Najlepsze płyny do waporyzacji na 2020 rok

0

Wielu palaczy skarży się, że rzucenie nałogu może być trudne. Uzależnienie od nikotyny jest tak wielkie, że dokonanie samodzielnego wyboru na rzecz zdrowego stylu życia może być nieproporcjonalnie odległe. E-papierosy to etap przejściowy, ponieważ zawierają mniej nikotyny i mniej zanieczyszczeń. Ten ostatni czynnik wpływa na krzywdę wyrządzoną organizmowi.

Osobną kategorię stanowią osoby, które rezygnując ze zwykłych papierosów na bieżąco przechodzą na papierosy elektroniczne (vaping). W dużym stopniu sprzyjają temu gęste podmuchy pary i posmak, którego nie można porównać ze zwykłym dymem tytoniowym. Wystarczy spróbować tylko raz, bo zwykłe palenie nie będzie już tak atrakcyjne jak wcześniej. Różnorodność smaków i aromatów sprawia, że ​​wiele osób porównuje urządzenie do fajki wodnej, dodatkowo działa relaksująco.

Taka miłość do wapowania nie pozostała niezauważona przez deweloperów i wkrótce rynek został zalany wieloma ofertami. Asortyment zaskoczy nawet najbardziej wybrednego klienta. W takiej obfitości nie będzie trudno znaleźć płyn odpowiedni do indywidualnych potrzeb każdego konsumenta. Dostępny jest każdy rodzaj wytrzymałości i jakości komponentów. Vaper ma dostęp do stacji benzynowych produkcji krajowej, amerykańskiej, azjatyckiej. Możesz porównać produkty premium i budżetowe, mając pewne doświadczenie nawet w komponowaniu płynu własnymi rękami.

informacje ogólne

Vapers to nowy typ palaczy, którzy używają papierosów elektronicznych.

Elektroniczne papierosy przyczyniły się do narodzin nowego trendu, jakim jest vaping. Zyskał popularność wśród młodych ludzi, każdy, kto używa takiego urządzenia do waporyzacji, łączy się w grupy. Twórcy nie stoją w miejscu, ulepszają projekt i opracowują dla nich nowe, wyszukane projekty.

Zewnętrznie urządzenie przypomina inhalator. Kiedy płyn dochodzi do wrzenia, powstaje para, którą palacz może wdychać. Wyglądają jak małe pudełka z dyszą lub długie metalowe cylindry z różnego rodzaju zdobieniami, niektóre modele - o ekskluzywnym designie. W dużych miastach można znaleźć kawiarnie vape, a nawet wziąć udział w odpowiednich festiwalach i konkursach.

Użytkownicy są podzieleni na 2 typy:

 • wcześniej palił zwykłe papierosy;
 • nowe pokolenie, które wcześniej nie paliło.

Jakie cele są realizowane:

 • rzucić uzależnienie od zwykłych papierosów;
 • wyeliminować zapach tytoniu;
 • dla relaksu;
 • uzależnienie psychiczne;
 • za interesującą rozmowę;
 • rozrywka (przy odpowiednich umiejętnościach uwolnienie chmur dymu zamienia się w przedstawienie).

Ogólny konsensus jest taki, że to nie uwalnianie rakotwórczej substancji smolistej podczas palenia czyni e-papierosy nieszkodliwymi.

Jaki jest skład?

Zanim ulegniesz nowomodnym trendom i ślepo za nimi podążaj, powinieneś zapoznać się ze składem płynu do palenia. Musisz zrozumieć, co należy wdychać. Skład papierosów nie jest już dla nikogo tajemnicą, tytoniu i wielu czynników rakotwórczych. Z płynami do waporyzacji jest zupełnie inaczej.

Zwykle składają się z 4 składników. Niektórzy producenci z dumą promują stosowanie naturalnych aromatów. Wpływa to negatywnie na koszt i żywotność uzwojenia.

Płyny mogą być jednosmakowe lub o złożonym składzie, różniącym się inhalacją i wydechem i dającym przyjemny posmak.

 1. Glikol propylenowy (PG), jeden z głównych składników. Lepki bezbarwny o słodkawym posmaku. Zapach jest słaby i praktycznie niewidoczny, dobrze rozpuszcza się w wodzie. Jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi. Występuje wszędzie w życiu codziennym. Występuje w wypiekach, napojach gazowanych, słodyczach i niektórych lekach. Dodatek do żywności można zidentyfikować pod kodem E1520. Substancja może być uczulona. Zniszczy marzenie o waporyzacji, ponieważ nie ma płynów bez glikolu propylenowego.
 2. Gliceryna (VG). Szybko rozpuszczalny w wodzie, bezbarwny oleisty. Rozpoczyna odwadnianie (drenaż), głównym obszarem zastosowania są wyroby cukiernicze. Dodatek E422 poprawia konsystencję produktu. Dzięki nim chleb nie czernieje tak szybko, a makaron nie skleja się. W składzie odpowiada za ilość pary uwalnianej podczas ogrzewania. Koneserzy preferują Max VG, w którym poziom gliceryny wynosi co najmniej 90%. Nie ma skutków ubocznych. W dużych ilościach powoduje suchość w ustach. W związku z tym podczas palenia pożądany jest dostęp do wody.
 3. Nikotyna. Występuje w liściach tytoniu, ziemniaków, pomidorów i bakłażana. Duże stężenia są niebezpieczne dla ludzi. Dawka 6,5 ​​- 13 gramów na kilogram masy ciała zabija w przypadku połknięcia. W płynach do waporyzacji jest go znacznie mniej. W rezultacie nie zgłoszono jeszcze zgonów z powodu przedawkowania. Osoby z chorobami serca i problemami z układem krążenia powinny powstrzymać się od waporyzacji. Dzieje się tak, ponieważ jego wpływ na serce jest porównywalny z działaniem kofeiny. Istnieją preparaty bez nikotyny, nazywane są płynami zerowymi. Osoby fizycznie uzależnione od nikotyny powinny pomyśleć o stopniowym obniżaniu jej poziomu. To pozbędzie się nałogu.
 4. Aromaty. Składnik wpływający na linię smakową produktu. Bez nich płyn miałby słodkawy smak gliceryny. Warto zwrócić uwagę na fakt, że tytoń jest reprodukowany za pomocą określonych aromatów. Powszechnie stosowane są suplementy diety. Oparte są na glikolu propylenowym. W związku z tym ważne jest, aby zachować równowagę podczas gotowania.

Zdolność do zdobycia prawie każdego smaku była decydującym czynnikiem w zdobywaniu popularności. Był wybór, wdychać mieszankę spalonego papieru i taniego tytoniu lub truskawek ze śmietaną, lemoniadą i innymi „udogodnieniami”. Warto zwrócić uwagę na fakt, że papierosy z zanieczyszczeniami owocowymi nie dają takiego efektu, nie ma sposobu na uniknięcie palenia.

Zapachy są całkowicie nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu. Alergicy muszą uważać, lepiej unikać nietolerowanych pokarmów.

Czym oni są?

Na rynku stacji benzynowych prezentowany jest szeroki asortyment. Każdego dnia producenci nieustannie poszukują nowego, ekskluzywnego zapachu w walce o nowych klientów.

Wyróżnia się następujące grupy:

 • Deser. Ta kategoria nie pozostawi obojętnym koneserom słodyczy. Obejmuje wanilię, bitą śmietanę, karmel, napoje czekoladowe, orzechy i nie tylko. W grupie znajdują się dressingi z aromatami wypieków, koktajle mleczne, popularne i ulubione desery. Jedna z najpopularniejszych i różnorodnych kategorii.
 • Herbata i kawa. Osobliwa i ukochana odmiana. Mieści wszystkie znane rodzaje kawy i herbaty. Pomaga dobrze się rozweselić rano.
 • Owoc. Uniwersalne rozwiązanie, które wielu pokochało.Kombinacje z egzotycznymi owocami występują w odmianach kwaśnych, słodko-kwaśnych i słodkich.
 • Tytoń. Na żądanie osób, które rzuciły palenie zwykłych papierosów. Imitacja elitarnych marek tytoniu. Zmienność zawartości nikotyny i nawykowe odczucia pomogą Ci stopniowo rzucić nałóg.
 • Mentol. Kategoria dla początkujących. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi aromatami.
 • Alkoholowy. Imitacja odmian premium, a także w ciekawych zestawieniach (z kawą, wanilią, owocami, czekoladą, ciastami i nie tylko).
 • Bez smaków. Dla wybrednych vaperów są opcje bez smaku i zapachu.
 • Jedzenie. Docenią to miłośnicy niezwykłości i niezwykłości. Istnieją opcje naśladujące kiełbasę, paluszki krabowe, kurczaka, zupę grzybową i wiele więcej. Nie jest to najczęstsza kategoria, ponieważ jest skierowana do osób o określonych gustach.

Którą fortecę wybrać?

Wybierając płyn, należy zwrócić szczególną uwagę na jego skład. W szczególności mówimy o twierdzy. Istnieje 5 stopni:

 • bez nikotyny (0 mg / ml);
 • super lekki (6 mg / ml);
 • lekki (11-12 mg / ml);
 • silny (16-18 mg / ml);
 • super mocny (24 mg / ml).

Czasami oznaczane jako 3, 9, 10, 15, 36 mg / ml.

Aby określić optymalny wskaźnik, bada się skład papierosów, które były wcześniej palone. Interesuje się składem nikotyny, znalezioną liczbę należy pomnożyć przez 30. Wynikiem jest wymagana siła.

Wynik może nie odpowiadać indywidualnym potrzebom. Dla niektórych lepiej jest zacząć poznawać mocne kompozycje i stopniowo przechodzić do słabszych.

Ostateczny wybór jest wynikiem prób i błędów. Czasami obliczone dane mogą wydawać się zbyt duże dla vapera i przełącza się na słabe kompozycje.

Moc urządzenia również odgrywa ważną rolę. Intensywne wytwarzanie pary zwiększa siłę. W takim przypadku zwróć uwagę na kompozycje, które są mniejsze niż początkowy wynik o 3-9 mg / ml.

Baza nikotynowa

 1. Klasyczny (glikol propylenowy do gliceryny 6: 4). Ma umiarkowany smak i ilość dymu. Dobre wskaźniki TX (od tego zależy uderzenie w gardło, satysfakcja z papierosa).
 2. Velvet Cloud. Lekka kompozycja nikotyny na bazie gliceryny i wody destylowanej. Słabo wyrażona TX. Polecany dla osób uczulonych na glikol propylenowy.
 3. Lodowe ostrze. Stworzony na bazie glikolu propylenowego i wody destylowanej. Charakteryzują się wyraźnym smakiem i wysoką TX.

Oznaki złej jakości towarów

Nie smakuje dobrze i powoduje problemy zdrowotne. Używają przeterminowanej bazy, która powoduje alergie i kaszel. Opis na opakowaniu jest nieprawdziwy, a vaper naraża się na przedawkowanie.

Znaki wskazujące, że jest to produkt podrobiony lub niskiej jakości:

 • wątpliwe opakowanie;
 • problematyczne opakowanie;
 • brak informacji o terminach ważności, opisie smaku i zaleceniach dotyczących przechowywania;
 • nie ma certyfikatów jakości;
 • niska cena.

Najlepsze płyny do waporyzacji na rok 2020 bez nikotyny

Cotton Candy Bubble Boost - Klasyczny

Charakterystyczną cechą linii są słoiki 120 ml z jasnymi, przyciągającymi wzrok etykietami. Produkt spodoba się koneserom gumy do żucia. Specjaliści firmy postanowili nie dodawać kolejnych smaków, ograniczając się tylko do jednego. Umożliwiło to dokładne odtworzenie klasycznej gumy do żucia znanej wszystkim od dzieciństwa.

Zalety:

 • wygodny ustnik ułatwi nalewanie do elektronicznego papierosa;
 • pokrywa jest zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem;
 • klasyczny smak;
 • w zestawie nicobooster do samodzielnego mieszania do 3 mg.

Niedogodności:

 • podczas używania nicobooster wielu użytkowników narzeka, że ​​wydaje się, że jest to 1 mg.

SOK LODOWY, WINOGRON

Dokładnie odtwarza zapach soczystych jagód ciemnych winogron, z których kubki smakowe odlecą ze szczęściem do siódmego nieba. Orzeźwiający wodospad z lodowych winogron z pewnością podniesie ducha waporyzacji.

Zalety:

 • przystępna cena;
 • przyjemny smak;
 • kompaktowy słoik nie zajmuje dużo miejsca na drodze;
 • pochodzi z USA;
 • oryginalne oznakowanie;
 • opakowanie jest wykonane z plastiku spożywczego.

Niedogodności:

 • efekt chłodnicy praktycznie nie jest zauważalny;
 • gorzki;
 • mogą wystąpić problemy z otwieraniem butelki.

Ohm Fantasi „Arbuz”

Jasny przedstawiciel Azji U podstaw tego leży zasada łączenia pozornie niekompatybilnych produktów. Nowość nie zmienia swoich zasad. W Arbuzie miksolodzy połączyli sodę z sokiem arbuzowym, który jest doprawiony dużą porcją lodówki. Przy pierwszym oddechu ciało jest schładzane do zbyt zimnego poziomu. Chłodnica zamarznie „do samych płatów ciemieniowych mózgu”. W mroźnej świeżości wyczuwalne są nuty arbuza o słodkim naturalnym odcieniu, pestki, a nawet skórka. Po 6 zaciągnięciach do ust pojawi się uczucie mrożonej miazgi o smaku pestek.

Zalety:

 • pipeta dla wygody;
 • oryginalne połączenie komponentów;
 • nieobrotowy gwint chroni przed dziećmi;
 • firma, której nie trzeba przedstawiać.

Niedogodności:

 • pojawiają się skargi dotyczące złej jakości smaku.

Najlepsze płyny do waporyzacji na rok 2020 z lekkim stężeniem nikotyny

Atmose Dresscode Hipster

Atmose nadal zachwyca fanów wysokiej jakości waporyzacji nowymi produktami. Produkt odtwarza elitarny smak tytoniu z lekkimi nutami wanilii i posmakiem wina. Rozprowadzany w błyszczącym pudełku z butelką 60 ml Chubby Gorilla.

Zalety:

 • ochrona przed dziećmi;
 • kontrola pierwszego otwarcia;
 • wygodny dozownik ułatwi tankowanie;
 • stylowy wygląd.

Niedogodności:

 • słaby smak.

Zabawny jastrząb

Kategoria deserów zapewni każdemu koneserowi nieopisany smak kremu truskawkowo-bananowego. Jasna, stylowa butelka, która przyciąga uwagę.

Zalety:

 • produkcja krajowa;
 • ochrona przed pierwszym otwarciem i dziećmi;
 • do tankowania służy wygodny dziobek.

Niedogodności:

 • słaba koncentracja.

Lody ZSRR w szklance

Dokładnie imituje smak kremowych lodów w kubeczku waflowym. Nie można go pomylić z niczym innym. Ta ostatnia na końcu wydziela lekką goryczkę.

Zalety:

 • kompaktowa butelka 30 ml;
 • ochrona przed przypadkowym otwarciem;
 • Wygodny wylewka do napełniania vape.

Niedogodności:

 • w oryginale nie zawiera nikotyny, należy samemu użyć nikotyny, aby uzyskać moc 3 mg / ml.

Najlepsze płyny do waporyzacji o średnim stężeniu nikotyny

Pięć pionków sześćdziesiąt cztery

Nowa mieszanka znanej amerykańskiej firmy otrzymała niezwykłe połączenie likieru grejpfrutowego z ogórkiem i limonką. Produkt wykonywany ręcznie w małych partiach. Każda butelka ma efektowny design z oryginalnymi oznaczeniami. Główną cechą jest leżakowanie w specjalnie do tego przygotowanych beczkach. Ożywia dosłownie po pierwszym oddechu.

Zalety:

 • unikalne połączenie komponentów;
 • oryginalna receptura;
 • wyjątkowy efekt orzeźwiający, który towarzyszy vaperowi przez cały dzień.

Niedogodności:

 • dla amatora.

Cygaro Joyetech

Da przyjemność palenia prawdziwego cygara, od dziesięciu lat uważany jest za przejaw luksusu i dobrobytu. Dla wszystkich koneserów klasyki.

Zalety:

 • wygodne opakowanie;
 • zmienność zawartości nikotyny;
 • gęsty dym;
 • dokładna imitacja cygara.

Niedogodności:

 • wysoka cena;
 • ciemna substancja szybko zanieczyszcza zbiornik;
 • gorzki;
 • nie dla każdego.

Halo Southern Classic

Bazuje na lekkich odmianach tytoniu z lekką nutą miodu, goździków, madagaskarskiej wanilii i cytrusów. Wszystko to dostarcza niezapomnianych wrażeń, które nie pozostawi nikogo obojętnym. Wydziela dużo pary i ma wysoką TX.

Zalety:

 • zmienna zawartość nikotyny;
 • wyprodukowano w USA;
 • wygodna butelka;
 • jest poszukiwany od 2013 roku.

Niedogodności:

 • Zestaw nie zawiera nickboostera.

Najlepsze płyny do waporyzacji o ponadprzeciętnym stężeniu nikotyny

Joyetech Melon

Pachnący melon miodowy to prawdziwa rzadkość. Nie zawsze można go znaleźć. Nowy produkt daje każdemu możliwość delektowania się owocami.

Zalety:

 • jasny, bogaty aromat;
 • nie mdłe;
 • istnieje możliwość wyboru twierdzy na indywidualne zamówienie;
 • dozwolone jest używanie w połączeniu z innym tytoniem.

Niedogodności:

 • nie do codziennego użytku;
 • szybko się nudzi.

Tytoń Atmose Pinkerton

Soczyste truskawki z dojrzałym bananem, doprawione wybranymi odmianami tytoniu. Lekka i dyskretna kompozycja stopniowo odsłania się podczas waporyzacji. Polecany wszystkim miłośnikom lekkich aromatów tytoniowych.

Zalety:

 • delikatny posmak po waporyzacji;
 • korzenny aromat pary;
 • wydziela gęsty dym;
 • kompaktowe dawkowanie.

Niedogodności:

 • wysoka cena.

GRANATOWY SOK WANILIOWY TYTONIOWY (SREBRNY)

Wyśmienity duet kremu waniliowego i suszonych liści tytoniu. Równowaga cierpkości i aksamitnego posmaku spodoba się początkującym i doświadczonym vaperom.

Zalety:

 • pojemność butelki 60 ml;
 • twierdza obejmuje prawie wszystkie kategorie waperów;
 • odpowiedni dla początkujących i doświadczonych palaczy.

Niedogodności:

 • wysoka cena.

Najlepsze płyny do waporyzacji o wysokim stężeniu nikotyny

INTRUE Lab Czarna herbata z bergamotką

Ulubiony i dobrze znany wszystkim aromat świeżo parzonej herbaty zmieszanej z bergamotką. Rozweseli cię wczesnym rankiem i przygotuje na pozytywne przez cały dzień.

Zalety:

 • wyprodukowane w Rosji;
 • bogaty koncentrat, który dokładnie odwzorowuje herbatę bergamotową;
 • nie ma zanieczyszczeń chemicznych;
 • twierdza jest różna;
 • przystępna cena.

Niedogodności:

 • mogą wystąpić problemy z przelewaniem przez dziobek;
 • są skargi dotyczące nadmiernego mdłości.

Słodka sól - przerwa na kawę

Cappuccino zapewni Ci niezbędny zastrzyk energii. Pianka mleczna i świeżo palone ziarna kawy są rozpoznawalne, ożywia dosłownie od pierwszego oddechu. Pierwsze zaciągnięcie wypełnia się zapachem smażonych ziaren, drugie słodyczą, a po 4 roku kompozycja jest kompletna.

Zalety:

 • kompatybilny z systemami pod;
 • sól nikotyna;
 • klasyczny początek dnia pracy.

Niedogodności:

 • ze względu na dużą wytrzymałość nie nadaje się do stałego waporyzacji;
 • nadmierna zawartość cukru;
 • w składzie dominuje krem.

Najlepsze płyny do waporyzacji o maksymalnym stężeniu nikotyny

Frisco Vapor Fresh Ogórek

Ci, którzy są zmęczeni codziennymi smakami wypełniającymi półki pobliskich sklepów, powinni zwrócić uwagę na świeży ogórek solony Frisco. Daje vaperom świeżość i słodycz ogórka.

Zalety:

 • stylowy wygląd butelki;
 • niezwykły smak;
 • ochrona przed dziećmi i przypadkowym otwarciem.

Niedogodności:

 • niekompatybilny z parownikiem o niskim oporze.

Złe, brzydkie masło

Płyn premium wprowadza świeżo upieczoną bułkę cynamonową i budyń bananowy, służąc jako niesamowite nadzienie. Koneserzy niecodziennych połączeń nie pozostaną obojętni.

Zalety:

 • unikalne połączenie;
 • wyprodukowano w USA;
 • wygodna plastikowa butelka o pojemności 30 ml;
 • mocny TX.

Niedogodności:

 • przeważa cynamon;
 • mogą pojawić się problemy z otwieraniem butelki;
 • wysoka cena.

XEO Cherry

Klasyczne dojrzałe wiśnie i lekko gorzkie pestki z łatwością podbiły rynek. Jest kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi systemami. Posmak słodko-kwaśny połączony z kwaskowatością i delikatnym miąższem.

Zalety:

 • wygodna butelka;
 • ochrona przed dziećmi;
 • na bazie nikotyny solnej;
 • mocny TX.

Niedogodności:

 • do urządzeń o małej mocy.

Wierzch zawiera płyny, które zyskały największe uznanie wśród vaperów. Obejmuje prawie całą gamę istniejących smaków i podkreśla te najbardziej wybitne. Wszystkie pozycje można łatwo kupić w najbliższym specjalistycznym punkcie lub w sklepie internetowym. Przy wyborze tego drugiego specjaliści w swojej dziedzinie doradzą i pomogą w wyborze zgodnie z przedstawionymi wymaganiami

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Przeczytałem warunki Zgoda użytkownika *