🚲Najlepsze rowery elektryczne na rok 2020

0

W ostatnim czasie coraz więcej osób dba o środowisko. Nie kupują plastikowych toreb, sortują śmieci i starają się nie zanieczyszczać atmosfery. Dlatego ludzie jeżdżący na rowerach są teraz znacznie bardziej powszechni na ulicach. Po pierwsze jest dobry dla zdrowia, a po drugie rower nie emituje szkodliwych substancji. Jednak długie podróże mogą powodować zmęczenie nóg, a czasem osoba potrzebuje większej prędkości w swoim dwukołowym pojeździe. W takim przypadku z pomocą użytkownikom przyjdą rowery z silnikiem elektrycznym.

Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” przygotowała dla Państwa ranking najlepszych hybryd rowerowych na 2020 rok.

Główne kryteria wyboru

W większości przypadków kupowany jest rower do długotrwałego i aktywnego użytkowania, dlatego tak ważne jest znalezienie modelu, który będzie spełniał wszystkie niezbędne parametry i właściwości. Powinieneś również wziąć pod uwagę finansowy komponent sprawy, musisz się zgodzić, bardzo obraźliwe będzie kupowanie roweru elektrycznego za duże pieniądze i od razu pożałujesz zakupu. Aby takie incydenty się nie przytrafiły, przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję znalezienia roweru z silnikiem elektrycznym. Koncentrując się na tych punktach, kupujący może łatwo wybrać odpowiedni produkt. Na co więc należy zwrócić uwagę

Cechy konstrukcyjne

Wszystkie takie urządzenia są podzielone na kilka typów:

 • Solidne - takie modele reprezentują monolityczną strukturę. Takiego transportu nie można złożyć ani rozmontować, w związku z tym rower ten zajmuje dużo miejsca i powoduje niedogodności podczas transportu i przechowywania. Takie wady można wyeliminować za pomocą specjalnych elementów złącznych. Do zalet jednoczęściowych modeli należy ich wytrzymałość i trwałość.
 • Składany - w tym przypadku kupujących urzeka wygoda użytkowania takiego roweru - łatwo go złożyć, transportować w bagażniku pojazdu. Kompaktowość urządzenia oznacza, że ​​nie ma problemów z przechowywaniem. Oczywiście są też wady. Składane pojazdy dwukołowe są droższe, ale znacznie częściej się psują.
 • Nietypowe i rzadsze rowery elektryczne obejmują modele trójkołowe. Są przeznaczone w większym stopniu do transportu towarów, na przykład upraw z daczy. Ta opcja wyróżnia się wysoką nośnością, wyrażoną mocą i trwałością użytkowania.

Moc

Ten parametr bezpośrednio wpływa na koszt jednostki, więc skup się na częstotliwości jej użytkowania. Wyróżnia się następujące kategorie:

 • niska moc - 200-350 W;
 • średni - 500 W;
 • wysoka moc 500 W i więcej.

Oprócz ceny moc znamionowa wpływa na prędkość roweru, jego wagę i rozmiar. Warto też zastanowić się nad potrzebą pojemnej baterii do modeli o dużej mocy.

Regulacja tego ustawienia Istnieją warianty rowerów ze sterowaniem pedałami. To znaczy.pedały użytkownika, a system samodzielnie określa wymaganą moc. Ta metoda wymaga znacznego wysiłku fizycznego i powoduje pewne obciążenie aparatu sterującego.

Dodatkowo istnieje możliwość automatycznej regulacji prędkości. Takie modele e-rowerów są podobne do motocykli - użytkownik ustawia wymaganą moc, wsiada w siodełko i jeździ. Możesz nadal pedałować podczas wykonywania tej czynności, ale nie ma takiej potrzeby. Takie modele są znacznie wygodniejsze, ale kosztują też więcej. W razie potrzeby na rynku można znaleźć połączone opcje dla podobnych produktów.

Typ silnika

Silniki dzielą się na dwie główne kategorie:

 1. Motoreduktory tulejowe - silniki te zapewniają przenoszenie mocy bezpośrednio na koło. Główną wygodą jest możliwość łatwego pokonywania stromych podjazdów. Rowery wyposażone w taki silnik są lekkie, zwarte, ale jednocześnie nie rozpędzają się do dużych prędkości. Jednak producenci coraz częściej tworzą modele szybkoobrotowych motoreduktorów.
 2. Tuleje bezprzekładniowe to najbardziej produktywny i trwały typ silnika. W takim przypadku do silnika doprowadzany jest prąd przemienny, który wprawia rower w ruch. Taki transport może szybko rozwijać duże prędkości. Wady tego typu silnika obejmują wzrost wielkości i wagi aparatu.

Jednostka napędowa

Ten parametr wpływa na niektóre funkcje operacyjne. Jakie są opcje

 • Napęd na przednie koła. Silnik jest wtedy umieszczony na przednim kole. Taki układ jest bardzo wygodny, harmonijnie równoważy ciężar, wpływa na płynność pokonywania zakrętów. Ale transport takiego roweru nie będzie łatwy - zdjęcie przedniego koła może sprawić pewne trudności. Ponadto pojazdy z napędem na przednie koła mają małą moc. Takie hybrydy rowerowe są odpowiednie dla zwykłych użytkowników, dla których rozwój dużych prędkości nie jest ważny.
 • Napęd tylny. Silnik znajduje się w obszarze tylnego koła. Oprócz możliwości rozwijania dużych prędkości, takie modele mają doskonałą przyczepność do nawierzchni drogi, są łatwe w transporcie. Jeśli chcesz zrównoważyć ciężar urządzenia, zamontuj silnik na środku ramy. Modele te będą najlepszą opcją dla osób uprawiających kolarstwo sportowe oraz dla osób często startujących w różnych zawodach. Oznacza to, że w sytuacjach, w których możliwości szybkości urządzenia są na pierwszym miejscu. Często silniki są montowane na bagażniku pojazdu lub na wózku na pedały. Takie podejście pozytywnie wpływa na rozkład masy urządzenia, ale koszt takich rowerów jest kilkakrotnie wyższy.

Bateria

Bardzo ważny parametr, musisz się zgodzić, bardzo obraźliwe będzie kupowanie drogiego transportu za duże pieniądze i niewykorzystywanie jego pełnej funkcjonalności. Jakie typy baterii są obecnie najbardziej poszukiwane

 1. Umowy SLA ołowiowo-kwasowe są najtańsze, ale także najkrótsze. Ponadto takie akumulatory mają dość imponującą wagę. Jeśli jesteś niedoświadczonym użytkownikiem lub masz ograniczony budżet, wypróbuj tę opcję. Niestety takie akumulatory są dość wrażliwe na przeładowanie lub odwrotnie, na zbyt niski poziom naładowania. Takie modele należy obsługiwać ostrożnie. Przybliżony okres użytkowania wynosi 1 rok.
 2. NiMH niklowo-metalowo-hybrydowy - jeśli masz okazję wyłożyć większą ilość to polecamy zakup roweru z podobnym typem akumulatora. Takie akumulatory wciąż zachowują swój budżet, ale jednocześnie są znacznie trwalsze, bardziej odporne na czynniki negatywne i lżejsze. Okres użytkowania to 3 lata.
 3. Litowo-jonowy Li-Ion - najpopularniejsze modele, takie akumulatory są bardzo bezpieczne w użytkowaniu, starczają na długi czas, ale są też drogie. Moc tych akumulatorów nie zmniejsza się przez cały okres ich eksploatacji, a waga nie wpływa znacząco na główne wymiary roweru.

Napięcie akumulatora wpływa na moc urządzenia, dlatego przed zakupem sprawdź specyfikacje swojego roweru. Ten parametr może zmieniać się w różnych liczbach, wybierz najbardziej optymalną opcję w oparciu o Twoje wymagania dotyczące transportu i możliwości finansowych.

Pojemność to kolejny ważny element. Tutaj również warto skupić się na podstawowych możliwościach technicznych rowerowej hybrydy. Na przykład urządzenia uruchamiane pedałem wymagają baterii o mniejszej pojemności. Najwyższą wydajność mają modele o pojemności akumulatora 10 A ∙ h.

Dodatkowe funkcje

Wielu użytkowników chce wyposażyć swoje pojazdy dwukołowe w szereg funkcji pomocniczych. Są opcjonalne, ale znacznie ułatwiają życie rowerzystom. Obejmują one:

 • Komputer pokładowy - może być wyposażony we wbudowany nawigator, jest w stanie śledzić warunki pogodowe, ustawić parametr treningu sportowego. W połączeniu z inteligentnym zegarkiem lub bransoletką takie akcesorium będzie śledzić stan użytkownika - jego puls, częstość oddechów i aktywność serca.
 • Wskaźnik naładowania - pozwoli Ci uniknąć wypadków na drodze. Użytkownik zawsze może być świadomy poziomu naładowania baterii.
 • Przenośna ładowarka - odpowiednia na długie wycieczki rowerowe w przypadku braku dostępu do prądu.
 • Kosz jest bardzo wygodnym dodatkiem, jeśli planujesz dokonać drobnych zakupów. W przypadku dużych obciążeń wybierz przestronny bagażnik. Ale w przypadku wyjazdów poza miasto na konkurencyjne trasy takie dodatki będą nadwyżką.
 • Uchwyt na butelkę - pozwala na szybki dostęp do wody.
 • Pompa - w większości przypadków obowiązkowa dla wszystkich jeźdźców.
 • Błotnik - instalowany nad kołami, aby rowerzysta nie brudził się podczas deszczowej pogody.
 • Stojak rowerowy - zapewnia stabilność pojazdu w spoczynku. To akcesorium pozwoli Ci zaparkować urządzenie w dowolnym dogodnym miejscu.

Gdzie mogę kupić

Kupuj rowery elektryczne w wyspecjalizowanych sklepach. W takim przypadku otrzymujesz gwarancję i bezpłatną naprawę. Często rowerzyści, chcąc zaoszczędzić pieniądze, kupują rowery na AliExpress. Ten wybór nie jest do końca poprawny, ponieważ tanie kopie z Chin nie wytrzymają długo, a sprzedawca często nie ponosi odpowiedzialności za jakość produktu. W takim przypadku możliwy jest zwrot pieniędzy, ale nie jest to takie łatwe.

Jeśli kupujesz model ręczny, dokładnie sprawdź rower pod kątem wgnieceń, dziur i innych wad. Należy również dokładnie sprawdzić działanie części technicznej urządzenia, w tym hamulców.

Kupując e-rower, nie zapominaj, że jego maksymalna prędkość zgodnie z prawem nie może przekraczać 50 km / h.

A teraz zapraszamy do zapoznania się z TOP najlepszymi hybrydami rowerowymi na 2020 rok. Lista została opracowana z uwzględnieniem prawdziwych informacji zwrotnych od zawodników.

Ranking najlepszych składanych rowerów hybrydowych na 2020 rok

Składane projekty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludności w porównaniu z niewygodnymi opcjami. Wynika to z ich mobilności. Uwzględniono agregaty z różnych kategorii cenowych. Im wyższy koszt, tym bardziej funkcjonalny i niezawodny sprzęt.

Charakterystykę porównawczą wszystkich przedstawionych hybryd rowerowych przedstawiono na końcu i porównano na końcu artykułu.

Segment budżetowy

Ta kategoria obejmuje pojazdy o wartości do 35 000 rubli.

Xiaomi Himo C20

Ten przedstawiciel linii marki jest zasłużenie wyborem większości kupujących. Ten rower elektryczny jest odpowiedni dla wszystkich miłośników nowych produktów w dziedzinie technologii i rowerów.

Autonomia urządzenia jest dość wysoka, a możliwości niemal nieskończone - dzięki pojemnej baterii rowerzysta może cieszyć się nieprzerwaną jazdą przez 80 kilometrów bez dodatkowego pedałowania. Do urządzenia dołączona jest niewielka pompka, a wymiary rowerka harmonijnie zmieszczą się nawet w najmniejszym mieszkaniu. Rower jest składany, co również pozytywnie wpływa na jego przechowywanie i transport.

Aluminiowa rama jest na tyle odporna na wstrząsy, że użytkownik nie musi martwić się o integralność roweru podczas upadków. Jednocześnie akcesorium jest lekkie. Projekt jest bardzo stylowy, paleta kolorystyczna asortymentu to białe i jasnoszare odcienie.

Jedną z najbardziej niezwykłych cech tego pojazdu jest siedzenie. Dokładniej w gnieździe pompy. Twórcy rozwiązali problem wymiarów i konieczności regularnego pompowania kół w tak niestandardowy sposób. Dla większej wygody e-rower jest wyposażony w jasny wyświetlacz pokazujący stan baterii, prędkość i moc urządzenia. Wszystkie liczby są wystarczająco duże i czytelne nawet w warunkach szybkiej jazdy. Również jeźdźcy nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo dzięki obecności reflektorów LED i elementów odblaskowych na kołach.

Xiaomi Himo C20

Zalety:

 • optymalne połączenie jakości i ceny;
 • stylowy wygląd;
 • możliwość wyboru rodzaju jazdy: pedałami, silnikiem i metodą łączoną;
 • bezpieczeństwo;
 • ochrona przed brudem;
 • wbudowana pompa;
 • komputer pokładowy;
 • wygodna jazda w deszczową pogodę.

Niedogodności:

 • problemy z ustawieniami trybów;
 • delikatne pedały;
 • nie ma instrukcji w języku rosyjskim.

Średni koszt to 33 900 rubli rosyjskich.

Unimoto latać

Stylowy rower elektryczny będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą kupić szybki transport do poruszania się po mieście. Pomysł na projekt pozwala na korzystanie z tych urządzeń wszystkim ludziom - od zwykłych studentów po pracowników biurowych.

Kompaktowe rozmiary urządzenia ułatwiają transport i przechowywanie hybrydy w niewielkim pomieszczeniu. Jednak dokładność i znikomość wykonania nie powinny niepokoić użytkowników - rower jest w stanie wytrzymać ciężar 120 kg. Wydajny akumulator jest przeznaczony do długich podróży do 30 km. Niska rama i wygodne dopasowanie sprawią, że obsługa tej hybrydy będzie wygodna nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Stalowe elementy roweru sprawiają, że jest on maksymalnie odporny na uderzenia i upadki.

Szerokie siodło pozwoli rowerzystom cieszyć się jazdą z pełnym komfortem, a wygodne hamulce pomagają uniknąć kolizji i zapewniają bezpieczną obsługę. Dodatkowe środki bezpieczeństwa obejmują reflektory LED, które znacznie zwiększają widoczność w najciemniejszych godzinach dnia. Hybryda jest składana, bez problemu poradzi sobie z nią nawet dziecko. Zestaw zawiera obszerny bagażnik, wygodny stopień do parkowania, ładowanie oraz czytelną instrukcję obsługi. Rowerem elektrycznym można sterować zarówno za pomocą pedałów, jak i automatycznie za pomocą silnika.

rower elektryczny rower hybrydowy Unimoto Fly

Zalety:

 • kompaktowe wymiary;
 • stylowy ergonomiczny design;
 • komplet;
 • przyjazny personel w oficjalnym sklepie;
 • koszt budżetowy;
 • wygoda użytkowania.

Niedogodności:

 • duża waga dzięki baterii.

Średni koszt to 30000 rubli rosyjskich.

Silnik HIPER BF200

Jeśli szukasz opcji odpowiedniej na wycieczki po mieście i na łonie natury, radzimy zwrócić uwagę na ten model. Koła z podwójnymi obręczami zapewniają rowerowi dodatkową stabilność, zarówno na asfalcie, jak i na wybojach, dziurach i leśnych drogach.Właściwy montaż zapobiegnie zanieczyszczeniu kół i rowerzysty brudem, liśćmi i trawą. Niezawodne hamulce zatrzymają rower nawet na śliskiej drodze.

Ponieważ urządzenie ma składaną konstrukcję, transportowanie go nawet w autobusie nie będzie trudne, nie będzie też problemów z przechowywaniem - taki kompaktowy rower nie wymaga dużo miejsca. Aby uniknąć dyskomfortu podczas jazdy po nierównej nawierzchni, producent wyposażył pojazd w amortyzator hydrauliczny. Obecność aluminiowych wkładek zapewni hybrydowi wytrzymałość i lekkość. Do wyboru są trzy tryby jazdy: automatyczny (tylko silnik pracuje), pedałowanie i tryb mieszany. Pojemny akumulator pozwoli na jazdę na wietrze nawet do 30 km, przy czym prędkość rośnie błyskawicznie i osiąga 25 km / h. Miłym dodatkiem jest możliwość zamontowania tempomatu - funkcja ta została stworzona z myślą o przyjemnej podróży bez zbędnych ruchów ciała. Dodatkowo motocykl wyposażony jest w jasny reflektor.

Silnik HIPER BF200

Zalety:

 • nowoczesny design;
 • ścisłość;
 • wysoka jakość wykonania;
 • wygodne i niezawodne koła;
 • czułe hamulce;
 • szybko nabiera prędkości;
 • wytrzymuje 130 kg ciężaru;
 • mała droga hamowania.

Niedogodności:

 • szybko się rozładowuje.

Średni koszt to 30000 rubli rosyjskich.

iconBIT K7

Jednobiegowy, bezszczotkowy rower hybrydowy w stylu miejskim do przejażdżek o średniej intensywności, z napędem łańcuchowym, podwójnymi hamulcami, sztywnym widelcem i aluminiową ramą. Obręcz jest z tego samego stopu co rama. Średnica nadmuchiwanych kół wynosi 12 cali. Konstrukcja pedałów jest klasyczna, widelec niezintegrowany, kierownica prosta, regulowana na wysokość. Gwiazdy w kasecie i systemie - 1 szt. Na wyposażeniu są błotniki, dzwonek i podnóżek. Akumulator litowo-jonowy o napięciu 36 V, małej pojemności, dość wystarczający do pokonania 25 km / h. Układ hamulcowy - tarczowy, mechaniczny, spacerowy z możliwością mocowania do widelca, ramy lub piasty. Maksymalny udźwig 100 kg. Wymiary: 123/55/92 cm Urządzenie posiada stopień ochrony przed pyłem i wilgocią IP54, co pozwala na jazdę w każdych warunkach pogodowych.

Urządzenie składa się w 2 miejscach - rura sterowa, środek ramy. Silnik jest zamontowany na tylnym kole, ma duży moment obrotowy i niski opór, dzięki czemu nie jest to kłopotliwe podczas wjeżdżania pod górę.

Akumulator jest zabezpieczony przed przegrzaniem i innymi uszkodzeniami, jest wyjmowany (trzeba wprowadzić zamek szyfrowy), znajduje się na rurze podsiodłowej, posiada port do ładowania, przycisk start / stop oraz światło stop. Opłaty ze standardowej sieci.

Stelaż siodła wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, pokrytego sztuczną skórą, można regulować w zakresie 0-12 cm, średnica sworznia 35 mm, długość całkowita 45 cm.

Pedały mają dobrą przyczepność do butów, są wyposażone w odblaski, a korba jest standardem. Przy 80-100 cyklach na minutę jeździec nie odczuje dużej aktywności fizycznej. Tuleja wyposażona jest w słabe sprężyny, co powoduje wyciszenie swobodnego skoku, a „pedał” się zwiększa.

iconBIT K7

Zalety:

 • małe rozmiary;
 • zwinny;
 • łatwo;
 • Piękny design;
 • wysokiej jakości montaż;
 • Cena £;
 • łatwość konserwacji (części są swobodnie dostępne);
 • dobry hamulec;
 • produkt przyjazny dla środowiska;
 • szybko się rozwija;
 • łatwo pokonuje bariery;
 • wygodna.

Niedogodności:

 • podnóżek przylega do krawężników;
 • składana kierownica: przy częstym pokonywaniu przeszkód trzeba skręcać;
 • mała pojemność baterii;
 • brak reflektorów;
 • urządzenie prezentowane jest w jednej kolorystyce.

Średni koszt to 29 000 rubli rosyjskich.

Średni segment cenowy

W tej kategorii pierwsze miejsce zajęły rowery elektryczne w przedziale cenowym od 35 000 do 50 000 rubli.

Xiaomi QiCycle

Cechy konstrukcyjne: komputer pokładowy zsynchronizowany ze smartfonem (Android, iOS); duży wyświetlacz: 16 x 12,8 cm; jest Bluetooth: 4.0 LE.

Rowerowa hybryda z napędem łańcuchowym o przebiegu 45 km na jednym ładowaniu i szybkim ładowaniu - uzupełnia moc w 3 godziny.Cała konstrukcja wykonana jest ze stopu aluminium, dzięki czemu jest lekka w porównaniu do wielu innych modeli. Widelec jest sztywny. Średnica rozstawu osi wynosi 16 cali. Przedni hamulec szczękowy, tylny hamulec rolkowy. Tylna przerzutka i manetki Shimano Nexus 3 są początkowe. Jest hub planetarny, dostępne są 3 tryby prędkości. Gwiazdy w kasecie i systemie - 1 szt., Z zębami na 52 sztuki. Długość korbowodów 17 cm Kierownica jest prosta.

Model ten wyposażony jest w technologię wykrywania momentu obrotowego, dzięki czemu jest w stanie pokonywać duże odległości przy minimalnym wysiłku. Czujniki i systemy zapewniają stałą kontrolę nad jazdą. Bezszczotkowy silnik charakteryzuje się dużym oporem magnetycznym, szybkim przyspieszeniem i niewielką wagą.

Komputer pokładowy umożliwia łatwe przełączanie trybów, monitorowanie danych pociągu w czasie rzeczywistym. Wyświetlacz pokazuje: moc dynamiczną, prędkość, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii - wszystko to można przesłać na telefon użytkownika. Wszystkie informacje przechowywane „w chmurze” można przeglądać w dowolnym momencie. Akumulator Panasonic 2900 mAh można wyjąć i naładować oddzielnie. Rezerwa chodu wynosi 45 km.

Xiaomi QiCycle

Zalety:

 • wrażliwy;
 • nowoczesny design;
 • szybko się ładuje;
 • funkcjonalny;
 • wartość pieniądza;
 • wygodna;
 • zintegrowane reflektory;
 • kompaktowy.

Niedogodności:

 • trudno dostać części;
 • ciężki;
 • słaba lokalizacja ekranu komputera.

Średni koszt to 45 000 rubli rosyjskich.

Hoverbot CB-7 Optimus

Solidny rower ze stalową ramą ma 20-calowe koła, sztywny widelec, podwójne obręcze, mechaniczne hamulce tarczowe i 6-biegową przerzutkę tylną. Mimo to sprzęt jest lekki - 22 kg, wytrzymuje obciążenie do 100 kg. Ponieważ przebieg jednostki na jednym ładowaniu sięga nawet 50 km, można ją wykorzystać do jazdy na nartach na długich dystansach w mieście i poza nim, długich spacerach.

Wyposażenie dodatkowo wyposażone jest w pełnowymiarowe błotniki, zabezpieczenie tylnej przerzutki, stopień, światło przednie i stopień. Rama, plastikowe pedały odporne na uderzenia i prosta kierownica są składane. Siodło "Hoverbot Comfort".

Kolumna kierownicy jest bezgwintowa, rama ma 14 cali. Manetki z jedną dźwignią.

Hoverbot CB-7 Optimus

Zalety:

 • wartość pieniądza;
 • stylowy wygląd;
 • wygodny;
 • geometria ramy;
 • niezawodny;
 • zwinny;
 • duża rezerwa mocy.

Niedogodności:

 • niezidentyfikowany.

Średni koszt to 39 900 rubli rosyjskich.

KRÓLIK "Niedźwiedź"

Pojazd z aluminiową ramą, motoreduktorem i zintegrowanym akumulatorem jest przeznaczony do długich podróży. Idealny do środowisk miejskich, z zasięgiem do 50 km i szybkim uzupełnianiem baterii - w zaledwie 5 godzin. Rozstaw osi wynosi 20 cali. Widelec jest sztywny. Napęd na tylne koła z hamulcami obręczowymi. Dostępnych jest 7 trybów prędkości. Jest podświetlany kran do wyświetlania podstawowych informacji o podróży. Maksymalne dopuszczalne obciążenie urządzenia to 120 kg.

Rower można złożyć w minutę: ramę i kierownicę na pół. Akumulator jest wyjmowany, instalowany w specjalnej wnęce w ramie. Pod nim znajduje się metalowa skrzynka (solidna, uszczelniona) ze sterownikiem i okablowaniem.

System ustawień pozwala wybrać żądany tryb, włączać i wyłączać transport, monitorować poziom naładowania baterii, sterować urządzeniami oświetleniowymi, dawać sygnał, aby uniknąć kolizji z innymi kierowcami.

Pakiet zawiera 2 komplety kluczy z brelokami alarmowymi. Zabezpieczenie przed kradzieżą zapewniają czujniki ruchu i wstrząsów, po uruchomieniu włącza się głośny alarm.

Rower wyposażony jest w bardzo miękkie siodełko, metalowy bagażnik. Możesz dodać własne akcesoria: kosz, torbę rowerową, aby poprawić aerodynamikę - płetwa lotnicza i wiele innych gadżetów.

KRÓLIK "Niedźwiedź"

Zalety:

 • wygodne siodło;
 • funkcjonalny;
 • wartość pieniądza;
 • wygląd;
 • płynne hamowanie;
 • mocny silnik;
 • duży wskaźnik rezerwy;
 • niezawodna ochrona;
 • wytrzymuje duże obciążenia;
 • ładuje się szybko.

Niedogodności:

 • niezidentyfikowany.

Średni koszt to 49 900 rubli rosyjskich.

NANO

Małe wymiary hybryd rowerowych ze stopu aluminium mają wiele zalet w stosunku do wielu konkurencyjnych modeli w tym segmencie. Główną różnicą jest możliwość poruszania się na jednym drążku gazu oraz w trybie asystenta na pedale. Korpus może być prezentowany w 3 kolorach: białym, czarnym lub szarym.

Motoreduktor z rezerwą mocy do 80 km. Czas ładowania trwa około 5 godzin. Zintegrowana bateria. Napęd na tylne koła. Nie ma amortyzacji. Dostępna jest tylko jedna prędkość. Rozstaw osi wynosi 16 cali. Płynny hamulec zapewnia mechaniczny hamulec tarczowy. Jest ekran LCD. Rodzaj sterowania - dźwignia. Dopuszczalne obciążenie roweru to 90 kg.

Rowerowa hybryda przeznaczona jest dla osób ceniących swój czas. Ze względu na swoje rozmiary i niewielką wagę można go szybko złożyć, umieścić w bagażniku samochodu lub przenosić ręcznie.

Na wyświetlaczu widoczne są podstawowe informacje: prędkość, moc, przebieg, poziom naładowania, a także można skonfigurować sterownik - komputer pokładowy z różnymi funkcjami. Dostępne są trzy klawisze: wł. / Wył., Wybór trybu, inne ustawienia. Wyzwalacz gazowy jest zainstalowany obok ekranu. Technologia ma między innymi oświetlenie przednie i tylne, co pozwala na bezpieczne poruszanie się w nocy.

rower elektryczny NANO

Zalety:

 • mobilny;
 • lekki;
 • dobre wyposażenie techniczne;
 • ergonomiczny kształt ramy;
 • zwinny;
 • wysoka prędkość;
 • możliwość ręcznego transferu;
 • rezerwa mocy;
 • prosta kontrola;
 • wartość pieniądza.

Niedogodności:

 • niezidentyfikowany.

Średni koszt to 49800 rubli rosyjskich.

SHULZ E-Goa

Model składany z lekką aluminiową ramą. Dostępne są 3 prędkości i piasta planetarna Shimano Nexus. Warto zaznaczyć, że jest to ulepszona modyfikacja popularnego roweru GOA-V z 2017 roku.

Twórcy postanowili nazwać ten model E-GOA, a kluczowym celem jego stworzenia było zachowanie wrażenia z jazdy, jak na zwykłym rowerze. Dzięki temu wersja elektryczna zachowała lekkość i design młodszego „brata”, ale jednocześnie wyróżnia się na tle znacznymi przywilejami w postaci dodatkowej trakcji elektrycznej.

Od teraz, jadąc na znajomym rowerze, użytkownicy mogą z łatwością pokonywać znaczne odległości w krótkim czasie i bez większych trudności. Model z łatwością pokonuje strome zbocza i silne wiatry czołowe.

Model również rozkłada się i składa bez większych trudności i ograniczeń. Ponadto nie zajmuje dużo miejsca użytkowego. Rower elektryczny ładuje się ze zwykłego gniazdka, a podczas jazdy silnik pracuje praktycznie bez hałasu.

Rower ten może spodobać się także tym użytkownikom, którzy chcą dojechać do pracy bez korków i jednocześnie bez zmęczenia.

Rower elektryczny SHULZ E-Goa

Zalety:

 • nie drży ani nie grzechocze;
 • mocny silnik elektryczny;
 • zapewniony jest tempomat;
 • dobra autonomia;
 • istnieje możliwość włączenia zasilania pomocniczego.

Niedogodności:

 • układ hamulcowy V-brake;
 • brak uchwytu gazowego;
 • brak reflektorów.

Średni koszt to 41650 rubli rosyjskich.

Drogi segment

W tej kategorii znajdują się rowery elektryczne o wartości ponad 50 tysięcy rubli.

Volteco Intro 500W

Ten model jest dostępny w kolorze czarnym i białym. Przeznaczony jest do amatorskich długich spacerów po mieście i poza nim. Na jednym ładowaniu jednostka jest w stanie przejechać 50 km. Osiąga się to poprzez elementy jakości. Obejmują one:

 • wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 8800 mAh o napięciu znamionowym 36 V;
 • Silnik 500 W;
 • Amortyzacja 2-zawieszenia;
 • rozstaw osi 26 cali z oponami Kenda;
 • Tryb 7 prędkości.

Składana rama z szybko zdejmowanym przednim kołem, wykonana z aluminium przy użyciu specjalnej technologii, która zapewnia znaczne pogrubienie rur w miejscach zwiększonego obciążenia. Silnik jest schowany w piastach tylnych kół, akumulator znajduje się we wnęce ramy. System wspomagania pedałowania znacznie zmniejsza nacisk na kolana podczas pracy silnika.Ekran komputera pokładowego wyświetla prędkość ruchu w czasie rzeczywistym, przebytą odległość, stan akumulatora, który można łatwo uzyskać iw razie potrzeby doładować. Bezpieczne prowadzenie w każdych warunkach pogodowych zapewniają przednie i tylne hamulce tarczowe „WinZip”, przedni amortyzator „SR Suntour” z regulowanym napięciem wstępnym i możliwością blokowania oraz tylny amortyzator „HLT 620 LBS”.

Jednostką można sterować w kilku trybach: na napędzie elektrycznym za pomocą drążka gazu, w hybrydowym lub konwencjonalnym. Sprzęt może wytrzymać do 100 kg obciążenia. Istnieje możliwość zamontowania hamulca tarczowego (widelec, rama, tuleja). Przerzutka tylna pierwotnego typu „Shimano Tourney RD-TX”, jednodźwigniowe manetki, niezintegrowany wózek. Gwiazdy w kasecie 7, w systemie - 1 szt. Konstrukcja kierownicy jest prosta, pedały klasyczne. Stalowe siodło pokryte sztuczną skórą. Jest podnóżek.

Volteco Intro 500W

Zalety:

 • ekonomiczne zużycie energii;
 • akumulator szybko się ładuje;
 • czytelny podświetlany wyświetlacz;
 • wysoka sprawność w terenie (opony nie ślizgają się nawet na oblodzonych odcinkach dróg);
 • funkcjonalny;
 • niewielka waga;
 • hamulce działają dobrze, są regulowane bez problemów;
 • zdejmowane przednie koło: mały rower uzyskuje się podczas transportu i przechowywania;
 • bateria wbudowana w ramę.

Niedogodności:

 • szeroka kierownica utrudniająca pokonywanie zakrętów;
 • kosztowny.

Średni koszt to 57 900 rubli rosyjskich.

WELLNESS City Dual 700

Cechy konstrukcyjne: 2 silniki, napęd na cztery koła, amortyzacja na 2 zawieszenia, maksymalna prędkość - 45 km / h.

Składana aluminiowa rama w połączeniu z bezszczotkowym silnikiem, 20-calowymi pompowanymi kołami, przednimi i tylnymi hamulcami typu V oraz akumulatorem litowo-jonowym to marzenie jeźdźca z dużą prędkością. Przebieg na jednym ładowaniu - 40 km. Przywrócenie zasilania zajmuje 8 godzin. Maksymalny udźwig wynosi 110 kg. Technika może rozwijać prędkość do 45 km / h.

Kierownica, rama, pedały są składane, co sprawia, że ​​rower jest bardzo kompaktowy do przechowywania lub transportu. Jest podnóżek, wyświetlacz LED, dzwonek, przednie i tylne światła, plastikowe nadkola. Prosta kierownica i sprężynowe siodełko mają regulowaną wysokość. System 2-zawieszenia wygładza jazdę po nierównych nawierzchniach i sprawia, że ​​pociąg jest maksymalnie wygodny. Rozstaw osi z łatwością pokonuje każdą przeszkodę, niezależnie od warunków pogodowych.

Każdy wbudowany silnik ma moc znamionową 350 W. Monitor wyświetla aktualną prędkość, przebytą odległość i poziom naładowania - nic więcej. Dostępnych jest 6 prędkości jazdy. Możesz jeździć o każdej porze dnia, ponieważ sprzęt wyposażony jest w urządzenia oświetleniowe.

WELLNESS City Dual 700

Zalety:

 • trwały;
 • stylowy wygląd;
 • potężny;
 • wysoka prędkość;
 • produkt jest łatwy w użyciu;
 • kompaktowy;
 • pojemna bateria;
 • miękkie zawieszenie;
 • dobra rolka.

Niedogodności:

 • ciężki;
 • kosztowny;
 • tylne koło jest często przebite.

Średni koszt to 79900 rubli rosyjskich.

Cyberbike Fat 500W

Potężny fat bike jest w stanie zadziwić nawet najbardziej wybrednych rowerzystów swoimi możliwościami i osiągami w terenie. Składana, kompaktowa hybryda została zaprojektowana do pokonywania najbardziej nieprzejezdnych dróg dzięki silnikowi i dużej baterii. Zagęszczone koła zapewniają dobrą przyczepność w najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych. Specjalne błotniki na kołach chronią użytkownika i jego ładunek przed brudem i kroplami wody.

Przestronny bagażnik jest przeznaczony nie tylko do transportu dużych przedmiotów, ale także do przewozu pasażerów. Rower może udźwignąć maksymalny ciężar 110 kg.

Cyberbike Fat 500W

Zalety:

 • drożność;
 • solidna konstrukcja;
 • pojemna bateria;
 • ścisłość.

Niedogodności:

 • duża waga;
 • wysoka cena.

Średni koszt to 80000 rubli rosyjskich.

TOP najlepszych nieskładanych hybryd rowerowych na 2020 rok

Konstrukcje przedstawiają zwykły rower z technicznym wypełnieniem. Ich główną wadą są gabaryty, więc w przeglądzie znalazły się tylko najlepsi przedstawiciele tej klasy z różnymi segmentami cenowymi.

Twitter VS7.0-ER100

Niedroga hybryda rowerowa, która jest świetnym zakupem dla osób szukających zwykłego roweru elektrycznego o solidnej konstrukcji. Jeśli użytkownik po raz pierwszy szuka e-roweru lub nie chce przepłacać za bardziej progresywny model, to VS7.0-ER100 marki Twitter jest idealny.

Pomimo przystępnej ceny model ten jest wyposażony w lekką, ale solidną ramę wykonaną ze stopu aluminium 6061. Przednie koło spoczywa na widelcu amortyzowanym Retrospec z możliwością blokady.

Rower elektryczny wyposażony jest w hamulec i przerzutkę renomowanego producenta sprzętu rowerowego Shimano.

Akumulator o wydajności 360 W / h znacząco wydłuża dystans, jaki można pokonać na jednym ładowaniu. Kolejną zaletą tego e-roweru są trzy tryby jazdy:

 1. Rower - użycie modelu bez silnika elektrycznego.
 2. Pomoc - używanie pedałów w połączeniu z silnikiem elektrycznym. Istnieje 5 poziomów.
 3. Skuter elektryczny - bez wspomagania pedału.

W tym drugim trybie do kontroli prędkości służy wygodny uchwyt gazu.

Rower elektryczny Twitter VS7.0-ER100

Zalety:

 • prędkość;
 • sterowalność;
 • lekkość;
 • niezawodność tylnych i przednich hamulców;
 • doskonałe wskaźniki autonomii.

Niedogodności:

 • niewykryty.

Średni koszt to 42 000 rubli rosyjskich.

Green City E-Alfa

Doskonała propozycja dla osób, dla których ekologia jest na pierwszym miejscu. Stylowy wygląd zawiera wygodne ułożenie wypełnienia urządzenia, piękny kosz z przodu oraz obszerny kufer z tyłu. Kufer doskonale nadaje się zarówno do przewozu ładunków, jak i pasażerów. Fotel można łatwo regulować, amortyzator zapewnia miękką jazdę. Na łańcuchach jest dodatkowa ochrona - teraz rower nie będzie w stanie gryźć ubrania jeźdźca. Stabilny podnóżek pozwoli hybrydzie wytrzymać długotrwałe parkowanie z ładunkiem w bagażniku.

Stalowa rama została zaprojektowana tak, aby dać rowerowi wytrzymałość i utrzymać do 130 kg. Akumulator umożliwia łatwe przejechanie 35 km przy dodatkowym pedałowaniu. Wyposażenie techniczne tego akcesorium zostało zaprojektowane tak, aby w ciągu kilku sekund rozwinąć dużą prędkość, a układ hamulcowy jest wyposażony w taki sposób, aby umożliwić łatwe zatrzymanie nawet w najbardziej awaryjnej sytuacji. Rozkład masy zapewnia płynne skręty i komfort podczas szybkiej jazdy.

Green City E-Alfa

Zalety:

 • zdolność do przewozu pasażerów;
 • stylowy wygląd;
 • wysokiej jakości montaż;
 • wytrzymałość i odporność na wstrząsy;
 • wszechstronność;
 • dobra lokalizacja baterii.

Niedogodności:

 • wymaga uzyskania prawa jazdy kat. A;
 • mocno grzechocze podczas jazdy;
 • częste awarie.

Średni koszt to 42 000 rubli rosyjskich.

Twitter Modliszka E0

Mountain (MTV) hybryda do cross country z napędem łańcuchowym, niewielka waga w porównaniu z konkurencyjnymi modelami w tej klasie, duży przebieg na jednym ładowaniu (90 km) i szybkie ładowanie akumulatora litowo-jonowego (5 godzin). Posiada aluminiową ramę (dwa rozmiary: 15,5 lub 17 "), sztywne tłumienie (olejowe, sportowy widelec) i 26" koła Kenda 1187 z aluminiowymi obręczami Retrospec RS300.

Układ hamulcowy - tarczowy hydrauliczny, chodzący Shimano Altus. W sumie dostępnych jest 27 prędkości. W kasecie jest 9 gwiazdek, w systemie - 3 szt. z liczbą zębów 44/32/22. Część do lądowania wału karetki jest kwadratowa, przerzutka tylna jest sportowa, przerzutka przednia chodzi, manetki są 2-dźwigniowe. Kierownica jest prosta.Siodło wykonane jest ze sztucznej skóry. Jest port USB.

Istnieje możliwość regulacji sztywności amortyzatora widelca i zablokowania jego skoku, a także montażu hamulca tarczowego (widelec, rama, tuleja).

Twitter Modliszka E0

Zalety:

 • Waga netto;
 • trwały;
 • zabarwienie;
 • wiele prędkości;
 • wartość pieniądza;
 • ogromny zasięg przelotowy - do 90 km;
 • wysoka nośność;
 • funkcjonalny.

Niedogodności:

 • niezidentyfikowany.

Średni koszt to 45800 rubli rosyjskich.

Merida ESpresso 300

Model 2019 dla dorosłych z napędem łańcuchowym, aluminium (gatunek materiału - 6061), rozmiar ramy L = 55 cm (dostępne rozmiary od 16,92 do 23,22 cala). Konstrukcja zapewnia tłumienie „Hard tail”: widelec sprężynowo-elastomerowy „SR Suntour NEX-PM-DS-700C” o skoku widelca 63 mm i regulowanym współczynniku sprężystości; 28-calowe koła z podwójnymi obręczami i oponami Continental AT Ride 622-42; sportowy układ hamulcowy (tarczowy, hydrauliczny). Zapewniona jest możliwość zamontowania hamulca (widelec, rama, tuleja).

Skrzynia biegów jest wyposażona w 9-biegową skrzynię biegów z tylną przerzutką typu spacerowego. Manetki Shimano Altus RD-M2000 chodzą, spust 2-dźwigniowy. Kaseta sportowa. Klasyczne pedały. Kierownica jest zakrzywiona. Gwiazdki w kasecie 1 szt. z liczbą zębów - 38 szt. Akumulator litowo-jonowy o napięciu 36 V.

Merida ESpresso 300

Zalety:

 • niezawodny;
 • Piękny design;
 • zwinny;
 • niewielka waga;
 • wysoka zdolność do biegania w terenie;
 • dobre zaplecze techniczne;
 • stabilna praca układu hamulcowego;
 • trwały;
 • możliwość doboru odpowiedniego rozmiaru ramy dla indywidualnego użytkownika

Niedogodności:

 • bardzo drogi.

Średni koszt - 129600 rubli rosyjskich

Airwheel R8 162,8Wh

Prawdziwy elektryczny rower górski, który różni się od konkurencji dużymi 26-calowymi kołami. Rower elektryczny pozwala właścicielowi używać pedałów, silnika elektrycznego i wszystkiego razem podczas jazdy.

Model wyposażony jest w wyjmowaną baterię, którą można łatwo wymienić, co daje możliwość wydłużenia czasu jej działania.

Ponadgabarytowe koła gwarantują komfortowe poruszanie się po drogach o różnym pokryciu oraz w terenie. Ponieważ rower jest wyposażony w komputer pokładowy, użytkownik ma możliwość nie tylko dostosowania ustawień modelu, ale także wyświetlenia wszystkich danych dotyczących własnych podróży.

Ten rower elektryczny będzie doskonałym zakupem dla tych, którzy wolą prowadzić aktywny tryb życia i zamierzają eksploatować model nie tylko na drodze, ale także na wsi.

Rower elektryczny Airwheel R8 162,8Wh

Zalety:

 • odpowiedni koszt;
 • szybko ładuje;
 • praktyczność;
 • modne wykonanie;
 • waży niewiele.

Niedogodności:

 • tylko 1 prędkość.

Średni koszt to 43 500 rubli rosyjskich.

Welt Rockfall 1.0 E-Drive (2018)

Model oparty na Rockfall 1.0 z silnikiem elektrycznym zamontowanym w tylnej piaście. Silnik elektryczny działa jako wspomaganie pedału. Sterownik, który znajduje się na kierownicy, posiada przełącznik umożliwiający regulację mocy silnika.

Rower elektryczny jest wyposażony w amortyzujący widelec SR Suntour XCT ze skokiem 100 mm i blokadą hydrauliczną. Model wyposażony jest w 8-biegową przekładnię typu Shimano z tylną przerzutką Acera.

Model wyposażony jest w hydrauliczny układ hamulcowy Shimano.

Rower elektryczny Welt Rockfall 1.0 E-Drive (2018)

Zalety:

 • szybki;
 • okazały się doskonałe zarówno na asfalcie, jak iw terenie;
 • doskonała pojemność baterii;
 • niezawodna rama;
 • wysokiej jakości zwykłe opony.

Niedogodności:

 • większości użytkowników nie podobały się dołączone pedały;
 • niewygodne siedzenie;
 • brak skrzydeł.

Średni koszt to 49 900 rubli rosyjskich.

Tabela porównawcza charakterystyk technicznych:

Nazwa produktuMoc silnikaMaksymalna prędkośćPojemność bateriirodzaj napęduWaga
Xiaomi Himo C20250 watów25 km / h10 A ∙ godzłańcuch21 kg
Twitter VS7.0-ER100 250 watów35 km / h10 A ∙ godzłańcuch19,9 kg
Unimoto latać250 watów22 km / h10 A ∙ godztylny29 kg
Silnik HIPER BF200250 watów25 km / h8,5 A ∙ godzłańcuch25 kg
Cyberbike Fat 500W500 watów30 km / h13 A ∙ godztylny28 kg
Airwheel R8 162,8Wh200 watów27 km / h162 W / hłańcuch19,5 kg
Green City E-Alfa500 watów35 km / h10,4 A / godzłańcuch34 kg
SHULZ E-Goa249 watów24 km / h7,8 A / godzłańcuch17,5 kg
Welt Rockfall 1.0 E-Drive (2018) 250 watów25 km / h6 A * godzłańcuch22 kg
iconBIT K7250 watów 25 km / h6 A * godzłańcuch 17,7 kg
Xiaomi QiCycle 250 watów25 km / h5,3 A * godzłańcuch 14,5 kg
Eltreco Kjing Single 250 watów25 km / h8 A * godzłańcuch21 kg
KRÓLIK "Niedźwiedź"350 watów27 km / h10,4 A * godzłańcuch21 kg
NANO250 watów25 km / h7,8 A * godzłańcuch13 Kg
Ecoffect H-Slim 26350 watów40 km / h9 A * godzłańcuch23 kg
WELLNESS City Dual 700750 watów45 km / h12,5 A * godzłańcuch28,5 kg
Eltreco Leto350 watów25 km / h7,8 A * godzłańcuch21,5 kg
Twitter Modliszka E0350 watów35 km / h10 A * godzłańcuch18,2 kg
Eltreco XT-700 350 watów35 km / h9 A * godzłańcuch22 kg
Volteco Intro 500W500 watów35 km / h8,8 A * godzłańcuch24 kg
Merida ESpresso 300 250 watów 25 km / h 14 A * godzłańcuch-
Hoverbot CB-7 Optimus 250 watów 25 km / h8 A * godzłańcuch22 kg

Jeśli miałeś doświadczenie w korzystaniu z produktów opisanych w ocenie, napisz swoją opinię w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię