💻 Najlepsze stoły do ​​laptopów na rok 2020

0

Kto z nas nie lubi wygodnie leżeć z laptopem i przekąskami w ciepłym łóżku A może nie lubi gorącej kąpieli z oglądaniem ciekawego filmu na laptopie po ciężkim dniu w pracy Ale taka rozrywka w połączeniu z gadżetami może skończyć się bardzo źle dla technologii. Laptop nie może długo stać na łóżku, takie użytkowanie doprowadzi do jego przegrzania i automatycznego wyłączenia ze względów bezpieczeństwa, z czasem ciągłe przegrzewanie może spowodować poważne uszkodzenia. Cóż, o niebezpieczeństwach związanych z połączeniem wody i elektroniki nie warto nawet wspominać, utopiony laptop to koszmar dla wszystkich użytkowników.

Specjalnie dla wygody konsumentów nowocześni producenci wykonują specjalne stojaki na laptopy, większość z nich wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji i możliwości. Aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru, redaktorzy serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowali ranking najlepszych stołów do laptopów na 2020 rok.

Kryteria wyszukiwania

Zanim zaczniesz zakupy, zdecyduj, jaki jest ostateczny cel tego zakupu. Konfiguracje stołów mogą się różnić, niektóre produkty nadają się do domu, inne będą idealnie pasować do samochodu, a są też modele uniwersalne, których cena rośnie w zależności od dodatkowych opcji.

Podstawa standardowa to niewielkie urządzenie z nogami, które mogą zmieniać wysokość oraz kąt samego blatu. Często produkt jest wyposażony w podstawkę pod mysz, wnękę na kubek, oświetlenie, a nawet chłodnicę. Dokonując tego zakupu, należy również wziąć pod uwagę decyzje projektowe. Na przykład stół przeznaczony do twardych powierzchni (podłoga) nie będzie bardzo stabilny na miękkich powierzchniach (łóżko).

Zalety podstawek pod laptopa:

 • Wszechstronność - nie trzeba używać takiego produktu wyłącznie do gadżetów. Możesz pracować z dokumentami i czytać książkę bez przerywania herbaty.
 • Pozytywny wpływ na kręgosłup - jeśli korzystasz z gadżetów w łóżku, to z czasem poczujesz napięcie w szyi. Może to prowadzić do bólu. Specjalny stół odciąży część napięcia poprzez osłabienie mięśni karku i pleców.
 • Kompaktowość - niewielkie gabaryty z powodzeniem zmieszczą się w najmniejszym mieszkaniu, oszczędzając użytkownikowi konieczności zakupu nieporęcznych mebli. Możesz też łatwo zabrać to urządzenie w podróż.
 • Dodatkowy mebel - jeśli zniknie potrzeba stojaka, takie urządzenie może uzupełnić wyposażenie Twojego pokoju, stając się wygodną półką na książki czy pamiątki.

Wymiary

Wszyscy staramy się kupować bardziej kompaktowe modele, które nie obciążają nas dużą wagą. Jednak takie podejście może odegrać okrutny żart, a laptop po prostu nie zmieści się na blacie. Przede wszystkim skup się na wielkości swojego laptopa, zgodnie z tymi wymiarami powinieneś wybrać podstawkę.

Różnorodność konstrukcji

W zależności od cech konstrukcyjnych modele są podzielone na następujące typy:

 1. Składanie to najwygodniejsza opcja. Ten produkt jest łatwy do złożenia i przenoszenia w razie potrzeby.Radzimy kupować takie modele w przypadku, gdy masz zaplanowanych dużo ruchów.
 2. Transformator - zdolny do dostosowania się do każdych okoliczności, zmieniając swoje parametry w zależności od potrzeb użytkownika. Oznacza to, że kwestia wysokości nóg, kąta nachylenia i innych funkcji nie jest tego warta, można je łatwo wyregulować w dowolnym momencie.
 3. Stacjonarnie - nie możesz zabierać tego sprzętu ze sobą w podróż, ale możesz łatwo przenosić gadżet po domu i biurze. Często te produkty są wyposażone w kółka ułatwiające przemieszczanie.
 4. Taca - prymitywny model nadający się wyłącznie do użytku w łóżku lub w wannie.

Materiał produkcyjny

 • Plastik to najlżejsza i najtańsza opcja. Większość modeli dostępnych na rynku masowym jest wykonana z tego materiału. Zaletami modeli jest duży wybór kolorów, a także możliwość ucieleśnienia dowolnego stylu projektowego, dopasowując się do wnętrza mieszkania i osobistych preferencji konsumenta. Wady obejmują kruchość takich tabel.
 • Drewno lub bambus - jeśli zależy Ci na naturalnym, ekologicznym produkcie, który nie wydziela toksycznych substancji to powinieneś poszukać produktu wykonanego z takiego materiału. Takie opcje zawsze wyglądają korzystnie i pięknie, są lekkie, a także mogą zawierać wiele rozwiązań projektowych.
 • Metal - szukanie praktyczności i trwałości W takim razie polecamy zakup takich produktów. Wady podstawek to duża waga. Jeśli nie chcesz nosić dużego sprzętu, kup modele wykonane z aluminium. Ten rodzaj metalu jest lekki.
 • Połączenie kilku materiałów - aby obniżyć koszt modelu, ale jednocześnie uczynić go bardziej wytrzymałym i wysokiej jakości producenci łączą kilka rodzajów materiałów.

System chłodzenia

Ten przedmiot można przypisać dodatkowym opcjom, ale zdecydowaliśmy się wyjąć go osobno. Przegrzanie to jeden ze słabych punktów laptopów, zwłaszcza potężnych gadżetów do gier. Często użytkownicy kupują oddzielnie lodówki, aby zabezpieczyć swoje urządzenie. Stół chłodniczy to świetny wybór, ponieważ kupujesz 2 w 1. Jakie rodzaje chłodzenia są w sprzedaży

 • System pasywny - bardzo prosta konstrukcja polega na występowaniu w stole dodatkowych otworów. W ten sposób zostaje osiągnięta akceptowalna temperatura pracy laptopa. Ta opcja jest odpowiednia dla słabych gadżetów przeznaczonych tylko do pracy z dokumentami i oglądania filmów.
 • W skład aktywnego systemu wchodzą wentylatory wbudowane w stojak. Ta opcja jest niezbędna w przypadku wydajnych laptopów. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że taki sprzęt może generować hałas, który czasami jest dość wysoki. Zwiększa się również waga takich modeli. Jak działa system chłodzenia Tutaj są tylko dwie opcje: z sieci lub z portu USB. Obie metody mają swoje wady i zalety, więc kieruj się swoimi preferencjami.

Ocena najlepszych stolików do laptopów na rok 2020

Partner RM02

Wyjeżdżając w drogę lub po prostu często trzeba nosić ze sobą gadżet Taki model jest w stanie pomóc w każdych warunkach dzięki swoim cechom konstrukcyjnym. Stół transformacyjny wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uderzenia i częste przesuwanie. W razie potrzeby użytkownik może łatwo regulować kąt lub wysokość nóg.

Nie sposób też nie zauważyć wysokiej jakości systemu wentylacji. Zawiera zarówno dwa wydajne wentylatory, jak i specjalne gniazdo do wylotu podgrzanego powietrza. W razie potrzeby użytkownik może po prostu złożyć blat, zamieniając go w zwykły kompaktowy stojak. A dla jeszcze większej wygody i komfortu producent przewidział specjalne wgłębienie na kubek.

Partner RM02

Zalety:

 • wygoda użytkowania;
 • wysokiej jakości układ chłodzenia;
 • wbudowana ochrona laptopa przed upadkiem;
 • bezpieczeństwo;
 • stanąć na kubek.

Niedogodności:

 • stół ugina się pod dużym ciężarem;
 • nie ma wyboru kolorów.

Średni koszt to 1700 rubli rosyjskich.

Smart Bird PT-33A

Zmuszony do dużej pracy w nocy W takim razie polecamy Wam ten model, wyposażony w jasne podświetlenie. Oświetlenie uzyskuje się dzięki wbudowanym żarówkom LED, które charakteryzują się długą gwarancją i niskim zużyciem energii.

Układ chłodzenia zapewnia również producent, jest to wydajny wentylator. Powłoka antypoślizgowa ochroni Twój gadżet przed nagłymi upadkami, a także będzie doskonałym zamiennikiem podkładki pod mysz. Dodatkowym atutem dla pracowników biurowych jest wbudowany piórnik, który pozwala zawsze mieć artykuły papiernicze pod ręką.

Smart Bird PT-33A

Zalety:

 • wbudowana chłodnica;
 • ochrona przed upadkiem laptopa;
 • podświetlenie;
 • stylowy wygląd.

Niedogodności:

 • głośna chłodnica;
 • niska moc układu chłodzenia.

Średni koszt to 4000 rubli rosyjskich.

RB 2144 CD

Jeśli nie chcesz zagracać przestrzeni pokoju dodatkowymi meblami, zwróć uwagę na ten model. Jeśli chcesz, możesz obrócić stół w żądane miejsce, a następnie go ukryć. Produkt wyposażony jest w zwrotne kółka, dzięki czemu nawet dziecko poradzi sobie ze sprzętem. Producent podszedł do produkcji towaru z całą odpowiedzialnością, stawiając na wygodę użytkownika. W tej wersji znajdziesz zarówno wygodny podłokietnik, miejsce na filiżankę, jak i możliwość regulacji wysokości stolika, uwzględniając w jakiej pozycji się znajdujesz: siedząca czy leżąca.

Blat modelu podzielony jest na dwie strefy: na laptopa i dodatkowe wyposażenie. Obie części są bezpiecznie zamocowane, obszar na gadżet może zmienić jego kąt nachylenia i kąt obrotu. Istnieje również specjalna ochrona przed spadającymi urządzeniami.

RB 2144 CD

Zalety:

 • odpowiedni dla osób praworęcznych lub leworęcznych;
 • ergonomiczny styl;
 • wysokość jest regulowana;
 • urządzenie zatrzymujące upadek;
 • stojak na dokumenty.

Niedogodności:

 • brak układu chłodzenia.

Średni koszt to 3000 rubli rosyjskich.

CUDOWNY PRACOWNIK NEWTON

Transformator wykonany według technologii fińskiej, ale w Chinach. Użytkownik w łatwy sposób może zmienić kąt nachylenia sprzętu, istnieje również możliwość regulacji wysokości.

Materiał produkcyjny - aluminium, dzięki czemu produkt charakteryzuje się dużą odpornością na uderzenia i niewielką wagą. System chłodzenia jest reprezentowany przez obecność wielu otworów w stole, więc ten model jest idealny do laptopa o małej mocy.

CUDOWNY PRACOWNIK NEWTON

Zalety:

 • ochrona przed upadkiem;
 • niewielka waga;
 • wysokiej jakości materiał produkcyjny;
 • łatwość użycia.

Niedogodności:

 • brak aktywnych chłodnic.

Średni koszt to 1900 rubli rosyjskich.

Cooler Master NotePal X-Slim

Jeśli nie szukasz stołu, a kompaktowego stojaka z wysokiej jakości systemem chłodzenia, to taki produkt może z powodzeniem zaspokoić Twoje potrzeby.

Model wyposażony jest w specjalne nóżki, dzięki czemu użytkownik może operować gadżetem na miękkiej lub twardej powierzchni. Taki sprzęt nie nadaje się do użytku w łazience, ale będzie świetną propozycją dla aktywnych graczy, spędzających dużo czasu w łóżku lub na kanapie.

Cooler Master NotePal X-Slim

Zalety:

 • wszechstronność;
 • niewielka waga;
 • wysokiej jakości chłodzenie.

Niedogodności:

 • mały krąg operacji.

Średni koszt to 700 rubli rosyjskich.

UFT FreeTable-2

Kompaktowy stylowy stół, który idealnie pasuje do każdego wnętrza. Sprzęt jest wykonany z metalu, więc absolutnie nie boi się upadków i wstrząsów. Powierzchnia jest perforowana otworami, służą one do chłodzenia laptopa podczas pracy. Model posiada również miejsce na myszkę, dodatkowo istnieje możliwość szybkiego dostosowania wszystkich parametrów stołu.

UFT FreeTable-2

Zalety:

 • łatwość użycia;
 • pasywny system chłodzenia;
 • urządzenie zatrzymujące upadek;
 • łatwy w transporcie;
 • metalowy pojemnik.

Niedogodności:

 • nieobecny.

Średni koszt to 1600 rubli rosyjskich.

UFT T25

Osoby, które chcą kupić produkt wykonany z naturalnych, przyjaznych dla środowiska materiałów, przyjrzyj się właśnie takim stołom. Wykonany jest w całości z bambusa, przez co jest lekki, dzięki czemu łatwo go przetransportować.

Nawierzchnię można odłączyć od korpusu, zmienić jej kąt nachylenia w zależności od potrzeb użytkownika. Ponadto produkt charakteryzuje się obecnością małych szczelin do chłodzenia gadżetu. Jeśli planujesz regularnie pić herbatę lub kawę w pracy, to wygodna podstawka pod kubek zapewni Ci dodatkową wygodę i ochroni laptopa przed rozlaną cieczą. Ponadto producent wyposażył swój produkt w wygodną szufladę do przechowywania artykułów biurowych.

UFT T25

Zalety:

 • materiał przyjazny dla środowiska, który nie emituje toksycznych substancji;
 • schowek na dodatkowe przedmioty;
 • regulowane parametry.

Niedogodności:

 • nie ma wysokiej jakości układu chłodzenia;
 • wysoka kruchość sprzętu.

Średni koszt to 1500 rubli rosyjskich.

Fleks AD4424UC

Idealny do stosowania w łóżku. Model doskonale sprawdza się na co dzień bez obawy o uszkodzenie gadżetu. Bezpieczeństwo technologii tkwi w wbudowanych potężnych lodówkach.

Cechy konstrukcyjne produktu gwarantują trwałość i łatwość użytkowania. Blat stołu ma możliwość zmiany położenia poprzez obrót o 360 stopni. Materiał korpusu to aluminium, które nie jest bardzo ciężkie, ale nie boi się upadków. Jeśli nie lubisz używać touchpada, z pomocą przyjdzie wygodna podstawka pod mysz.

Fleks AD4424UC

Zalety:

 • wysokiej jakości układ chłodzenia;
 • łatwość użycia;
 • metalowy pojemnik.

Niedogodności:

 • duże wymiary;
 • wysoka cena.

Średni koszt to 6000 rubli rosyjskich.

SITITEK Bamboo 1

I jeszcze jeden bambusowy stół. Taki materiał, zdaniem lekarzy, jest najbezpieczniejszy dla osób skłonnych do częstych alergii. Stylowy design doskonale wpasuje się w każde wnętrze, stając się dobrym dodatkiem do mebli.

Piękny wygląd to nie jedyna zaleta produktu. Wysokiej jakości cooler będzie dobrym rozwiązaniem dla użytkowników, których laptop ma dość mocne właściwości. Jest też pudełko do przechowywania dokumentów i materiałów biurowych. Dodatkowo producent wyposażył model w uchwyt na kubek. Oczywiście regulacja wysokości i kąta nachylenia jest zapewniona z wyprzedzeniem.

SITITEK Bamboo 1

Zalety:

 • niewielka waga;
 • kompaktowy rozmiar;
 • wysokiej jakości materiały korpusu;
 • dodatkowe wyposażenie.

Niedogodności:

 • boją się upadków;
 • wysoka cena;
 • niezbyt wygodne, aby dostosować wysokość.

Średni koszt to 3800 rubli rosyjskich.

REEX T-5230

Powyżej rozmawialiśmy o produktach wykonanych z łączonych materiałów. W tym przypadku jest to połączenie aluminium i drewna. Takie podejście zapewnia wysoką jakość produktu, jego wytrzymałość, lekkość i przyjazność dla środowiska.

Jak w większości przypadków istnieje możliwość zmiany wysokości i pochylenia blatu. W razie potrzeby użytkownik może całkowicie złożyć stojak, zamieniając go w płaską deskę, która nie sprawi trudności w transporcie. Produkt wyposażony w specjalną poduszkę. Działa jako ochrona przed upadkiem laptopa, a także działa zmiękczająco na nadgarstki. W ten sposób Twoje ręce będą chronione przed zmęczeniem.

REEX T-5230

Zalety:

 • poduszka ochronna;
 • prostota i niezawodność działania;
 • stylowy ergonomiczny kształt.

Niedogodności:

 • nieobecny.

Średni koszt to 1800 rubli rosyjskich.

Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z produktów opisanych w ocenie, napisz swoją opinię w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię