Najlepsze zmywacze do pillingów na 2020 rok

0

Chcę, aby piękne rzeczy były jak najdłużej schludne. Jednak narażenie na detergenty i odplamiacze, częste pranie może zepsuć każdą tkaninę. Aby uporządkować ubrania i przywrócić im pierwotny wygląd, zaleca się stosowanie specjalnych urządzeń. Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowała ranking najlepszych maszyn do zdejmowania szpul na 2020 rok.

Mechanizm akcji

Główną zaletą takich urządzeń jest to, że są w stanie trwale i skutecznie eliminować niedoskonałości odzieży. W przeciwieństwie do produktów chemicznych, takie urządzenia gwarantują rezultaty przez długi czas.

Zgodnie z zasadą działania takie mechanizmy przypominają golarkę elektryczną. W korpus urządzenia wbudowany jest specjalny filtr, za którym znajdują się ostre ostrza odcinające pellet. Do zbierania szpul i innych śmieci urządzenie wyposażone jest w pojemnik, w którym faktycznie zbierane są odpady po obróbce odzieży. Duże zanieczyszczenia mogą utknąć w urządzeniu, dlatego najbardziej widoczne cząsteczki należy usunąć ręcznie. Po obróbce tkanina staje się bardziej schludna, wygląda jak nowa i wręcz przyjemna w dotyku.

Odżywianie

Ten punkt wyboru wpływa wyłącznie na osobiste preferencje użytkownika, ponieważ nie wpływa na działanie urządzenia. Istnieją dwa rodzaje zasilania maszyn:

 • Na bateriach - są kompaktowe, łatwe w użyciu, zwłaszcza podczas długiej podróży. Jednak użytkownik zmuszony jest do ciągłego posiadania przy sobie zapasu baterii, bez których maszyna zamienia się w bezużyteczne urządzenie.
 • Z sieci - gadżet nigdy się nie wyłączy w nieodpowiednim momencie, chyba że wypadek na sieci energetycznej spowoduje odłączenie go od zasilania. Ilość zużywanej energii jest niewielka, więc ta opcja jest znacznie tańsza niż modele z bateriami. To prawda, że ​​w tym przypadku możesz używać gadżetu tylko wtedy, gdy masz dostęp do gniazdka.

W razie potrzeby użytkownik może znaleźć w sklepie urządzenie działające na akumulator, co uprości proces obsługi.

Wymiary i konfiguracja

Takie gadżety powinny być małe dla większej łatwości użytkowania. Jednocześnie nie zaleca się kupowania bardzo kompaktowych maszyn, w przeciwnym razie użytkownik poświęci dużo czasu na przetwarzanie jednej rzeczy. Najlepiej skupić się na wielkości własnej dłoni i konieczności zabierania gadżetu ze sobą w podróż czy wyjazd służbowy.

Jeśli mówimy o kształcie aparatu, wskazane jest preferowanie modeli o konfiguracji półkulistej. Dodatkowo dobrym rozwiązaniem byłby produkt z uchwytem. Montaż urządzenia powinien być wysokiej jakości, żadne części i elementy nie powinny być luźne.

Warto również zwrócić uwagę na korpus urządzenia, powinien być gładki, bez wyraźnych połączeń, wiórów, nierówności. Wszystkie te niedociągnięcia mogą powodować zaciągnięcia się tkaniny lub po prostu ją rozerwać.

Materiał produkcyjny

Najwyższej jakości modele to te wykonane z metalu ze stalowymi ostrzami. Koszt takich produktów nie powinien być podejrzanie niski, w przeciwnym razie istnieje ryzyko zakupu urządzenia z taniego materiału.

Urządzenia metalowe są solidne, trwałe i odporne na upadki i wstrząsy. Ponadto na rynku dostępne są plastikowe opcje, ale są one mniej niezawodne.

Jak używać

Najbardziej skuteczny wynik można uzyskać, przestrzegając pewnych zaleceń. Są one następujące:

 1. Umieść obrabiany przedmiot na stabilnej, twardej powierzchni (na przykład desce do prasowania).
 2. Następnie należy prowadzić maszynę do pisania po materiale zgrabnymi, okrężnymi ruchami. Jednocześnie ubrania muszą być czyste i suche.

Ranking najlepszych środków do usuwania kłaczków na 2020 rok

Zasilanie bateryjne

Philips GC026 / 00

Produkt posiada bardzo wygodną konfigurację i pasuje do wszystkich rodzajów tkanin. Na przykład gadżet wyposażony jest w dodatkową nasadkę na delikatne przedmioty. Ta nasadka jest wykonana z tworzywa sztucznego, które nie uszkodzi włókien.

Noże szybko i sprawnie tną szpule o różnej wielkości, głowica tnąca wyposażona jest w siatkę z otworami o różnych średnicach, co dodatkowo podnosi wydajność urządzenia. Śmieci gromadzą się w specjalnym plastikowym pojemniku, który w razie potrzeby można łatwo wyjąć i wyczyścić. Warto też dodać, że w zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia. Niewielki rozmiar i waga gadżetu sprawią, że jego użytkowanie będzie maksymalnie wygodne. Urządzenie zasilane jest bateriami, są one również wliczone w cenę produktu.

Philips GC026 / 00

Zalety:

 • komplet;
 • kompaktowe wymiary;
 • wysokiej jakości montaż;
 • efektywna praca;
 • wygodny w trzymaniu.

Niedogodności:

 • hałasuje podczas pracy.

Średni koszt to 800 rubli rosyjskich.

Scarlett SC-920

Budżetowy odpowiednik o dobrych i produktywnych cechach. Ten producent jest wysokiej jakości, użytkownicy pozostawiają pozytywne recenzje w większości przypadków, żywotność jest również trwała.

Konfiguracja modelu jest ergonomiczna, wygodnie leży w dłoniach, nie powodując dyskomfortu podczas długotrwałej obróbki. Gadżet jest w stanie jakościowo usuwać granulki zarówno z grubych i gęstych, jak iz cienkich i delikatnych materiałów. Urządzenie działa na baterie, za siatką znajdują się ostre noże, które w razie potrzeby można odłączyć. W zestawie szczotka do czyszczenia części tnącej. Warto podkreślić, że niedbale użytkowana maszyna może podrzeć ubrania, dlatego nie zapominaj o bezpieczeństwie.

Scarlett SC-920

Zalety:

 • wydajność;
 • wysokiej jakości montaż;
 • stylowy wygląd;
 • Cena budżetu;
 • wszechstronność.

Niedogodności:

 • włókna łez.

Średni koszt to 800 rubli rosyjskich.

Uśmiechnij się MC 3103

Kolejne niedrogie urządzenie. Gadżet wygląda ładnie, jego waga i wymiary są kompaktowe. Etui jest wykonane z tworzywa sztucznego, dlatego należy zachować ostrożność podczas korzystania z urządzenia - niedbale użytkowane można je rozcieńczyć.

Rękojeść maszyny dostosowana jest do anatomicznych cech użytkowników, w zestawie znajduje się również pojemnik do zbierania śmieci. Ostrza i siatka wykonane są z metalu, szybko i skutecznie usuwają kłaczki z tkaniny bez uszkadzania włókien. Gadżet jest wykonany z całkowicie nietoksycznych materiałów i wymaga do działania standardowych baterii AA.

Uśmiechnij się MC 3103

Zalety:

 • wydajność;
 • przystępna cena;
 • łatwość użycia.

Niedogodności:

 • nie ma wskaźnika naładowania;
 • nie radzi sobie z wełną;
 • hałasuje.

Średni koszt to 300 rubli rosyjskich.

Uśmiechnij się MC 3102

I jeszcze jeden przedstawiciel powyższej marki. Produkt z tej linii jest obecny w naszej recenzji z jednego prostego powodu - koszt modeli jest wyjątkowo niski, ale jakość jest całkiem przyzwoita. Produkty producenta są wykonane z niedrogich tworzyw sztucznych, ale jednocześnie zachowują swoją wytrzymałość i mają długą żywotność.

Urządzenie szybko i sprawnie usuwa szpule, wszystkie odpady gromadzone są w kontenerze. Część tnąca jest zamknięta odpowiednio osłoną ochronną, ostrza gadżetu są chronione przed negatywnym wpływem wilgoci i kurzu. Produkt ma również wady.Nie powinno to obejmować najbardziej ergonomicznej konfiguracji urządzenia, która jest wyjątkowo niewygodna w trzymaniu w rękach.

Uśmiechnij się MC 3102

Zalety:

 • pokrywa ochronna;
 • niska cena;
 • dobra budowa.

Niedogodności:

 • niewygodny kształt gadżetu.

Średni koszt to 300 rubli rosyjskich.

Sinbo SS 4046

Idealny do odzieży z dzianiny. Ostrza gadżetu są przeznaczone do produktów z grubą grubą dzianiną, na przykład swetry, koce, szaliki. Maszyna szybko i skutecznie usuwa kłaczki i pellety. Po użyciu rzeczy wyglądają jak nowe, wracają do swojego pięknego wyglądu i znajomej miękkości. W przypadku bardziej miękkich i delikatniejszych tkanin wymagają specjalnego mocowania.

Waga urządzenia jest niewielka, noże wykonane są ze stali nierdzewnej, jest pojemny zbiornik na śmieci.

Sinbo SS 4046

Zalety:

 • wszechstronność;
 • szybki efekt;
 • łatwość użycia

.

Niedogodności:

 • nie zidentyfikowano żadnych istotnych wad.

Średni koszt to 1000 rubli rosyjskich.

Maxwell MW-3101

Ten produkt ma zastosowanie do tkanin zawierających włókna syntetyczne. Produkt wyróżnia się niewielkimi gabarytami, wyposażony jest w pojemny pojemnik. Noże doskonale odcinają wszelkie niedoskonałości, nie rdzewieją, ale z czasem mogą stracić ostrość. Niestety nie możesz ich wymienić, będziesz musiał kupić nowe.

Maxwell MW-3101

Zalety:

 • wydajność;
 • stylowy wygląd;
 • łatwość użycia.

Niedogodności:

 • ostrza stają się bezużyteczne;
 • może uszkodzić tkaninę.

Średni koszt to 500 rubli rosyjskich.

Lumme LU-3503

Miniaturowe niedrogie urządzenie, z którym poradzi sobie nawet dziecko. Produkt jest lekki i łatwy w obsłudze, wymaga tylko dwóch baterii. Taki gadżet jest odpowiedni dla użytkowników, którzy od czasu do czasu potrzebują maszyny do pisania, a nie do ciągłego użytkowania. Moc urządzenia jest niska, przeznaczona do cienkich tekstyliów. Jest zbiornik do zbierania kłaczków i nici.

Lumme LU-3503

Zalety:

 • niska cena;
 • kompaktowe wymiary.

Niedogodności:

 • nie poradzi sobie z gęstymi włóknami.

Średni koszt to 300 rubli rosyjskich.

Akumulator

Xiaomi Deerma DEM-MQ811

Bardzo stylowy gadżet działający na akumulator. W tym celu w zestawie znajduje się ładowarka USB / micro USB. Model wyposażony jest w wygodny uchwyt na rączkę, wymiary modelu są niewielkie.

Jeśli chodzi o wydajność, są na jej temat przeważnie pozytywne recenzje. Urządzenie szybko i skutecznie usuwa grudki ze wszystkich rodzajów tkanin. Użytkownikowi nie będzie trudno wyciąć niedoskonałości nawet z najdelikatniejszych rzeczy, w tym z dzianiny. Średnica oczek jest idealnie dopasowana, dzięki czemu zbierane są pellety o dowolnej wielkości. Głównym materiałem do produkcji jest stal nierdzewna. Aby uprościć obsługę, produkt jest wyposażony w specjalne wskaźniki. Wśród niedogodności należy wymienić brak pojemnika do zbierania drobinek. To znacznie utrudnia zbieranie śmieci i czyszczenie maszyny.

Xiaomi Deerma DEM-MQ811

Zalety:

 • stylowy ergonomiczny design;
 • zanieczyszczona bateria;
 • wydajność;
 • Wskaźnik ładowania;
 • duża szybkość pracy.

Niedogodności:

 • brak pojemnika;
 • nie ma instrukcji w języku rosyjskim.

Średni koszt to 1000 rubli rosyjskich.

Centek CT-2471

Wygodne urządzenie, które działa dzięki obecności pojemnej baterii. Pełne naładowanie zapewnia 45 minut nieprzerwanej pracy. Ten czas jest więcej niż wystarczający na przetworzenie kilku swetrów. Poziom naładowania baterii można uzupełnić bezpośrednio z gniazdka.

Model wyposażony w wygodny uchwyt. Podobnie jak większość podobnych produktów, urządzenie to skutecznie usunie kłaczki zebrane w pojemniku. Dodatkowo producent dołączył szczotkę z ostrzem.

Centek CT-2471

Zalety:

 • bateria do ponownego naładowania;
 • przemyślana konfiguracja;
 • komplet.

Niedogodności:

 • bardzo długi czas ładowania akumulatora. Aby uzyskać 100% poziom naładowania baterii, gadżet będzie musiał być ładowany przez ponad 8 godzin.

Średni koszt to 1000 rubli rosyjskich.

Marta MT-2233

Ten model jest idealny dla użytkowników szukających opcji drogowej.Lekkie kompaktowe urządzenie bez problemu mieści się w torebce i nie zajmuje dużo miejsca w walizce.

Autonomiczną pracę zapewnia pojemny akumulator, do uzupełnienia poziomu naładowania w zestawie dołączony jest kabel. Część tnąca składa się z ostrych noży i delikatnej siateczki, która nie niszczy włókien. Jeśli chodzi o kosmki i nitki, można je łatwo usunąć jednym ruchem. W zbiorniku gromadzą się zanieczyszczenia, urządzenie zostało zaprojektowane na 60 minut nieprzerwanej pracy.

Marta MT-2233

Zalety:

 • mały rozmiar;
 • wysokiej jakości montaż;
 • obecność baterii.

Niedogodności:

 • nieobecny.

Średni koszt to 500 rubli rosyjskich.

Sinbo SS-4019

Gadżet o nietypowej konfiguracji działa na baterie. Urządzenie powinno być używane na ubraniach leżących poziomo, tak aby użytkownik uzyskał jak najbardziej optymalny efekt. Waga modelu jest nieco wyższa niż innych analogów, ale urządzenie może jednocześnie czyścić duże obszary.

Recenzje korzystania z gadżetu są w większości przypadków pozytywne, cena towaru obejmuje pędzelek i pojemnik. Dużym minusem będzie brak sprzedawanego produktu, gdyż został on wycofany z produkcji, jednak w razie potrzeby użytkownik może znaleźć urządzenie w sklepach internetowych.

Sinbo SS-4019

Zalety:

 • wygodny w użyciu;
 • pojemna bateria;
 • stylowy wygląd;
 • wydajność i produktywność.

Niedogodności:

 • duża waga;
 • trudne do znalezienia w sprzedaży;
 • długie ładowanie.

Średni koszt - na życzenie.

Sieć

Mig 6011

Prawie idealne urządzenie z kilkoma zaletami. Po pierwsze, gadżet jest w stanie usunąć nawet najmniejsze, ledwo zauważalne kulki. Po drugie, użytkownik będzie mógł przetworzyć każdą tkaninę, nawet najbardziej gęstą lub delikatną. Moc urządzenia jest niska, ale w większości recenzji wydajność jest pozytywnie oceniana. Wady obejmują fakt, że gadżet działa tylko z sieci, odpowiednio cierpi na mobilność urządzenia. Również mały obszar przetwarzania nie jest zadowolony, dlatego czyszczenie dużego przedmiotu zajmuje dużo czasu.

Aby uzyskać doskonały efekt, producent dodał do zestawu specjalną zatyczkę, która gwarantuje równą i staranną obróbkę.

Mig 6011

Zalety:

 • bezpieczeństwo odzieży;
 • wydajność;
 • niskie zużycie energii;
 • przywraca rzeczy do ich pierwotnego wyglądu;
 • niski poziom hałasu.

Niedogodności:

 • działa tylko z sieci;
 • krótki przewód.

Średni koszt to 1000 rubli rosyjskich.

Mikma IP 1002

Bardzo ładne i urocze urządzenie. Konfiguracja urządzenia jest wygodna i ergonomiczna, ostrza tną kosmki precyzyjnymi i delikatnymi ruchami bez uszkadzania włókien. Urządzenie nie jest niebezpieczne, jego część tnąca jest osłonięta siatką. Jak w większości przypadków maszyna wyposażona jest w pojemnik na odpady oraz szczotkę do czyszczenia.

Prace wykonuje się poprzez podłączenie do sieci, a niska moc gadżetu często wymaga ponownego przetworzenia.

Mikma IP 1002

Zalety:

 • szacunek dla tkanin;
 • komplet;
 • wygodna forma;
 • występ;
 • niski poziom hałasu.

Niedogodności:

 • działa tylko z sieci;
 • mała moc.

Średni koszt to 1000 rubli rosyjskich.

Jeśli miałeś doświadczenie w korzystaniu z produktów opisanych w ocenie, napisz swoją opinię w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *