Najlepsze biurka komputerowe na rok 2020

0

Komputery pewnie wkraczają w nasze życie, zastępując biblioteki, gazety, czasopisma, muzea, telewizory, konsole do gier, sklepy, miejsca pracy i niestety komunikację na żywo.

Pomimo swoich wad ten poważny dostawca informacji jest bardzo wygodny, mobilny i wymaga minimum czasu na wyszukiwanie materiałów informacyjnych o dowolnej złożoności i obszarze. A to jest bardzo ważne i wygodne dla nowoczesnej osoby.

Dlatego jak każdy sprzęt wymaga specjalnego miejsca ze względu na łatwość obsługi i zachowanie właściwości użytkowych, na możliwość dłuższego użytkowania bez naprawy. W tym artykule rozważymy, jak wybrać model jakości. Redaktorzy serwisu „Ya Nashla” oferują przegląd najlepszych stanowisk komputerowych na rok 2020.

Stół - to stół w Afryce (jakie są rodzaje)

Nasze życie nabiera coraz większego komfortu, nie ominął tematu stolików na komputery. Ich asortyment poszerzył się i teraz można znaleźć nie tylko prostokątno-klasyczne, ale także odpowiadające różnym zainteresowaniom i indywidualnościom konsumenta.

Pod względem funkcjonalności stoliki komputerowe to:

 • do pracy biurowej;
 • do pracy w domu;
 • dla uczniów;
 • do użytku stojącego;
 • dla blogerów;
 • do gier na komputerze;
 • do rzadkiego użytku domowego.

Światło uczniów - stoły dla uczniów

Aby wybrać biurko komputerowe dla dzieci w wieku szkolnym, przy wyborze kieruj się obecnością wbudowanej półki na książki lub kilku, szuflad z prowadnicami, półki na klawiaturę, możliwości regulacji nóżek, z dodatkiem w postaci piórnika lub szafki.

Szerokość i wysokość blatu powinny być wystarczające, aby nie stracić wzroku i nie nabawić się skoliozy.

Dyskretny kolor stołu nie odwróci uwagi od nauki.

Dla gospodyń domowych - „być”

Jeśli rzadko korzystasz z komputera, mały stolik nadaje się do umieszczenia laptopa, tabletu lub komputera. Na przykład corner. Mile widziane dodatkowe półki.

Do pracy biurowej - święta

W przypadku biur potrzebna jest bardziej poważna opcja, z możliwością zainstalowania monitora i umieszczenia niezbędnych dokumentów.

To warianty połączenia postumentu-blatu i stołów z odpowiednią powierzchnią roboczą, z otworami na liczne druty. Można je układać w różne kombinacje i kombinacje.

Wymagana jest specjalna wygodna półka, najlepiej na kółkach, na jednostkę systemową i możliwość jej wentylacji.

Do pracy w domu - bez wychodzenia z domu.

Praca w trybie offline stopniowo przechodzi w tryb online. Wynika to z wielu istotnych zalet.Stół z szufladami, szafa wnękowa lub półki, blat o dostatecznej wielkości, aby pomieścić cały niezbędny sprzęt biurowy, przystawka na monitor zapewnią komfort pracy w domu.

Do pracy na stojąco - jest to również możliwe

Dla tych, którzy lubią pracować na stojąco, można wybrać odpowiedni model. Z reguły blaty takich modeli znajdują się na większej wysokości i mają niewielki obszar do umieszczenia komputera.

Gamer - „dla duszy”

Dla miłośników gier komputerowych odpowiedni jest trwały, ergonomiczny model z wycięciem w środkowej części.

Ten typ nowoczesnego stołu do gier jest wyposażony w otwory na kable i siatki do schludnego umieszczenia pod stołem.

Zderzaki lub pasy na krawędziach, zasłony na nogi z tyłu, składane do ruchu.

Stoły dla graczy charakteryzują się dużą powierzchnią, podkładką pod mysz na całą powierzchnię, bez zbędnych podstawek i zbędnych rzeczy.

Trochę więcej do kryteriów wyboru

Materiał

Materiały do ​​produkcji stołów komputerowych to:

 • solidne drewno. Jeden z ekologicznych materiałów, wyróżniający się naturalnym pięknem. Ale wymaga ostrożnej obsługi i opieki. Jest to droższy rodzaj produktu, który charakteryzuje się trwałością, estetycznym wyglądem i przyjemnością w dotyku. Wierzch pokryty jest specjalną ochronną warstwą lakieru.
 • Fornir. Produkty fornirowe wyglądają atrakcyjnie i pięknie. To alternatywa dla drogich opcji drewna. Cienką drewnianą deskę przykleja się do tańszego materiału bazowego. Takie stoły są znacznie tańsze, ale wyglądem nie różnią się od tych wykonanych z litego drewna.
 • Stal metalowa. Najbardziej trwałe konstrukcje wykonane są z metalu. Takie stoły różnią się wyglądem od klasycznych, ale ich dużym plusem jest możliwość wytrzymania znacznych obciążeń i lojalnego kosztu. Posiadają na wierzchu wielobarwną powłokę, którą można wybrać według gustu lub wnętrza.
 • Szkło. To samo dotyczy materiałów przyjaznych dla środowiska. Szklane blaty są bardzo piękne we wnętrzu i optycznie powiększają przestrzeń. Są odporne na nadmierną wilgoć i zarysowania, ale wymagają szczególnej pielęgnacji i dodatkowej pielęgnacji. Modele szklane nie są pożądane w domu z małymi dziećmi ze względu na ryzyko zranienia. Chociaż producenci zapewniają wysoką odporność na uderzenia takich modeli.
 • Plastikowy. Nadaje się do wykonania blatu. Taki model będzie lekki, z możliwością wyboru różnych kolorów, łatwy w utrzymaniu, niedrogi. Ale ten materiał jest słabo odporny na zadrapania i duże obciążenia. Działanie takiego produktu nie będzie długotrwałe.
 • Płyta wiórowa. Płyta wiórowa laminowana. Opcja budżetowa, która zewnętrznie imituje produkty drewniane dzięki powłoce forniru. Mogą być również pokryte plastikiem. Wymagają dokładności, nie lubią wilgoci i uszkodzeń mechanicznych. Jest to praktyczna, budżetowa opcja, która wymaga ostrożnej obsługi.
 • Płyta pilśniowa - płyta pilśniowa. Uzyskuje się go poprzez prasowanie na mokro włókien drzewnych różnymi warstwami nawierzchniowymi. Dolne lub tylne ściany szuflad, szafek, cokołów wykonane są z płyty pilśniowej.
 • MDF. Materiał drzewny otrzymywany przez prasowanie na sucho małych wiórów. Blat z MDF będzie nieco droższy niż laminowana płyta wiórowa lub płyta pilśniowa, ale bardziej przyjazny dla środowiska i bardziej praktyczny.

Klasa środowiskowa

Podczas użytkowania mebli ważne jest ich bezpieczeństwo - poziom toksyczności emitowanej przez materiał.

Dzieje się tak zazwyczaj ze względu na substancje obecne w składzie materiału (spoiwa) lub ich wykorzystanie do produkcji (klej, warstwy ochronne, lakiery). Takie meble wydzielają nieprzyjemny zapach i negatywnie wpływają na zdrowie.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa wyrobów meblarskich zostaną opisane w „Świadectwie zgodności” dołączonym do modelu lub na tabliczkach, z których jest wykonany.

Zgodnie z zatwierdzonymi przepisami meble klasy E-0,5 i E-1 uważane są za bezpieczne. Poziom formaldehydu w takich produktach mieści się w bezpiecznej normie, zgodnej z życiem.

Wymiary

Kryterium doboru wymiarów stołu będą możliwości przestrzenne oraz wymagania stawiane jej pod względem funkcjonalności.

Zalecenia dotyczące wyboru:

 • Długość blatów waha się od 90 cm do 1 m 60 cm Im dłuższy stół, tym więcej urządzeń i rzeczy można na nim postawić.
 • Szerokość od 60 cm do 90 cm Im szerszy stół tym dalej od oczu można ustawić ekran monitora i zmniejszyć jego obciążenie.
 • Wysokość stołu można zmieniać i regulować za pomocą nóg. Optymalny, odpowiedni dla większości użytkowników - od 70 cm do 80 cm.

Ale jeśli podejdziesz do tego problemu ostrożniej, możesz to obliczyć za pomocą specjalnej formuły, korzystając z pierwotnej wysokości, średniej wysokości dla mężczyzn i kobiet oraz wskaźnika 75 jednostek.

Aby uzyskać wymaganą wysokość stołu:
wzrost użytkownika * 75 i podziel przez 175 (dla mężczyzn) i 162 (dla kobiet).

Przykład: 166 cm * 75 = 12450: 162 = 76,85 cm - stół o takiej wysokości jest niezbędny dla użytkownika o wzroście 1 m i 66 cm.

Forma ma znaczenie

W zależności od kształtu, blaty dzielą się na:

 • prostokątna lub liniowa - to klasyczna wersja stołu, znana nam jako pisemna dla ucznia. Modele te można zainstalować w rogu pokoju lub przy ścianie. Są stabilne i proste.
 • Prostokątny z wycięciem pośrodku. Są wygodne do długotrwałego użytkowania, ponieważ istnieje możliwość jednoczesnego ułożenia łokci na stole. To odciąża dłonie i jest mniej męczące. Na dużej powierzchni roboczej można umieścić wszystkie akcesoria komputerowe.
 • Kąt. Blaty takich stołów są wykonane w kształcie trójkąta. Przeznaczone są do montażu w narożniku i zwykle nie zajmują dużo miejsca. Wygodne umieszczenie jednego łokcia na powierzchni.
 • W kształcie litery L. Rodzaj stolików narożnych, których jedna strona jest dłuższa niż druga. Lub składający się z dwóch modułów w kształcie litery G. Takie modele zwiększają obszar użytkowania: jest wystarczająco dużo miejsca na lokalizację niezbędnych opraw oświetleniowych, urządzeń, artykułów piśmiennych i zestawu słuchawkowego. Wygodny do pracy zarówno w biurze, jak iw domu. Ale wymagają dużo miejsca. Za ich pomocą możesz podzielić pokój na strefy.
 • W kształcie litery U i T. Mogą być montowane z oddzielnych modułów stołów liniowych, w wymaganej ilości lub wykonane jako model stacjonarny.
  Stoły komputerowe tego typu najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych do planowania spotkań, spotkań, zjazdów zbiorowych. W gospodarstwie domowym nie mają wartości ze względu na ich niedostateczność i „zjadanie” dużej powierzchni.

Stoły w kształcie litery L i U ze zwiększonym obszarem roboczym sugerują umieszczenie kilku monitorów komputerowych lub urządzeń PC.

W kształcie mogą być prostopadłe, skośne, zaokrąglone, o prostych bokach, łukowate, z wgłębieniami w środkowej części, z platformami na łokcie („podłokietniki”).

Wygodę ułożenia nóg w przestrzeni pod jadalnią zapewni specjalnie przystosowany stojak z półkami.

Pozwoli ci to rozprostować nogi i ułożyć je na określonej wysokości, tak aby mogły odpocząć z monotonnej pozycji w stanie zgiętym.

Półki

Nowoczesne stoły wyposażone są w różnego rodzaju półki:

 • otwarte - dla szybkiego dostępu do rzeczy, biura;
 • chowane na kółkach - półki na klawiaturę;
 • autonomiczny, wysuwany lub stacjonarny - z komorą na jednostkę systemową;
 • wbudowany - na głośniki, SD, peryferia, monitor, książki;
 • zamknięte - z drzwiczkami lub bez, na kółkach.

Znajdują się powyżej, poniżej lub z boku blatu.

Pudła

Szuflady z drzwiczkami lub bez są mocowane na prowadnicach i można je bardzo łatwo wyciągnąć. Ważna jest ich cicha praca podczas otwierania / zamykania.
Dla ułatwienia takie pudełka są zwykle umieszczone z boku osoby siedzącej przy stole.

Szuflady mogą być zaprojektowane jako oddzielne szuflady. Lokalizację tego typu można zmienić według własnego uznania.

Koła

Nogi stołu, wykonane w postaci kółek, zapewniają dodatkową wygodę przemieszczania się w przypadku sprzątania, zmiany miejsca lub innych ruchów.

Ale stoły z kółkami są mniej stabilne niż te ze zwykłymi nogami.

Po ile są

Ceny stolików zależą od stopnia skomplikowania modelu, jego wyposażenia, materiału wykonania, wyposażenia dodatkowego, rozmiaru, funkcjonalności:

 • od 1150 rub. za prosty model stołu komputerowego „Master”;
 • do 104,500 RUB do stołu do gier pod komputer Salli OFFICE, wykonany z MDF w kolorze białym i szarym.

Producenci

Najbardziej znanymi producentami stołów komputerowych są:

 • Ulubiony Plus;
 • Sokół;
 • NAYA;
 • Meble Yard;
 • Mistrz;
 • Murdes;
 • Najlepsze meble;
 • Bitel;
 • Krzesło Tet;
 • Hoff;
 • Gravitonus;
 • Ogólny komfort.

Są to firmy produkcyjne, których cena mebli odpowiada ich jakości.

Na co zwrócić uwagę - porady przy wyborze

O jakości stołu powiedzą szuflady:

 • po złożeniu nie powinny mieć przerw;
 • Pudełka wykonane z kleju lub zszywek są mniej niezawodne niż przy użyciu zamka (gniazdo na jaskółczy ogon).
 • po zamknięciu nie ma luk;
 • otwieranie i zamykanie odbywa się bez trudności i dodatkowego wysiłku;
 • pełne rozszerzenie.

Szczególną uwagę należy zwrócić na modele wykonane z płyty wiórowej i MDF: wszystkie sekcje muszą być całkowicie zamknięte. Produkt nie powinien mieć nieobrobionych widocznych obszarów.

Przestrzeganie tych wskazówek pomoże uniknąć błędów w wyborze i późniejszej frustracji podczas pracy.

Co powinniśmy zbudować stół - montaż stołu

Tabela zawiera instrukcje montażu wraz ze szczegółowymi zaleceniami wraz z ilustracjami. Za jego pomocą można złożyć stół własnymi rękami, bez udziału specjalistów.

Przygotuj wcześniej śrubokręt krzyżakowy. Najprostsze klucze do montażu zwykle dostarczane są z zestawem śrub i kołków.

Rada:

Jedynym przeciwwskazaniem do samodzielnego montażu stołu jest podnoszenie ciężarów.

Ocena popularnych wśród kupujących modeli biurek komputerowych

Sokół / Biurko komputerowe KST-116

Producent: Sokol;
Materiał: płyta wiórowa;
Średnia cena: 7200 rubli;
Recenzje: ocena 5 na 5, kupujący zwracają uwagę na cenę / jakość.


Stolik do gry o wymiarach 1 m 50 cm * 90 cm * 75 cm Wykonany z płyty wiórowej laminowanej gr. 16 cm, lite drewno, metal.

Wygodny ergonomiczny blat z wnęką pośrodku zapewnia wygodę podczas długich okresów przy stole. Dzięki temu możliwe jest ustawienie łokci na powierzchni, co zmniejsza ich napięcie. Pojemny blat pomieści dwa monitory. W pozostałej przestrzeni łatwo umieścić klawiaturę, mysz, głośniki, urządzenia.

Przednie nogi wykonane są z metalu w postaci rurek. Prostokątne. Boczne - wykonane z drewna, w postaci płaskich desek, zapewniają stabilność całej konstrukcji. Znajdują się pod kątem. Tylne mają taki sam kształt jak boczne, w dolnej części są połączone z bocznymi.

Pod stołem jest wystarczająco dużo miejsca, aby ustawić jednostkę systemową zgodnie z preferencjami użytkownika - po lewej lub prawej stronie.

Piękny kolor wenge lub w wersji białej (patrz zdjęcie powyżej), ze srebrnymi przednimi nogami, ma nowoczesny wygląd, wygodny do długotrwałego użytkowania przez graczy.

Wbudowane wtyczki kabli pomagają utrzymać porządek na powierzchni roboczej.

Sokół / Biurko komputerowe KST-116

Zalety:

 • zrównoważony rozwój;
 • twierdza;
 • wygoda;
 • łatwość;
 • duża powierzchnia blatu;
 • z wycięciem;
 • grubość;
 • Cena £;
 • regulowane nachylenie z przednimi nogami;
 • łatwość montażu;
 • łatwe do czyszczenia;
 • zaokrąglona krawędź;
 • nie masywny wygląd;
 • mieści wiele monitorów.

Niedogodności:

 • wysokość nie jest regulowana;
 • bez kół;
 • brak dodatkowej półki na jednostkę systemową;
 • w niektórych przypadkach trudna instalacja wtyczek.

NAYA SOKOL / Biurko komputerowe

Producent: Rosja;
Materiał: płyta wiórowa;
Średnia cena: 5950 rubli;
Recenzje: ocena 5 na 5.

Bardzo ciekawy model narożnika rosyjskiej marki NAYA. Wykonany w formie wycinka koła, z zaokrągloną przednią krawędzią. Zwiększa to jego powierzchnię.

Po prawej stronie znajduje się wygodna wnęka na jednostkę systemową.Po lewej stronie znajduje się szafka z 4 szufladami ozdobiona stylowymi uchwytami.

Pod blatem na całej długości półkolistej powierzchni znajduje się półka na klawiaturę (w jej środkowej części). Lewa i prawa otwarte półki na drobne przedmioty.

Lewa i prawa nisza są rozmieszczone od środka do boków, dzięki czemu jest wystarczająco dużo miejsca na nogi.

Model wykonany w ciemnych kolorach (wenge) i szarym (dąb).

80,5 cm wysokości, bez możliwości jego regulacji.
Szanowny wygląd niewątpliwie stanie się ozdobą wnętrza w klasycznym stylu.

NAYA SOKOL / Biurko komputerowe

Zalety:

 • projekt;
 • zabarwienie;
 • przestronność powierzchni roboczej;
 • z oddzielną półką na jednostkę systemową;
 • ścisłość;
 • z szufladami.

Niedogodności:

 • trudności montażowe.

SOKOL / Biurko komputerowe KST-08.1

Producent: Rosja;
Materiał: płyta wiórowa;
Średnia cena: 7170 rubli;
Recenzje: ocena 5 na 5.


Produkt rosyjskiej marki wykonany w surowym, biznesowym stylu z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej o grubości 1,6 cm, z lamówką w postaci krawędzi chroniącej przed uderzeniami krawędzi.

Wykonana w dwóch kolorach: wenge i orzech (zdjęcie powyżej).

Posiada specjalną półkę na klawiaturę, umieszczoną pod blatem i wysuwaną w odpowiednim momencie.

Uniwersalna wysokość produktu - 74 cm, pozwala na jego użytkowanie przez różnych członków rodziny.

Po lewej stronie znajduje się szafka z szufladami do przechowywania. Po prawej stronie jest półka na szafkę systemową. Pomiędzy stolikami nocnymi a blatem po obu stronach znajdują się otwarte półki do przechowywania i szybkiego dostępu do rzeczy.

Stół ma poważny, biznesowy wygląd. Organicznie dopasuje się do wnętrza i przygotuje użytkownika do pracy.

SOKOL / Biurko komputerowe KST-08.1

Zalety:

 • pojemność do 2 monitorów;
 • ciche otwieranie / zamykanie pudła;
 • pojemna półka na klawiaturę;
 • godność wizualna;
 • szacowny wygląd.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Favorit-Plus / Biurko komputerowe SKU-5

Producent: Rosja;
Materiał: płyta wiórowa;
Średnia cena: 4313 rubli;
Recenzje: ocena 5 na 5.

Prostota i minimalizm to cechy wyróżniające stolik narożny pod komputer marki Favorit-Plus.

Niedroga opcja należy do klasy budżetowej. Niemniej jednak jest to godna opcja, wykonana z materiału płyty wiórowej.

Płaszczyzna blatu wykonana jest w formie trójkąta ze ściętymi narożnikami. Na zewnątrz znajduje się dolna półka z wklęsłym wycięciem, która może służyć jako półka na system, podstawkę lub podnóżek.

3 opcje kolorystyczne - wenge, dąb, orzech. Jedna z prezentowanych serii z pewnością będzie pasowała do Twojego wnętrza i stworzy kącik komputerowy.

Wysokość stołu - 80 cm.

Z samorozciągającą się półką na klawiaturę na kółkach.
Wygląd stołu sprzyja schludności i prostocie.
Dzięki niewielkim rozmiarom pomieści cały niezbędny sprzęt i zestaw słuchawkowy.

Doskonała opcja zakupu dla tych, którzy nie poświęcają dużo czasu komputerom i internetowi, ale nadal chcą być na bieżąco z nowościami, umiejętnością wyszukiwania potrzebnych informacji i utrzymywania komunikacji (gospodynie domowe; preferujące aktywny tryb życia; emeryci itp.).

Favorit-Plus / Biurko komputerowe SKU-5

Zalety:

 • możliwość prawidłowego ustawienia jednostki systemowej (po prawej);
 • stabilna półka do szafy systemowej;
 • dobra wentylacja jednostki systemowej;
 • duża wysuwana półka na klawiaturę i mysz;
 • ścisłość;
 • Cena £.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Biurko Bitel / Komputerowe Sk-7

Producent: Bitel;
Średnia cena: 4940 rubli;
Recenzje: Średnia ocena 4,5 na 5.
Bardziej wyrafinowany model biurka komputerowego, w komplecie z półką na książki i szafką.

Charakterystyczną cechą produktu jest montaż procesora w specjalnej komorze po prawej stronie, z drzwiczkami. Nie będzie widoczny i będzie wyglądał jak lewostronny stolik nocny z tymi samymi drzwiami, ale z szufladami do przechowywania artykułów biurowych lub dokumentów i papierów.

Dwie otwarte, pojemne półki po lewej stronie do przechowywania niezbędnych rzeczy, z możliwością bycia zawsze „pod ręką”.Górna szafka z umieszczonymi nad nią drzwiami ogranicza dostęp kurzu do znajdujących się w niej rzeczy. Górną półkę można wykorzystać na książki, płyty CD, głośniki. Jedna strona jest przymocowana do ściany bocznej szafki górnej, druga część jest przymocowana do metalowego wspornika w postaci rury.

Wykonana jednocześnie w dwóch kolorach: wenge i dąb o wysokości 1 m 60 cm.

Odpowiedni dla konserwatywnych osób, które preferują stabilność i przewidywalność, bez innowacyjnych pomysłów.

Biurko Bitel / Komputerowe Sk-7

Zalety:

 • wygodna;
 • praktyczny;
 • z półkami;
 • przestronny;
 • funkcjonalny;
 • z szafkami;
 • Jednostka systemowa jest „ukryta”;
 • niedrogi.

Niedogodności:

 • będzie wymagał miejsca do instalacji;
 • samodzielny montaż może być trudny.

Meble ogrodowe / biurko komputerowe SK-9

Producent: Rosja;
Materiał: płyta wiórowa;
Średnia cena: 10672 rubli;
Recenzje: ocenione na 4,5 z 5.

Ten model należy do kategorii klasycznej, pod względem wyglądu, koloru, funkcjonalność jest podobna do poprzedniego przedstawionego powyżej.

Duża liczba miejsc do przechowywania artykułów biurowych, książek, zeszytów, papierów wartościowych czy dokumentów sprawia, że ​​jest to funkcjonalnie wygodne i przestronne.

Dużo miejsca na przestronnym blacie na laptopa lub tablet. W górnej części znajduje się półka na książki, zeszyty, można umieścić kolumny. Zamykana szafka z drzwiczkami w środkowej części pozwala na wygodne ustawienie jej na wyciągnięcie ręki i pozwoli ukryć przechowywane w niej rzeczy przed wzrokiem ciekawskich. Po prawej stronie szafka z 3 szufladami z systemem prowadnic.

Prawa strona wykonana jest w formie szafy składającej się z 3 części: górnej z półkami i drzwiami, środkowej z półką, ale otwartej; w dolnej części dwie pojemne wnęki na nieporęczne przedmioty (tornister, teczka itp.)

Stolik naścienny z wyglądu przypomina kącik ucznia, ale nadaje się również dla dorosłych, którzy często mają do czynienia z różnymi papierami i potrzebują ich uporządkować.

Kolor łączony: wenge - dąb.

Meble ogrodowe / biurko komputerowe SK-9

Zalety:

 • cena odpowiada funkcjonalności;
 • wielofunkcyjność;
 • wiele różnych działów;
 • jakość;
 • wygląd.

Niedogodności:

 • montaż zajmie trochę czasu i trochę doświadczenia;
 • koszt.

SOKOL / Biurko komputerowe KST-109

Producent: Sokol;
Materiał: płyta wiórowa;
Średnia cena: 8430 rubli;
Recenzje: Średnia ocena 4,5 na 5

Ten model biurka komputerowego zakłada możliwość instalacji go w dużych przestrzeniach: do pracy w domu lub w biurze.

Składa się z dwóch części: stołu na cokole i stołu prostokątnego, ustawionych pod kątem do siebie. Połączone razem tworzą sojusz wygodnego narożnika dla biznesmena.

Przestronny blat z łatwością pomieści ekran komputera, laptopa, tablet, klawiaturę, mysz, lampkę stołową. I będzie wystarczająco dużo miejsca na dokumenty.

Druga część stołu ma formę krawężnika, zawiera blat roboczy na dodatkowe rzeczy, półkę na system operacyjny, dwie półki na książki, 4 szuflady.

Stół jest wygodny do ustawienia zarówno w rogu, jak i do podziału przestrzeni na obszar roboczy.

Ten stół nie będzie hamował twoich ruchów. Będziesz czuł się za nią komfortowo przez długi czas. Wycięcie w tylnej ścianie pozwala na wydłużenie nóg do odpoczynku.

Wysokość stołu 75 cm, wykonany w dwóch kolorach: białym (zdjęcie powyżej) oraz wenge.

SOKOL / Biurko komputerowe KST-109

Zalety:

 • przemyślany projekt;
 • możliwość zainstalowania drugiego monitora lub urządzenia;
 • łatwość montażu;
 • wygoda;
 • niezawodność;
 • możliwość zmiany kąta.

Niedogodności:

 • bez otworów na przewody;
 • nisza nie jest odpowiednia dla żadnej jednostki systemowej.
 • wysokość nie jest regulowana.

Meble ogrodowe / biurko komputerowe Bonus-2

Producent: Rosja;
Materiał: LDSP, MDF;
Średnia cena: 12190 rubli;
Recenzje: Średnia ocena 4,5 na 5.

Elegancki model o wysokości 1 m 95 cm można zamontować w każdym pomieszczeniu i nada mu wyrafinowanego stylu i oryginalności.

Nawierzchnię można wykorzystać jako mini-jadalnię w kuchni, a także jako damski stolik umieszczając ją w sypialni oraz jako miejsce do korzystania z komputera.

Charakterystyczną cechą stołu jest osobna półka na jednostkę systemową, którą można przesuwać za pomocą kółek.

Dodatkowa szafka boczna z półkami do przechowywania i szklanymi drzwiami, otwartą przegrodą i szufladami. W górnej części znajduje się pozioma szafka, również z przeszklonymi drzwiami i otwartą półką.

Górna powierzchnia poziomej szafki może służyć jako otwarta półka.

Powierzchnia blatu wykonana jest w kształcie trójkąta, którego jedna strona jest dłuższa od drugiej. Noga to metalowy element w kształcie rury. Tylna ściana nie jest solidna, z możliwością rozciągania nóg.

Możesz również wygodnie położyć prawy łokieć na blacie, odciążając w ten sposób ramię.

Meble ogrodowe / biurko komputerowe Bonus-2

Zalety:

 • wszechstronność;
 • Piękny design;
 • przestronność;
 • możliwość zmiany kąta;
 • wygodna konfiguracja;
 • oryginalność.

Niedogodności:

 • wysokość;
 • kosztowny.

Wniosek

Zapoznaliśmy się z typami stołów komputerowych i już wiemy, jakiego potrzebujemy. Najważniejsze to zdecydować o jego funkcjonalnych komponentach, przyszły użytkownik, wybrać miejsce do ustalenia rozmiaru i „potrząsnąć portfelem”, aby określić możliwości budżetowe. Zdrowie będzie zależało od odpowiednio dobranego stołu: postawy, wzroku, stanu układu nerwowego, zmęczenia czy nie. Dlatego podchodzimy do wyboru rozsądnie, rozsądnie, bez pośpiechu. Ważenie za i przeciw.

Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z tabel komputerowych opisanych w rankingu lub ciekawszym modelu, powiedz nam o tym w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *