🎧 Najlepsze słuchawki do spania na 2020 rok

0

W XXI wieku bezsenność staje się coraz bardziej powszechna wśród młodzieży i dorosłych. Nocą rozpraszają samochody, głosy czy gwar domu. Dlatego nie każdy może się wyspać przed dniem pracy. Jednak problem jest możliwy do rozwiązania i nie ma potrzeby uciekania się do leczenia, zwłaszcza jeśli dyskomfort jest spowodowany obcym hałasem. Wystarczy włączyć relaksującą muzykę i zanurzyć się w snach. Aby to zrobić szybko, musisz kupić specjalne urządzenie - słuchawki do spania.

Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowała dla Państwa ocenę najlepszych słuchawek do spania na 2020 rok.

Cechy:

Główną cechą słuchawek do spania jest obecność wysokiej jakości redukcji szumów. Po ich założeniu osoba nie usłyszy głośnych głosów, hałasu dziurkacza ani odkurzacza. Urządzenie ma małą wtyczkę lub konstrukcję przypominającą taśmę. W przeciwieństwie do zatyczek do uszu te produkty działają lepiej.

Pałąk wykonany jest z miękkiej tkaniny z otworem na głośnik. Są całkowicie zdejmowane, dzięki czemu można je łatwo zdjąć i wyprać w pralce. W projekcie nie ma nic skomplikowanego.

Model wtyczki ma niewidoczne wkładki. Podczas snu użytkownik nie odczuje obecności urządzenia, co wpływa na komfort. Obce dźwięki nie przenikają do urządzenia, więc człowiek nie obudzi się w środku nocy z powodu niezrozumiałego hałasu z ulicy lub chrapania.

Kto potrzebuje słuchawek

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to urządzenie będzie pasować każdej osobie. Jednak niektórym użytkownikom lepiej jest nie kupować tego gadżetu, zwłaszcza jeśli dobrze zasypiają bez niego. Przede wszystkim produkt przeznaczony jest dla osób często podróżujących samolotem lub pociągiem. Funkcja antyszumowa pozwala nie rozpraszać się obcymi dźwiękami.

Oprócz odtwarzania muzyki urządzenie jest w stanie czytać książki w wolnym tempie. Nie wystąpią żadne ostre intonacje i podniesienie głosu. Pozwala to mózgowi normalnie funkcjonować, od którego organizm zaczyna się relaksować. Większość osób, które kupiły takie produkty, zwraca uwagę na ich użyteczność i praktyczność.

Słuchawki świetnie sprawdzają się dla osób, które:

 • Nie mogą zasnąć przez długi czas z powodu bezsenności;
 • Ciągle latają samolotem;
 • Żyj zgodnie z inną codzienną rutyną;
 • Miej lekki sen;
 • Codziennie siedzą przy komputerze i angażują się w aktywność umysłową.

Różnica w stosunku do standardowych słuchawek

Ważne jest, aby zrozumieć, że używanie zwykłego akcesorium jako pełnoprawnej alternatywy nie zadziała. Ponieważ standardowe modele służą do słuchania muzyki lub audiobooków na jawie. Ponadto większość ludzi korzysta z produktów przewodowych, co również wiąże się z dodatkowymi niedogodnościami.

Ale słuchawki bezprzewodowe nie pomogą Ci pozbyć się bezsenności. Najlepiej zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który dobrze tłumi obce dźwięki i nie wypadnie podczas przewracania się na drugą stronę lub do tyłu.

Powinieneś także unikać używania dużych słuchawek do gier.Oczywiście ta opcja wyróżnia się dobrym tłumieniem dźwięku, ale osoba będzie niekomfortowo spać na boku, a uczucie na plecach nie jest lepsze. Ponieważ są przeznaczone do używania w pozycji siedzącej.

Czego szukać

Główną cechą wyróżniającą tę opcję od konwencjonalnych projektów jest obecność izolacji akustycznej, która jest kilkakrotnie wyższa niż wartość standardowa. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu gęstszego materiału. Dlatego po założeniu akcesorium osoba nie będzie już słyszeć głośnego dźwięku. Absorpcja wynosi 100%.

Musisz wybrać urządzenie na podstawie własnych preferencji, ale nie zapominaj o wygodzie. To jedna z głównych cech przy zakupie słuchawek do spania. Materiał powinien być jak najbardziej miękki i nie filcowany. Pożądane jest, aby był wykonany z naturalnego włókna.

Ale to nie są główne kryteria wyboru, z wyjątkiem nich są brane pod uwagę:

 • Połączenie do użycia. Urządzenia bezprzewodowe są dziś popularne, ale wiele z nich nadal preferuje modele przewodowe. Zaletą pierwszego rozwiązania jest wygoda podczas spania w pozycji leżącej, a drugiego - wygoda w samolocie lub autobusie.
 • Jeśli dana osoba nosi bandaż, ważne jest, aby upewnić się, że głośniki można łatwo wyjąć i nie powinno to powodować dyskomfortu. Higiena jest ważną częścią, konieczne jest częste mycie taśmy, w przeciwnym razie zaczną się rozwijać szkodliwe bakterie, które wpłyną na stan skóry.
 • Jakość dźwięku. Kupując budżetowe rozwiązania nie będzie idealnego dźwięku. Oczywiście nadal będziesz mógł zasnąć, ale jeśli dźwięk jest dla człowieka ważny, lepiej kupić droższe modele. Chociaż obie opcje świetnie sobie radzą z zadaniem, nie powinieneś skupiać się tylko na tym parametrze. Większość akcesoriów do spania nadaje się nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.
 • Ostatnim i głównym parametrem jest pochłanianie dźwięku. Jeśli kupujesz zbyt tanie urządzenia, nie powinieneś oczekiwać od nich doskonałych wyników. Dyskoteka sąsiadów lub chrapanie osoby nadal będą przez nich przechodzić. Takich drogich produktów nie brakuje.

Możesz kupić słuchawki do spania zarówno w zwykłym sklepie, jak iw aptece. W tym samym czasie koszt nie będzie się znacznie różnić. Nie jest potrzebna recepta lekarza. Jednak wadą takiego rozwiązania jest zły wybór. Dlatego większość ludzi zamawia akcesoria przez Internet na specjalnych stronach, na których są recenzje. Przed zakupem tego gadżetu zaleca się obejrzenie recenzji wideo, pomoże to zidentyfikować wszystkie zalety i wady wybranej opcji.

Najtańsze słuchawki do spania

Telefony uśpione 331-737

Wygodny pałąk wykonany z miękkiej tkaniny z dobrymi głośnikami pomoże Ci szybko zasnąć w samolocie lub w łóżku. Ani fajerwerki, ani hałaśliwi sąsiedzi nie zakłócą komfortowego pobytu. Te słuchawki ochronią nawet najbardziej wrażliwy sen.

Połączenie odbywa się za pomocą drutu, co dla niektórych może wydawać się niewygodne, ale biorąc pod uwagę koszt urządzenia, jest to tania alternatywa dla nieskutecznych zatyczek do uszu. Spanie z takim urządzeniem będzie wygodne dla każdego użytkownika, nawet dla tych, którzy rzucają się i przewracają we śnie.

Dopasowany krój nie uciska czaszki, co wywołuje jedynie pozytywne emocje z aplikacji. Wtyczka uniwersalna - 3,5 mm, pasująca do każdego telefonu. Drut wykonany jest z wysokiej jakości. Aby pracować z urządzeniem, wystarczy podłączyć je do smartfona lub miniaturowego odtwarzacza i wybrać relaksującą melodię. Ponadto produkt nadaje się do uprawiania sportu, co czyni go produktem wszechstronnym.

Średni koszt to 520 rubli.

Telefony uśpione 331-737 [

Zalety:

 • Wygodne połączenie;
 • Dobre dopasowanie;
 • Miękki materiał;
 • Nie uciska czaszki;
 • Dobra elastyczność;
 • Wszechstronność.

Niedogodności:

 • Obecność drutu jest nadal wyczuwalna.

Sklep rodzinny W11

Muzyka klasyczna, pop, rock czy audiobook z tym produktem, osoba będzie mogła wybrać wygodny dźwięk do spania. Akcesorium zostało wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, co zapewnia dodatkowy komfort noszenia.Słuchawki nie powodują dyskomfortu podczas snu, co nie ma miejsca w standardowych modelach.

Maska nie przepuszcza światła, dzięki czemu można zdrzemnąć się nawet w jasnym pomieszczeniu w środku dnia. Jest niezbędnym narzędziem dla tych, którzy często latają samolotem lub podróżują autobusem / pociągiem. Połączenie odbywa się za pomocą drutu, który podobnie jak w poprzedniej wersji dla jednych spodoba się, a dla innych stanie się problemem.

Urządzenie jest objęte 6-miesięczną gwarancją, dodatkową korzyścią. Średnica membrany wynosi 1 mm. Ponadto słuchawki są łatwe do odpięcia, dzięki czemu tkaninę można prać w pralce. Czułość głośników - 120 dB.

Średnia cena: od 860 rubli.

Sklep rodzinny W11

Zalety:

 • Wydajność;
 • Miękki materiał;
 • Nie przepuszcza światła słonecznego;
 • Połączone ciało;
 • Wygodne połączenie;
 • Uniwersalne złącze;
 • Nie powoduje dyskomfortu.

Niedogodności:

 • Podobnie jak w poprzedniej wersji - obecność drutu;
 • Głośniki mogą się nieco poruszać.

Słuchawki HobbyLane Sleep

Wygodna konstrukcja, która w przeciwieństwie do poprzednich modeli działa bezprzewodowo - Bluetooth 5.0. Istnieje aktywna redukcja szumów, która pozwala skupić się na dźwiękach natury lub muzyki, a nie słyszeć krzyków z ulicy. Również w tym modelu jest wsparcie dla zestawu głośnomówiącego i mikrofonu, co umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych.

Akumulator ładuje się za pomocą standardowego portu USB. Urządzenie współpracuje z różnymi smartfonami, w tym z iPhonem XR. Ładowanie do 100% trwa 2 godziny, a żywotność baterii sięga 6 godzin. Parowanie urządzenia przebiega szybko, nie ma żadnych opóźnień. Tkanina jest całkowicie oddychająca, więc osoba będzie czuć tylko komfort.

Regulacja głośności i zatrzymywanie / odtwarzanie znajdują się z boku. Są tylko trzy przyciski, które nie są wyczuwalne po naciśnięciu. Materiał nie przepuszcza światła. Sprzedawane w kilku kolorach.

Średnia cena to 980 rubli.

Słuchawki HobbyLane Sleep

Zalety:

 • Połączenie bezprzewodowe;
 • Dobra transmisja dźwięku;
 • Jest redukcja szumów;
 • Szybkie parowanie z urządzeniem;
 • Bateria wystarcza na 6 godzin;
 • Przystępna cena.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

TOP 3 niedrogich słuchawek do spania

Mylego EM-2

Wysokiej jakości słuchawki do spania, które można kupić w niskiej cenie na AliExpress. Istnieje maska ​​na oczy w technologii snu 3D. Połączenie ze smartfonem lub tabletem odbywa się przez Bluetooth 5.0. Głośnik pokryty jest miękkim materiałem, dzięki czemu nawet leżąc na boku nie odczuwa się dyskomfortu. Sama maska ​​jest wykonana z wytrzymałego materiału, który umożliwia swobodne przepuszczanie powietrza.

Ładowanie odbywa się w ciągu 2-2,5 h, a akumulator może pracować przez 10 h. Jeżeli akumulator jest rozładowany do minimum, nie będą pojawiać się żadne sygnały dźwiękowe, więc sen nie zostanie przerwany. Ergonomiczny kształt nie obciąża oczu, co również jest zaletą. Producent przedłuża 1,5 letnią gwarancję na produkt.

Sprzedawane po cenie: od 1100 rubli.

Mylego EM-2

Zalety:

 • Nie przepuszcza światła;
 • Wygodny kształt;
 • Dopasowanie do;
 • Autonomia - 10 godzin;
 • Siła;
 • Szybkie połączenie;
 • Nie wydaje sygnału dźwiękowego podczas rozładowywania.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

JINSERTA E0047

Niezawodny i wysokiej jakości sprzęt, który uwolni człowieka od bezsenności. Technologia 3D zapewnia dokładne dopasowanie i zapobiega przedostawaniu się światła. Użytkownik będzie mógł spać w dowolnym miejscu i czasie. Podobnie jak w poprzednich modelach obsługiwany jest tu mikrofon, który umożliwia odbieranie połączeń i prowadzenie rozmów. Miękkie wykończenie nosa zmniejsza nacisk na grzbiet nosa. Oczy również nie odczuwają nacisku.

Produkt idealny do wypoczynku na boku lub plecach. Wbudowane głośniki stereo zapewnią dobry dźwięk. Dopasowane do uszu uchronią lekki sen przed sygnałami z samochodów lub nieplanowaną pracą sąsiadów. Połączenie jest stabilne, nie występują żadne przerwy. Parowanie jest możliwe ze wszystkimi smartfonami i tabletami obsługującymi Bluetooth 5.0.

Średni koszt to 1400 rubli.

JINSERTA E0047

Zalety:

 • Wygoda;
 • Dynamika nie jest odczuwalna;
 • Dopasowanie do;
 • Siła;
 • Długa żywotność;
 • Jest gwarancja;
 • Miękki materiał.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Ocena najlepszych modeli ze środkowego segmentu

Xiaomi AirDots Pro White (biały)

Pomimo tego, że produkt to standardowe słuchawki bezprzewodowe, dobrze tłumi obce dźwięki, pozwalając cieszyć się relaksującą muzyką. Przylegające do ucha zapobiega przypadkowemu wypadnięciu podczas zaburzonego snu. Jedyną wadą jest to, że musisz kupić maskę, jeśli planujesz spać w ciągu dnia.

Jest wygodny futerał, który szybko ładuje urządzenie. Konstrukcja jest jak najbardziej zbliżona do kształtu przewodu słuchowego, co również wpływa na komfort podczas odpoczynku. Dopasowanie jest ciasne, co gwarantuje doskonałą izolację od zewnętrznych źródeł hałasu. Oprócz spania słuchawki mogą być używane w życiu codziennym lub podczas uprawiania sportu.

Średni koszt to 3990 rubli.

Xiaomi AirDots Pro White (biały)

Zalety:

 • Optymalny stosunek ceny do jakości;
 • Trwałość;
 • Wodoodporny;
 • Niezły przypadek;
 • Siła;
 • Dźwięk wysokiej jakości.

Niedogodności:

 • Nie możesz spać w ciągu dnia, ponieważ maska ​​jest wymagana.

SleepPhones Wireless Breeze

Klasyczna wersja z długą żywotnością baterii, która pasuje każdemu. Zasięg to 10 metrów, więc telefon można zostawić w innym pomieszczeniu. Zestaw zawiera tylko instrukcję i ładowarkę. Produkt jest w stanie zapewnić osobie muzykę przez 12 godzin, a to wystarczy, aby kilkakrotnie zasnąć.

Zasilanie pochodzi z własnej baterii. Ładowanie do 100% zajmuje 3 godziny. Istnieje możliwość regulacji głośności. Tkanina jest wykonana z wysokiej jakości materiału i łatwo przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie odczuwa dyskomfortu podczas noszenia. Dzięki tym słuchawkom człowiek zapomni o budzeniu się w środku nocy i dobrze wyśpi się przed trudnym dniem.

Sprzedawane po cenie: od 6000 rubli.

SleepPhones Wireless Breeze

Zalety:

 • Trwały materiał;
 • Dobra redukcja szumów;
 • Światło nie przechodzi przez materiał;
 • Głośniki nie są odczuwalne;
 • Rozmiar uniwersalny;
 • Nadaje się do uprawiania sportu.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Ocena najlepszych słuchawek premium

Apple AirPods Pro

Jedna z najlepszych opcji aktywnej redukcji hałasu, która zapewni komfort przez cały czas użytkowania. Łączy się z dowolnymi smartfonami z obsługą Bluetooth 5.0. Dzięki dopasowanemu dopasowaniu i wygodnemu kształtowi słuchawki nie czują się podczas relaksu na łóżku.

Średni koszt to 16 600 rubli.

Apple AirPods Pro

Zalety:

 • Nie słychać żadnego obcego hałasu;
 • Istnieje tryb przezroczystości;
 • Szybkie ładowanie;
 • Wysoka jakość wykonania;
 • Nadaje się do codziennego użytku;
 • Mały rozmiar.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Sleep Shepherd Blue

Dobry pałąk do spania ze słuchawkami. Ten produkt zawiera wszystkie niezbędne funkcje, w tym analizę snu i wybudzanie w odpowiedniej fazie. Wykonane z wytrzymałej, oddychającej tkaniny.

Dopasowany krój nie powoduje dyskomfortu. Nadaje się do pracy ze smartfonami różnych producentów. Połączenie zostanie nawiązane w ciągu kilku sekund. Jedno ładowanie wystarcza na kilka godzin użytkowania.

Średni koszt to 22000 rubli.

Sleep Shepherd Blue

Zalety:

 • Nie przepuszcza światła;
 • Jakość;
 • Wydajność;
 • Żaden dźwięk inny niż zwyczajowy;
 • Raport jakości snu;
 • Analiza fazowa;
 • Budzę się w określonym momencie.

Niedogodności:

 • Wysoka cena.

Wreszcie

Specjalne słuchawki pomagają nie tylko miło spędzić czas, ale także zasnąć w jak najkrótszym czasie. Przy wyborze opatrunku należy zwrócić uwagę na gęstość materiału i jego dopasowanie. Pozwoli Ci to znaleźć dobry materiał, który Cię nie podrażni. Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z modeli opisanych w rankingu lub ciekawszych przedstawicieli, powiedz nam o tym w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię