Najlepsze pionowe parowce na 2020 rok

0

Parowiec to przydatna rzecz, na którą teraz, dzięki bogatemu asortymentowi na rynku zbytu, stać każdego. To urządzenie do wygodnego i wysokiej jakości prasowania bielizny, rzeczy, wszelkich tekstyliów. Łatwość obsługi przyciąga wiele gospodyń domowych, zwłaszcza, że ​​dostępna jest również kategoria cenowa, podobnie jak zarządzanie tą niezbędną rzeczą. Ale ocena najpopularniejszych modeli pomoże, w którym lepiej wybrać, co ułatwi proces zakupu takiego niezastąpionego urządzenia.

Niezastąpiona rzecz dla nowoczesnej gospodyni domowej

Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” oferuje przegląd najlepszych pionowych parowarów do odzieży, popularnych w tym roku wśród wielu kupujących.

Pionowe parowce

Parowary stały się w nowoczesnej produkcji alternatywą dla klasycznego żelazka, które w pewnym stopniu jest wygodniejsze, nowocześniejsze i bardziej praktyczne w użyciu niż standardowe urządzenia do prasowania.

Normalne działanie żelazka

Parowary mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi żelazkami, a mianowicie:

 • gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu do sieci;
 • czas pracy może być dłuższy bez przegrzania;
 • parowce są kompaktowe, wygodne i mobilne;
 • wiele modeli jest połączonych, działają jako żelazko i parowiec;

Klasyczne żelazko

 • delikatnie wpływać na samą tkaninę;
 • mają zdolność eliminowania nieprzyjemnych, obcych zapachów z rzeczy, ponieważ istnieją takie modele, które przychodzą natychmiast z możliwością użycia detergentów, niezawodnie czyszczą powierzchnię tkanin, zasłon, mebli tapicerowanych, a nawet ścian;
 • znacznie mniej czasu poświęca się na przetwarzanie jednego produktu;
 • z łatwością radzą sobie z ubraniami o skomplikowanym kroju, z wystającymi elementami.

Parowce są powszechnie używane przez gospodynie domowe do pielęgnacji odzieży domowej, a także w punktach sprzedaży detalicznej do prasowania rzeczy, nadając im reprezentacyjny wygląd, a następnie umieszczając je na gablotach, w fabryce odzieży i tak dalej.

Prasowane rzeczy

Urządzenie to bardzo skutecznie czyści poduszki, meble tapicerowane, pełniąc jednocześnie funkcję dezynfekującą.

Aby nabyć takie urządzenie dla siebie bez dokonywania złego wyboru, trzeba wiedzieć, czym są parowce, jak dobrać odpowiedni, który spełni oczekiwania i poszczególne urządzenia, ile mogą kosztować, od czego dokładnie zależy koszt, a także nauczyć się rozumieć ich parametry techniczne , cechy.

Recenzje klientów, ich rekomendacje, popularność samych modeli i producentów, a także prezentowana ocena najpopularniejszych i wysokiej jakości w bieżącym roku pomogą określić, który model lepiej kupić.

Różnorodność modeli

Rodzaj parowców

Aby zrozumieć, który z parowców jest lepszy i wygodniejszy, musisz wiedzieć, jakie są odmiany i ich główne cechy. Producenci przedstawiają kilka rodzajów parowców:

 • Ręczne - są to kompaktowe, niedrogie modele, niewielkie gabaryty, wyposażone w element grzejny, podobnie jak czajnik elektryczny, dzięki czemu mogą podgrzać wodę do 100 ℃.W wyniku podgrzania i zagotowania wody pojawia się para, która przenikając przez specjalnie do tego przeznaczone otwory, przedostaje się na tkaninę, wygładzając ją, dezynfekując i niszcząc zapachy oraz różne zanieczyszczenia. Podczas całej operacji woda jest szybko zużywana, ponieważ małe zbiorniki w modelach ręcznych mieszczą niewielką ilość płynu i wystarcza na 7-10 minut, szybkość parowania wody wynosi 13-20 ml na minutę. Mogą pracować w trybie ciągłym przez 30 minut.

Ten typ parowca jest wygodny w podróży ze względu na swoje minimalne wymiary i lekkość.

Model ręczny w pracy

Podczas eksploatacji należy zachować podstawowe środki ostrożności, np. Nie wolno przewracać urządzenia podczas pracy, gdyż wyleje się gorąca woda, dostanie się na skórę i może dojść do poparzenia termicznego. Musisz pracować z ubraniami znajdującymi się w pozycji pionowej;

 • Stacjonarne stojące parownice do prasowania w pionie są znacznie większe i mocniejsze niż poprzednie. Przeznaczony zarówno dla domu, jak i firm sprzątających, handlu, szwalni. Występuje grawitacja (woda w specjalnym zbiorniku jest podgrzewana przez element grzejny, para grawitacyjnie doprowadzana jest do żelazka) i pompa (para pod wpływem ciśnienia jest dostarczana za pomocą pompy, wypływa przez otwory w żelazku).

Specyfikacje

Aby uniknąć błędów przy zakupie parowaru, można wziąć pod uwagę szereg ogólnych danych parametrycznych typowych dla wielu modeli. Wskaźniki te są głównymi kategoriami wyboru.

PokójParametrCharakterystyka
1MocDecyduje o tym ilość energii elektrycznej zużytej przez parowiec, a mianowicie:
• Zużycie 800 W - nadaje się do prasowania delikatnej bielizny;
• 1200-1500 W - do wygładzania wszelkiego rodzaju tkanin;
• powyżej 2 kW - używane do celów profesjonalnych.
2Temperatura paryZasadniczo wydobywa się para o temperaturze 98-99 ℃, wnikając we włókna, wygładzając ubrania, wyrównując je, nie rozciągając ich podczas dezynfekcji tkaniny. Niektóre modele podgrzewają wodę powyżej 100 ℃.
3Czas ciągłej pracyRęczne typy parowarów mogą pracować w trybie ciągłym przez około pół godziny, praca modeli pionowych może być dłuższa.
4Typ na parze1. Poziome parowce.
2. Modele pionowe.
5Blok sterujący• blok mechaniczny;
• automatyczna kontrola.
6Typ pary• samodzielne karmienie - grawitacyjnie;
• metoda automatyczna (pod ciśnieniem).
7Funkcjonalność• modele z wieszakami z klipsami;
• w pełnym zestawie rękawiczek do ochrony przed parą;
• urządzenia z kilkoma trybami.
8Przedział cenowyCena zależy od mocy urządzenia. Produkowanych jest kilka rodzajów parowców:
• grawitacja - kosztują około 4 tysiące rubli, których moc nie przekracza 1600 W, ilość pary wydostaje się do 25 gramów na minutę, ale prędkość tego typu jest niska i tylko jeden tryb pracy;
• przepływem grawitacyjnym w cenie od 6 do 9 tys. Przy mocy 1800 W i większej ilości wytwarzanej pary - 35-50 g / min, jest to opcja ekonomiczna;
• wysokiej jakości parowary o mocy 1900-2000 W wytwarzają parę do 55 g / min, która wydostaje się pod ciśnieniem. Ten typ jest używany przez profesjonalistów. Kosztują znacznie ponad 10 000 rubli.
9Gwarancja1 do 3 lat. Należy uważać na nielicencjonowaną sprzedaż urządzeń elektrycznych, z którą ostatnio spotyka się dość często, dlatego ważne jest, aby kupić coś od zaufanych sprzedawców. Lepiej jest, jeśli produkt jest wytwarzany przez znaną firmę.

Zatem cena urządzenia elektrycznego zależy bezpośrednio od jego mocy, to znaczy od tego, ile energii zużywa. Wszakże im mocniejszy, tym większy jest popyt wśród kupujących, ponieważ radzi sobie z zadaniem wielokrotnie szybciej, wydajniej, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Jaki model najlepiej kupić, każdy decyduje sam, wszystko jest w rękach konkretnej osoby, a im więcej ma pieniędzy, tym mocniejszą jednostkę może sobie pozwolić na zakup.

Główne kryteria wyboru

Wszystkie parowce są tradycyjnie podzielone na kilka grup, w zależności od posiadanej mocy:

 • opcja budżetowa - parowce grawitacyjne, kosztują do 5 tysięcy rubli, których elementy grzejne o mocy do 1,6 kW, wydające do 25 gramów na minutę. Ten typ, choć niedrogi, nadaje się do pracy z cienkimi tkaninami, z gęstymi ubraniami, niestety nie poradzi sobie, ponieważ moc nie jest najwyższa, prędkość jest niska i jest tylko jeden tryb pracy;
 • modele grawitacyjne o średniej cenie około 6000-10000 rubli, o mocy nie większej niż 1800 W, wydzielają parę od 35 do 50 gramów na minutę, dzięki czemu radzą sobie z grubszym włóknem o dużej gęstości tkaniny;

Tkanina lniana

 • urządzenia, w których para uchodzi pod wpływem wysokiego ciśnienia. Ich moc jest wyższa niż poprzednie, wynosi 1900-2500 W, para wychodzi 55 gramów w ciągu minuty. Działają bardzo szybko, z wysoką jakością, tego typu używają głównie w produkcji, ale kupują też do użytku domowego. Wymagany jest ważny warunek: woda wlewana do specjalnego zbiornika musi być wyjątkowo wysokiej jakości.

Istnieją urządzenia do prasowania z regulowanym systemem zasilania. Jest to wygodne, możesz dostosować tryby dla siebie, zmieniając je w razie potrzeby, w zależności od gęstości materiału.

Im więcej pary na minutę wydziela parowiec, tym lepiej. Do tej pory najwyższe i optymalne tempo dostarczania pary wynosi 55 g / min, co delikatnie oddziałuje na cienkie tkaniny, nie uszkadzając ich przy takiej prędkości pary, czyszcząc, a nie tylko zwilżając.

Przy wyborze należy zwrócić uwagę na elementy grzejne wykonane z następujących materiałów:

 • z mosiądzu;
 • wykonany ze stali nierdzewnej;
 • wykonane z aluminium.

Zasadniczo są one wykonane z drugiego rodzaju metalu lub aluminium, ale mówi się, że mosiądz jest trwały, mało podatny na różne negatywne wpływy środowiska, ekspozycję na wysokie temperatury, kamień, czas pracy i reakcje korozyjne. Chociaż w rzeczywistości urządzenia mosiężne działają o 5% dłużej, w przeciwieństwie do stali i aluminium, nie warto więc specjalnie szukać tego typu parowca, ponieważ różnica w tym wskaźniku jest niewielka.

Kupując, musisz zapytać sprzedawcę, jakiej jakości wody można użyć podczas pracy. Nie zawsze jest możliwe wypełnienie drogich modeli zwykłą wodą z kranu, dlatego warto od razu wyjaśnić ten punkt „na brzegu”.

Lepiej, jeśli samo żelazko się nagrzeje, wtedy woda, która do niego dotrze, odparuje z małymi cząstkami pary, dostanie się na ubrania w sposób bardziej odmierzony i nie zostanie spryskana dużymi kroplami. Konieczne jest unikanie tworzyw sztucznych na podeszwie żelazka, ponieważ plastik nie jest trwały. Jeśli podeszwa żelazka jest metalowa lub ceramiczna, możesz śmiało kupić taki parowiec.

Jak dokonać właściwego wyboru

Na podróże i różnego rodzaju wyjazdy najlepszą opcją byłyby parowce ręczne, które są kompaktowe, bez problemu zmieszczą się w walizce i nie zajmą w niej dużo miejsca, a do tego niewiele ważą, na pewno nie ciągną za ręce.

Ręczny odkurzacz parowy

Poradzą sobie np. W podróży służbowej, prasując koszule. Są niedrogie, więc warto rozważyć ten niedrogi sposób, aby Twoje ubrania wyglądały atrakcyjnie w dniu wyjazdu.

Jeśli planujesz sporadycznie korzystać z tych urządzeń, możesz kupić niedrogie urządzenie pionowe. Ale poradzą sobie tylko z cienkimi, miękkimi włóknami, dzianinami, ale nie opanują lnu lub bawełny.

Modele, które wytwarzają parę od 35 g / min, poradzą sobie z trudniejszymi materiałami. Miękkie zabawki dla dzieci mają tendencję do szybkiego brudzenia się i zakurzenia, więc możesz kupić mocniejszy parowiec, aby je wyczyścić.

Najlepsze w tej chwili są modele z doprowadzeniem pary pod ciśnieniem, ale też nie są tanie.Do dezynfekcji ubrań, miękkich elementów mebli domowych, zabawek dziecięcych, ogólnego sprzątania mieszkania, ta opcja parowarów pionowych będzie odpowiednia.

Najlepsi producenci

Współczesny rynek przedstawia kupującym ogromny asortyment modeli parowców. Najpopularniejsze z nich to kilka:

 • Kromax;
 • Super Jet;
 • MIE Deluxe;
 • Zauber;
 • Arcymistrz;
 • Philips.

Tak więc na pytanie, która firma lepiej kupić parowiec, odpowie tylko sam kupujący, na którego decyzję wpływa przede wszystkim jego poziom znajomości najbardziej znanych marek, jakość ich produktów i ich koszt. Ważnym warunkiem są również indywidualne życzenia osoby i jej preferencje związane z przyszłym modelem parowca. Cena zależy bezpośrednio od zestawu funkcjonalności konkretnego modelu.

Ocena najlepszych pionowych parowców dla domu w 2020 roku

Ten wybór ocen jest dokonywany na podstawie dokładnego i szczegółowego badania recenzji, recenzji najpopularniejszych modeli w imieniu tych, którzy już je pożyczyli. Przedstawiono TOP 10 najlepszych w tym roku pionowych maszyn do gotowania na parze, co jest po prostu niezbędne osobie, która stoi na przeszkodzie w wyborze tego urządzenia elektrycznego. Ocena jest łatwa do odczytania, zawiera krótki opis każdego modelu, wskazując zalety i wady, co konkretyzuje informacje, zwraca uwagę czytelnika na główne ważne punkty.

Wielki Mistrz GM-Q5 Multi / R

Wielki mistrz GM-Q5 Multi R

Model ten jest wolnostojący, posiada możliwość parowania kołnierzy. W zestawie rękawica teflonowa chroniąca dłonie przed gorącą parą, lejek do wody oraz worek od producenta. Koszt tego urządzenia waha się w granicach 9200-11800 rubli.

Rodzaj konstrukcjiModel stojący, pionowy
Objętość zbiornika na wodę2300 ml
Moc1950 Wt
Materiał korpusu produktuPlastikowy
Wyjmowany zbiornik na wodę+
Regulacja pary+
Stojak teleskopowy+
Główka szczoteczki+
Mocowanie mocujące+
Natężenie przepływu pary (maksymalne)70 g / min
Wielki Mistrz GM-Q5 Multi / R

Zalety:

 • wielofunkcyjność;
 • projekt;
 • wygodna;
 • potężny;
 • dysze w zestawie;
 • żelazo ze stali nierdzewnej.

Niedogodności:

 • wymiary;
 • słabo radzi sobie z lnianymi tkaninami;
 • zdaniem niektórych użytkowników podczas gotowania na parze pojawiają się rozpryski.

Kitfort KT-927

Kitfort KT-927

Odkurzacz parowy jest wystarczająco mocny, ma deskę do prasowania, którą można dla wygody przechylić, urządzenie do prasowania kołnierzyków, dyszę do delikatnych tkanin. Model 2 w 1, gdyż posiada właściwości żelazka do wygładzania tkanin, a także parowaru do obróbki parą odzieży i tekstyliów. Zestaw zawiera rękawiczkę, która zapobiega poparzeniom dłoni. Ten produkt kosztuje 11000-11,600 rubli.

Rodzaj konstrukcjiPiętro
Objętość zbiornika na wodę1200 ml
Moc2100 Wt
Temperatura pary140 ℃
Wyjmowany zbiornik na wodę+
Poziome parowanie ubrań+
Stojak teleskopowy+
Automatyczne wyłączanie+
Klawisze sterujące+
Wysokość156 cm
Szerokość36,5 cm
Natężenie przepływu pary (maksymalne)35 g / min
Kitfort KT-927

Zalety:

 • moc;
 • ładny projekt;
 • dobrze radzi sobie z powierzonymi zadaniami;
 • niezawodnie dezynfekuje tkaniny, ponieważ woda nagrzewa się do bardzo wysokiej temperatury;
 • deska do prasowania w zestawie;
 • system pompowania wody;
 • stabilny;
 • możesz starannie złożyć przewód zasilający w specjalne złącze;
 • funkcja obrotowa (urządzenie obraca się w różnych kierunkach).

Niedogodności:

 • brak uchwytu do przenoszenia;
 • woda musi być wysokiej jakości;
 • duże wymiary;
 • mały rozmiar deski do prasowania;
 • koszt.

MIE Magic Style

MIE Magic Style

Pionowa konstrukcja tego modelu pozwala odpowiednio wyprostować trudno dostępne elementy odzieży, naparować tkaninę, zdezynfekować ją termicznie. Parowar ma dużą moc, jest wyposażony w system zapobiegający kapaniu, dzięki czemu para wydostaje się bez dużych rozprysków wody i równomiernie spada na tkaninę. Woda nagrzewa się w ciągu 45 sekund. Wszystkie akcesoria zawarte w zestawie można umieścić w specjalnie zaprojektowanym etui, które jest również częścią opakowania.Koszt produktu to nawet 18000 rubli.

Rodzaj konstrukcjiModel stojący, pionowy
Objętość zbiornika na wodę1700 ml
Moc2250 Wt
System zapobiegający kapaniujest
Wyjmowany zbiornik na wodę+
Regulacja pary+
Stojak teleskopowy+
Główka szczoteczki+
Mocowanie mocujące+
Dysza z drobnym włosiemjest
Natężenie przepływu pary (maksymalne)85 g / min
MIE Magic Style

Zalety:

 • moc;
 • markowa torba;
 • wieszak pokryty welurem dla pewniejszego mocowania odzieży;
 • rękawica odporna na ciepło;
 • urządzenie do parowania obroży;
 • automatyczne zwijanie przewodu zasilającego;
 • etui na akcesoria;
 • dobra para.

Niedogodności:

 • długość węża jest krótka dla wielu użytkowników;
 • krawędzie produktów i szwy są słabo wygładzone;
 • nie radzi sobie w 100% z tkaniną bawełnianą;
 • Cena £.

Kitfort KT-915

Kitfort KT-915

Pionowy parowiec o dobrej mocy, z 5 trybami pary. W zestawie specjalna rękawica termiczna, instrukcja obsługi w języku rosyjskim.

Rodzaj konstrukcjiModel stojący, pionowy
Objętość zbiornika na wodę1600 ml
Moc2000 watów
Temperatura pary130 ℃
Materiał korpusu produktuPlastikowy
Wyjmowany zbiornik na wodę+
Regulacja pary+
Stojak teleskopowy+
Główka szczoteczki+
Wysokość160 cm
Szerokość34,5 cm
Natężenie przepływu pary (maksymalne)35 g / min
Kitfort KT-915

Zalety:

 • składane stojaki;
 • wieszak można regulować;
 • przezroczysty pojemnik na wodę;
 • dobre zaopatrzenie w parę pod ciśnieniem;
 • istnieje prasowanie w pozycji poziomej;
 • bardzo wysoka temperatura pary, która doskonale zabija wszystkie zarazki i bakterie na powierzchni rzeczy;
 • koszt.

Niedogodności:

 • podczas pracy słychać dźwięk pompy;
 • krótki przewód zasilający - 1,9 m;
 • żelazna rączka nagrzewa się;
 • Rozcięcie jest zbyt wąskie na spodnie.

Kitfort KT-907

Kitfort KT-907

W tym modelu woda nagrzewa się przez 120 sekund, ale zbiornik na wodę jest pojemny, więc zagotowanie zajmuje więcej czasu. Cena za urządzenie to budżet - tylko 4590 rubli.

Rodzaj konstrukcjiModel stojący, pionowy
Objętość zbiornika na wodę2500 ml
Moc1600 Wt
Temperatura pary98 ℃
Poziome gotowanie na parzejest
Materiał korpusu produktuPlastikowy
Wyjmowany zbiornik na wodę+
Regulacja pary+
Stojak teleskopowy+
Główka szczoteczki+
Mocowanie mocujące+
Wysokość158 cm
Szerokość49 cm
Natężenie przepływu pary (maksymalne)30 gr / min
Kitfort KT-907

Zalety:

 • duży zbiornik;
 • w komplecie wieszak, rękawica, deska do prasowania;
 • design, idealnie pasuje do każdego wnętrza pomieszczenia;
 • piękne niebieskie podświetlenie;
 • lekki wąż i uchwyt;
 • metka.

Niedogodności:

 • gruba tkanina jest gotowana na parze przez długi czas;
 • temperatura podgrzewania wody nie osiąga 100% wrzenia, dlatego dezynfekcja nie jest zapewniona.

RUNZEL MAX-220 Rena

RUNZEL MAX-220 Rena

Urządzenie może wyłączyć się automatycznie, jeśli nie ma wystarczającej ilości wody do pełnej pracy. W zestawie rękawiczka i wieszak. Ta jednostka kosztuje 7700 rubli.

Rodzaj konstrukcjiModel stojący, pionowy
Objętość zbiornika na wodę2300 ml
Moc2000 watów
Temperatura podgrzewania wody100 ℃
Czas podgrzewania wody45 sekund
Regulacja pary+
Stojak teleskopowy+
Główka szczoteczki+
Mocowanie mocujące+
Wyłączenie z powodu braku wodyjest
Natężenie przepływu pary (maksymalne)45 g / min
RUNZEL MAX-220 Rena

Zalety:

 • wygląd;
 • wygodny wieszak;
 • mocny wąż;
 • dobrze radzi sobie z cienkimi tkaninami;
 • stabilność na powierzchni;
 • pojemny zbiornik na wodę;
 • z funkcją dezynfekcji odzieży;
 • Cena £.

Niedogodności:

 • sztywny wąż;
 • z trudem wygładza gęstą tkaninę;
 • używać tylko wody destylowanej.

Philips GC514 / 40 EasyTouch Plus

Philips GC514 40 EasyTouch Plus

Parowiec znanej marki w przystępnej cenie nadaje się do pielęgnacji delikatnej odzieży. Można używać wody z kranu, a to dla wielu konsumentów najważniejsza zaleta tego modelu. Możesz go kupić za 4500 rubli.

Rodzaj konstrukcjiModel stojący, pionowy
Objętość zbiornika na wodę1600 ml
Moc1600 Wt
Materiał korpusu produktuPlastikowy
Wyjmowany zbiornik na wodę+
Regulacja pary+
Stojak teleskopowy+
Czas podgrzewania wody60 sekund
Ochrona kamienia+
Natężenie przepływu pary (maksymalne)32 gr / min
Philips GC514 / 40 EasyTouch Plus

Zalety:

 • dobra budowa;
 • stylowy wygląd;
 • cicha niesłyszalna praca;
 • wytrzymały plastik;
 • dobrze radzi sobie z zadaniami;
 • wygodnie jest wciągać wodę do zbiornika;
 • wąż o odpowiedniej długości;
 • koszt jest niski.

Niedogodności:

 • ogólny model;
 • bez deski do prasowania;
 • model nie do końca stabilny;
 • wieszak nie jest wystarczająco mocny.

Zauber PRO-270s i-Fordel

Zauber PRO-270s i-Fordel

Wystarczająco mocne urządzenie jest wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania, która jest bardzo wygodna podczas pracy. Wykonany z wytrzymałych materiałów poradzi sobie z każdym ciężarem odzieży. Cena - 14500 rubli.

Projektpiętro
Objętość zbiornika na wodę2200 ml
Moc2250 Wt
Materiał korpusuPlastikowy
Czas podgrzewania wody1 minuta
Regulacja pary+
Poziome gotowanie na parze+
Stojak teleskopowy+
Nasadka ze szczotką+
Mocowanie zaciskowe+
Cienko puszysta nakładka+
Zawór bezpieczeństwa+
Automatyczne wyłączanie+
Wyłączenie z powodu braku wody+
Nawijanie przewodu zasilającegomaszyna
Maksymalny dopływ pary55 gramów na minutę
Zauber PRO-270s i-Fordel

Zalety:

 • trwałe materiały obudowy, podstawki;
 • dobrze wygładza;
 • z funkcją kosmetyczną, ponieważ nie psuje produktów, nadaje im świeży, zaktualizowany wygląd;
 • jest etui na drobne akcesoria;
 • do pracy potrzebne są dysze;
 • w zestawie rękawica termiczna.

Niedogodności:

 • wielu właścicieli chciałoby widzieć komorę zamiast pokrywy, jak drążek przymocowany do urządzenia, do którego można włożyć akcesoria;
 • koszt.

RUNZEL MAX-230 Magica

RUNZEL MAX-230 Magica

Model wyposażony jest w pojemny zbiornik na wodę, podgrzewa płyn 45 sekund do wrzenia. Może wyłączyć się automatycznie, gdy pozostanie niewielka ilość wody. Kosztuje 8500 rubli.

ModelKonstrukcja pionowa stojąca na podłodze
Objętość zbiornika na wodę2,5 l
Moc2,1 kW
Temperatura pary100 ° C
Godziny pracy100 minut
Czas podgrzewania wody45 sekund
Regulacja paryjest
Stojak teleskopowyjest
Nasadka ze szczotką+
Mocowanie zaciskowe+
Wyłączenie z powodu braku wodyjest
Maksymalny dopływ pary50 gr / min
RUNZEL MAX-230 Magica

Zalety:

 • moc;
 • łatwość użycia;
 • zajmuje mało miejsca;
 • dobrze radzi sobie z tkaninami o różnej gęstości, można nawet wygładzić płaszcz;
 • w zestawie mini tablica;
 • idealnie dezynfekuje pościel, ręczniki i nie tylko;
 • całkiem akceptowalny koszt.

Niedogodności:

 • kruchy wieszak;
 • w wężu występują załamania.

RUNZEL Pro-300 TurboSteam

RUNZEL Pro-300 TurboSteam

To urządzenie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu, ponieważ zakochało się w nim wielu kupujących za sprawą jego funkcjonalności, wykonania i wykonania. Mocny, z wystarczającą objętością zbiornika, podgrzewa wodę do wrzenia w 45 sekund, natężenie przepływu pary 55 gramów na minutę, a wydajność i prędkość pary są regulowane. Może pracować nieprzerwanie przez dwie godziny. Opakowanie zawiera wszystkie niezbędne dysze, a jeśli nie ma wystarczającej ilości wody, wyłącza się samoczynnie. Ponadto przewód jest automatycznie zwijany. Cennik: w granicach 16990-17100 rubli.

Projektpiętro
Objętość zbiornika na wodę2,2 l
Moc2250 Wt
Temperatura pary100 ° C
Materiał korpusuPlastikowy
Wyjmowany zbiornik na wodęjest
Godziny pracy120 minut
Czas podgrzewania wody45 sekund
Regulacja paryjest
Stojak teleskopowyjest
Nasadka ze szczotkąjest
Mocowanie zaciskowejest
Wyłączenie z powodu braku wodyjest
Nawijanie przewodu zasilającegoautomatyczny
Maksymalny dopływ pary55 g / min
RUNZEL Pro-300 TurboSteam

Zalety:

 • moc, wysoka wydajność;
 • regulowane tryby mocy;
 • kompaktowe wymiary;
 • obszerny zbiornik, wystarczy wody przez długi czas, nie trzeba jej dodawać co 5 minut, a to jest bardzo wygodne;
 • szybkie podgrzewanie wody;
 • optymalny dopływ pary, który nie niszczy właściwości tkaniny;
 • wysokiej jakości materiały;
 • niezwykły projekt;
 • automatyczne zwijanie przewodu zasilającego;
 • możliwość złożenia do zwartej formy;
 • przy stosowaniu tylko oczyszczonej, destylowanej wody kamień nie tworzy się i nie gromadzi;
 • wąż nie nagrzewa się podczas pracy, nie tworzą się na nim załamania;
 • usuwanie wszelkich mikroorganizmów z włókien, gdy woda osiąga temperaturę wrzenia;
 • wygodna, trwała podstawka;
 • zawiera rękawicę, wszystkie niezbędne załączniki;
 • bezbłędnie radzi sobie ze wszystkimi wymaganymi funkcjami.

Niedogodności:

 • koszt.

Dlatego wysokiej jakości urządzenia elektryczne nie mogą być tanie, ponieważ za prawdziwą jakość trzeba zapłacić dużo pieniędzy, aby uniknąć nieuzasadnionych kosztów. Pionowe modele parowców są teraz dostępne dla prawie wszystkich.

Urządzenie do prasowania w pionie

Wiele osób ceni czas, dlatego używając tego typu żelazka ograniczają proces prasowania, poświęcając na to minimum własnego wysiłku, ponieważ maszyna zrobi wszystko. Zaletą parowarów jest również ich zdolność do parowania, termicznego niszczenia drobnoustrojów, eliminowania zanieczyszczeń, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości tkaniny bez uszkadzania jej włókien

Osoby, które chcą kupić to urządzenie do prasowania odzieży, powinny zapoznać się z głównymi cechami parowarów, opisami, recenzjami i poradami właścicieli, na podstawie których powstała aktualna ocena, która pomaga określić przyszły model.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z parowcami przedstawionymi w rankingu lub ciekawszym modelem, powiedz nam o tym w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *