📺Wybór najlepszego telewizora kuchennego w 2020 roku

0

Przez większość czasu w kuchni przebywa osoba. Aby było ciekawiej, ciekawiej gotować, zmywać naczynia, wykonywać prace domowe, można tam ustawić telewizor.

Redakcja serwisu „best-pl.designuspro.com” oferuje przegląd najlepszych telewizorów do kuchni, uporządkowany według kategorii cenowych, od najbardziej budżetowych po klasę premium.

Kuchnia i TV

Telewizory kuchenne

Przekątna telewizora dobierana jest w zależności od kwadratu kuchni. Na wybór wpływa również kąt widzenia, ponieważ w tym pomieszczeniu na ekran będziesz musiał patrzeć nie tylko z jednego konkretnego miejsca, ale pod różnymi kątami, podczas pracy, gotowania, sprzątania stołów, mycia kuchenki i tak dalej. Dlatego modele kuchenne różnią się od tych, które są kupowane do salonu, sypialni, łazienek. Tutaj telewizor powinien również idealnie pasować do wnętrza mebli kuchennych, uzupełniać go.

Aby uniknąć błędów przy zakupie, musisz wiedzieć, jak wybrać odpowiednie urządzenie, ile kosztuje, od czego zależy cena, nauczyć się rozumieć jego parametry techniczne, cechy przekątnych, przedłużenia i tak dalej. Opis danych parametrycznych wszystkich modeli jako całości, a także ocena najlepszych w bieżącym roku pomogą zdecydować, który z nich lepiej kupić.

Sklepy

Cechy modeli do zabudowy w meblach kuchennych

W kuchni można kupić dowolny model, który posiada uchwyty do montażu na ścianie, a także z odpowiednią przekątną. Istnieją jednak specjalne opcje urządzeń wbudowanych w zestaw kuchenny, dzięki czemu istnieje idealne połączenie urządzenia elektrycznego z wnętrzem.

Produkują dwa typy wbudowanych telewizorów:

 • kupowane osobno, w komplecie z wodoodpornym pilotem, sprayami, ściereczkami przeznaczonymi do pielęgnacji powierzchni ekranu. Na ramie takiego urządzenia znajdują się duże przyciski do przełączania kanałów. W takim przypadku mocuje się go w dowolnej odpowiedniej szafce za pomocą śrub, po uprzednim usunięciu drzwi lub pozostawieniu ich, a następnie otwiera się podczas oglądania programów telewizyjnych i bardzo ostrożnie zamyka, aby uniknąć uszkodzenia ekranu. Metoda jest wygodna, jeśli w meblach nie ma specjalnego złącza. Ten typ telewizora jest niedrogą opcją, ponieważ jest tańszy niż meble do zabudowy;
 • w sprzedaży są telewizory, które są już wbudowane w zestaw słuchawkowy, lodówkę, szafę, a nawet kaptur. Ta innowacja dobrze przysłuży się właścicielom niewielkich kuchni i stanie się integralną częścią wnętrza. Ale w przypadku większych pomieszczeń nie ma sensu kupować tego typu urządzenia ze względu na miniaturową średnicę ekranu. Nie są bogate w dodatkowe przydatne funkcje, ale nieskromnie kosztują same meble / wyposażenie.

Kaptur z ekranem

Jak widać, telewizory są przeznaczone nie tylko do salonów i sypialni. Taki luksus można kupić w kuchni, a nawet łazience. Według wielu kupujących te urządzenia elektryczne nie są zbyteczne, ponieważ są w stanie ułatwić gospodyni spędzenie jej codziennego długiego pobytu w kuchni.Chociaż ekrany są odporne na wiele drażniących czynników środowiskowych, to jednak w kuchniach są silnie narażone na różne wibracje pochodzące od innych urządzeń elektrycznych, wilgoć, skrajne temperatury, które mogą przyczynić się do ich szybkiej awarii, na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Dane parametryczne

Cechy modeli telewizorów pełnią rolę ważnych kategorii wyboru. Dobre urządzenie posłuży w domu przez ponad dekadę, pod warunkiem, że będzie prawidłowo używane. Dlatego po przestudiowaniu tych parametrów, cech wszystkich popularnych modeli telewizorów LCD, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, można obejść się bez błędów przy wyborze. W końcu telewizor powinien stać się przyjemnym, udanym i użytecznym zakupem, mieć pozytywne właściwości, być pozbawiony wad, uzasadniać wszystkie oczekiwania właścicieli i jego koszt materiałami do produkcji, dźwiękiem i wyglądem.

PokójParametrCharakterystyka
1Jakość obrazuZakup telewizora LCD ma na celu oglądanie na nim filmów, programów telewizyjnych, seriali telewizyjnych z bardziej naturalnym odwzorowaniem kolorów, wysokim kontrastem, wysokiej jakości dźwiękiem i idealnym obrazem. Nowoczesne technologie doprowadziły do ​​takiej innowacji jak UHD - to rozwinięcie bardzo precyzyjnego ekranu 3840x2160 (8 mln pikseli), lepszego od standardowego FHD, w którym ekspansja nie przekracza 1080p (2 mln pikseli).
2JasnośćKażdy sprzęt wyświetlający powinien mieć margines jasności, aby przy zmianie światła otoczenia nie zakłócał odwzorowania kolorów obrazu, a także do wygodnego oglądania różnych scen. Wskaźnik ten wśród małych modeli waha się od 250 do 400 cd / m², dla większych przekątnych wartość ta rośnie, na przykład 36-calowy ekran ma jasność 500 cd / m². Dzięki obsłudze Dolby Vision i HDR10 obraz uzyskuje najwyższą jakość jasności, rozszerzone możliwości kolorystyczne.
3Kąt widzeniaKąt widzenia zapewnia jakość obrazu w telewizorach LCD. Dlatego przy zakupie warto sprawdzić, jak obraz wygląda pod różnymi kątami iz daleka. Ten wskaźnik jest wskazany w stopniach; w paszporcie wartość 175 stopni w poziomie / w pionie będzie wystarczająca.
4PołączeniePrzy wyborze należy wziąć pod uwagę, co dokładnie jest wymagane do podłączenia do urządzenia elektrycznego, czy jest wystarczająca liczba złączy, czy są wszystkie najbardziej potrzebne. Obecnie można podłączyć prawie każdą elektronikę, na przykład konsolę do gier, kamery, aparaty, komputery, pendrive i nie tylko.
Istnieje kilka interfejsów połączeń:
• standardowe wejście dla anteny satelitarnej;
• HDMI - do transmisji sygnałów o najwyższych właściwościach do 2560x1440 pikseli;
• SCART - dźwięk i obraz przesyłane są kablem;
• VGA lub D-Sub - kabel łączy komputer z telewizorem;
• DLNA - obsługa, dzięki której można podłączyć dowolne urządzenie komputerowe do ekranu i przeglądać obrazy zapisane nie tylko na dysku twardym, ale także zamieszczone w Internecie;
• Pamięci flash USB są podłączone.
5PikseleSą to kropki cyfrowe, które przesyłają kolorowy obraz na ekranie, monitorze, wyświetlaczach dowolnych urządzeń. Im większa zawartość pikseli w matrycy, tym lepszy obraz.
6MatrycaTo główna część ekranu, złożona z ciekłych kryształów, stąd nazwa telewizor LCD. Istnieje kilka rodzajów macierzy:
• Technologia LCD wykorzystująca elementy ciekłokrystaliczne, przez które przepływa prąd elektryczny, co prowadzi do wyświetlenia obrazu na monitorze;
• Matryca IPS, ma szeroki kąt widzenia, lepiej oddaje kolory, ale z mniejszym kontrastem;
• plazma, wewnątrz której znajdują się komórki z gazem obojętnym i powłoką fosforową, które przekazują kolory za pomocą promieni ultrafioletowych. Telewizory plazmowe są produkowane tylko w dużych rozmiarach od 32 cali, więc nadają się tylko do dużych kuchni;
• Matryca OLED zawiera elementy LED pochodzenia organicznego, przez które przepływa prąd elektryczny, uzyskując w ten sposób transmisję obrazu na ekranie o jakości lepszej niż wywołanie diodowe.
7Rozdzielczość ekranu3 rodzaje rozdzielczości ekranu do kuchni:
• 1280x720r;
• 1080х1080p - jakość obrazu jest przeciętna;
• 1920х1080 pikseli - maksymalna, jakość obrazu jest wysoka.
8PrzekątnaW paszporcie dla każdego urządzenia określona jest przekątna, określona w calach. Należy wziąć pod uwagę odległość, z której będzie oglądany telewizor, dlatego nie należy kupować dużej przekątnej, jeśli aneks kuchenny jest mały.
9Kontrast obrazu Wartość tego, o ile jeden obszar białego obrazu jest jaśniejszy niż sąsiedni obszar czerni. Przy niskim współczynniku kontrastu kolor czarny będzie wyglądał na szary.
10Funkcje• Możliwość 3D pozwala na oglądanie filmów w domu w formacie 3D, a nowe modele nie muszą już być wyposażone w odpowiednie okulary, ponieważ pokazują obrazy już w gotowej formie wolumetrycznej;
• Smart TV - odbieranie sygnału przez Internet uwalnia użytkowników od dodatkowego ciągnięcia kabla dowolnego dostawcy, co można znacznie zaoszczędzić; wymaga to Wi-Fi;
• 4K to technologia zapewniająca 4-krotnie wyższą jakość obrazu.
11KontrolaIstnieje sterowanie ręczne, za pomocą przycisków na panelu telewizora, za pomocą pilota, a także głosem i gestem - przydatna innowacja, ale której obecność znacznie zwiększa koszt samego urządzenia.
12RozmiarW zależności od wielkości kuchni dobiera się przekątną telewizora:
• małą kuchnię o powierzchni 6-9 m² można wyposażyć w telewizor z ekranem o przekątnej 18–20 cali, zapewniający komfortowy dla wzroku widok z odległości co najmniej 2,5 metra; odporność na wilgoć ekranu ochroni go przed tłustymi plamami, parą podczas gotowania w małej kuchni;
• w średniej wielkości kuchni (do 15 m²) można zainstalować 25-32-calowy telewizor, normalna odległość to 3 metry na wysokości oczu;
• przestronne (od 18 m²) idealne do oglądania programów telewizyjnych w modelach o przekątnej 32 cali, np. Plazmowe.
13Lokalizacja i mocowanieTelewizor można wyposażyć w stojaki do wygodnego ustawienia na dowolnej poziomej powierzchni lub w specjalne zawieszki do montażu pionowego, a mianowicie:
• wspornik obrotowy, mocowany śrubami do profili mocowanych do ściany;
• wspornik mocowany między szafkami, półkami, odpowiedni do małych przekątnych ekranu.
14Kształt ekranuProdukowany przez wiele lat z płaskim wyświetlaczem. Aby uzyskać bardziej elastyczny kąt widzenia, transmisję na żywo i wyraźny obraz, zaczęto produkować telewizory z zakrzywionymi ekranami. To kwestia ceny i gustu kupującego.
15DźwiękMoc dźwięku daje moc dźwięku. Im jest większy, tym jaśniejszy i wyraźniejszy dźwięk. Zasadniczo telewizory LCD mają 2 wbudowane głośniki, których moc jest różna dla każdego modelu (od 2-16 W). Niektóre są produkowane z obsługą Dolby Digital, co zapewnia doskonałą jakość i czystość dźwięku. Kosztem takie urządzenie będzie kosztować więcej.

Tak więc koszt telewizora zależy bezpośrednio od jakości jego montażu, oddawania barw, czystości dźwięku, jasności, jakie funkcje ma i wiele więcej. Ta ocena jest przeprowadzana wśród modeli najwyższej jakości w oparciu o trzy grupy cenowe. Cena zależy również od popularności marki.

Każdy sam decyduje, który model kupić, biorąc pod uwagę własne możliwości budżetowe, indywidualne życzenia.

Najpopularniejsi producenci

W wyniku rankingu opinii właścicieli telewizorów, którzy mają telewizory w kuchni, wyróżniają się najpopularniejsze marki, które tworzą przyzwoite produkty w różnych kategoriach cenowych. Wśród nich są następujące:

 • Harper to dość młoda firma, istnieje od kilku lat, obiecuje, aktywnie zdobywa popularność, produkuje sprzęt klasy ekonomicznej, ale pod względem niezawodności i funkcjonalności nie ustępuje wielu producentom peer-to-peer. Wyróżnia się reprezentacyjnością, pięknym obrazem, dobrym dźwiękiem, zaskakująco bogatym „wypełnieniem”. Na przykład możesz odebrać telewizor, który może nagrywać programy telewizyjne na dysku flash, przestać oglądać filmy na dowolny czas.

Spłukać

Do produkcji paneli telewizyjnych stosowana jest tylko technologia LED (dioda elektroluminescencyjna) - diody LED w kolorze czerwonym, białym, zielonym i niebieskim, których strumień świetlny występuje pod wpływem prądu elektrycznego. Wielu starszych użytkowników zwraca uwagę na ważną kwestię, czyli wygodę menu, łatwość obsługi pilota. Wady to brak możliwości korzystania ze Smart TV (oglądanie filmów, seriali, kreskówek z wykorzystaniem internetu), a także skromna oferta produktów;

 • Fusion to rozwijający się producent modeli, niewielkich rozmiarów, ale bardzo dobrej jakości obrazu. Są w sprzedaży w przystępnej cenie, co umożliwia wielu zakup tego urządzenia przy zachowaniu większości zasobów materialnych. Możesz bezpiecznie kupić go do kuchni, letniej rezydencji, ponieważ proporcje boków są małe. Najwyższej jakości obraz z idealną reprodukcją kolorów, pełnoprawną właściwością Full HD, dobry kąt widzenia zapewniają modele o przekątnej co najmniej 22 cale.

Przekątna

Ale nie należy oczekiwać najbardziej innowacyjnych cech od takiego telewizora, ponieważ zawsze istnieje stosunek ceny do jakości;

 • Philips to firma zajmująca się elektroniką użytkową, która pod względem ceny i funkcjonalności należy głównie do klasy średniej, ponieważ nadal koncentruje się na użytkowniku o średnich dochodach. Tworzy telewizory nawet z obsługą 3D, najnowsze podświetlenie Design stylowy, przyjemny dźwięk, kolory są dość nasycone. Wady to pewna złożoność sterowania, ale jest to kwestia przyzwyczajenia, a także niezbyt inteligentnego telewizora, który może być bezpośrednio irytujący;
 • Akai to poszukiwana japońska marka ze średniej półki cenowej. Jako wizytówka wykorzystuje początkowy ekran powitalny w postaci wachlarza, który od razu mówi o kraju pochodzenia.

Wizytówka Akai

Modele tego producenta obsługują wiele formatów, różnią się szerokim kątem widzenia, co jest bardzo przydatne ze względu na ich ustawienie w kuchni, głośność, wiele dodatkowych walorów, charakteryzują się odpowiednią obsługą Smart TV. Niektórzy właściciele zwracają uwagę na niezbyt wysokiej jakości montaż;

 • Sony to jeden z najpopularniejszych japońskich producentów, od kilkudziesięciu lat pionier wysokiej jakości urządzeń elektrycznych. Funkcje standardowe, duża liczba funkcji dodatkowych działają dobrze, bez zarzutu. Obraz jest doskonałej jakości, do produkcji telewizorów wykorzystuje się najnowsze osiągnięcie technologiczne w postaci wyświetlaczy OLED (organiczne diody elektroluminescencyjne, które dają najwyższe nasycenie kolorów). Same urządzenia są eleganckie, cienkie, o dużej średnicy, co najmniej 32-calowe, więc ich koszt jest odpowiedni;
 • LG to koreańska firma, która cieszy się dużym zainteresowaniem szerokiego grona konsumentów. Popyt ten nie został osiągnięty na próżno, ponieważ produkowane markowe modele są obecne w sieci sprzedaży od wielu dziesięcioleci. Różnią się matrycami w stylu OLED o rozdzielczości 4K, od HD-Ready do Ultra-HD.

Matryca

Produkowane są również modele smart z niestandardowymi zakrzywionymi ekranami, co niewątpliwie podnosi ocenę produktu i ocenę samego producenta. Większość telewizorów ma sterowanie głosowe i sterowanie gestami, wygodny pilot Magic;

Pilot zdalnego sterowania

 • Samsung jest równie popularną marką do produkcji wysokiej klasy urządzeń elektrycznych w różnych cenach, ale generalnie telewizory tej marki są dostępne dla wielu. Chcąc wydać pieniądze na modele najwyższej jakości, warto przyjrzeć się bliżej ekranom premium Ultra High Definition z platformą operacyjną Tizen, które mają modny wklęsły kształt, szeroki kąt widzenia, cienkie ramki i zbalansowany zestaw dużej liczby funkcji. Wadą jest przez niektórych nienaturalna jasność koloru.

Dlatego o tym, która firma lepiej kupić odbiornik telewizyjny, decydują wszyscy niezależnie, ponieważ producenci prezentują swoje produkty po cenie bezpośrednio opartej na ich jakości, funkcjonalności, a także celebrytach. Dokonując zakupu, musisz oszacować budżet, nie zapominając o stosunku ceny do jakości modeli.

Ocena najlepszych telewizorów w kuchni 2020

Aby ułatwić analizę, ocena ta jest podzielona na trzy kategorie cenowe: niedrogi, średni koszt, premia. Recenzja została opracowana na podstawie wielu recenzji, ocen kupujących, którzy już korzystają z kuchennych urządzeń telewizyjnych, co zapewni niezastąpioną pomoc w wyborze. W ten sposób podana jest TOP 10 najlepszych telewizorów do kuchni w tym roku.

Kategoria budżetowa

Thomson T24RTE1020

Thomson T24RTE1020

Jeden z najtańszych telewizorów LCD o przekątnej 23,6 cala (60 cm), rozdzielczości 1366x768, 720p HD. Podświetlenie LED, Direct LED, dźwięk stereo NICAM z dwoma głośnikami, każdy o mocy 3 W, indeks częstotliwości odświeżania - 50 Hz. Jasność - 240 cd / m². Kąt widzenia wynosi 176 stopni. Obsługuje DVB-T, DVB-C, formaty: MP3, MPEG4, JPEG, Xvid, MKV, a także wejścia USB, VGA, HDMI. Koszt: w granicach 7900 rubli.

Thomson T24RTE1020

Zalety:

 • przyjemny dźwięk;
 • dobre kolory;
 • wygodny pilot;
 • ochrona przed dziećmi;
 • jest gniazdo słuchawkowe;
 • wyłącznik czasowy;
 • można przymocować do ściany;
 • Cena £.

Niedogodności:

 • nie obsługuje Wi-Fi.

HARPER 20R470

HARPER 20R470

Telewizor LCD o przekątnej 19,5 (50 cm), rozdzielczość 1366 × 768, 720p HD, podświetlenie LED. Dźwięk stereo o mocy 10 W. Kąt widzenia - 170 stopni, wskaźnik częstotliwości odświeżania - 60 Hz. Obsługuje MP3, MPEG4, JPEG, Wi-Fi. Cena - 5460 rubli.

HARPER 20R470

Zalety:

 • jasny obraz;
 • dobry dźwięk;
 • można podłączyć słuchawki;
 • regulator czasowy;
 • ochrona przed dziećmi;
 • lekki;
 • może być używany jako monitor;
 • koszt budżetowy.

Niedogodności:

 • brak wsparcia dla Smart TV.

LG 20MT48VF

LG 20MT48VF

Popularny producent przedstawia kupującym telewizor, który jest niedrogi dla takiej marki (7800 rubli), ale ma dość dobrą jakość. Przekątna - 20 (51 cm), rozdzielczość 1366 × 768, 720p HD, podświetlenie LED i Edge LED. Dźwięk stereo o mocy 6 watów. Kąt widzenia - 90 ° / 65 °, wskaźnik częstotliwości odświeżania - 50 Hz. Model ten jest dostępny z obsługą formatów DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, a także MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG.

LG 20MT48VF

Zalety:

 • obsługa wszystkich formatów telewizji cyfrowej;
 • autorun flash;
 • ścisłość;
 • efekt stereo;
 • ładny projekt;
 • Wi-Fi jest opcjonalne;
 • Cena £.

Niedogodności:

 • do uzyskania matowej powierzchni ekranu wymagana jest dodatkowa powłoka antyrefleksyjna, ponieważ połysk silnie odbija;
 • kąt widzenia zdecydowanie wymaga ustawienia ekranu na wysokości oczu;
 • zakup specjalnego adaptera do optymalizacji Wi-Fi.

Średnia kategoria cenowa

AKAI LES-28A67W

AKAI LES-28A67W

Telewizor jest stworzony na platformę Android, obsługuje Smart TV, bezprzewodowy Internet. Przekątna 28 cali (71 cm), ale model wygląda dość kompaktowo w przestronnej kuchni. Kąt widzenia - 178 stopni, rozdzielczość - 1366 × 768, 720p HD, jasność - 210 cd / m². Dźwięk stereo o mocy 12 W, indeks częstotliwości odświeżania - 50 Hz. Zawiera tunery cyfrowe DVB-C, DVB-T2, DVB-T. Cena - 11 180 rubli.

AKAI LES-28A67W

Zalety:

 • możliwość zapisania do 899 kanałów w pamięci urządzenia;
 • dostęp do Play Market, darmowe aplikacje;
 • przyjemne brzmienie;
 • bogaty obraz;
 • Obsługa Wi-Fi;
 • moc głośników;
 • Cena £.

Niedogodności:

 • brak technologii 3D.

Toshiba 23RL933R

Toshiba 23RL933RB

Zawiera podświetlenie LED, cyfrowy tuner DVB-T / DVB-C, oparty na matrycy Full HD o rozdzielczości 1920 × 1080, przekątnej ekranu 23 cale (58 cm). Możesz bezprzewodowo połączyć się ze swoim laptopem. Kąt widzenia - 178 stopni, wskaźnik jasności - 250 cd / m². Dźwięk stereo o mocy 10 W. Ten model kosztuje około 12 tysięcy rubli.

Toshiba 23RL933R

Zalety:

 • Obsługa Smart TV;
 • Wi-Fi jest opcjonalne;
 • wyjście słuchawkowe;
 • Możliwość montażu na ścianie.

Niedogodności:

 • brak wsparcia 3D;
 • Wymagany adapter Wi-Fi;
 • 1 port USB;
 • Nie ma funkcji obrazu w obrazie.

Philips 24PHS4032

Philips 24PHS4032

Przekątna tego urządzenia to 23,6 (60 cm), rozdzielczość 1366 × 768, 720p HD, podświetlenie LED. Dźwięk stereo NICAM z dwoma głośnikami po 3 W każdy, wskaźnik częstotliwości odświeżania - 60 Hz. Jasność - 280 cd / m2. Kąt widzenia wynosi 178 stopni. Obsługiwane formaty MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG Koszt - 14490 rubli.

Philips 24PHS4032

Zalety

 • Kąt widzenia;
 • jasny ekran;
 • obsługa wielu formatów;
 • nagrywanie wideo na USB;
 • projekt;
 • podłączenie słuchawek;
 • możliwość mocowania do ściany.

Niedogodności:

 • na ekranie nie ma przycisków, jeśli pilot się zepsuje, trudno będzie go włączyć;
 • brak Smart TV;
 • brak wifi.

Sony KDL-22EX550

Sony KDL-22EX550

Przekątna 22 (56 cm), rozdzielczość 1366 × 768, 720p HD, podświetlenie diodami elektroluminescencyjnymi (LED) i Edge LED. Kąt widzenia wynosi 170 stopni, jasność 250 cd / m². Dźwięk stereo 16 W. Formaty: MP3, WMA, MPEG4, DivX, JPEG. Model dostępny z funkcją wielu ekranów, jest również wyłącznik czasowy, ochrona dzieci, Smart TV. Możliwe jest połączenie z telefonem.

Smartfon i telewizor

Kosztuje około 13-14 tysięcy rubli.

Sony KDL-22EX550

Zalety:

 • naturalne kolory;
 • obraz jest wyraźny;
 • wysoki indeks dynamiczny scen - obrazy bez migotania i rozmycia;
 • Wbudowane Wi-Fi;
 • szczupła sylwetka;
 • możliwość sterowania przez telefon lub tablet;
 • korzystanie z szybkiego Internetu poprzez telewizor.

Niedogodności:

 • brak możliwości Bluetooth;
 • etui nie jest wodoodporne.

Kategoria premium

AquaView 22 Smart TV

AquaView_22_Smart_TV

Przekątna tego urządzenia to 22 (56 cm), idealna do standardowej kuchni, rozdzielczość 1680 × 1050, 720p HD, podświetlenie LED. Dźwięk stereo z dwoma głośnikami po 5 W każdy, wskaźnik częstotliwości odświeżania - 50 Hz. Jasność - 450 cd / m². Kąt widzenia wynosi 176 stopni. Wejścia są następujące: AV, VGA, USB, Wi-Fi. Koszt to 62000 rubli.

AquaView 22 Smart TV

Zalety:

 • Smart TV;
 • Wodoszczelna obudowa;
 • obsługa wszystkich formatów telewizji cyfrowej;
 • jasny ekran;
 • dotykowy panel sterowania opcjonalny;
 • Wi-Fi.

Niedogodności:

 • Cena £.

AVEL AVS240K (magiczne lustro)

AVEL AVS240K (magiczne lustro)

Przekątna telewizora 23,8 (60 cm), rozdzielczość 1920 × 1080, 1080p Full HD, podświetlenie LED. Dźwięk stereo z dwoma głośnikami, 16 W, wskaźnik częstotliwości odświeżania - 50 Hz. Jasność - 250 cd / m². Kąt widzenia - 178 °. Obsługiwane formaty: MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG, wejścia: AV, audio x2, VGA, HDMI x2, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, Miracast, 2 USB.

Interfejs połączenia

Koszt to 57500 rubli.

AVEL AVS240K (magiczne lustro)

Zalety:

 • Wi-Fi;
 • Wodoszczelna obudowa;
 • Miracast;
 • wysoka rozdzielczość;
 • 2 złącza na pendrive;
 • obsługa wszystkich formatów telewizji cyfrowej;
 • ostry obraz;
 • projekt;
 • dobra jakość dźwięku;
 • cienki korpus odporny na wilgoć;
 • wygodny wodoodporny panel;
 • połączenie z telefonem, iPhonem;
 • obecność tunera telewizyjnego DVB-T2;
 • jasny ekran.

Niedogodności:

 • brak Smart TV;
 • Cena £.

SAMSUNG UE40MU6450U

SAMSUNG UE40MU6450U

Najlepszy telewizor, zdaniem wielu kupujących, jako że jest przyzwoitej jakości, idealnie pasuje do każdego wnętrza przestronnej kuchni, doskonale ją uzupełnia i zdobi. Przekątna - 40 cali (102 cm), rozdzielczość 3840 × 768, obsługuje 4K UHD, HDR, podświetlenie LED. Kąt widzenia - 170 stopni, częstotliwość odświeżania - 100 Hz. Moc dźwięku stereo - 20 watów. Wejścia: AV, komponentowe, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi, WiDi, Miracast. Formaty: MP3, WMA, MPEG4, DivX, MKV, JPEG. Model Smart TV.

Smart TV

Możliwe jest połączenie z telefonem. Kosztuje około 42260 rubli.

SAMSUNG UE40MU6450U

Zalety:

 • naturalne kolory;
 • Wi-Fi;
 • szczupła sylwetka;
 • Bluetooth;
 • Miracast;
 • obsługa 4K;
 • 2 złącza USB;
 • Smart TV;
 • siła i głośność dźwięku;
 • jasność, intensywność różnych scen;
 • możliwość sterowania przez telefon lub tablet;
 • wyraźny ekran z dużymi szczegółami obrazu;
 • kontrola głosu.

Niedogodności:

 • Cena £.

Dlatego, aby wybrać telewizor dobrej jakości do kuchni, należy wziąć pod uwagę wiele danych parametrycznych, a także porównać wszystkie pożądane cechy z własnymi możliwościami materiałowymi. Tania technologia może nie obejmować wszystkich przydatnych i niezbędnych funkcji. Jeśli chcesz zostać właścicielem modelu obsługującego większość nowoczesnych technologii cyfrowych, to musisz świadomie przygotować się na to, że wydawanie pieniędzy będzie nieuniknione. Ale takie urządzenie elektryczne będzie działać długo, w pełni uzasadniając jego koszt jakością.

Kuchnia

Jeśli masz doświadczenie w obsłudze telewizorów w kuchni, opisanych w ocenie lub ciekawszym modelu, opowiedz nam o tym w komentarzach.

ZOSTAW OPINIĘ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię