkownik zawsze może uzyskać fachową poradę od konsultanta. Gmina regularnie organizuje przełęcze rowerowe, w których każdy może wziąć udział. Jedną z zalet jest również możliwość deponowania sprzętu sportowego. Asortyment jest szeroki, na życzenie istnieje możliwość zamówienia dowolnego modelu. Wśród niedociągnięć można wyróżnić minimum informacji o produktach, a także kiepski design i niewygodną nawigację.

Zalety:

 • szeroki wybór towarów;
 • wiele możliwości;
 • imprezy sportowe.

Niedogodności:

 • skąpe opisy modeli;
 • nieprzemyślane menu.

Wymarzone rowery

Ten sklep zachwyci konsumentów bezpłatną wysyłką. Ponadto kupujący znajdzie profesjonalne produkty i modele dla niedoświadczonych jeźdźców. W sprzedaży można również znaleźć komponenty, dodatkowe akcesoria, sprzęt ochronny, a nawet skutery w każdym wieku.

Katalog produktów obejmuje zasłużone marki, kolekcje produktów są regularnie aktualizowane, uzupełniane o nowe produkty. Dużym atutem będzie dostępność rabatów i promocji dedykowanych różnym wydarzeniom. Dla tych, którzy nie mają wystarczającej wiedzy na temat produktu, istnieje sekcja, w której zebrano dużą liczbę przydatnych artykułów na tematy sportowe, a także szereg recenzji sprzętu. Dostawa od 20000 rubli jest bezpłatna, niezależnie od lokalizacji adresata. Płatność jest bardzo wygodna, możesz liczyć na raty i przelew. Konsultanci mają rację, sądząc po recenzjach, mają wysoki poziom kwalifikacji.

Zalety:

 • zamówienie jest realizowane i jak najszybciej dociera do adresata;
 • wykwalifikowani i doświadczeni sprzedawcy;
 • Szeroki zakres;
 • wiele przydatnych informacji;
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • regularne rabaty.

Niedogodności:

 • aktualne informacje nie były aktualizowane od dłuższego czasu;
 • bezpłatna dostawa tylko od 20000 rubli.

Salon rowerowy

Jeśli dla Ciebie najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem sklepu jest duża liczba pozytywnych recenzji, to polecamy ten zasób. W opinii klientów to właśnie tam pracują najbardziej responsywni i odpowiedzialni konsultanci. Ponadto ta strona zawiera najszerszą gamę produktów w całej Europie. Witryna jest zaprojektowana bardzo atrakcyjnie, nawet ci, którzy są „tobą” w Internecie, mogą zrozumieć jej interfejs. Katalog produktów reprezentowany jest przez wszystkie rodzaje rowerów, ceny są dość przystępne, a warunki zakupu korzystne.

Dużym plusem będzie fakt, że sprzedawcy mają duże doświadczenie sportowe i wiedzą prawie wszystko o sprzęcie. Dodatkowo kupujący może otrzymać kartę rabatową przy pierwszym zakupie, jeśli nie ma karty, w sklepie zawsze są promocje rabatowe. Bezpłatna dostawa jest możliwa tylko w Moskwie; towary są dostarczane do regionu i regionów za odrębną dopłatą.

Zalety:

 • szacunek dla klientów;
 • doskonała jakość produktu.

Niedogodności:

 • dostawa nie jest bezpłatna dla wszystkich;
 • terminy dostaw są naruszane.

Velosite

Doskonały sklep internetowy, który zebrał dużą ilość ważnych informacji. Przydatne artykuły, najnowszy sprzęt, recenzje, recenzje, porady i filmy od wdzięcznych klientów - wszystko to budzi zaufanie potencjalnych nabywców.

Interfejs serwisu jest prosty i nieskomplikowany, nie jest trudno zrozumieć katalogi, każdy produkt jest szczegółowy. Sklep nie jest sprzedawcą, bezpośrednio kupuje produkty wiodących marek, więc koszt jest akceptowalny dla każdego portfela. Dostępny jest plan ratalny, który można wystawić zarówno w oddziale w Twoim mieście, jak i bezpośrednio na miejscu. W przypadku reklamacji ze strony klienta będzie mógł skontaktować się z odpowiednim działem, gdzie wszystkie problemy zostaną rozwiązane.

Zalety:

 • wygodny projekt strony internetowej;
 • Sprzężenie zwrotne;
 • rozsądne ceny.

Niedogodności:

 • darmowa wysyłka tylko przy zakupach od 10000 rubli.

Twój rower

Jeden z wiodących sklepów oferujących rowery, sprzęt i sprzęt. Użytkownik na każdym poziomie wyposażenia będzie mógł wybrać opcję, katalog zawiera produkty dla najmniejszych, a także różnorodne, w tym oryginalne modele.

Dużą zaletą będzie dostępność regularnych rabatów, które są dostępne od pierwszego zakupu. Im więcej zakupów zrobi użytkownik, tym większy rabat otrzyma. Możesz złożyć zamówienie na stronie, korzystając z pomocy konsultanta lub po prostu zadzwonić.

Zalety:

 • za pobraniem pocztą;
 • Szeroki zakres;
 • pomoc konsultantów.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Kraj rowerowy

Ta strona to ulubiony sklep profesjonalistów. Można w nim łatwo znaleźć pojazdy na każdy gust, akcesoria i części zamienne do nich. Oprócz serwisu internetowego w miastach istnieją oddziały sklepu. W tych miastach, w których zainstalowane są oddziały, możliwa jest dostawa pod drzwi mieszkania. W razie potrzeby kupujący może samodzielnie ustawić czas dostawy zakupu, przy czym gwarantowany jest najszybszy możliwy czas.

Dostępne w handlu marki od dawna cieszą się pozytywną opinią, ceny są niższe niż u konkurencji, ponieważ produkty są kupowane w dużych ilościach po cenach hurtowych. W razie potrzeby kupujący może liczyć na naprawę produktu. Nawigacja w witrynie jest wygodna, dostawa jest możliwa do prawie każdego regionu.

Zalety:

 • wiele lat na rynku;
 • wiele pozytywnych recenzji;
 • przystępne ceny;
 • duży wybór towarów.

Niedogodności:

 • nie zidentyfikowano żadnych istotnych wad.

Sport próbny

Popularny wśród sportowców sklep umieścił w swoim katalogu nie tylko rowery, ale także sprzęt turystyczny, sprzęt do alpinizmu, sportów zimowych, można też wybrać wygodną hulajnogę dla użytkowników w każdym wieku.

Konfiguracja strony jest wygodna, rabaty i promocje są ustawione w widocznym miejscu, ceny są różne, kupujący z dowolnymi możliwościami finansowymi może kupić produkt. W miastach, w których znajduje się oddział sklepu, dostawa jest bezpłatna, w innych przypadkach trzeba będzie za nią zapłacić osobno. Jeśli produkt nie będzie pasował kupującemu, będzie mógł go zwrócić w ciągu tygodnia, składając prośbę o zwrot.

Zalety:

 • przystępne ceny;
 • wiele przydatnych informacji;
 • rabaty i promocje.

Niedogodności:

 • wysyłka nie jest bezpłatna dla wszystkich.

Jeśli masz doświadczenie w kontaktowaniu się ze sklepami opisanymi w ocenie, napisz swoją opinię w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię