👌 Najlepsi producenci tektury falistej na 2020 rok

0

Decking to wszechstronny produkt, który nadaje się do ogrodzenia, dachu, ściany itp. Dlatego niedoświadczona osoba może się pomylić w asortymencie, a biorąc pod uwagę, że nadal musisz wybrać piękny kolor, wybierz materiał, dokonanie zakupu jest jeszcze trudniejsze. Ale jeśli grubość i parametry techniczne można wybrać bez żadnych problemów, znalezienie niezawodnej firmy nie jest takie łatwe. Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowała dla Państwa ranking najlepszych producentów tektury falistej na 2020 rok.

Właściwy wybór

Aby struktura służyła przez długi czas i nie ulegała pogorszeniu od opadów, ważna jest znajomość kryteriów wyboru.

 • Przede wszystkim należy zdecydować, w jakim celu produkt jest kupowany. To ważna kwestia, bo po udzieleniu odpowiedzi większość producentów zostaje wyeliminowana.
 • Drugi to decyzja o geometrii profilu. Jest wybierany na podstawie wyznaczonych celów.
 • Kolejnym parametrem jest grubość metalu. Od tego zależy trwałość i niezawodność całej konstrukcji. Lepiej jest wybierać produkty o średniej wartości, nie ważą tak dużo, a ich wytrzymałość jest na wysokim poziomie.
 • Kolejnym ważnym punktem jest zasięg. Chociaż nie nadaje żadnych właściwości technicznych, wpływa na estetykę.
 • Ostatnią rzeczą do zapamiętania jest producent.

Zawsze lepiej kupować takie materiały od znanych firm, ponieważ cenią sobie swoją reputację.

Po co kupować tekturę falistą

Pierwszym kluczowym krokiem jest podjęcie decyzji o celu zakupu. Ważne jest, aby lepiej zrozumieć ten punkt, ponieważ określa, czy produkt jest odpowiedni, czy nie. Rzeczywiście, w niektórych przypadkach konieczne jest użycie arkuszy falistych, w innych standard.

Należy pamiętać, że niektórzy budowniczowie kupują materiał do aranżacji altan czy dachów. Dla każdego budynku wybierany jest określony produkt o różnych właściwościach. Tak, w niektórych sytuacjach geometria nie odgrywa szczególnej roli, ale jeśli dana osoba planuje wyposażyć dach, to ten parametr jest zwracany szczególną uwagę.

Najlepsza opcja dachu

Pierwszą rzeczą do podjęcia decyzji przy wyborze produktu na dach jest geometria. Ponadto brany jest pod uwagę materiał produkcyjny. Wskazane jest użycie trwałego metalu. Możesz również znaleźć model dachu za pomocą specjalnego rowka, którego głównym celem jest usunięcie nadmiaru wilgoci.

Zwraca się również uwagę na wykonanie zewnętrzne, ponieważ od tego zależy estetyczna przyjemność i percepcja konstrukcji. Jeśli chodzi o grubość, to nie warto tutaj oszczędzać, a wręcz przeciwnie, kupować zbyt grube materiały. Konieczne jest znalezienie kompromisu między ceną a wytrzymałością.

Model ogrodzenia

Tutaj użytkownik może wybrać absolutnie dowolną wydajność. Nie ma ograniczeń dotyczących geometrii. To główna zaleta, ponieważ pozwala wybrać dobry model według własnego gustu. Ale powinieneś pamiętać o kilku zasadach, aby ogrodzenie było piękne do czytania.

 • Aby nie myśleć o tym, po której stronie rozłożyć ogrodzenie, należy kupić metalowy profil z dwustronną powłoką. Uratuje to właściciela witryny przed kwestią estetycznego umieszczenia.
 • Niektórzy nabywają niestandardowy projekt, w postaci metalowego profilu z kręconym krojem. Projekt jest przeznaczony wyłącznie do tworzenia pięknych i niedostępnych ogrodzeń.

Blacha ścienna

Materiał jest równie łatwy do wykrycia jak produkty dachowe. Ponieważ ma jedną cechę - wysokość. Profil osiąga kilkanaście metrów, co ułatwia montaż na dowolnej ścianie. Ponadto wytrzymałość i sztywność materiału jest wielokrotnie lepsza niż w wersji standardowej. Aby elewacja wyglądała dobrze, lepiej kupić blachy faliste. Nie tylko upiększy to wygląd zewnętrzny, ale także zwiększy niezawodność.

Wybór odpowiedniego produktu do Twojego baldachimu

Podobnie jak w przypadku standardowych modeli, znalezienie dobrej opcji dachu nie jest trudne. Nie ma tutaj specjalnych wymagań. Ponieważ naturalna wentylacja obecna na werandzie nie pozwoli na gromadzenie się wilgoci, więc nie będzie korozji i innych problemów.

Jedyne, o czym warto pomyśleć, to projekt tektury falistej. Ale to nie jest taki globalny problem, ponieważ dziś za pomocą kilku kliknięć można znaleźć odpowiednią wydajność. Najważniejsze jest to, że daszek ma odpowiedni rozmiar i dobrze pasuje.

Znaczenie cech

Po tym, jak dana osoba zdecydowała się na wykonanie zewnętrzne, należy zwrócić uwagę na charakterystykę techniczną. Dzięki nim określa się niezawodność i trwałość całej konstrukcji.

Pierwszą rzeczą, na którą musi zdecydować kupujący, jest grubość metalu. Parametr wpływa bezpośrednio na wytrzymałość i nośność. Ponadto grubość wpływa na żywotność materiału. Za optymalną wartość uważa się 0,45-0,5 mm. Jest to najczęstsza opcja, ponieważ przy takich parametrach pozostaje wystarczająca wytrzymałość.

Ze względu na niewielką wagę każdy użytkownik może zamontować arkusze. Koszt tej opcji nie jest tak wysoki, jak w przypadku dużych konstrukcji.

Następną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są wymiary. Wymiary określają liczbę profili, które będą potrzebne do rozwiązania określonego zadania. Dziś w sklepach dostępne są wersje małe (0,5 m), a także duże (12 m). Taki asortyment pozwala znaleźć odpowiednią opcję w krótkim czasie, a podczas budowy nie będzie żadnych strat.

Wybór odpowiedniej powłoki

Przednia strona powinna wyglądać pięknie i reprezentacyjnie, ponieważ nadaje projektowi wizualną cechę. Powłoka spełnia także inną przydatną funkcję - ochronę materiału przed korozją i uszkodzeniami. W tym miejscu zwraca się szczególną uwagę, nie można kupić profili z tanią warstwą ochronną. Szybko się pogorszy, co wpłynie na wydajność.

Niektóre firmy produkują tekturę falistą z długą gwarancją. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań ich koszt jest wyższy. Ale to zasługa wysokiej jakości i niezawodności. Często takie modele gwarantują trwałość ponad 50 lat; w tym okresie nie będziesz musiał niczego barwić ani przycinać. To rozwiązanie nadaje się do różnych konstrukcji, w tym ogrodzeń.

Kupując profil, bierze się pod uwagę nie tylko zasięg, ale także obszar geograficzny, na którym zostanie zainstalowany. Ponieważ ciągłe narażenie na promieniowanie ultrafioletowe, wilgoć, zimno, kurz - wszystko to znajduje odzwierciedlenie w stanie zewnętrznym. Jeśli dana osoba mieszka blisko morza, lepiej kupić tekturę falistą, która wytrzyma ciągłą ekspozycję na światło słoneczne i sole. Jeśli nie weźmiesz pod uwagę parametru, z czasem atrakcyjny wygląd zostanie utracony.

Koszt towaru i firmy produkcyjnej

To ostatnie punkty, które pomogą Ci wybrać wytrzymałą tekturę falistą. Koszt i producent są powiązane. Ponieważ niektórzy produkują tanie towary, podczas gdy inni wytwarzają tylko produkty z segmentu średniego / premium. I są ku temu powody.

Aby blacha służyła przez cały ustalony okres, a nawet w czasie, nie zaleca się zaufania do tanich produktów. Zdarza się, że niektóre firmy celowo obniżają koszt profilu, ale sprzedają komponenty po cenie wyższej niż cena rynkowa. A bez elementów budowlanych nic nie można zrobić.

Rzetelne firmy radzą sobie lepiej, nie tylko sprzedają trwałą tekturę falistą w korzystnej dla kupującego cenie, ale także udzielają pisemnej gwarancji. Dlatego osoba może być pewna jakości firmy, najważniejsze jest przestrzeganie zasad przechowywania, instalacji i użytkowania produktów.

Ocena najlepszej nośnej tektury falistej

Staloff

Zakład dostarcza produkty do ponad 30 regionów Rosji. Jednocześnie towary wyróżniają się jakością i służą przez długi czas. Istnieją dziesiątki certyfikatów i nagród, które potwierdzają profesjonalizm firmy. Wszelkie pytania są rozwiązywane natychmiast po wezwaniu klienta. Organizacja zatrudnia inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Ścisła kontrola jakości nie pozwala na przedostanie się wadliwego materiału do gotowego produktu.

Nie ma znaczenia, w jakim celu planujesz kupić profil, szeroki asortyment pomoże Ci wybrać piękną i trwałą opcję. Najtańsza tektura falista kosztuje 251 rubli za metr bieżący. Ale jeśli dana osoba nie jest zadowolona z materiału lub powłoki, zawsze może wybrać drogi model. Niezależnie od tego produkt objęty jest 10-letnią gwarancją. Czas produkcji nie sprawi, że będziesz czekać tylko jeden dzień. Dlatego nie wystąpią żadne zakłócenia w budowie.

tektura falista Staloff

Zalety:

 • Przystępne ceny;
 • Taras do dowolnego celu;
 • 14 modeli;
 • Działa tylko z rosyjską stalą;
 • 10 lat gwarancji.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Steve

Rosyjska firma do produkcji płyt kartonowo-gipsowych, profesjonalnych blach itp. profile. Organizacja nie jest pośrednikiem, ponieważ wszystkie surowce są kupowane wyłącznie od producenta. Następnie służy do tworzenia materiałów budowlanych. Dzięki tej decyzji firma zajęła pierwsze pozycje na rynku moskiewskim. Po złożeniu zamówienia osoba otrzymuje produkt trwały, który nie ulegnie zniszczeniu od silnych podmuchów wiatru i ciągłego deszczu.

Aby uzyskać dobre parametry techniczne, produkcja odbywa się z uwzględnieniem wymagań terenu i na nowoczesnych maszynach. Pozwala to na tworzenie trwałych arkuszy przy jednoczesnej redukcji odpadów budowlanych.

profesjonalne podłogi STiV

Zalety:

 • Dziesiątki modeli;
 • Własne magazyny ułatwiają transport;
 • Szybka realizacja zamówień;
 • Niezawodność;
 • Gwarancja.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Zakład Konstrukcji Budowlanych (ZSK)

Duża organizacja produkująca tekturę falistą z różnymi powłokami. Pomaga to znaleźć najlepszą opcję dla dowolnego regionu. Aby zwiększyć sprzedaż i nie stracić na jakości, w latach 2012-2019 zakupiono nowy sprzęt, który całkowicie zastąpił przestarzałe modele. Decyzja ta znacznie zwiększyła produkcję mięsa do 2000 ton miesięcznie.

Zakład zatrudnia specjalistów z 20 i więcej letnim doświadczeniem. Dlatego podczas tworzenia materiału nie będzie małżeństwa. Powierzchnia magazynowa - 15,4 tys. m., co pozwala na właściwe przechowywanie i transport wytwarzanych produktów.

Wytwórnia Desek Konstrukcji Budowlanych (ZSK)

Zalety:

 • Niezawodność;
 • 2000 ton tektury falistej miesięcznie;
 • Różnorodny asortyment;
 • Wykonane z dobrych surowców.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

LLC PSK Kraftmet

Jeden z najlepszych producentów części metalowych, profili, koszy wzmacniających itp. Pomimo kilkudziesięciu wyprodukowanych wyrobów firma zachowała przyzwoitą jakość i przystępną cenę swoich wyrobów. Gotowe produkty znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach działalności, w tym niektóre produkty odpowiednie dla letnich mieszkańców i ogrodników. Firma udziela wieloletniej gwarancji na swoje produkty, co pozytywnie świadczy o jakości.

Kadra zatrudnia wyłącznie fachowców w swojej dziedzinie. Jeśli po zakupie osoba ma problemy z materiałem, firma szybko je rozwiązuje.Jest to jednak rzadkie, ponieważ produkcja posiada nowoczesny sprzęt, który eliminuje błędy.

profesjonalna podłoga LLC PSK Kraftmet

Zalety:

 • Dostawa zajmuje minimum czasu;
 • Duży schowek;
 • Szybka realizacja zamówienia;
 • Gwarancja;
 • Trwałość tektury falistej.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Neva Steel

Firma pojawiła się w 2000 roku i już wtedy zdobyła popularność wśród wielu budowniczych. Do produkcji używamy sprawdzonych surowców, które nie posiadają nawet najmniejszej wady. Produkowane produkty nadają się na dachy, elewacje, ściany, ogrodzenia itp. Wszystko zależy od wybranego modelu. Dla większej wygody profile można pomalować na 1 z 40 kolorów. Dlatego osoba zawsze wybierze opcję dla własnego projektu.

tektura falista Neva Steel

Zalety:

 • Wszystkie wytwarzane produkty są wysokiej jakości;
 • Bogaty asortyment pomoże Ci znaleźć produkt na pokrycia dachowe, elewacje itp.;
 • Gwarancja;
 • 40 kolorów;
 • Szybkie rozwiązywanie problemów.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Czołowi producenci tektury falistej na ściany

Grand Line

Popularna firma w Rosji, która produkuje wysokiej jakości produkty dla budownictwa i ogrodnictwa. Niektóre produkty objęte są 50 letnią gwarancją, więc można być pewnym jakości produktu.

Aby zwiększyć żywotność blach profilowych, podczas tworzenia stosuje się nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także sprawdzone surowce. Każdy szczegół jest dokładnie sprawdzany pod kątem wad i zgodności. Aby ułatwić wykonanie, jest laboratorium.

profesjonalna podłoga Grand Line

Zalety:

 • 40 hektarów magazynu i przedsiębiorstwa;
 • Szybka dostawa i produkcja towarów;
 • Niezawodność każdego produktu;
 • Długa gwarancja;
 • Ścisła kontrola jakości.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Mirage-Steel

Firma pojawiła się po raz pierwszy w 1998 roku. Wszystko zaczęło się od wydania profilu do płyt kartonowo-gipsowych, po tym jak firma zyskała dużą popularność, kontynuowała rozbudowę serwisów i dziś nie ogranicza się już do jednej pozycji. Asortyment zawiera dziesiątki materiałów do różnych zadań.

Profesjonalna podłoga charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Ponadto szeroka gama modeli umożliwia dobranie niezawodnego modelu do każdego budynku.

profesjonalna podłoga Mirage-Steel

Zalety:

 • Nowoczesny sprzęt;
 • Niski współczynnik odrzucenia;
 • Dziesiątki różnych linii produkcyjnych;
 • Gwarancja na każdy produkt.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

królowa

Zaufany producent, który wytwarza niezawodne i trwałe produkty. Zaskakujące jest to, że na początku drogi firma sprzedawała tylko produkty kablowe, ale dziś produkuje tekturę falistą, blachodachówki, narożniki, okucia itp.

Kupujący zawsze może znaleźć produkt na własne potrzeby. Ponadto organizacja świadczy pewne usługi, na przykład obliczenie komputerowe dachu, a także wykonanie blachy profilowanej według własnych wymiarów.

profesjonalna podłoga KVIN

Zalety:

 • Akceptowalne ceny;
 • Trwałość;
 • Szeroki wybór;
 • Różnorodność;
 • Znana firma.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

OBRZĘK

Wszystkie wytworzone produkty można zamawiać online. Wraz z produktem znajduje się instrukcja krok po kroku, która pomoże Ci zainstalować materiał własnymi rękami. Instalacja nie zajmie czasu i wysiłku, ponieważ masa nie jest tak duża. Firma dostarcza nie tylko materiały budowlane, ale także materiały wykończeniowe.

Proces produkcji odbywa się zgodnie z GOST. Piękny design nadaje się do prywatnego domu lub letniego domku. Nawet jeśli musisz stworzyć bramę lub furtkę, nie będzie problemów, ponieważ wymiary dobierane są indywidualnie.

profesjonalne podłogi RANT

Zalety:

 • Wygoda podczas naprawy;
 • Wygląd;
 • Istnieją próbki ścian nośnych;
 • Popularna marka;
 • Nadaje się do budynku mieszkalnego;
 • Pozytywne opinie na temat pracy przedsiębiorstwa.

Niedogodności:

 • Nie znaleziono.

Wreszcie

Znajdź wysokiej jakości arkusze na ogrodzenia, dachy itp. najłatwiej w sklepie internetowym producenta. Jedną z zalet tego rozwiązania jest brak nadpłaty dla pośredników. Aby ograniczyć błędy wyboru, należy dokładnie przestudiować firmy i specyfikacje.Jeśli kiedykolwiek kupowałeś tekturę falistą od firm opisanych w rankingu, podziel się swoją opinią w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię