Najlepsza cena ustalona na 2020 rok

0

Naturalną reakcją na kryzys był napływ kupujących do segmentu niskich cen. Na tle tej sytuacji sklepy Fix Price zaczęły cieszyć się dużą popularnością. Dziś sklepy tej międzynarodowej sieci aktywnie działają w ponad 830 miejscowościach, w 74 podmiotach wchodzących w skład Rosji. Codziennie czynnych jest około 3315 sklepów nie tylko w naszej ojczyźnie, ale także na Łotwie, w Kazachstanie, Białorusi i Gruzji. W każdym z nich klientom oferowana jest szeroka gama towarów, które są wręcz niezbędne w codziennym życiu całej rodziny. Dodatkowo wszystkie produkty mogą pochwalić się bardzo niskimi cenami. Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” oferuje wybór najlepszych rzeczy na rok 2020 z Fix Price.

Jak powstała i rozwijała się sieć

Fix Price to firma zrzeszająca sklepy specjalizujące się w sprzedaży towarów dla całej rodziny. Wszystkie towary prezentowane w punktach sprzedaży detalicznej mają niewielki koszt stały.

Rejestracja międzynarodowej sieci miała miejsce w 2007 roku w regionie moskiewskim. S. Lomakin i A. Khachatryan zostali założycielami Best Price LLC. Te dwie osoby podjęły decyzję o ustanowieniu nowego formatu cen stałych w Rosji. Pierwszy sklep został otwarty w tym samym roku. Od 2016 roku sklepy Fix Price zaczęły otwierać się w innych krajach.

We wszystkich sklepach Fix Price odwiedzającym oferowane są produkty w najniższych cenach. Asortyment punktów sprzedaży obejmuje:

 • produkty żywieniowe;
 • napoje;
 • kosmetyki;
 • domowe środki chemiczne;
 • ubranie;
 • zabawki;
 • przybory szkolne;
 • pamiątki;
 • naczynia.

A to nie wszystko. Koszt wszystkich towarów jest ściśle określony w jednym przedziale. Początkowo za produkty ustalono cenę 30 rubli. Od 2015 roku koszt wzrósł do 50 rubli, a od 2016 roku w celu zwiększenia asortymentu produkty kosztują 55, 77, 99 i 199 rubli.

Karta bonusowa stałej ceny

Sklepy Fix Price każdego dnia przyciągają coraz więcej klientów. Tłumaczy to wysoka jakość produktów, szeroki asortyment, a także niskie ceny. Aby zakupy produktów w tych sklepach były jeszcze bardziej opłacalne i przyjemniejsze, zarząd zdecydował się na wydanie specjalnych kart bonusowych. Jak pokazuje praktyka, wraz z pojawieniem się tego programu, zainteresowanie sklepem znacznie wzrosło.

Istotą programu bonusowego jest to, że po zakupie następuje częściowy zwrot środków w postaci wirtualnych bonusów pieniężnych. Następnie mogą zapłacić za prawdziwy produkt.

Każdy klient może otrzymać plastikową kartę bonusową Fix Price. Można go kupić w kasie sklepu. Po zakupie kartę należy aktywować i dopiero potem można z niej korzystać.

Produkty, które warto kupić w sklepach Fix Price

W sklepach Fix Price możesz kupić wiele przydatnych rzeczy po bardzo niskich kosztach.Jednocześnie odwiedzając punkt sprzedaży detalicznej należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ zawierają one również niepotrzebne rzeczy niskiej jakości, niewarte ceny, o którą proszą. Poniżej znajdują się przedmioty, które warto kupić w sklepie Fix Price.

Produkty na wakacje

Każdy z nas musiał w życiu zaaranżować wakacje w domu. Dlatego nie warto mówić o tym, że ta przyjemność nie jest tania. W końcu musisz udekorować mieszkanie, wymyślić kostiumy i kupić wiele rzeczy, aby stworzyć odpowiednią atmosferę. Jeśli w Twoim mieście jest sklep Fix Price, stworzenie świątecznej atmosfery w domu nie będzie trudne. W sklepie na pewno znajdziesz duży wybór balonów, girland, papierowych czapek, oryginalnych krawatów, czapek, karnawałowych okularów i peruk, neonowych bransoletek, papierowych talerzy imprezowych, toreb na prezenty, pięknego papieru do pakowania i wiele więcej. Również w punktach sprzedaży detalicznej można kupić towary dedykowane konkretnym świętom, na przykład Nowy Rok, Wielkanoc i inne. Wśród dużego asortymentu można znaleźć również piękne albumy ze zdjęciami, pocztówki, stylowe pudełka i pamiątkowe figurki. Jednocześnie ceny wszystkich atrybutów są bardzo przystępne.

pakiet prezentowy

Zalety:

 • niska cena;
 • duży asortyment;
 • możliwość odebrania produktów na konkretne wakacje.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Produkty gospodarstwa domowego

W każdym punkcie sprzedaży Fix Price można znaleźć sporo artykułów gospodarstwa domowego. Co więcej, ich koszt w porównaniu z tradycyjnymi sklepami ze sprzętem jest znacznie niższy. Na ladach stoją różne kubki, talerze, sztućce i inne przybory kuchenne.

Możesz również kupić dozowniki mydła, noże, deski do krojenia, ręczniki, wieszaki i pokrowce na ubrania w niskiej cenie. Każda gospodyni z pewnością będzie potrzebować niedrogich pojemników do przechowywania żywności, słoików z przyprawami, silikonowych szpatułek i dywaników. Jednocześnie wiele gospodyń domowych zauważa, że ​​dywaniki silikonowe kupowane w ustalonej cenie nie różnią się od drogich przedmiotów sprzedawanych w sklepach ze sprzętem.

słoiczki na przyprawy

Zalety:

 • dobra jakość;
 • ogromny asortyment;
 • niska cena.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Rzeczy kobiet

Sklepy Fix Price oferują wiele różnych drobiazgów do pielęgnacji ciała. Dlatego każda kobieta i dziewczyna znajdzie wśród różnorodności coś, czym może się zadowolić. Może to być niezwykła kosmetyczka, zalotny czepek, kieszonkowe lusterko, szczotka do włosów, pilnik do paznokci, masażer lub spinka do włosów. Również w sklepach detalicznych jest ogromna ilość różnorodnych żeli pod prysznic, peelingów do ciała, glinki kosmetycznej, a także kosmetyków dekoracyjnych. Wiele kobiet pozostawia niezwykle pozytywne recenzje na temat tych produktów i akcesoriów.

glinka kosmetyczna

Zalety:

 • duży asortyment;
 • niski koszt w porównaniu do sklepów kosmetycznych.

Niedogodności:

 • kosmetyki dekoracyjne prezentowane są w niewielkim asortymencie.

Towar dla zwierząt domowych

Ci, którzy mają zwierzęta, nie wyjdą bez zakupu. Fix Price posiada szeroką gamę produktów dla zwierząt. Możesz zadowolić swoje zwierzęta jasną i oryginalną miską na jedzenie zakupione w przystępnej cenie, zabawką LED lub puszystą, wygodnym lub kompaktowym masażerem grzebieniowym. Między innymi w punktach sprzedaży detalicznej można kupić specjalistyczne multiwitaminy, żywność, pieluchy jednorazowe, torebki na tackę i wypełniacze do toalet.

W Fix Price możesz nawet kupić szelki dla kota, smycz i obrożę dla psa, które są bardzo niedrogie w porównaniu do sklepu zoologicznego.

miska dla psa

Zalety:

 • obecność dużego asortymentu różnych towarów;
 • niedroga pasza;
 • oryginalne zabawki.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

jedzenie

Wiele osób niepokoi produkty spożywcze prezentowane w punktach Fix Price. Ale są całkowicie bezpodstawne.W końcu większość towarów prezentowanych w Fix Price jest sprzedawana w zwykłych supermarketach, ale ich koszt jest znacznie wyższy. Oczywiście nie należy mieć nadziei, że za rozsądną cenę można kupić wysokiej jakości gulasz, ale herbata, kawa, różne słodycze, ciastka, muesli, przyprawy, a także lody i napoje są dokładnie takie same jak w innych sklepach, ale jednocześnie są sprzedawane za bardzo niską cenę. Fix Price ma dobry asortyment przekąsek i napojów gazowanych. Wiele takich samych produktów jest dostępnych w supermarketach, ale po wyższej cenie. Jeśli chodzi o drinki, większość z nich jest promowana 1 + 1.

herbata

Zalety:

 • duży asortyment;
 • niskie ceny;
 • dobra jakość.

Niedogodności:

 • Najlepiej unikać produktów mięsnych, takich jak gulasz.

Sąd

Przyjeżdżając do Fix Price, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na biuro. Dla rodziców, których dzieci chodzą do szkoły, ten sklep po prostu stanie się ratunkiem. Wszak można tam kupić pamiętniki, zeszyty, ołówki, długopisy, markery, farby, szkicowniki i inne akcesoria w bardzo niskiej cenie. Istnieje duży wybór kolorowanek, a także albumów z naklejkami, które pomogą dziecku poznać otaczający go świat i zdobyć określone umiejętności.

Również w Fix Price dostępny jest duży wybór zeszytów i książek. Znajdziesz tu książki dla najmłodszych, bajki, pomoce edukacyjne, romanse i kryminały.

ołówki

Zalety:

 • duży asortyment;
 • dostępność pomocy dydaktycznych;
 • niska cena.

Niedogodności:

 • brak książek popularnych autorów i zebranych dzieł klasyki.

Domowe środki chemiczne

Każdy sklep Fix Price może pochwalić się ogromnym asortymentem chemii gospodarczej, który absolutnie nie ustępuje większości znanych supermarketów i sklepów. Bez obaw kupisz chemię gospodarczą w Fix Price. Wszystkie produkty, od środków czyszczących po pasty do zębów, nie różnią się od produktów sprzedawanych w innych punktach sprzedaży detalicznej. Jedyną różnicą jest stosunkowo niski koszt stały.

odkurzacz

Zalety:

 • ogromny asortyment;
 • jakość towarów nie gorsza od tych sprzedawanych w sklepach i supermarketach;
 • niska cena.

Niedogodności:

 • niektóre chemii gospodarczej są zawyżone, na przykład proszki do czyszczenia.

Artykuły samochodowe i podróżne

Jeśli wybierasz się w podróż lub po prostu posiadasz samochód, na pewno będziesz potrzebować w drodze towarów do samochodu, które są przedstawione w stałej cenie. Jednocześnie można je kupić po bardzo przystępnej cenie.

Przyjeżdżając do outletu Fix Price zdecydowanie należy zwrócić uwagę i zakupić takie towary do auta i podróżować jak nadmuchiwana poduszka pod głowę, komplet butelek do podróży, chusteczki nawilżane do wnętrza auta, maska ​​do spania. Również w Fix Price możesz kupić różne spinacze biurowe, zapachy, szmaty, szczotki i wiele innych towarów do samochodów. Jednocześnie absolutnie nie będą różnić się jakością od tych prezentowanych w zwykłych sklepach samochodowych.

nadmuchiwana poduszka na głowę

Zalety:

 • niska cena;
 • duży asortyment;
 • dobra jakość.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Wystrój, pamiątki i różne drobiazgi

Jeśli lubisz udekorować swój dom różnymi pamiątkami i fajnymi drobiazgami, to Fix Price to miejsce, które zdecydowanie powinieneś odwiedzić. Tutaj możesz wybrać ramki do zdjęć o zupełnie innych wzorach, rozmiarach i kolorach, a także różnorodne doniczki, przedmioty dekoracyjne i pamiątki, wazony i figurki w punktach sprzedaży detalicznej. Wszystkie są bardzo tanie. Wiele kobiet woli iść do Fix Price, szczególnie w przypadku produktów do dekoracji wnętrz i różnych bibelotów, ponieważ dokładnie ten sam produkt można kupić w wyspecjalizowanych sklepach i supermarketach, ale za wysoką cenę.

Zalety:

 • niska cena;
 • duży asortyment;
 • dobra jakość.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Zabawki dla dzieci

Sklep Fix Price zachwyci Cię ogromnym asortymentem zabawek. Tutaj znajdziesz zabawkę dla dzieci w różnym wieku i różnej płci. Koszt produktów dla dzieci jest bardzo niski w porównaniu do wyspecjalizowanych sklepów, a jakość jest dokładnie taka sama jak wszędzie. Na szczególną uwagę zasługuje skarbonka, w której przechowuje się monety. Taka pamiątka zachwyci każdego chłopca. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zbierać konstrukcje, to na pewno spodoba mu się pamiątka w postaci łódki, wykonana z drewna i poliestru. Łódź z nadmuchiwanym dnem nie pozostawi obojętnym, ponieważ uruchamia się mechanicznie i może unosić się na wodzie. Dzięki takiej zabawce Twój maluch z przyjemnością będzie bawić się w łazience.

Dla miłośników kreatywności w Fix Price jest ogromny wybór różnych zestawów, dzięki którym dziecko może stworzyć wszystko i rozwinąć swoje umiejętności.

Dla dziewczynek jest duży wybór lalek z ruchomymi stawami, które mogą nie tylko poruszać się, ale także tańczyć.

Dzieciom z pewnością przypadnie do gustu niezwykła i jasna zabawka na kółkach „Cartoon”, która potrafi bardzo szybko poruszać się po pokoju. Również dla małych dzieci w sklepie można kupić zabawkę „Trąbka dźwiękowa”, która wydaje przyjemny dźwięk. W sklepach można znaleźć m.in. pociąg z dźwiękiem i światłem, suchy basen, zabawki „Latająca piłka”, „Kasa fiskalna”, kusza z miękkimi łuskami, wózek zabawkowy, pistolety wodne, roboty transformujące, latawce, świecące kule z iskierkami i wiele gier edukacyjnych.

kusza z miękkimi łuskami

Zalety:

 • ogromny asortyment;
 • stała aktualizacja asortymentu;
 • niskie ceny;
 • obecność gier edukacyjnych.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Towar do domków letniskowych i ogrodów

Specjalnie dla miłośników domków letniskowych, ogrodów i ogródków warzywnych sklepy Fix Price oferują szeroki asortyment wszelkiego rodzaju odpowiednich towarów po najniższych cenach. W punktach sprzedaży detalicznej można znaleźć szereg termometrów ogrodowych, rękawic powlekanych nitrylem, spinki do krawatów, małe grabie, łopaty, moskitiery, składane wiadra, opryskiwacze z pompką, słoneczne oświetlenie ogrodowe, ozdobne ogrodzenia ogrodowe, składane pojemniki i wiele innych. inny. Wszystko to można kupić w sklepie stosunkowo niewielkim kosztem, a takie towary posłużą bardzo długo.

Jeśli chodzi o nasiona i różne nawozy, to przy tej okazji opinia rozwinęła się bardzo sprzeczna, dlatego w tej sprawie każdy powinien decydować samodzielnie.

termometr ogrodowy

Zalety:

 • duży asortyment;
 • dobra jakość i niska cena.

Niedogodności:

 • sprzeczne opinie na temat nasion.

Materiały do ​​szycia i rękodzieła

W Fix Price są zestawy z nitkami i igłami. Wszystkie wyglądają bardzo schludnie. Nici nie różnią się od tych sprzedawanych w wyspecjalizowanych sklepach. Wszystkie rodzaje włóczek prezentowane w Fix Price mogą pochwalić się dobrą jakością i różnorodnością kolorystyczną. Jednocześnie cena za to jest bardzo demokratyczna.

zestaw wątków

Zalety:

 • dobra jakość;
 • dobry asortyment;
 • niska cena.

Niedogodności:

 • nożyczki w zestawach do szycia nie są zbyt dobrej jakości.

Najlepsze nowości w sklepach Fix Price

W sklepach Fix Price asortyment stale się powiększa i pojawiają się nowe pozycje. Niektóre z nich są zupełnie bezużyteczne, inne wręcz przeciwnie, są ciekawe i wysokiej jakości, a także bardzo niedrogie. Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu najnowsze, ciekawe i wysokiej jakości nowości, które pojawiły się w punktach sprzedaży Fix Price.

Kapelusz damski

Wraz z nadejściem jesieni warto pomyśleć o ciepłych rzeczach. Możesz kupić ciepłą i miękką czapkę w cenie ustalonej. Ten modny dodatek zapewni Ci ciepło w ponury, deszczowy i zimny jesienny dzień. Ponadto nie tylko ociepli, ale także podkreśli Twój niepowtarzalny styl i wizerunek.

Koszt: 199 rubli.

Kapelusz damski

Godność:

 • niska cena;
 • wygoda;
 • dobra jakość;
 • łatwość.

Niedogodności:

 • mała gama kolorów.

Tablica magnetyczna Block & Note z gąbką

Ta dwustronna tablica magnetyczna jest idealna do kreatywności i nauki. Na białej powierzchni możesz rysować, pisać i mocować magnesy i arkusze informacyjne. Dzięki temu, że tablica ma dwie strony robocze, może służyć do różnych zadań. W zestawie znajduje się gąbka do suchościeralnych markerów.

Koszt: 199 rubli.

Tablica magnetyczna Block & Note z gąbką

Zalety:

 • obecność dwóch stron roboczych;
 • w zestawie markery z gąbki;
 • niska cena.

Niedogodności:

 • nie znaleziono.

Świecąca butelka

Fix Price nigdy nie przestaje zadziwiać swoich klientów. Tej jesieni wśród nowości pojawiła się butelka ze świecącą tubą. Efekt uzyskuje się dzięki świecącemu elementowi znajdującemu się na spodzie oraz komorze baterii. Ten produkt spodoba się zwłaszcza dzieciom i młodzieży. Bardzo ciekawie będzie pić z takiej butelki w ciemności.

Koszt: 99 rubli.

Świecąca butelka

Zalety:

 • niezwykły projekt;
 • obecność świecącego elementu;
 • niska cena.

Niedogodności:

 • baterie nie wytrzymują długo.

Zapiekanka 2L

Jedną z najbardziej przydatnych nowości w Fix Price dla gospodyń domowych jest 2-litrowy garnek. Przeznaczony jest do gotowania, duszenia i smażenia potraw. Patelnia wykonana jest z polipropylenu i stali nierdzewnej. Potrafi wytrzymać temperatury od 15 do 200 stopni. Może być stosowany na różnych talerzach.

Koszt: 199 rubli.

Zapiekanka 2L

Zalety:

 • wytrzymuje wysokie temperatury;
 • może być stosowany na wszystkich rodzajach talerzy;
 • niska cena;
 • dobra jakość.

Niedogodności:

 • pokrywka do garnka sprzedawana oddzielnie.

Zestaw do kręgli

Ci, którzy kochają aktywny wypoczynek i dobrą zabawę, zdecydowanie powinni się pospieszyć z Fix Price na zestaw do kręgli. Zawiera 6 pinów i jedną jasną kulkę. Zestaw można zabrać ze sobą w dowolne miejsce, do wiejskiego domu lub po prostu na spacer. Dzięki niemu możesz łatwo przygotować się do prawdziwej gry w kręgle. Towar wykonany jest z polietylenu.

Koszt: 99 rubli.

Zestaw do kręgli

Zalety:

 • niska cena;
 • możliwość zabrania ze sobą w dowolne miejsce;
 • żywe kolory.

Niedogodności:

 • Szpilki są bardzo lekkie, dlatego przy bezwietrznej pogodzie lepiej bawić się na dworze.

Jak pokazuje praktyka, w Fix Price możesz kupować zarówno zwykłe towary, jak i markowe po bardzo demokratycznej cenie. Wiele z nich jest dobrej jakości i może trwać przez długi czas. Jeśli korzystasz już z jednego z produktów przedstawionych w artykule lub wolisz inne produkty, podziel się swoją opinią w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *