📱 Najlepsze aplikacje do zarabiania prawdziwych pieniędzy na smartfonie w 2020 roku

0

Internet jest tak nasycony różnorodnymi treściami, filmami, grami, stronami internetowymi i reklamami, że stanowi globalny problem w przyciąganiu użytkowników. Szybko znaleziono rozwiązanie problemu. Osoby odwiedzające zasoby, gracze i osoby przeglądające reklamy otrzymują zapłatę. Skoro istnieje możliwość zarabiania pieniędzy, warto z niej skorzystać, zwłaszcza, że ​​można to zrobić za pomocą telefonu. W tym artykule dowiesz się, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć błędów przy wyborze takich zarobków.

Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” oferuje przegląd najlepszych aplikacji do zarabiania prawdziwych pieniędzy na smartfonie w 2020 roku.

Rodzaje aplikacji generujących dochód

Główną zaletą wszelkiego rodzaju aplikacji i metod takich zarobków jest brak konieczności jakiejkolwiek edukacji specjalnej, jak np. Przy nauczaniu programowania. Każdy, kto ma smartfona i trochę czasu, może zarobić. Jest tylko siedem takich sposobów zarabiania pieniędzy:

 1. Pracuj w sieciach społecznościowych. Klient płaci za odwiedzanie grup, zapisy, reposty czy komentarze. Wadą tej metody jest konieczność rejestracji własnego konta w określonych przez klienta sieciach społecznościowych.
 2. Instalowanie gier lub oprogramowania. Zadaniem użytkownika jest pobranie i napisanie recenzji gry lub oprogramowania na smartfona. Wadą tego typu pracy jest to, że smartfon musi być kompatybilny z aplikacjami do pobrania, ponieważ oprogramowanie może wymagać pewnych cech.
 3. Oglądanie reklam to najczęstszy rodzaj dochodu, który jest dostępny dla każdego i nie wymaga inwestycji. Istnieją programy z funkcją automatycznego przeglądania reklam, co znacznie oszczędza czas. Niektóre z nich można pobrać bezpłatnie.
 4. Wejście Captcha. Aby zarabiać w ten sposób, musisz wprowadzić znaki w specjalnym oknie, zwykle litery lub cyfry, które są wyświetlane przez okno strony internetowej lub specjalnej aplikacji.
 5. Odwiedzanie witryn i wykonywanie zadań. Kolejna powszechna metoda zarabiania pieniędzy na urządzenia mobilne i ich właścicieli. Ten ostatni będzie musiał odwiedzać określone witryny, strony lub zostawiać recenzje w sklepach internetowych. W niektórych przypadkach przed pozostawieniem komentarza będziesz musiał przestudiować opublikowany materiał, aby wystawić poprawną recenzję.
 6. Program Polecający. Metoda polega na przyciągnięciu maksymalnej liczby uczestników projektu finansowego. Jeśli nie udało Ci się przyciągnąć rodziny i przyjaciół do programu bonusowego, możesz wykupić polecenie. Gdzie kupić skierowanie? Istnieją wyspecjalizowane witryny do tego celu, ale w rzeczywistości takie programy są dobrze zamaskowaną wersją piramidy MLM. Tak czy inaczej, czasami ten rodzaj dochodu jest najbardziej opłacalny przy najmniejszej ilości czasu.
 7. Sprzedaż zdjęć z określoną geolokalizacją. Ujęcia teatrów, restauracji, kawiarni lub miejsc historycznych są pożądane.

To, czego potrzebujesz, aby zarabiać prawdziwe pieniądze

Przede wszystkim potrzebujesz urządzenia mobilnego (smartfona), którego system operacyjny pozwala na pracę z takimi aplikacjami, ponieważ te ostatnie mają pewną kompatybilność (Android lub iOS). Popularność modeli Androida jest napędzana przez otwartą platformę, która sprawia, że ​​te smartfony są niedrogie.

Zaletą modeli iOS (iPhone, iPad) jest ulepszona funkcjonalność, która pozwala na efektywną pracę z aplikacjami. Instalacja oprogramowania (oprogramowania) do działania może wymagać określonej mocy urządzenia mobilnego, ilości pamięci RAM i pamięci fizycznej. Zwłaszcza jeśli chodzi o pobieranie i testowanie gier.

Aby wprowadzić znaki specjalne (zarabiać na captcha), wymagane są dobre wskaźniki wyświetlania (kontrast, rozdzielczość, przekątna), w przeciwnym razie wypełnienie okna captcha będzie trudne i niewygodne. Jeśli chcesz zdobyć pieniądze na surfowanie po Internecie, to powinieneś zadać sobie pytanie: „jak najlepiej wydać nieograniczony pakiet internetowy na swój telefon”.

Do niektórych zadań może być potrzebny moduł GPS.

Środki ostrożności

W Internecie jest mnóstwo fałszywych aplikacji i witryn. Każdy z nich może wykraść poufne dane użytkownika i wyrządzić mu krzywdę w taki czy inny sposób. Osobliwością systemów operacyjnych urządzeń mobilnych jest to, że żaden obrońca (nawet płatny) nie może zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami.

Według kupujących mobilne programy antywirusowe nie różnią się niczym szczególnym od darmowych wersji i chronią jedynie przed najbardziej prymitywnymi zagrożeniami. Zatem bezpieczeństwo danych i ochrona informacji zależy od samego użytkownika. Należy również pamiętać, że reposty niektórych wpisów na portalach społecznościowych mogą być traktowane przez moderatorów sieci jako spam, przez co właścicielowi konta grozi zablokowanie lub nawet całkowite usunięcie konta.

Ile możesz zarobić

Kwota płatności zależy od stopnia skomplikowania wykonywanego zadania. Za najprostsze uważa się wprowadzanie captcha i oglądanie filmów. Pracodawca płaci ani grosza za captcha, ale reklama, a raczej jej oglądanie, przynosi od 6 do 10 kopiejek (za każde obejrzenie). Te same przydziały budżetowe czekają na internautów. Tutaj średnia cena waha się od 25 kopiejek do rubla. „Wielkie pieniądze” można zdobyć tylko pisząc recenzje i zostawiając komentarze.

Zamówienie przyjaznej recenzji w Internecie kosztuje do 2 rubli, podczas gdy jeśli pobierzesz grę, aplikacja przyniesie tylko za to 5-6 rubli. Mniej więcej tyle samo zapłacą za dostarczenie oryginalnych zdjęć, ale kwestionariusz jest uważany za najlepszą monetyzację w 2020 roku.

Producenci towarów i usług są zainteresowani określeniem grupy docelowej, ich prawidłowym pozycjonowaniem i promocją. Dlatego przed wprowadzeniem nowych produktów na rynki firmy często proszone są o odpłatne przeprowadzenie ankiet marketingowych. Jest to najbardziej opłacalna opcja, ponieważ firmy płacą do 150 rubli za wypełnienie 1 ankiety. Taką pracę można uznać za jedną z najlepszych do osiągnięcia zysku, ponieważ powyższe metody są ograniczone do napływu finansowego w wysokości maksymalnie 10-15 rubli dziennie.

Nagrodę za zdany test (ankietę) można otrzymać tylko poprzez przestrzeganie wszystkich warunków klienta. W przypadku lekceważącego podejścia do wypełnienia ankiety, klient ma prawo odmówić płatności. To samo stanie się, jeśli nie będą przestrzegane zasady pisania recenzji produktu lub usługi, ponieważ klient za pośrednictwem aplikacji jasno określi liczbę znaków bez spacji, temat i wymóg przestrzegania pisowni.

Aby uniknąć ewentualnych nieporozumień dotyczących zapłaty za wykonaną pracę, przed przystąpieniem do jego realizacji dokładnie zapoznaj się z warunkami realizacji zamówienia.

Ocena wysokiej jakości aplikacji pod kątem realnych zarobków na smartfonie na 2020 rok

Dla Android

AppCent

Na szczycie (i słusznie) naszej oceny jest program, który pozwala zarabiać na instalowaniu gier i oglądaniu reklam.Zadania mają różny stopień trudności: od prostych (obejrzyj reklamę, pobierz, zainstaluj) po złożone, w których będziesz musiał przejść grę do określonego poziomu. Jednocześnie zadania są regularnie aktualizowane, co pozwala wybrać najbardziej odpowiednie dla użytkownika.

Aby wykonać zadanie, wykonawca będzie musiał uważnie przeczytać instrukcje i ściśle przestrzegać zaleceń klienta. Osobliwością tej usługi jest to, że zysk zależy od częstotliwości wykonywanej pracy. Oznacza to, że im więcej pracy zostanie wykonanych, tym więcej pieniędzy użytkownik otrzyma następnym razem. Innym sposobem na uzyskanie większych środków finansowych jest polecanie znajomym za pośrednictwem linku polecającego.

Zalety:

 • działa z systemem Android i iOS;
 • kilka opcji pracy;
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • różne metody wypłaty;
 • nie wymaga szkolenia ani specjalnej wiedzy.

Niedogodności:

 • minimalna kwota dostępna do wypłaty to 50 rubli;
 • kilka codziennych zadań.

AppCoins

Podobnie jak powyższa usługa, ten system jest wielofunkcyjny i pozwala zarabiać na oglądaniu filmów, reklam, pisaniu recenzji i komentarzy, ale główną specjalizacją AppCoins jest instalacja oprogramowania do gier. Ładowanie gry, przejście do określonego poziomu, pisanie komentarzy i recenzji.

Możesz wykonać pracę w „skróconej” formie (wystarczy pobrać oprogramowanie gry, otworzyć je lub w całości zakończyć zadanie, pisząc komentarz i umieszczając pod nim ocenę lub rekomendację). Oczywiście płatność uzależniona jest od wybranego rodzaju przejazdu. Użytkownik może wypłacić uzyskany zysk do popularnych portfeli lub zapłacić za usługi telefoniczne, internet.

Plusy obejmują dużą popularność AppCoins.

Zalety:

 • przejrzysty interfejs wykonany w minimalistycznym stylu;
 • obsługa popularnych portfeli;
 • kilka trybów wykonywania zadań.

Niedogodności:

 • powinieneś uważnie przeczytać opis zadań.

Appbonus

Prawie wszystkie popularne modele zarabiania mają określoną minimalną kwotę wypłaty. Gdzieś powinieneś zaoszczędzić tylko 3 ruble lub 5 rubli, ale będziesz musiał zaoszczędzić pieniądze w taki czy inny sposób. Ponieważ zadania są zazwyczaj niedrogie, czas oczekiwania na wypłatę jest często opóźniony, jednak Appbonus nie ma takiego progu, więc nawet po zakończeniu pierwszego projektu użytkownik może wypłacić pieniądze do swojego portfela lub telefonu.

Aby zostać członkiem programu, musisz przejść przez prostą rejestrację. Kolejną „atrakcją” usługi jest ulepszona wersja wypłaty premii za przyciągnięte polecenia. Niezależnie od tego, czy będą dalej pracować w tym systemie, polecający otrzymuje jednorazową wypłatę w wysokości dwóch rubli. Jeśli skierowanie zadziała, wówczas 20 procent jego zysku zostanie przekazane polecającemu, co również jest uważane za znaczącą liczbę wśród podobnych usług. Niestety pojawienie się nowej pracy jest nieregularne i łatwo jest ją przeoczyć, dlatego rady osób już pracujących są jednoznaczne, a mianowicie należy włączyć powiadomienia o nowych zadaniach w ustawieniach telefonu.

Zalety:

 • opłacalny program bonusowy za przyciąganie poleconych;
 • obsługa popularnych portfeli;
 • brak ograniczeń w wypłacie pieniędzy;
 • aplikacje do gier z ciekawą fabułą.

Niedogodności:

 • rzadko pojawiają się nowe zadania.

BeMyEye

Wszystkie powyższe metody zarabiania opierają się na zasadach, które nie wymagają wychodzenia z domu. W związku z tym płatność była niewielka. Aby czerpać więcej korzyści, musisz opuścić swoją strefę komfortu.

Tak więc aplikacja, której nazwę można dosłownie przetłumaczyć jako „Be my eyes”, jest gotowa płacić za zdjęcia publicznych posiłków, biur, atrakcji i towarów na sklepowych półkach. Po instalacji program określi Twoją lokalizację i wybierze listę firm, których zdjęcia chciałby zobaczyć „Twoimi oczami”. Liczbę zdjęć oraz ich rodzaj iw jakim formacie określa się w zleceniu.

Te ostatnie mogą być jednorazowe lub regularne, co jest wygodne, jeśli na przykład punkty pomiarowe znajdują się na codziennej trasie użytkownika.Zadowoli również wysokość wynagrodzenia finansowego, które waha się od 500 do 1500 rubli.

Zalety:

 • przyzwoita kwota zarobków;
 • zadania nie wymagają szkolenia;
 • stałe zatrudnienie;
 • nie zajmuje dużo pamięci.

Niedogodności:

 • liczba zadań zależy od wielkości miasta;
 • niewielka liczba wirtualnych portfeli;
 • konieczność opuszczenia domu.

Na iOS

AdvertApp

To jedna z pierwszych usług umożliwiających zdalne zarabianie pieniędzy za pomocą smartfona. Istnieje kilka opcji wykonywania zadań. Użytkownik może przeglądać klipy, oceniać oprogramowanie i je przeglądać (sklepy Google Play, App Store), a także instalować aplikacje do gier. W przeszłości gracz otrzymywał płatność, zarówno za jednorazową instalację, jak i za regularne otwieranie. Wysokość wynagrodzenia waha się od 3-9 rubli.

Jeśli zaprosisz poleconych, polecający otrzyma do 10% swoich zysków. Usługa jest w języku angielskim, ale jest kompetentny interfejs w języku rosyjskim. Możesz wypłacić pieniądze do wirtualnego portfela, jeśli zgromadziłeś już co najmniej trzy ruble na swoim koncie. Jest to zaleta „AdvertAppa”, ponieważ w przypadku innych systemów próg jest znacznie wyższy.

Zalety:

 • nie zajmuje dużo miejsca w telefonie;
 • szybka wypłata pieniędzy;
 • kilka trybów wykonywania zadań;
 • za popularne usługi i rachunki telefoniczne możesz płacić z poziomu samej aplikacji;
 • Obsługuje urządzenia z systemem Android.

Niedogodności:

 • zadania nie zawsze są regularne;
 • niewielka liczba obsługiwanych portfeli.

Qrooto

Wyprawie na zakupy zawsze towarzyszy seria pytań, która firma jest najlepszym produktem, jak wybrać produkt wysokiej jakości i oczywiście jak zaoszczędzić pieniądze. Na ostatnie pytanie odpowie program skanujący, który odczytuje kody QR popularnych sieci supermarketów „Perekrestok”, „Okay”, „Pyaterochka”, „VkusVille” i innych. Po przetworzeniu danych kupujący otrzymuje na swoje konto cashback, który może zapłacić kupuje lub wypłaca zgromadzoną kwotę do elektronicznego portfela. Jeśli rodzina jest duża lub są częste zakupy, Qrooto pomoże Ci dużo zaoszczędzić na codziennych wydatkach.

Zalety:

 • obsługuje popularne hipermarkety;
 • nie wymaga umiejętności.

Niedogodności:

 • smartfon musi mieć aparat;
 • wąska specjalizacja.

Yandex.Toloka

Yandex jest znany nie tylko ze swojej wyszukiwarki, ale także z licznych aplikacji i usług, które razem wymagają wielu ciągłych testów. Na przykład programiści chcą wiedzieć, w jakim stopniu wyniki wyszukiwania pasują do żądanego zapytania lub czy na obrazie są sceny obscenicznej treści, sprzedawany samochód odpowiada zadeklarowanemu kolorowi itp. Jest inny format zadań: przetestowanie obsługi sklepu internetowego lub sprawdzenie adresu prawnego firmy, na którą użytkownik będzie musiał udać się do jej biura i zrobić zdjęcie znaku.

Istnieją również dość nietypowe zadania, na przykład nakręcenie wideo z ziewającym kotem, dlatego oprócz zysku finansowego Toloka zapewni użytkownikowi przyjemną rozrywkę.

Zalety:

 • nudne zadania;
 • stałe zatrudnienie;
 • prosta wypłata pieniędzy.

Niedogodności:

 • niektóre zadania wymagają przeszkolenia;
 • nieznaczne nagrody;
 • monotonna praca na początkowym poziomie.

Wniosek

Artykuł nie twierdzi, że jest „prawdą ostateczną”, ponieważ codziennie pojawiają się nowe modele i schematy zarobków. Jeśli czytelnik stwierdzi niedokładność lub może dodać więcej „świeżych” informacji do artykułu, istnieje do tego formularz komentarza. Zawsze cieszymy się z odpowiedniej odpowiedzi na informacje zawarte w artykule.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię